>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niejasności

krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
dobra, dzieki bardzo ???? ale i tak widze ze mecze po 20 wiec zdaze oddac typy po pracy ???? ale i tak wielkie dzieki za chec pomocy ????
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
24. i 25. kolejka podliczona. Jeśli nie ma żadnych błędów w podliczeniach to tabela będzie dzisiaj ,ewentualnie jutro rano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Piszę bardziej z propozycją niźli pytaniem. Proponuję zacząć zbierać loginy tobetowe, najlepiej z początkiem przyszłego tygodnia. I tak znamy już TOP16 czyli wiadomo kto nagrodę dostanie, jedyną niewiadomą jest jej wysokość. A znając życie akcja zbierania danych trochę czasu zajmuje więc możemy sami przyspieszyć sprawę (mam tu na myśli uczestników konkursu). Pozostało niewiele ponad tydzień typowania więc można coś takiego ogarnąć. Myślę że fajna idea ale niech ktoś z opiekunów potwierdzi czy da radę coś takiego zorganizować. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Przecież mówiłem, że jutro to zrobię, no ale skoro mnie uprzedziłeś to potwierdzam. Podeślijcie mi swoje loginy z tobetu na pw żeby po konkursie szybciej otrzymać zasłużoną wypłatę... ????

J / Jak ktoś boi się Feekusa, to możn
a loginy przesyłać mi albo Robsonowi również. Proszę jednak nie wklejać swoich loginów tutaj ...
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Pozwoliłem sobie naprędce podliczyć ostatnią kolejkę i sporządzić aktualną poglądową tabelę konkursową (po 27. kolejkach):

Jeżeli nie będzie jakichkolwiek zastrzeżeń i błędów można ją przenieść w odpowiednie miejsce.​
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Tabela miała być po tej kolejce bo będzie kilka dni przerwy. Jeśli w tej nie ma żadnych błędów to jutro wkleje w temacie wraz z dzisiejszą kolejka.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
ah tak rzeczywiście zaznaczyłem Smolinskiego. Źle spojrzałem wcześniej ???? Co do tabeli to chyba nie ma błędów, bo też sobie co kolejkę tworzę tabelę i wszystko w niej jest tak samo.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Póki co otrzymałem loginy od:
- KrisBarca_92
- zakladowa
- _Danonek_
- radomiak1910
- zwyciestwo1960
Czekam na kolejne, bądź jeżeli wysłaliście do kogoś innego to poinformujcie mnie o tym.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Z moich obliczeń wynika, że Zakladowa powinien mieć 7 pkt za ostatnią kolejkę(28) a nie 6. Poza tym nie wiem co to za Lotnik typował
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
podliczyłem baraż, sprawdźcie czy wszystko się zgadza ????

S/ A ja wstawiłem tabelę, też sprawdźcie ????
 
Do góry Bottom