>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

prawo jazdy

R 0

robert-20790

Użytkownik
Hej,
zdawał ktoś z Was ostatnio egzamin na prawo jazdy ?
Jak było, czy zdaliście czy nie ? ile czekaliście na egzamin ?

ja jestem z Lublina...
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Ja mialem dokladnie 6 dni temu egzamin. Czekalem na niego ponad miesiac. Wszystko zaliczylem za pierwszym razem. Ale egzaminator poryty zdeko byl. Przyczepil sie, ze pod czas omijania zaparkowanego na poboczu samochodu, za krotko mialem wlaczone kierunek i wpisal mi to jako blad ;) Juz chcialem go zapytac gdzie jest podany czas wlaczenia kierunkowskazu, ale zdalem i se darowalem juz ????
A zdawalem w P.O.R.D. GDANSK ORUNIA
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
ja zdawałem w czerwcu zdałem za drugim razem jestem z łowicza ale zdawałem w Skierniewicach w WORD-zie ja czekalem kolo miesiąca a na prawko 2 tyg mam strone gdzie mozna sprawdzac czy jest juz dostepne prawko odezwij sie to Ci dam linka
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj byłem w WORD Jastrzębiu z kumplem. Najbliższe wolne terminy to 21 styczeń. U nas średnio się czeka 2-2,5 miesiąca na egzamin praktyczny. Jednym słowem masakra. Dobrze że mam to już za sobą. Rok temu w kwietniu za pierwszym razem.
Według mnie, jeżeli egzaminator widzi, że umiesz jeździć, nie boisz się i pewnie jedziesz to osoba na 99% zda, chyba że zrobi poważny błąd typu wymuszenie.
Ja tak sam miałem. Placyk robiłem dwa razy, bo za pierwszy najechałem na linię wrrr. Łuk wydawał się mi mniejszy niż na placyku, dlatego taki błąd. Za drugim razem robiłem tak jak się uczyłem i bez większych problemu zaliczyłem.
Miasto to 45 minut spokojnej jazdy. Na początku instruktor powiedział &quot;Jak nic nie mówię to jedziemy cały czas prosto&quot;. Więc miałem spokój. Manewry to parkowanie skośne oraz zawracanie z wykorzystaniem wjazdu. Egzamin szybko mi przeleciał. Na końcu powiedział &quot;kilka drobnych błędów pan zrobił, ale nie miały one wpływu na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Gratuluję, zdał pan&quot;. Aha i z mojej grupy zdawałem jako pierwszy.
Powodzenia wszystkim którzy zdają w najbliższym czasie prawko.
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Właśnie robie kurs na prawko, wyjeździłem 8 godzin. Narazie się fajnie śmiga Corsą ???? Z tego co wiem na egzamin czeka się około 40-50 dni:kwasny4565: Robie w Lublinie:jezora:
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
No ja tez robie w Lublinie ???? W poniedzialek ide sie zapisac, ale masakra z tym czekaniem, powinni otworzyc drugi word ????

Dzieki za komentarze, ale MAM JESZCZE JEDNO pytanie...

Jezeli obleje egzamin czy to praktyczny czy teoretyczny to znowu 1330 zł i 50 dni bede musial czekac ? Czy moze dla spadochroniarzy sa ulgi jak to jest :p ?
bo ja pierniczer, jedni zdaja za siodmym razem to jak nei patrzec w rok czasu robi sie prawko. Tragedia, w stanach jeszcze pięć lat temu prawko robiło się u policjanta... i mozna bylo juz po dwoch tygodniach smnigac samochodem. Tu co sie dzieje w tel polsce to masakra po prostu.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Z tymi opłatami to jest trochę zakręcone, ale na pewno nie zapłacisz 1000zł za poprawkę!!!! ???? Jeśli zapiszesz się najpierw (tylko) na egzamin teoretyczny to płacisz 22zł (tak jest w Bydgoszczy ???? ) i jak oblejesz to płacisz tylko za poprawkę teorii więc grosze....lecz jeśli będziesz chciał zdawać tego samego dnia teorie i jazdę to płacisz (130 lub coś około tego) i wtedy jeśli oblejesz już teorię (bo wiesz że teorie się pisze pierwszą ???? ) to płacisz za poprawkę całości. Czyli nawet za jazdę której nie odbyłeś. :-D Wtedy to kosztuje coś około 80 zł. Mam nadzieje, że to co napisałem jest chociaż trochę logiczne, ????
Apropo USA, to pamiętam, że kiedyś oglądałem program &quot;Zielona karta&quot; i tam klientka robiła prawko... Oni mają strasznie skomplikowane zasady ???? bo droga na egzaminie ma 2 km i jest zawsze ta sama. :jezora: Egzamin marzenie. ????
Pozdro. ????
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Ja ostatnio miałem egzamin w Krośnie na prawko. testy poszły bezproblemowo autodrom też bez niczego ale jazda po mieście tego się najbardziej bałem i oblałem przez straszny pech, jeździłem 30min i zrobiłem w tym czasie parkowanie i zawracanie i dupa musiała jakaś niespodzianka być. Skręcałem w lewo na jakieś osiedle (później tam jest parking) i w pewnym momencie zwęża sie droga ze tylko 1 przejedzie bo z 1 strony stoją zaparkowane auta i akurat to jest na łuku i jak jechałem tam to pusto było później zawróciłem na parkingu i wracam i mailem te samochody po prawej i wtedy trzeba ustąpić tym co jadą z naprzeciwka i chce omijać a nic nie widziałem tam czy coś jedzie czy nie i już mam omijać a tu jakiś tuman wyjechał, i po hamulcach egzaminator i sie drze ja już zgłupiałem i zaczął mi kręcić kierownica i koniec. ????
Poprawkę mam 09.01.2008r. i zapłaciłem za nią 112zł.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
No to kurna ładnie..., ja obawiam się że obleje na przejsciach. Zawsze na jazdach instruktor mowi ze powinienem teraz przepuscic &#39;&#39;ta babe&#39;&#39; itd.
Rowniez jest powalony przepis &#39;&#39;włącz kierunek zjazdowy&#39;&#39; wjezdzam na rondo przejezdzam przez skrzyzowanei a instruktor mowi mi abym wlaczyl zjazdowy ,lol&gt; to ja ssmiech z niego, po co zjazdowy jak jade prosto hehehe No ale takie sa przepisy... tragedia.

FabREGAS no dzieki, na prawde dobre informacje. Mam nadzieje ze tez moge zaplacic najpierw za teorie a jezeli zdam to umowic sie na jazdy. To by bylo spoko.
Nie wyobrazam sobei tego abym zdawal 7 razy i wydal na to 1000 zł i czekal dwa lata na prawko. SZOK.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja ostatnio miałem egzamin w Krośnie na prawko. testy poszły bezproblemowo autodrom też bez niczego ale jazda po mieście tego się najbardziej bałem i oblałem przez straszny pech, jeździłem 30min i zrobiłem w tym czasie parkowanie i zawracanie i dupa musiała jakaś niespodzianka być. Skręcałem w lewo na jakieś osiedle (później tam jest parking) i w pewnym momencie zwęża sie droga ze tylko 1 przejedzie bo z 1 strony stoją zaparkowane auta i akurat to jest na łuku i jak jechałem tam to pusto było później zawróciłem na parkingu i wracam i mailem te samochody po prawej i wtedy trzeba ustąpić tym co jadą z naprzeciwka i chce omijać a nic nie widziałem tam czy coś jedzie czy nie i już mam omijać a tu jakiś tuman wyjechał, i po hamulcach egzaminator i sie drze ja już zgłupiałem i zaczął mi kręcić kierownica i koniec. ????
Poprawkę mam 09.01.2008r. i zapłaciłem za nią 112zł.
u kogo zdawałeś ?

Rowniez jest powalony przepis &#39;&#39;włącz kierunek zjazdowy&#39;&#39; wjezdzam na rondo przejezdzam przez skrzyzowanei a instruktor mowi mi abym wlaczyl zjazdowy
no, ale co w tym dziwnego, żeby włączyć kierunkowskaz zjeżdżając z ronda ?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
kierunek zjazodowy wg mnie jest przydatny, gdy ktos chce wjechac a rondo i widzi ze bedziesz z niego zjezdzal moze sobie wjechac przed tym zanim ty zjedziesz z ronda - mam nadzieje ze zrozumiales o co mi chodzilo :p
ja zdawalem w czerwcu w LBN, poszlo za 2 razem, pierwszy raz jezdzilem 45 minut i oblal mnie na rondzie ( do tej pory nie wiem za co) a za drugim razem 50min i zdalem, jak gosc bedzie mial ochote zeby Cie przepuscic to zdasz ale jak nie bedzie mial takiej ochoty to co bys nie robil nie zdasz... taka prawda, za pierwszym razem gosc byl straszny staral sie wyprowadzic z rownowagi.. a za drugim bardzo mily a ja jedzilem swoje na luzie i zdalem. mialem 1 blad, tam gdzie bylo 45 jechalem 50 ale zaczal mi stukac dlugopisem w licznik :p:p po egzaminie kazal zaparkowac na placu tylem przy krawezniku i powiedzia zebym opuscil lusterko do samego dolu na samo kolo zebym lepiej widzial kraweznik:p batonik orzechowy to podstawa
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Ja zdałem za drugim razem. Zdawałem w kraku w MORD. Za pierwszym razem egzaminator dziadek stwierdził że wymusilem pierwszeństwo. Nie kłóciłem sie z nim. Ale jak wracałem to nie wiem jak on moze byc egzaminatorem jeżeli chyba 3 razy przejechał na czerwonym świetle i stwierdził że nic sie nie stało. Za drugim razem miałem spoko gostka i zdałem, ale jeździłem długo bo jakieś 50 minut. A w KRK na powtórke egzaminu trzeba czekac czasami nawet 2 miechy i tyle samo tez jak zdajesz pierwszy raz egzamin( niby w przepisach jest że nie moze byc czas oczekiwania dłuższy niż miesiac, ale panie w rejestracji już daja specjalna karteczke na której to dobrowolnie wyrażasz zgode żeby egzamin mógl byc później niż za miesiac )
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
&#39;&#39;no, ale co w tym dziwnego, żeby włączyć kierunkowskaz zjeżdżając z ronda ?&#39;&#39;

No jak to co w tym dziwnego ? Stoje na srodku ronda i jadę prosto (narysowalbym ale forum nie ma takiej opcji) więc po co ZJAZDOWY (SYGNAL W PRAWO) skoro jadę prosto ? Przeciez nie skręce w prawo pod prad ? Wiec nikt i tak nei wjedzndzie na rondo dotad az ja z niego nei zjade bo mam pierszenstwo. Czy bym wlaczyl prawy kierunek czy bym go nei wlaczyl to i tak jechalbym prosto wiec po co sygnal...?
(ja zrozumieliscie o co mi w ogole chodzi i o jakim zjazdowym mowie to spoko, czyli ze mna sie zgodzicie ze jest on zbedny, jezeli sie nei zgodzicie tzn ze nei wiecie o co mi chodzi :p:p )
 
Do góry Bottom