>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam

Grupa 1 mlody15 ma bana więc chyba każdy powinien dostać z nim walkowera ... nie odbierał PM a teraz jeszcze BAN.
Z tego co widze jest on akurat w grupie, która ma 6 zawodników. Dlatego też zostanie on z niej usunięty, a mecze z tym userem zostaną anulowane.
Za chwilę wszystko zostanie uaktualnione.

Panowie brac się do gry, z tego co widze są jeszcze osoby, które nie mają rozegranego żadnego meczu. Nie uważacie, że to przesada?

Edit by Ass: Grupa nr.1 uaktualniona.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
milkoutd - RobertWLKP =&gt; walkower dla mnie ? ;) Kolega Robert nic nie odpowiada na moje pw, a ja mam zamiar już grać pierwszą rundę od 3 kolejek. Nie wiem co z tym dalej ... ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
milkoutd - RobertWLKP =&gt; walkower dla mnie ? ;) Kolega Robert nic nie odpowiada na moje pw, a ja mam zamiar już grać pierwszą rundę od 3 kolejek. Nie wiem co z tym dalej ... ?
Z tego co widzę nie rozegrałeś żadnego meczu. Może zajmij sie najpierw pozostałymi meczami, a jeżeli kolega Robert się nie odezwie to na pewno podejmiemy odpowiednie kroki.
Wyraźnie na początku pisałem, że meczy nie trzeba grać zgodnie z terminarzem. Jest on podany tylko po to by wszystko było jasno i przejrzyście.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie, po raz trzeci proszę o poprawne wpisywanie wyniku.
Ma to wyglądać tak:

michau - Assitalia 2-2 (40:50, 22:72, 90:12, 147:0)
czyli
nick, myślnik, nick, liczba uzyskanych frejmów, myślnik, liczba uzyskanych frejmów, nawias, liczba punktów we frejmie, dwukropek, liczba punktów we frejmie, przecinek itd, itd..

Po co dajecie jakieś średniki, nawiasy etc tam gdzie ma ich nie być ? Później zamiast tylko skopiować wynik musimy go przeprawiać. Pewnie, że to nie dużo roboty, no ale po co utrudniać komuś życie?
Jasne, że nie musi być dokładnie ze wzorem, ale niektórzy całkowicie mają to gdzieś i ten post jest skierowany głównie do nich.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie prosze o pośpiech w rozgrywaniu meczy, w Crucible pierwsza runda już się kończy, a u nas jak narazie się na to nie zapowiada.. ;)

Grupa 1: Pozostały 4 mecze do rozegrania i tu króluje &quot;Randez&quot; którego z tych czterech meczy dotyczą aż trzy.

Grupa 2: User o nicku &quot;Mroku&quot; zapisał się i nie rozegral narazie żadnego meczu mimo, że na forum pojawia się codziennie. Radzę więc koledze się sprężyć bo może otrzymać poza konkursową nagrodę za olewanie konkursu.

Grupa 3: Do rozegrania tylko jeden mecz ale niezwykle istotny. Wygrany przechodzi do następnej rundy!

Grupa 4: Tu wszystko toczy się powoli, ale mam kontakt ze wszystkimi zawodnikami i sądzę, że do końca tygodnia ta grupa zostanie rozegrana.

Grupa 5: Tu podobna sytuacja jak w grupie 3, user &quot;RandomOne&quot; nie stoczył żadnego pojedynku, z tym, że jego na forum nie ma już od 5 dni i obawiam się, że szybko się nie pojawi. Prócz meczy z nim sa jeszcze do zagrania dwa inne mecze.

Grupa 6: W tej grupie też sytuacja rozwija się powoli, ale widzę, że &quot;outsider&quot; w ilości rozegranych meczy RobertWLKP wziął się do roboty i odrabia zaległości.

Grupa 7: To samo co w grupie nr.7. &quot;Bienias90&quot; ostatni raz na forum byl 18.04.2009 i od tego czasu, ani widu ani słychu. Z tym, że w tej grupie wszyscy zalegają z meczami. Panowie, do roboty!

Grupa 8: Do zagrania ostatni mecz i z tego co widzę w najbliższym czasie rozgrywki w tej grupie zostaną zakończone.

Grupa 9: Dwa mecze do zakończenia gry w tej grupie.
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Grupa 5 -rozegrałem wszystkie mecze, oprócz jednego z RandomOne który mi właśnie nie odpisuje na PW a nie ma jego gg na stronie. Więc nie wiem co z tym będzie! Pozostawiam do moderatorom! ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
na jaki okres czasu sa nagrody w postaci vip?
Tego nie wiem, trzeba czekać na odpowiedź michaua.

Grupa 5 -rozegrałem wszystkie mecze, oprócz jednego z RandomOne który mi właśnie nie odpisuje na PW a nie ma jego gg na stronie. Więc nie wiem co z tym będzie! Pozostawiam do moderatorom! ????
Zapewne każdy z nim dostanie walkower czyli 3 pkt i stosunek frejmów 4-0.

a jak nie rozegrają w terminie, tj. do 25 kwietnia, to przechodzę ja? ????
Tak.
 
B 0

barkk

Użytkownik
Hajduk - Randez 1:3 ( 54-51; 37-48; 28-83; 58-62)

Mecz w zasięgu, cały czas prowadziłem praktycznie, ale brakuje jeszcze końcówek i ten kant w ostatnim frejmie mnie dobił nieźle... Szkoda, bo mało błędów nawet popełniałem jak na mnie;). Remis przynajmniej się należał...:| Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, może łapne się jakimś fartem na 3 miejsce. I cieszy, że 0 nie przegrywałem i jakiś progres ???? XL edycja należy do mnie ;)
Ładnie, ładnie Hajduk ???? Mało Ci brakło. Nasz mecz też był bardzo interesujący heh jak popatrzyłem to trwał ponad 2h i 10min.

Jeśli chodzi o moje mecze:
ze Snajperem ( jutro wieczór )
z Randezem ( jutrto wieczór / noc )

Tak więc wszystko ustalone wyrobie się z terminem ???? Hajduk życze powodzenia ciągle ja Ty i Snajper mamy szanse na awans walka o 3 msce bedzie ciekawa. Powodzenia
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wyciąg z regulaminu:

12. Zapisanie się do gry i późniejsze jej olewane będzie surowo karane!

Radzę się pośpieszyć. Jutro o 23:59 mija termin 1 rundy turnieju.
 
K 54

korn85

Użytkownik
To już mozna dac nagrode niespodzianke w rundzie 2 uzytkownikowi Mroku. Nie zagrał zadnego meczu , do nikogo sie nie odezwał więc nawet jeśli mi napisze jutro ze moze zagrać to mu powiem ze mnie nie ma ???? Pewnie siedzi skulony i ma nadzieje ze nagroda niespodzianka go nie minie... ????
 
D 0

docent_16

Użytkownik
gracz bienias90 z grupy 7 poojawil sie na 1 dzien przed zakonczeniem fazy grupowej,umowil sie tertmin meczu po czym ,nie wiadomo czemu nie pojawil sie.jego mecze powinny byc anulowane
 
michau 84

michau

Forum VIP
Panowie spokojnie. Jutro upływa ostateczny termin rozgrywania pojedynków grupowych więc jakiekolwiek decyzje będą podejmowane jutro najwcześniej.
 
randez 0

randez

Użytkownik
Panowie prosze o pośpiech w rozgrywaniu meczy, w Crucible pierwsza runda już się kończy, a u nas jak narazie się na to nie zapowiada.. ;)

Grupa 1: Pozostały 4 mecze do rozegrania i tu króluje &quot;Randez&quot; którego z tych czterech meczy dotyczą aż trzy.
Sorry za ociąganie się ???? Szkoła i treningi robią swoje. Ale udało się rozegrać wszystkie mecze ???? Pozdrawiam!

P.S. Kolejna runda na jakich zasadach?
 
B 0

barkk

Użytkownik
Sorry za ociąganie się ???? Szkoła i treningi robią swoje. Ale udało się rozegrać wszystkie mecze ???? Pozdrawiam!

P.S. Kolejna runda na jakich zasadach?
Wyciąg z regulaminu:

1/16 - do 7 wygranych frejmów czyli max 13 frejmow.
1/16 - od 27.04 do 30.04 włącznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom