>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Prosze o porawienie nazwy drużyny w moim poście na: Para 6 - Valverde i Shen
Link
http://forum.bukmacherskie.com/f389/4-kolejka-21-24-06-2012-a-78441.html
Z góry dziękuję.
O(M) ; zakaz edycji
Tyle, że ja nie edytowałem posta, prosiłem opiekuna konkursu o naniesienie poprawki. Mam nadzieję, że wyczuwasz subtelną różnicę...
O(M) ; zakaz edycji = Przepraszam Cię najmocniej, ale niestety regulamin &quot;mówi&quot; jasno, iż edycja w tym konkursie nie występuje i brak nazwy drużyny (tudzież niewłaściwa nazwa) skutkują unieważnieniem typów w danej kolejce, a opiekunowie konkursu są głusi na wszelkie prośby o poprawki;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Tyle, że ja nie edytowałem posta, prosiłem opiekuna konkursu o naniesienie poprawki. Mam nadzieję, że wyczuwasz subtelną różnicę...

O(M) ; zakaz edycji = Przepraszam Cię najmocniej, ale niestety regulamin &quot;mówi&quot; jasno, iż edycja w tym konkursie nie występuje i brak nazwy drużyny (tudzież niewłaściwa nazwa) skutkują unieważnieniem typów w danej kolejce, a opiekunowie konkursu są głusi na wszelkie prośby o poprawki;)

skopiowales caly post, zmieniles typy, ale masz napisana zla druzyne, to juz nie nasz problem. Typy niewazne.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
4.kolejkę wygrał Drink Team, bo mamy remis idealny : Obserwator - Radomiak 20:20, zwycięstwo - scyzoryk 17:17, jednak Drink Team wcześniej podał typy (liczy się czas 2.osoby):;/:.
O tym czy obaj dostaną nagrody poinformuję po konsultacji z administracją...
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
co do mojej analizy. Niby brak edycji postów , nie edytowałem tylko podałem w osobnym. Podajemy typy w jednym poście, niektórzy osobno i jest dobrze , tak więc też coś podałem osobno ale ok
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
co do mojej analizy. Niby brak edycji postów , nie edytowałem tylko podałem w osobnym. Podajemy typy w jednym poście, niektórzy osobno i jest dobrze , tak więc też coś podałem osobno ale ok
no wlasnie, skoro typy podawane sa przez niektorych osobno, to dlaczego my nie mozemy podac analizy w osobnym poscie?
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
scyzoryk73 oraz radomiak1910 bardzo dobrze Was rozumiem, ale zgodnie z regulaminem, z którym ponoć się zgodziliście to:
z regulaminu:
▶przykładowy post typującego:

Nazwa Drużyny : F1 Dream Team

Polska - Grecja

Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Polska
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 2:0

itd.
Na koniec proszę podać ewentualny link
do analizy oraz screen/numer kuponu z Unibet


Czyli rzeczą jasną jest, że taka analiza musi odnosić się do wyżej podanych typów. A poza tym konkurs polega na podawaniu typów, a nie na podawaniu i punktowaniu analiz. To jest tylko dodatek, za który można dostać ✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Typy akselka tak jak wszystkie inne dotychczas bez nazwy drużyny są nieważne, analiza o której wyżej mowa także usunięta. Analiza i kupon mają być dołączone do postu z typami tak jak wytłumaczył wam to pirelli. pzdr
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Typy podajemy przed rozpoczęciem spotkań, każdy post dodany po rozpoczęciu meczu będzie usuwany i karany żółtą kartką, jednak możemy podawać typy na kolejne spotkania, czyli jeżeli nie zdążymy obstawić meczu z piątku o godz. 18.00 a następny mecz jest o godz. 20.45, to możemy obstawić ten mecz, ale oczywiście bez meczu o godz. 18:00 !
A gdzie jest tak napisane, że trzeba w jednym poście?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Tabela zrobiona, jeżeli chodzi o podawanie typów, proszę podawać w jednym poście, łatwiej jest liczyć... wszystko by było fajnie ale kilka osób podało te same typy w kolejnych postach... jakbym tego nie sprawdził to by były podwójne punkty.... jak coś sie nie zgadza to pisać.
Dziękuje, tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom