>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Podaje tutaj swoje typy na dzisiejsze meczy ponieważ nie wiem kiedy pojawi się plan kolejki, a za godzinę wyjeżdżam do Warszawy na mecz otwarcia. Mam nadzieję że te typy zostaną uwzględnione. Z góry dziękuję LordCadet

Nazwa Drużyny : Para 15
Polska - Grecja
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Polska
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:0
Rosja - Czechy
Wynik: 3:0
Pierwszy gol: Rosja
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:0
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mozliwa jest zmiana partnera? Z Peziem niemam jak sie z kontaktowac a neichicalbym przeoczyc pierwsze typy bo bedzie lipa...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kolejka, zaraz będzie, wszystkie pary o zmianę partnera uwzględnię i podane będą ostateczne !! od momentu ich pojawienia pary tworzone są w kolejności zgłoszeń...
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Również nie mam kontaktu z partnerem. Wysłałem wiadomość na priv i cisza.
Proszę o zmiane partnera.
Mogę zagrać z prof jeśli wyrazi zgodę!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Aktualizacja par ! Sprawdzić sobie.
Hajduk, masz &quot;normalną&quot; osobę.
Prof z wlodkiem02...
Typy na kolejki można podawać dniami(rozumiem, że niektórzy kibicują czynnie, pracują itd), ale pamiętajcie, że jakiekolwiek typy bez nazwy drużyny, będą kasowane.
Tak czy siak zalecane jest podawanie typów na daną kolejkę w 1 poście, bo ułatwi to pracę tworzącym tabelę.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Podaje tutaj swoje typy na dzisiejsze meczy ponieważ nie wiem kiedy pojawi się plan kolejki, a za godzinę wyjeżdżam do Warszawy na mecz otwarcia. Mam nadzieję że te typy zostaną uwzględnione. Z góry dziękuję LordCadet

Nazwa Drużyny : Para 15
Polska - Grecja
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Polska
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:0
Rosja - Czechy
Wynik: 3:0
Pierwszy gol: Rosja
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:0
Jednak zdążyłem.....
O(M) ; umieściłem powyższe w temacie i tak;) to teraz kasuję, bo widzę, że całą kolejkę już podałeś... tyle, że chyba nie chcesz punktów zdobyć, bo o czymś zapomniałeś...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Połączone pary nie muszą zapisywać się ponownie w temacie dla par. Zapisywaliście się indywidualnie, zostaliście połączeni i tyle. Co najwyżej jeśli chcecie zmienić nazwę, to piszcie w tym temacie
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Czy jest możliwość wrzucenia typów mojego partnera bo kolejka robiona na gwałt i on nie ma jak za typować meczy dzisiejszych bo coś mu wypadło. Napisał mi tylko z telefonu typy i czy można je wysłać. resztę sam typował będzie.
Polska - Grecja
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Polska
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 0:0
Rosja - Czechy
Wynik: 2:0
Pierwszy gol: Rosja
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 1:0
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Czy jest możliwość wrzucenia typów mojego partnera bo kolejka robiona na gwałt i on nie ma jak za typować meczy dzisiejszych bo coś mu wypadło. Napisał mi tylko z telefonu typy i czy można je wysłać. resztę sam typował będzie.
Polska - Grecja
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Polska
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 0:0
Rosja - Czechy
Wynik: 2:0
Pierwszy gol: Rosja
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 1:0
Nazwa drużyny: Koko Tango Orły
O(M) ; ok, się zrobi, ale potem, bo wychodzę.. jak macie kontakt z partnerami to pisać tu ich typy, 1.kolejka robiona na gwałt z powodu późnych zapisów, więc oko będziemy przymykać.
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Nazwa drużyny: Koko Tango Orły

O(M) ; ok, się zrobi, ale potem, bo wychodzę.. jak macie kontakt z partnerami to pisać tu ich typy, 1.kolejka robiona na gwałt z powodu późnych zapisów, więc oko będziemy przymykać.

Ja podaje już swoje, typy więc prosze o anulowanie zastepczych jakie wojtek10611 za mnie podałem. Soryy za zamieszanie ale wczesniej nie mialem możliwosci oddania typów.
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Ja podaje już swoje, typy więc prosze o anulowanie zastepczych jakie wojtek10611 za mnie podałem. Soryy za zamieszanie ale wczesniej nie mialem możliwosci oddania typów.

Proszę uprzejmie o dopisanie do moich typów nazwy drużyny : KOKO TANGO ORŁY. Z rozpędu zapomniałem dać ten nagłówek ;)
 
Do góry Bottom