>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aż 3 posty w działach sportowo-tematycznych (3 lata na forum...)
Większość postów to Typy dnia, notabene konkurs, gdzie można wygrać nagrody. Gdyby nie on to pewnie byś w ogóle nie pisał na forum...
 
S 131

strojes666

Użytkownik
W konkursach? A analizy z Typów Dnia to co? Myślisz skąd mam taką reputację? Za trafne analizy - pracę na rzecz forum i jego rozwijania. Nie uważasz? I myślę że jeśli się zapisałem to powiniennem być w konkursie szczególnie że sa tam tacy ludzie co mają 2 posty na forum = zarejestrowali się żeby brać udział w konkursach.
A ja mam 175 w tym połowa analiz i 35 reputacji i mnei wywalsz? Pomyśl człowieku
To co - mam kopiować swoją każdą analizę z TD do działów? Spoko - mogę to robić nie ma problemu. Ale ogarnijcie i przywróćcie mnie do konkursu
 
simons 646

simons

Forum VIP
Obawiam się, że możesz brać udział w kolejnej uczcie jak zaczniesz się wypowiadać w działach tematycznych, w tej edycji już nie masz szans na zapisanie się.
Poza tym post możesz edytować jak po minucie chcesz coś napisać.
Sprawa wyjaśniona, więc jeżeli chcesz to kontynuować pisz na PW, nie tutaj
V/ Userzy nie mogą ;)
S/ no to przepraszam, nie zauważyłem
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W konkursach? A analizy z Typów Dnia to co? Myślisz skąd mam taką reputację? Za trafne analizy - pracę na rzecz forum i jego rozwijania. Nie uważasz? I myślę że jeśli się zapisałem to powiniennem być w konkursie szczególnie że sa tam tacy ludzie co mają 2 posty na forum = zarejestrowali się żeby brać udział w konkursach.
A ja mam 175 w tym połowa analiz i 35 reputacji i mnei wywalsz? Pomyśl człowieku
To co - mam kopiować swoją każdą analizę z TD do działów? Spoko - mogę to robić nie ma problemu. Ale ogarnijcie i przywróćcie mnie do konkursu
Po pierwsze - trochę grzeczniej.
Po drugie - najpierw zacznij coś wnosić na forum (np. wklejaj analizy do działów) a później możesz myśleć o konkursach.
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Jakbym nie wnosił nic na forum to bym nie miał takiej reputacji mimo krótkiego stażu... Bezsensu - trochę niepoważne zachowanie ale ok. Odstraszajcie dalej ludzi od waszego forum.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
sam ostatnio dostałem parę pkt reputacji za jakiś tam post z konkursu a raz za dogadanie jakiemuś userowi, także tej reputacji nie bierz za bardzo do siebie bo pewnie parę osób na tym forum w roli wzajemnej adoracji obdarza się nawzajem podobnymi prezentami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
z góry zostałeś uznany za zbyt groźnego przeciwnika i po cichaczu zostałeś skasowany ;)
spokojnie , SimonS pewnie przy podziałach się pomylił , dawno się zapisywałeś więc nic Ci nie grozi. Trzeba czekać na SimonSa ;)
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
mam podobny problem, zapisałem się a mimo to mój post został skasowany i także nie ma mnie w żadnej lidze -.- myślałem że mam zbyt mało postów, ale w konkursie widze o wiele mniej aktywnych uczestników...
 
porky 104

porky

Użytkownik
z góry zostałeś uznany za zbyt groźnego przeciwnika i po cichaczu zostałeś skasowany ;)

spokojnie , SimonS pewnie przy podziałach się pomylił , dawno się zapisywałeś więc nic Ci nie grozi. Trzeba czekać na SimonSa ;)
Jestem spokojny, po prostu zgłaszam zaistniałą sytuację. ;)
Nikogo nie oskarżam tylko proszę o sprostowanie.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Zapisałem się do konkursu jednak nie ma mnie w żadnej z grup.
Oznacza to że moja aktywność była za mała i nie zasłużyłem?
Pytam w ramach upewnienia. Decyzję szanuje. ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jestem spokojny, po prostu zgłaszam zaistniałą sytuację. ;)
Nikogo nie oskarżam tylko proszę o sprostowanie.
piotrex był dwa razy. Poprawione, liga nr 2
Zapisałem się do konkursu jednak nie ma mnie w żadnej z grup.

Oznacza to że moja aktywność była za mała i nie zasłużyłem?

Pytam w ramach upewnienia. Decyzję szanuje. :wink:

Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem ????
#128*
*osoba zapisana pod postem numer 128
Liga 3
Jeżeli kogoś nie ma w żadnej z grup i nie ma jego postu w zapisach, to odsyłam do punktu 31 regulaminu i najpewniej nie weźmie udziału w tej edycji konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To nie ja usunąłem.
Ale skoro usunięto Twój post to pewnie dlatego.
http://forum.bukmacherskie.com/f353/regulamin-uczta-pilkarska-2011-a-63045.html
31. Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:
a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
d) nie posiada konta w Unibet
Kolejne posty pytające o to samo będą usuwane. Zamiast lamentować, pytać dlaczego zacznijcie robić coś merytorycznego na forum.
Pozdrawiam
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Panowie.
Już mamy pierwszy wpis, ale strasznie niekompletny co może owocować stratą punktów także przed podaniem sugeruję aby spojrzeć w regulamin i podać prawidłowy zapis.
Moja liga - nr 7, mamy terminarz także wiadomo kto z kim gra, kolejka trwa od piątku do niedzieli, z tych dni można podawać mecze na pierwszą serię gier.
 
Do góry Bottom