>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Jak jest w koncu z kursami? W regulaminie 3 ligi napisane jest, że od sponsora ligi tj. Sportingbet. W poście z kolejką jest ich kilka do wyboru.
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Nie do końca zrozumiałem Twój post ;) Ale widzę, że już zmieniłeś, iż kursy i spotkania z oferty Sportingbetu. pozdro
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Nie do końca zrozumiałem Twój post ;) Ale widzę, że już zmieniłeś, iż kursy i spotkania z oferty Sportingbetu. pozdro
Chodziło Mi w skrócie o to, że w 1 kolejce możesz dać z dowolnego bukmachera, od 2 kolejki już będziemy na to patrzeć.

W 1 i 2 kolejce jest jeszcze możliwość edycji, potem takowej nie będzie i będą ujemne punkty. To tak, żeby nie karać Was od razu , bo błędy się mogą zdarzyć.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Edytowanie postów w tematach z kolejkami, jest zabronione
Wszelkich poprawek i rozliczania kuponów meczowych dokonujemy przez cytowanie postu z wcześniej podanymi typami.
Przypominam o tym ponieważ w naszej lidze przytrafił się już przypadek edycji.
Tym razem obędzie się jeszcze bez konsekwencji, ale od 3 kolejki będzie to już bezwzględnie karane! (info od moda)
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Witam po pierwsze sorka za edycję postu w lidze. Mam pytanie czy jak następnym razem zapomnę napisać jaki bukmacher to coś się stanie ?
A tak obok tematu to widzę ze w 3 lidze zgłosiło sie tyle drużyn a typy podało raptem 6-7 ;//
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
[TheNormalOne napisał:
;6109530]Witam po pierwsze sorka za edycję postu w lidze. Mam pytanie czy jak następnym razem zapomnę napisać jaki bukmacher to coś się stanie ?

A tak obok tematu to widzę ze w 3 lidze zgłosiło sie tyle drużyn a typy podało raptem 6-7 ;//
Ok, nie ma problemu w 1 i 2 kolejce przymykamy na to oko.

JAk w 3 i dalszej kolejce podasz typy i zapomnisz bukmachera, to masz ujemne punkty wg regulaminu.

A co do tego, to niestety, szkoda, że ludzie olewają , ale nic nie zrobimy, za to plus dla Ciebie jest taki, że masz większą szansę na wygraną ;).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
[TheNormalOne napisał:
;6109536]Wygrana wygrana ale jakoś tak taka malo cieszy a po drugie chodzi tu też o dobra zabawę a przy wlkowerach ta będzie bardzo znikoma ;D
No wiadomo ;), ale cóż nie poradzisz, może jeszcze ogarną i będzie więcej typów.
I przypomnę wszystkim , że kto nie podaje typów - trafia na czarną listę i nie będzie brał udział w konkursach.

pzdr!
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Przypominam, że sami rozliczamy swoje typy.
Teoretycznie mamy na to 24h.
Prześledziłem terminarz i ponieważ rozkłada się tak, że praktycznie zawsze kolejka X jest w sobotę i Y w niedzielę, to proponuję byśmy po prostu typy z takiej pary kolejek rozliczali do końca najbliższego poniedziałku.
Prosiłbym jeszcze moda o wyjaśnienie jakie będą konsekwencje nierozliczenia kuponów (nie zrozumiałem końcówki tamtej wiadomości prywatnej ???? ).
Tabele będą pojawiać się zbiorczo w poniedziałki wieczorem lub wtorki (w zależności jak sprawnie będzie przebiegać zbieranie rozliczeń).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 123

zakucyk

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6134392]A ja mam pytanie czy pozna podawać typ np. Drużyna wygra i over 2.5 ?? Albo over 2.5 i BTS ??
Ja tutaj nie mam nic do gadania więc musimy czekać na decyzję moderatora.
Moim zdaniem raczej nie będzie można bo takie typy są bardzo ciężkie do weryfikacji pod kątem ewentualnego zawyżania kursów.

Przy okazji ogłoszenia duszpasterskie:
1) Kontrolujcie tabele i &quot;wyniki końcowe&quot;, bo nikt nie jest nieomylny, a dodatkowo było ostatnio trochę zawirowań z karami;
2) Kolejne mecze gramy już od czwartku, są to kolejki kilkudniowe i musimy podawać daty spotkań!
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Mam pytanie.
Teraz strona Sportingbet niedziala i niemam jak podac typow.
Jak do o 18 bedzie nieczyna to tez bede mial punkty ujmne
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Drużyny Szaleni Jedi i DelfiMegi zostają wykluczone z rozgrywek.
Powodem jest totalny brak aktywności od rozpoczęcia konkursu.
Ich rywale w konkretnych kolejkach nadal muszą podawać i rozliczać swoje kupony, ale w takich meczach mają gwarantowane 3 punkty z wynikiem co najmniej 3:0.
Więcej wykluczeń nie będzie, ale aktywność jest wskazana, bo osoby &quot;olewające&quot; konkurs zostaną pod jego koniec wskazane władzom forum i może skutkować to wykluczeniem z udziału w innych zabawach.
 
Do góry Bottom