>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Playoff Tennis

efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Spotkanie Smyczka było parę razy przekładane z powodu pogody i odbędzie się dopiero dzisiaj, ale jasno było zaplanowane na wczoraj. W regulaminie takiej sytuacji nie ma, ale grając taki zakład u bukmachera organizatora zakład po protu by &quot;wisiał&quot; i czekał na rozegranie.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

&quot; 6. W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później.&quot;
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
zwrot, tez mam to spotkanie, dzien wczesniej mialem podobnie i ten zwrot niestety
no i kiszka bo psuje zabawe ! regulamin! a jak buk zwraca kase to sie nie przegrywa ! kilka takich przypadkow i sporo osob traci szanse na wygrane . ale coz regulamin taki jaki jest dziekuje za zabawe
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

&quot; 6. W przypadku opadów deszczu lub innych sytuacji opóźniających spotkanie ( ale niezależnych od samych zawodników ), zostanie ono rozliczone po jego zakończeniu, choćby nastąpiło to dzień później.&quot;
Racja. Umknęło mi. Dziękuje.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
no i kiszka bo psuje zabawe ! regulamin! a jak buk zwraca kase to sie nie przegrywa ! kilka takich przypadkow i sporo osob traci szanse na wygrane . ale coz regulamin taki jaki jest dziekuje za zabawe
No ja drugi dzien pod rzad poszkodowany przez te walkowery. Tylko jak to rozwiazac zeby bylo dobrze i nikt nie mial w plecy?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jako Lucky Loser do kolejne rundy awansował użytkownik Ted, którego suma wszystkich AKO wyniosła 28,02. Gratulujemy​
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Fuksiarze się tez znależli w dalszej fazie ale ci co mieli zwroty za to mie mogli dawac zastepczych typow bo regulamin swoje robi
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Tak jak wcześniej pisałem...

Nikt mnie nie raczył poinformować ze w czasie gry zmieniamy zasady w regulaminie wyraźnie pisze ze gramy do trzech zwycięstw a teraz wychodzi to ze liczy się wyższe ako przy wyniki 2:2 o czym w regulaminie nic nie jest napisane.Jak bym miał sie czepiać to przyczepił bym sie o takie pierdoły jak to ze mój przeciwnik nie podał w ostatnim poście nazwy bukmachera co jest niby obowiązkowe(tak pisze w regulaminie)choć teraz naprawdę nie wiem czy ten regulamin można brać na poważnie bo i tak nie jest przestrzegany.
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Grupa IV, mój rywal w 1 kolejce ANZELMO podał typy na drugą kolejkę z innym użytkownikiem, jak to będzie liczone???
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Pisałem już chyba kilku osobom coś na ten temat. W przypadku wyniku 2-2, który będzie po sobocie, o wyniku pojedynku decyduje suma AKO.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Pisałem już chyba kilku osobom coś na ten temat. W przypadku wyniku 2-2, który będzie po sobocie, o wyniku pojedynku decyduje suma AKO.
No ale chyba nie moze byc po sobie wynik 2-2 skoro mieslismy 5 dni konkursowych tj. wtorek,sroda, czwartek, piatek i sobota?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
No ale chyba nie moze byc po sobie wynik 2-2 skoro mieslismy 5 dni konkursowych tj. wtorek,sroda, czwartek, piatek i sobota?
Istnieje taka możliwość, gdy w którymś dniu obaj uczestnicy nie trafili żadnego typu i nie dostają w ten sposób punktu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom