>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

popiol 0

popiol

Forum VIP
Wymarz tego hokeiste...zrob napis forum bardziej czytelny i niech K@mi lub Lucasl wali na Głowna strone ????

P.S. Luk nie robisz se jakies reklamy??Przez kogo został wykonany albo coś w tym stylu?
 
L 8

luk

Użytkownik
Ok, u gory w prawym rogu pozwolilem sobie wstawic maly napisik, bo moze ktos bedzie chcial skorzystac jeszcze z moich uslug ;] ???? Hokeista wyrzucony, w &#39;Forum Bukmacherskie&#39; zmienilem czcionke na bardziej dynamiczna, ktora wydaje mi sie bardziej pasuje do forum o tej tematyce... ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Luk, dobra robota. Moim zdaniem chyba lepiej by bylo gdybys usunal jeszcze ten maly adres forum i dopisal &quot;.com&quot; na koncu &quot;Forum Bukmacherskie&quot; i jeszcze kropki pomiedzy poszczegolnymi czlonami tak aby nazwa byla jednoczesnie adresem. Gdy juz wszystko bedzie dopracowane, wrzuce logo na forum ????
 
D 0

darek

Forum VIP
trzech kolesi: piłkarz, tenisista, koszykarz.
Ooo... tylko Piłkarz, tenisista, hokeista lub Piłkarz, tenisista, koszykarz albo Piłkarz, hokeista, koszykarz :wink:
Moim zdnaniem Trzech by było lepiej, ale żeby oni byli w akcji a nie tak jak jest A.I. patrz do kamery a Ronaldinho cieszy się z bramki...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Według mnie to z A.I i Ronalinho jest spoko i tak jak sugerował Lucas zeby na końcu .com było i pomiędzy członami kropki....

P.S Fajnie Ci to wyszo
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Luk weź zrób to co kazał Lucas i gites.Tu każdemu cos sie nie podoba..robisza za free a im jeszcze to albo tamto :/ Lucas powiedział że jest ok tylko zrób te kropki i luzz ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam też pomysł czemu by nie wprowadzić działu Żużel od przyszłego sezonu a nawet teraz bo jest okno transferowe dla żużla na główną strone a nie w pozostałych sportach. Ja mógłbym sie zająć moderowaniem tej strony. I według mnie żużel to jest po9pularny sport i nie zasłużył na pozycje w &quot;POzostałych sportach&quot;
Mógłbym sie zajac liga polska (ekstraliga, 1 liga i 2) Angielska, szwedzka,, Grand Prix i reszta tych najwazniejszych lig. Prosze o rozpatrzenie mojego pomysłu :wink:
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZIomek jest perfect ???? Lucas dawaj na głowna ????

P.S. sproboj ktos sie srac to trafie :twisted:
 
L 8

luk

Użytkownik
Mysle jeszcze, czy nie dodac takich platkow sniegu i jakiejs czapeczki mikolajkowej, czy cos w swiatecznym klimacie...zeby i tutaj bylo czuc swieta ???? Co sadzicie na ten temat? ????
 
Do góry Bottom