>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, niejasności, skargi i zażalenia

yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ale walka o drugą lokate , tego się nie spodziewałem , zarówno tego , że ze spokojem będę patrzył za siebie ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
jak ze na ostatnia koejka kupon wyslalem wczesniej prosze o poprawke tego spotkania
4.25.04. (Sob) 16:00 West Bromwich A.[+1] - Liverpool HE X//3.85 Betsafe
tak wyglada prawidlowo Liverpool ma wygrac 1 golem
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dziś wieczorem/jutro rano powinna pojawić się tabela końcowa całej ligi. Będzie lekka modyfikacja tabeli z racji wykluczenia użytkownika Przemekmaty za olanie konkursu w 5 ostatnich kolejkach (oczywiście + czarna lista na kolejne edycje).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Brawo . W zadnych konkursach nie powinni juz uczestniczyć - przynajmniej ban na jakiś okres . W uczcie jesli nie miałęm szans na awans to i tak grałem do konca . Gdyby wszyscy grali do konca było by napewno ciekawiej , a zwyciestwa nad graczem który nie typował nie przynosiły satysfakcji . Dzieki wszystkim za pojedynki ???? Dzieki mucios88 za wzorowe prowadzenie 3 ligi ! ????
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Chciałbym podziękować mucios88 za bardzo dobre prowadznie 3 ligi. Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich którzy brali udział w konkursie od początku do samego końca. Do następnego Panowie!!! Pozdrowienia ????
 
plmpcrue 164

plmpcrue

Użytkownik
Siemka. Jestem srogo zawiedziony, że nie dostałem się do 3 ligi. Mimo, iż są osoby, które zgłosiły się później. Czyli nie ma już miejsca rozumiem? Czy 4 liga jakaś okrojona dla tych co się nie załapali powstanie? Coby nie przekisić sezonu.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Siemka. Jestem srogo zawiedziony, że nie dostałem się do 3 ligi. Mimo, iż są osoby, które zgłosiły się później. Czyli nie ma już miejsca rozumiem? Czy 4 liga jakaś okrojona dla tych co się nie załapali powstanie? Coby nie przekisić sezonu.
W regulaminie jest napisane ze niekoniecznie decyduje kolejność zgłaszania sie ale również aktywność na forum a może i najbardziej ta własnie aktywnosc;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@plmpcrue kilka osób nie zostało zakwalifikowanych do 3 ligi, bo jak pisałem tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f481/zgloszenia-do-konkursu-fb-league-iv-sezon-15-16-nowe-zespoly-123483.html#post5525618
&quot;WAŻNE! Pierwszeństwo w dołączeniu do zabawy mają aktywni użytkownicy forum, którzy wykazywali się aktywnością na forum.bukmacherskie.com w ostatnim okresie, tj pisali analizy w działach sportowych.&quot;
Dlatego też tym kryterium kierowaliśmy się przy dołączaniu zespołów do ligi.
Musisz zwiększyć swoją aktywność, jesteś na forum ponad rok, a napisałeś 8 postów...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Musisz zwiększyć swoją aktywność, jesteś na forum ponad rok, a napisałeś 8 postów...
Jestem aktywny i nie muszę tego nawet udowadniać, bo jest to czarne na białym. Jeszcze jakis czas temu mówiłeś że mogę grać w tym konkursie, więc gdzie jest moja drużyna w 3 lidze?
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Witam jakas Tabela bedzie podana, czy dopiero pod koniec sezonu ? nie powiem, że było by fajnie pod koniec kazdej kolejki wiedzieć na którym jest się miejscu obecnie w tabeli.
 
Do góry Bottom