>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności - Playoff Tennis

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Wszystko okej, ale z drugiej strony jeśli na ten dzień turniejowy w Stanach mam 4 fajne bety. 3 będą 10.03 przykładowo, a jeden 11.03 i chciałbym go wykorzystać w kolejny dzień do dwóch innych, to co? Zrobiliście uległość w jedną stronę, ale w drugą też to może nie pasować.
Nie ma uległości w drugą stronę i wszystko pasuje. Dodatkowy zapis w regulaminie nie może być wykorzystany w taki sposób, jaki opisałeś wyżej.

TYP Z POPRZEDNIEGO DNIA TURNIEJOWEGO NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTANY W KOLEJNYM DNIU TYPOWANIA W KONKURSIE. NIE MA ZNACZENIA, ŻE MECZ JEST ROZGRYWANY TEGO SAMEGO DNIA WEDŁUG CZASU POLSKIEGO.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Dziś jest mecz Arruabarrena-Rybarikova. W rozpisce jest to 3 pojedynek na korcie 9. 1 mecz na tym korcie jest o 20:30 Hanfmann-Roger Vasselin a pozniej zaplanowany jest Bazilashvili-Hanescu, także nie wiem czy panie zmieszczą sie w ramach czasowych 11.03 w Polsce. Czy mogę ten typ podać na 11.03 ?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Przypominam, że spotkania rozgrywane w Stanach po godzinie 00:00 czasu polskiego tj w Indian Wells, czy potem w Miami, są/będą zaliczane do typów dnia poprzedniego, więc proszę nie podawać ich na kolejny dzień, jak wskazuje data i godzina czasu polskiego! Spotkania w Indian Wells w kolejnym dniu zaczynają się o godzinie 19stej!
.
Przykład:
Dzień 1
28/07/2008, 19:00 Maria Kirilenko – Dominika Cibulkova 2 @ 1.85
28/07/2008 13:15 Michał Przysiężny – Dawid Olejniczak 1 @ 2.10
29/07/2008, 1:00 Roddick/Fish – Nestor/Zimonjic 2 @ 1.30 - tego typu nie podajemy na kolejny dzień typowań, czyli w tym przypadku 2 dzień!
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
dzień 2

2. bruksel1990 - Doberman

Doberman


11/03/2015, 18:00 Knapp - Wickmayer 2 @@ 1.85
11/03/2015, 18:00 Chirico - Vekic 2 @@ 2.10
11/03/2015, 18:00 Lucic - Riske 2 @@ 1.67

AKO : 6.48

Nie dość, że złe godziny to Wickmayer jutro, więc proszę o usunięcie i chcę walczyć fair, żeby oddał drugi typ, poprawnie, gdyż wczoraj nie typował, a dziś już ma ⛔ bez gry. Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sorry za te zawyzanie kursu na Vekic ale mam awarie laptopa a z tela to problem wogole cokolwiek napisac, nie mialem na celu oszustwa, pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzien 2
19.
szymon1989 - Darg

11.03.2015 19:00 Dancevic F. - Petzschner P. 1 @ 1.60 ✅
11.03.15 19:00 Duckworth J. - Ram R. 2 @ 1,60 ✅
11.03.2015 22:00 Melzer J. - Russell M. 1 @ 1,87

Ako: 4.78
Unibet
Nie wiem czy ktoś usunął post czy go sam nie dodałem.
Ram rozliczony jako wygrana a przegrał. Poza tym coś jest nie tak z kursem... Oczywista pomyłka przy podawaniu zwycięzcy, którą można wywnioskować po kursie. Poprawione. //macias00
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś usunął post czy go sam nie dodałem.

Ram rozliczony jako wygrana a przegrał. Poza tym coś jest nie tak z kursem... Oczywista pomyłka przy podawaniu zwycięzcy, którą można wywnioskować po kursie. Poprawione. //macias00
Może się czepiam ale w takim razie to powinno być ujęte w regulaminie bo równie dobrze mógł chcieć postawić rama i popatrzył źle na kurs a nie na odwrót.

