>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
Dobra decyzja, w ogole ta kolejka jest bez sensu, powinna byc normalnie w weekend i tak by sie wyrobili z koncem ligi przed MS ...
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dodajcie już ostatnią kolejkę do typowania żeby każdy zdążył zatypować.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
pytam drugi raz - jak z nagrodami? zajalem 2. miejsce w chyba 7. kolejce - nagrody dostaniemy po zakonczeniu, tak?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ja widzialem ten post Marcin-odra ale chce miec pewnosc - nie chce tego przegapic. Tam jest napisane m.in. &quot;prawdopodobnie&quot; czyli pewnosci nie ma czy akurat wtedy.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Ja widzialem ten post Marcin-odra ale chce miec pewnosc - nie chce tego przegapic. Tam jest napisane m.in. &quot;prawdopodobnie&quot; czyli pewnosci nie ma czy akurat wtedy.
Za dużo wymagasz :grin: Widać, że ten konkurs jest prowadzony na małej wyebce. Tabela bedzie za tydzien, poprawianie błedów z tabeli zajmie drugi tydzien a nagrody będa pod koniec lipca :p

2 pkt za mało o których pisałem nie poprawione do tej pory + ten wczorajszy post prosze usunac przed pierszymi meczami zeby nie bylo ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przyszłym tygodniu Krzysiu wróci to wszystko podliczy lub jeśli ktoś jest chętny do podliczenia to niech się do mnie na PW zwróci.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Możecie się zastanowić nad formułą konkursu w przyszłych edycjach, bo ta jest ogromnie pracochłonna jeśli chodzi o rozliczanie i od zawsze były z tym problemy.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
9 i 10 kolejka podliczone (bez meczu zaglebie - widzew, bo czekam na info od Marcina jak ten mecz rozliczyc).
chyba 2 osoby podaly gdzies sprzeczne typy tzn wynik meczu 2-1 i under : przy wyniku 2-0 wynik meczu rozliczylem jako plus lecz za under nie bylo punktu.
w razie pomylek pisac pw.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Pytanie tego typu: Czy jeśli ktoś w dwóch lub więcej kolejkach zajął nagradzane miejsce to dostanie nagrodę w postaci freebeta na łączną wygraną kwotę czy raczej dwa (lub więcej) osobne, odpowiadające poszczególnym nagrodom?
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Do góry Bottom