>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Jak w temacie, jakie macie pomysly i propozycje zmian na forum? W ostatnim czasie duzo czasu poswiecam na techniczne dopracowanie forum i nie starcza juz czasu na podejscie od strony merytorycznej, zatem wszelkie wasze uwagi i sugestie beda bardzo pomocne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 45

laha

Forum VIP
Proponuje:

Dodać mnie do ModTeam (zart)
Zrobić dział Wspólny Rozpis (jak taki powstanie napisze regulamin itd.)
Zrobić pochwały lub &quot;pomógł&quot;

To tyle ;)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Dodać mnie do ModTeam (zart)
hahahhaha :p zartuje ale co za szybko to nie zdrowo ????

Zrobić dział Wspólny Rozpis (jak taki powstanie napisze regulamin itd.)
wiedz o tym ze taki dzial w tym momencie by cieszyl sie mala popularnoscia...



Zrobić pochwały lub &quot;pomógł&quot;
co do tego jestem za ale to nie zalzy od LLUCASA z tego co wiem tylko od wersji forum jakie tutaj jest wgrane...
 
L 45

laha

Forum VIP
Laha napisał/a:
Zrobić pochwały lub &quot;pomógł&quot;


co do tego jestem za ale to nie zalzy od LLUCASA z tego co wiem tylko od wersji forum jakie tutaj jest wgrane...
Hehe ja się na tym nieznam tylko zaproponowałem ;)
 
L 8

luk

Użytkownik
Ten napis w logo nie pasuje zupelnie..zmienilbym go, albo cale logo... Moge jakos pomoc, jezeli bylibyscie chetni ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Hm... a moim skromnym zdaniem ogolnie ok ale jest jakies takie za bardzo niebiesko niebieskie...

A na srodku proponowalbym Grzegorza Piechne :wink:
 
L 8

luk

Użytkownik
Wszystkie wskazowki sie przydadza, wiec zaproponujcie cos ciekawego, zebym mogl wstawic w to puste miejsce... Rozjasnic to troche bialym kolorem? ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Hmm ja niewiem ? ale moge zgadnąć kogos z Piłki Ręcznej pewnie :] ale DomeL chyba NBA jest bardziej popularne i myśle ze lepszy bedzie Jordan :]
 
L 45

laha

Forum VIP
Luk tam w środku zostało jeszcze jedno wolne miejsce :] myśle ze jakiś hokeista by sie przydał tam ;] acha i cos takiego ze napis taki bardziej przejrzysty ma chyba byc ;]
 
L 45

laha

Forum VIP
Popiol racja.. myśle ze te drugie przesun odrobinke w lewo i bedzie cool i jak chcesz to jeszcze kolor tego &quot;forum bukmacheskie&quot; zmien na biały ?? albo na jakiś który bedzie pasował
 
Do góry Bottom