Teraz to już lotto ale takie rzeczy wg. mnie warto ująć w regulaminie bo trochę za duża dowolność w rozstrzyganiu tego typu sytuacji.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Może się czepiam ale w takim razie to powinno być ujęte w regulaminie bo równie dobrze mógł chcieć postawić rama i popatrzył źle na kurs a nie na odwrót.

Teraz to już lotto ale takie rzeczy wg. mnie warto ująć w regulaminie bo trochę za duża dowolność w rozstrzyganiu tego typu sytuacji.
Informację o złym podaniu zwycięzcy w meczu dostaję w postaci PW. Staram się poprawiać na bieżąco, jednak nie zawsze jestem w stanie to zrobić. Proszę patrzeć na końcowe podliczanie w dniu następnym, bo na bieżąco czasem pojawiają się błędy wynikające z pośpiechu.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Informację o złym podaniu zwycięzcy w meczu dostaję w postaci PW. Staram się poprawiać na bieżąco, jednak nie zawsze jestem w stanie to zrobić. Proszę patrzeć na końcowe podliczanie w dniu następnym, bo na bieżąco czasem pojawiają się błędy wynikające z pośpiechu.
Spoko. Czyli rozumiem w razie nie podania przez PW albo w tym temacie rozliczane jest jako przegrana ?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Spoko. Czyli rozumiem w razie nie podania przez PW albo w tym temacie rozliczane jest jako przegrana ?
Jeśli ktoś pomylił się i zauważy swoją pomyłkę lub zrobi to ktoś inny, to typ jest poprawiany. Nie jesteśmy w stanie weryfikować wszystkich typów i sprawdzać czy są prawidłowe. Sporo osób po prostu pisze PW z prośbą o poprawę. Czasem dopisujemy adnotację o pomyłce i prosimy o zmianę danego zdarzenia.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Witam, jeśli do tej pory ani ja ani przeciwnik nie oddaliśmy typów i oddałem w 4 dniu, to mimo wszystko awansuję do turnieju głównego?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Witam, jeśli do tej pory ani ja ani przeciwnik nie oddaliśmy typów i oddałem w 4 dniu, to mimo wszystko awansuję do turnieju głównego?
Niestety, od kilku tygodni było wiadomo, kiedy startuje konkurs i z drugiej strony musimy przestrzegać regulamin! Podanie przez 4 dni tylko raz swoich typów to lekka przesada, więc dajemy szansę innym, którzy walczą od początku i podają swoje typy. W tym przypadku żaden z Was nie awansuje, a do kolejnej rundy załapią się dwie osoby jako lucky loser
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Niestety, od kilku tygodni było wiadomo, kiedy startuje konkurs i z drugiej strony musimy przestrzegać regulamin! Podanie przez 4 dni tylko raz swoich typów to lekka przesada, więc dajemy szansę innym, którzy walczą od początku i podają swoje typy. W tym przypadku żaden z Was nie awansuje, a do kolejnej rundy załapią się dwie osoby jako lucky loser
Niby dlaczego? Wynik meczu 1-0 dla mnie po 4 dniach i w 5 podam typy na 2-0 dla mnie. Inne pojedynki też się toczą jeszcze.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Poza tym w regulaminie nie ma nic o opusczonych spotkaniach/walkowerach.
Wynik meczu po 5 dniach będzie 2-0 dla mnie i powinienem awansować do turnieju głównego, w którym na pewno nie opuszczę żadnej kolejki
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
PKT 9 Regulaminu:
&quot;Jeśli danego dnia nie podamy typów, punkt otrzymuje przeciwnik. W wypadku, kiedy żaden z rywali nie poda typów, punktów nie dostaje żaden z nich. Dwukrotne nie podanie typów w ciągu rundy/kolejki, automatycznie oznacza porażkę.&quot;
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
tak, bo 1 runda została już zakończona.

Pytanie odnosnie losowań kolejnych par. Będą znane dzisiaj/jutro - jakieś konkrety bym prosił.
 
Do góry Bottom