>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

Z 123

zakucyk

Użytkownik
Również wszystkim (zwłaszcza aktywnym) dziękuję za grę i mam nadzieję, że jako-tako poradziłem sobie w roli ligowego opiekuna ????
Jako ciekawostkę dodam, że o kolejności w tabeli [TheNormalOne] i trcdd, zadecydowała 1 bramka (lub jej brak) w Waszych bezpośrednich starciach.
Szkoda, że [TheNormalOne] nie dałeś rady wejść do finału pucharu, bo wtedy nasza liga jeszcze mocniej pokazałaby się w całości konkursu! (naprawdę trzymałem za Ciebie kciuki w 1/2 finału i to nawet kosztem ewentualnej, mojej porażki w naszym ligowym meczu)
Specjalne podziękowania chcę jeszcze skierować w stronę kub222 i koczek11, którzy jako jedyni (spoza czołówki) regularnie podawali typy w 2 części sezonu mimo, że nie mieli większych szans na ugranie czegokolwiek.
Ostatecznie do zobaczenia w przyszłym sezonie 2 i 3 ligi, wspólnie rozniesiemy te rozgrywki ????
Odnośnie nagród kontaktujcie się z moderatorem Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Siemka wam liga dobiegła końca a aktywnych można policzyć na palcach jednej ręki wiec im gratki za wytrwałość i zaangażowanie a w szczególności dzięki wielkie za dobrą zabawę która jest tu priorytetem...
Gratulacje dla zakucyk za zwtciestwo i trzymane kciuki w Pucharze, niestety nie dałem rady przeciwnik były lepszy ale i tak uważam ze dobrze mi poszło... wielkie tez dzięki dla trcdd za rywalizację do końca i dla całej reszty która podawala typy do ostatniej kolejki nawet gdy walczyli juz o pietruszkę a raczej o swoje dobre imię ;))
Do zobaczenia w wyższej lidze a reszcie będę kibicowal żeby awansowali...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Również dzięki za prowadzenie tabeli, konkurs jest wymagający i trochę czasochłonny, ale dobrze, że ogarnąłeś ;).
Co do nagród dam znać, kiedy będzie trzeba wysyłać i w jakiej formie, żeby nie pogubić się dane.
pzdr!
Max do tygodnia będzie komunikat.

edit: Oczywiście nie wspomnę, że zakucykowi się należy trochę &quot;+dzięki&quot; za dobre prowadzenie konkursu ;)
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
co robimy ? wstawiamy kolejki i liga będzie składać sie z 14 zespołów.
Można by przy tej ilości zespołów rozegrać 28 kolejek[kolejki dodatkowe środek tygodnia]lub zostanie 1 kolejka tygodniowo na przemian raz sobota raz niedziela
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czekamy na 5 osób. 1 kolejka dla 3 ligi odbędzie się - 4 marca. Start tydzień później, rozgrywki zakończą się 3 dni później.

pzdr!
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Zgłosiłem się ale chyba w złym temacie.
Proszę więc o dopisanie - drużyna Mara Salvatrucha
Akceptuję regulamin.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
3 liga rusza w ten weekend? Czy za tydzień żeby wszystkie ligi skończyły w tym samym czasie? Wstępnie miała zacząć się 4 marca, ale do tej pory nie ma żadnej rozpiski.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
3 liga rusza w ten weekend? Czy za tydzień żeby wszystkie ligi skończyły w tym samym czasie? Wstępnie miała zacząć się 4 marca, ale do tej pory nie ma żadnej rozpiski.
od przyszłego tygodnia , takie info otrzymałem od Robson1416
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Temat wstawię jutro max do godz.15 na 1 kolejkę i 2 kolejke, ale postaram sie przed 12 tą.
Typy na 1 kolejkę bedziecie mogli stawiać do 19 -tej w sobotę[taki mały bonusik czasowy ;)]
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Tematy na 1 i 2 kolejkę wstawione.Proszę przestrzegać regulaminu.Jakieś wątpliwości
pisać w odpowiednim temacie, nie na PW,Zapraszam do typowania,życzę powodzenia
 
Do góry Bottom