>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prawo jazdy

Baqu 916,8K

Baqu

Forum VIP
Ile czasu w praktyce trzeba czekać na wyrobienie dokumentów po zdaniu egzaminu ?
dodatkowo jest stronka urzędowa, która informuje kiedy one są do odebrania

nie zawsze działa na 100% pewnie, ale powoli zmierzamy ku Europie...
 
maciejbj 0

maciejbj

Użytkownik
Ja czekałem 2 tyg. Odnośnie prawa jazdy to na samochód zdałem za pierwszym, a na motocykl za drugim, ponieważ za 1 nie założyłem kasku :grin:
 
N 12

nipek

Użytkownik
Słuchajcie dziewczyna zapisała się właśnie na prawo jazdy,wiem że od nowego roku wchodzą nowe przepisy. Czy w związku z tym będzie prawo jazdy zdawać na starych czy na nowych zasadach ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Słuchajcie dziewczyna zapisała się właśnie na prawo jazdy,wiem że od nowego roku wchodzą nowe przepisy. Czy w związku z tym będzie prawo jazdy zdawać na starych czy na nowych zasadach ?
nowe zasady egzaminowania wchodzą od lutego
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Raczej nie załapie się już na stare zasady.
Ja już koledze Nipkowi wszystko opisałem na PW

Jak jej się będzie chciało zdawać na starych zasadach to musi się po prostu spiąć i wyjeździć wszystkie godziny w ciągu miesiąca maksymalnie dwóch bo nowe zasady zdawania egz. teoretycznego wchodzą od bodajże 12 lutego

Sam zrobiłem prawko na B w ciągu półtora miesiąca więc nikt mi nie wmówi, że się nie da :razz:
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
w półtora? ja zrobiłem w pół (tak, piętnaście dni) miesiąca ???? Egz miałem 4 dni po osiemnastce, zdałem za pierwszym, na prawko czekałem 2 tygodnie.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
No to propsy :razz:
Tak półtora miesiąca gdyż robiłem w okresie zimowym (bo jestem z grudnia), ale gdybym miał więcej czasu wtedy to też mógłbym wyjeździć wszystkie godziny w ciągu dwóch tygodni ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W dużej mierze zależy od szkoły ile czasu robisz takich kurs no i od instruktora oczywiście. Teraz straszne ciśnienie ludzie mają na te egzaminy i nowe zasady, moim zdaniem trochę niepotrzebnie ale co tam :razz: Wiadomo, że coś się zmieni, ale trzeba to ocenić jak wszystko wejdzie w życie. Kumpel zapisał się wczoraj i egzamin ma 18 stycznia.
Tak swoją drogą jak już jesteśmy przy tych prawach jazdy. Koleżanka chwali się że egzaminator jej powiedział że jest dobrym kierowcą i nie będzie stwarzała zagrożenia na drodze. Ja się pytam, jak po 30 godzinach jazdy można mówić o sobie że jest się dobrym kierowcą ? ????
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Właśnie przed chwila byłem w punkcie się zapisać na prawko. Piękna brunetka mi oznajmiła że jeszcze mam szanse zdawać na starych zasadach, jest nadzieja. ;)
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Ja zdałem za trzecim razem, jak dla mnie to nie jest zły wynik.;) Na kurs zapisałem się w lipcu, jazdy zacząłem w serpniu. Szybko wyjeździłem godziny bo to wakacje i dużo wolnego czasu miałem. Za pierwszym razem łuk mi nie wyszedł, za drugim zawracać miałem i podjechałem za blisko innego samochodu który stał na parkingu. No ale do trzech razy sztuka i się udało na szczęście za trzecim. Na wyrobienie dokumentu czekałem dwa tygodnie. Pozdrawiam i powodzenia życzę!!
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Jeśli zapisze się w styczniu na kurs prawo jazdy to czeka mnie egzamin na starych przepisach czy na nowych? Co decyduje o zdawaniu na nowych przepisach data zapisania na kurs czy wyznaczenie daty egzaminu teoretycznego?
Z góry dzięki.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli zapisze się w styczniu na kurs prawo jazdy to czeka mnie egzamin na starych przepisach czy na nowych? Co decyduje o zdawaniu na nowych przepisach data zapisania na kurs czy wyznaczenie daty egzaminu teoretycznego?
Z góry dzięki.
z tego co wiem to data wyznaczonego egzaminu, ale popraw mnie ktoś jak mówię źle.
 
Do góry Bottom