>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiem jak tam moderatorzy potraktują niektórych userów , ale wypadałoby już zamknąć rejestrację.
każdy kolejny zapisany ponad limit jest na &quot;ławce rezerwowych&quot; tak więc jak będzie weryfikacja to będzie się dobierać z kolejności zapisów
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
każdy kolejny zapisany ponad limit jest na &quot;ławce rezerwowych&quot; tak więc jak będzie weryfikacja to będzie się dobierać z kolejności zapisów
Najlepiej powiększyć ten limit, szkoda nie skorzystać z tak dużego zainteresowania wg mnie. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Najlepiej powiększyć ten limit, szkoda nie skorzystać z tak dużego zainteresowania wg mnie. ;)
spójrz na to z drugiej strony. Przy 128 osobach konkurs trwa około 3 miesięcy. Poszerzając listę trwałby z pół roku.

Uczta Piłkarska teraz to bardzo lubiany konkurs i mała wizytówka forum więc udział biorą zasłużeni mniej lub bardziej. Czyt - konkursowicze tu się nie pobawią.
 
mateo952 9

mateo952

Użytkownik
Nie rozómiem dlaczego zostałem wyrzucony z konkursu owszem moje posty to posty konkursowe lecz znalazłem kilka osób które także mają posty konkursowe nawet w mniejszych ilościach niż ja w regulaminie pisze ze aby brac udział w konkursie konto trzeba posiadac 2 tygodnie nie pisze nic o ilosci postów ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie rozómiem dlaczego zostałem wyrzucony z konkursu owszem moje posty to posty konkursowe lecz znalazłem kilka osób które także mają posty konkursowe nawet w mniejszych ilościach niż ja w regulaminie pisze ze aby brac udział w konkursie konto trzeba posiadac 2 tygodnie nie pisze nic o ilosci postów ..
Nie chodzi tylko o staż i ilość postów.
Ktoś na forum może być 3 tyognie a zrobi więcej dobrego niż ktoś kto jest 3 lata. Z tego co widzę , Ty od roku ograniczyłeś się tylko do udzielania w konkursach , więc zgodnie z regulaminem nie masz prawa aby wziąć udział w tym konkursie. Doczytaj dobrze regulamin
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
spokojnie, weryfikacja nie jest jeszcze zakończona. Kto się nie udziela w dziełach sportowych to na pewno zostanie usunięty.
 
chaze 18

chaze

Użytkownik
3 x wyrzucony (za co ??????? ) .......................
???????????????????????????????????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
31. Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
U Ciebie występuje ten problem, przejrzałem Twoje posty to bodajże ani jeden nie był w dziale tematycznym.

Pozdrawiam.
 
chaze 18

chaze

Użytkownik
dla mnie bezsens zobacz moje posty mógłbym wszystkie kopiować do działów z piłki8 nożnej tylko po co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
dla mnie bezsens zobacz moje posty mógłbym wszystkie kopiować do działów z piłki8 nożnej tylko po co ????
Zobaczyłem i nie mógłbyś ich kopiować do działu piłki nożnej ponieważ nie zauważyłem tam żadnych analiz do tych spotkań a o to głównie chodzi w działach tematycznych.

Konkurs ma limitowaną liczbę miejsc dlatego jest taka selekcja aby po części &#39;&#39;nagrodzić&#39;&#39; userów, którzy działają na rzecz forum.

Pozdrawiam.
 
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
dla mnie bezsens zobacz moje posty mógłbym wszystkie kopiować do działów z piłki8 nożnej tylko po co ????
Tak masz rację nabiłbyś posty , czego moderacja nie lubi.
Czasami lepiej coś wkleić do działu , bo :
a) nie każdy przegląda Typy Dnia / inne konkursy
b) w dziale jest to lepiej widoczne aniżeli w konkursie/działach Kupony etc. , gdzie dziennie spora liczba userów umieszcza swoje posty
c) rozwija się w pewien sposób dyskusja nt. typu/spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
koneser 339

koneser

Użytkownik
zapisałem sie do konkursu i mnie ktos wywalił ????
dlaczego tu takie zasady dziwne ?
malo pisze ale jak ktos bredzi bez sesu i ma 1000 postów jest lepszy w czyms ?
troche nie fer.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
zapisałem sie do konkursu i mnie ktos wywalił ????
dlaczego tu takie zasady dziwne ?
malo pisze ale jak ktos bredzi bez sesu i ma 1000 postów jest lepszy w czyms ?
troche nie fer.
31 punkt regulaminu, podpunkt c.
&quot;Nie fer&quot; to by było gdybyś brał udział w tym konkursie. Twój wkład merytoryczny w forum jest znikomy by nie powiedzieć zerowy. W tym konkursie jest ograniczona liczba miejsc i pierwszeństwo mają Ci co się udzielają w działach tematycznych.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
W tym konkursie jest ograniczona liczba miejsc i pierwszeństwo mają Ci co się udzielają w działach tematycznych.
ok rozumiem i przyjmuję do wiadomości aczkolwiek spokojnie mógłbym Ci wskazać kilka osób NIC nie wnoszących do tego forum MERYTORYCZNIE, piszą sporo 3 po 3 bez ładu i składu i nabijają licznik ale czy to jest to czego tu oczekujecie ? skoro jednak ich pozostawiłeś widać taka jest tu linia obrana. kolesiostwo jak nic. pozdrawiam mimo wszystko i trudno, muszę się poprawić ;) może kiedyś będę mógł spróbować sił w tej elitarnej stawce :razz:
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
ok rozumiem i przyjmuję do wiadomości aczkolwiek spokojnie mógłbym Ci wskazać kilka osób NIC nie wnoszących do tego forum MERYTORYCZNIE, piszą sporo 3 po 3 bez ładu i składu i nabijają licznik ale czy to jest to czego tu oczekujecie ? skoro jednak ich pozostawiłeś widać taka jest tu linia obrana. kolesiostwo jak nic. pozdrawiam mimo wszystko i trudno, muszę się poprawić ;) może kiedyś będę mógł spróbować sił w tej elitarnej stawce :razz:
Pokaż tych userów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
koneser 339

koneser

Użytkownik
dla mnie temat zamknięty.
przyjąłem do wiadomości decyzje moda choć jest moim zdaniem kuriozalna.
jestem z rocznika gdzie donosicielstwo wywołuje odrazę to raz a dwa i tak była by to moja subiektywna ocena wywołująca bezsensowne i do niczego nie prowadzące dyskusje.
pozdrawiam.
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Witam.
Nie wiem, ale chyba zostałem wyrzucony i zapisałem się jeszcze raz, ponieważ udzielam się na forum i od 2 miesięcy prowadzę systematycznie swój dział z kuponami ze statystykami które robię bardzo dokładnie i systematycznie. Brałem udział w tamtej uczcie i ,dlatego trochę się dziwię szczególnie, że ostatnio bardzo często udzielam się też w działach sportowych i tematycznych.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
trochę się dziwię szczególnie, że ostatnio bardzo często udzielam się też w działach sportowych i tematycznych.
Często? 3 posty. Zostawię Ci to zgłoszenie, ale masz się bardziej i merytorycznie udzielać w działach sportowych (2 ostatnie posty masz usunięte).
 
Do góry Bottom