>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
Nic bym nie kombinowal gdyby typy nie byly sprzeczne - zauwazylem to zaraz po napisaniu posta, jak zauwazylem.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Piąta kolejka w całości podliczona, szósta połowicznie. Jutro dokończę, oraz ogarnę siódmą, sprawdzajcie, zgłaszajcie, najlepiej na privy podliczenia. Zamiar udostępnienia listy zwycięzców, oraz aktualizacja tabeli pojawi się w czwartek wieczorem.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
W tabeli po 4 kolejkach ja powinienem miec 79 pkt a nie 32 pkt, chyba pomyliles mnie z innym Cinkiem, sprawdz
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Zwycięzcy poszczególnych kolejek dostają nagrody po zakończeniu całego konkursu czy po każdej kolejce?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jest podliczonych siedem kolejek, piszcie o ewentualnych zastrzeżeniach, jeżeli takowe się nie pojawią za 24h pojawi się klasyfikacja
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
o 2pkt za mało mam w tabeli. Błąd jest gdzieś do 4 kolejki bo miałem odpowiednio 15 17 15 23 pkt a w tabeli jest 68.
okej, zaraz sprawdzę, i poprawię ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W 8 kolejce w meczu Ruch - Wisła wynik pierwszej połowy był chyba 2:2. Ja dałem 0:1 i naliczono mi punkt. Powinienem mieć za to 0 oczek i 13 w całości za kolejkę ;)
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Witam kiedy będzie dodana 9 kolejka, pierwsze mecze zaczynają się już w czwartek.
zazwyczaj staram(y) się udostępnić możliwość obstawiania, typowania spotkań na 24h przed rozpoczęciem pierwszych spotkań
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Zobaczylem ze zgarnalem magrode za 2. miejsce w 7. kolejce konkursu Ekstraklasy. Wyczytalem tez ze Marcin-odra napisal iz nagrody dostajemy dopiero po zakonczeniu konkursu. Wiec mam pare pytan: Do kiedy mam czas na zlozenie depozytu i zagranie zakladu w WH? Jakie zasady obrotu obowiazuja? Do kogo sie zglosic po odbior freebeta?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Będzie dodana kolejka do typowania wtorkowo-środowa czy dopiero na weekend kolejna kolejka będzie?
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Zeby nie robic zamieszania zrobimy dopiero w weekend. Dzisiaj juz za pozno aby kazdy oddal typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom