>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
K 0

kzysiek

Użytkownik
Ci co chcieli się zapisać już to zrobili na cuda w postaci 20 zawodników bym nie liczył.
Pytanie z innej beczki, ten turniej ma niejako pokrywać się z MŚ więc co jeśli komuś skończy się czas na gre a będzie prowadził np 100-0? mamy to wówczas uznać tak jak na WP, czy spisać dany wynik wg zasad prawdziwego snookera, bo tam nie ma limitów czasowych.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Ci co chcieli się zapisać już to zrobili na cuda w postaci 20 zawodników bym nie liczył.
Pytanie z innej beczki, ten turniej ma niejako pokrywać się z MŚ więc co jeśli komuś skończy się czas na gre a będzie prowadził np 100-0? mamy to wówczas uznać tak jak na WP, czy spisać dany wynik wg zasad prawdziwego snookera, bo tam nie ma limitów czasowych.
moim zdaniem powinno się ustawiać 30 minut limit czasu i bez limitu na ruch ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z tego co wiem planowano system pucharowy zgodny z oryginalnymi Mistrzostwami Świata rozgrywanymi w Sheffield
Tak było początkowo planowane. Jednak przy takiej liczbie osób będzie trzeba system rozgrywania meczy lekko zmodyfikować.

jak chcecie zebrać więcej osób to proponuje dać jakieś duże ogłoszenie na forum :jezora:
Ogłoszenie o konkursie jest aż nadto widoczne. Jeżeli ktoś chciał się zapisać to to uczynił.

Ci co chcieli się zapisać już to zrobili na cuda w postaci 20 zawodników bym nie liczył.

Pytanie z innej beczki, ten turniej ma niejako pokrywać się z MŚ więc co jeśli komuś skończy się czas na gre a będzie prowadził np 100-0? mamy to wówczas uznać tak jak na WP, czy spisać dany wynik wg zasad prawdziwego snookera, bo tam nie ma limitów czasowych.
Myślę, że najlepszym pomysłem jest ustalenie 30 minut na grę i brak limitu czasu na ruch. Nie sądzę, żeby ktoś grał ponad 30 minut. Rozegrałem na wp dużo meczy i chyba raz zdarzyło mi się, że zabrakło mi czasu. Praktycznie niemożliwe jest wykorzystanie całych 30 minut.
Oczywiście pozostaje to w kwestii ugadania pomiędzy graczami.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
dla niektórych i 30 mało, bo miedzyczasie jeszcze ogladaja cos na live, rozmawiaja na GG albo grają na kilku stołach na raz:]
To już nie nasz problem. To tak samo jakby w Sheffield podczas meczu, załóżmy OSullivan powiedzial, że on teraz idzie na kawę, później będzie miał drzemkę, a po drzemce wybiera się na przejażdzkę w góry.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
W grupie 9 chciałbym zwrócić uwagę na usera fifera. Po zapisaniu się do turnieju jeszcze ani razu nie logował się na forum i wątpię aby potraktował turniej poważnie, dochodzi do tego fakt, że był to jego pierwszy post, więc nie lepiej przenieść z grupy, gdzie jest 5 graczy do tej naszej?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Panowie, czy nie umiecie poprawnie wpisac wyniku?

Wzór jest podany w każdej grupie, przypomne go jeszcze raz:
michau - Assitalia 2-2 (20:65, 32:60, 52:10, 106:21)

W grupie 9 chciałbym zwrócić uwagę na usera fifera. Po zapisaniu się do turnieju jeszcze ani razu nie logował się na forum i wątpię aby potraktował turniej poważnie, dochodzi do tego fakt, że był to jego pierwszy post, więc nie lepiej przenieść z grupy, gdzie jest 5 graczy do tej naszej?
Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Być może będzie grał.
 
M 0

mpiwowski

Użytkownik
co do 6 grupy to tak

milkoutd - brak kontaktu
Robert - umawiałem sie 2 razy, coś jak widać nie chce grać
a z Panem philipsem umówiłem sie na Czwartek
 
K 54

korn85

Użytkownik
Witam. Chciałem zapytac jak bedzie wygladac losowanie po fazie grupowej ? Czy Ci którzy zajeli powiedzmy 3 miejsce w swojej grupie beda grac z 1 miejscem innej grupy a Ci co zajeli 2 miejsce w grupie beda grali z 2 miejscem w innej grupie? Tak jest np. w piłce noznej by uniknąć by juz na poczatku grali najlepsi ze sobą. Prosze o odpowiedz .
 
B 0

barkk

Użytkownik
Witam
Grupa 1 mlody15 ma bana więc chyba każdy powinien dostać z nim walkowera ... nie odbierał PM a teraz jeszcze BAN.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom