>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Davey_Watt i Levy42 podeślijcie swoje loginy, bo tylko od Was nie otrzymałem, chyba, że nie chcecie nagród ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ostatnia kolejka podliczona ???? W razie błędów pisać.
trochę za szybko chyba bo u mnie już widzę błąd,mam 8 a nie 7..Spokojnie podliczcie,bo niektórzy tu na kasę dużą liczą;)ja się zadowoliłem 15 miejscem już dawno:cool:
a sobie 1 pkt ekstra dodałeś;)
do usunięcia,sorki za post pod postem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Typować przez 30 kolejek by w ostatniej nie podać typów i stracić czołowe miejsce :grin:
Dzięki za rywalizację.
Mój login ma Macin-Odra wiec z moją nagrodą nie ma problemu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Benek nasadził baboli, poprawiłem - sprawdźcie czy wszystko orajt. Jeśli tak to jutro wysyłam listę z loginami do Marcina.
Sumada jeśli można tabelę to poproszę ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Typować przez 30 kolejek by w ostatniej nie podać typów i stracić czołowe miejsce :grin:
Dzięki za rywalizację.
Nie jesteś jedyny :wink:
Ja dzisiaj byłem na wypadzie weekendowym i jak wróciłem to kompa odpaliłem o 17:03...
Ponadto jak się nie mylę to ja opuściłem jeszcze 2 kolejki a mimo to wszedłem do rundy finałowej.
Również dziękuję za rywalizację.
???? dla całej 16-tki.
???? dla osób zajmujących się konkursem.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Dawid jak na moje oko to nie straciłeś swojego czołowego miejsca(5). Będziesz miał dogrywkę o 5. miejsce ze mną i Feekusem. Gdybyś zatypował miałbyć pewne 5. miejsce i może powalczył o wyższe
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie jesteś jedyny
od razu lżej na sercu :razz:
odpaliłem o 17:03...
:grin:
Ponadto jak się nie mylę to ja opuściłem jeszcze 2 kolejki a mimo to wszedłem do rundy finałowej.
Bo Ty dobry typer jesteś :spokodfhgfh:
Dawid jak na moje oko to nie straciłeś swojego czołowego miejsca(5). Będziesz miał dogrywkę o 5. miejsce ze mną i Feekusem. Gdybyś zatypował miałbyć pewne 5. miejsce i może powalczył o wyższe
no zobaczymy co tam wyjdzie w tabeli, chociaż widzę że &quot;rywale&quot; mało punktów zdobyli więc jest szansa
Wybaczcie Panowie - chciałem dobrze, ale się troszkę rozpędziłem.
Nic nie szkodzi Beniu :grin:
Sry za OT
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Czy jak to jest kiedy są miejsca ex equo ?
Jeżeli będzie równa ilość punktów to ustalimy takie same nagrody dla zdobywców identycznej liczby oczek. Póki co czekamy na tabelkę oficjalną i jak tylko będę miał dostęp do neta to sporządzę listę i ją wyślę ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gratulacje dla zwycięzców, a także dla wszystkich, którzy brali udział w tym turnieju i grali fair. Podziękowania dla Sumadki, Benka i modków żużlowych - staraliśmy się, żeby wszystko przebiegało sprawnie i bez żadnych komplikacji. Mam nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania. Lista z loginami została już wysłana do Marcina.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wielu żużlowych emocji w tym sezonie.
Do zobaczenia za rok!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Również gratuluję wszystkim zwycięzcom. Mam nadzieję, że za rok zagramy ponownie. A póki co zachęcam wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i typami w tematach żużlowych, bo niestety część z Was w ogóle tam nie zagląda ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom