>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki 2016 [reprezentacje]

M 176

michal93

Użytkownik
NORCEA PAN AMERICAN CUP
Przepraszam nie mam za dużo teraz czasu na opisywanie tego turnieju ( jutro to zrobię więc skupie się tylko na meczu który odbędzie się za 40 minut.
Argentyna - Kuba typ Kuba +1.5 @2.2
Argentyna - Kuba typ 2 @3.4
⛔ 3:1 ehhh takie mecze to jedna wielka loteria ,mogłem trochę mniejszą staką grać np 3/10 i 5/10
Bet 365

Początek meczu 21:30

Biorę na rozkład to spotkanie ,ale od razu powiem bazuje w analizie tylko na suchych faktach i statystykach, a więc zaczynajmy.
Faworytem bukmecherów w tym starciu jest zespół Argentyny kursy z Bet 365 1.30 ---3.40 ,a wg mnie większe szanse mają Kubanki ,a przynajmniej nie będą ,,dziewczynkami do bicia&quot; taki neologizm
Dobra pora na statystyki : średnia wzrostu zespołu z Argentyny jest aż o 5 cm mniejsza niż Kubanek 178cm do 183cm w zespole Argentyny tylko jedna zawodniczka ma zasięg w ataku ponad 3 m ,natomiast u Kubanek tych zawodniczek jest...7 ,dalej - blok ; żadna z zawodniczek z Argentyny nie ma zasięgu powyżej 3 m w bloku ,Kubanki 2 powyżej i 2 blisko 3m , w zespole Argentyny najwyższa w bloku skacze 2,90 m .Trener Kubanek zabrał jak sam to powiedział młody i wysoki zespół na ten turniej zapowiada walkę o złoto (trochę przesadził ,złoto na 99% trafi dla Dominikany)
Wiem ,że to tylko statystyka ,ale przypominam ,że to zawody juniorskie w dodatku kobiet ;) a więc takie parametry jak wzrost i zasięg w ataku powinny mieć wg mnie duże znaczenie dla losów tego pojedynku polecam grać w stronę Kubanek,sam to zresztą czynie ,grając średnio-wysoką stawką (7/10) na handi i średnią na win Kuby 5/10
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Eliminacje ME kobiet
Polska - Węgry o161,5 @ 1,8 Bet trzysześćpięć ⛔ Węgierki megadramat
Wszystko już wiadomo, dwa słabiutkie zespoły zagrają mecz przyjaźni. Aż nie chce się analizować gry mizerii geniusza Nawrockiego, wielkiej głupoty grania na trzy libero i trzy atakujące ???? Napiszę tylko, że nie mamy Tomsi, to ona w pojedynkę w zasadzie załatwiła nam zwycięstwo za 3 punkty w Érd Arénie. Na ataku zagra Kaliszuk wspomagana przez Jasek, a więc szału nie będzie.
Z porównania potencjału sportowego obu zespołów nie wynika, żeby padł wynik 3:0, a i ekipa znad Balatonu podejdzie do starcia bardziej prestiżowo, bo rzadko w ostatnich latach mierzyły się z ekipami z pierwszej 25 rankingu FIVB. Wchodzę mocno (jak na siatkę żeńską), spodziewam się 3:1 lub 3:2 dla nas w wielkich bólach.
 
Do góry Bottom