>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2016 [reprezentacje]

marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Polska - Japonia Japonia +2,5 seta @2,1 bet.
Nie chce mi się wierzyć, że nasi nie sprezentują Japończykom przynajmniej 1 seta. Samuraje grają o wszystko, a Polacy jak grają każdy widział.
Proponuję za 2j na podwojenie.
PS.
obawiam się że będzie 5 setów i niekoniecznie Polska to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Polska-Chiny , 8:40 1.06.2016

Chiny +2.5 seta 1.65 Betsson ✅✅✅

Czwarty mecz z siedmiu w kwalifikacjach, wyniki Polski to zwycięstwo z Kanadą 3:2, z Francją 3:2 oraz dzisiejsze z Japonią 3:0, Chiny natomiast przegrały z Francją 1:3, a potem ograły po 3:0 Japonię i Wenezuelę. Bukmacherzy umiejętnie wystawili kursy bo choć potencjał Polaków jest większy to jednak nie na tyle, żeby teraz raczej zlać Chiny 3:0, Chiny które urwały seta Francji, więc czemu miałby nam nie? Chiny które tak jak i my wygrały z Japonią 3:0, a to nasze zwycięstwo mimo, że w trzech setach wcale nie było, aż tak łatwe szybkie i przyjemne, co świadczy o tym, że pierwszy set wygraliśmy do 22, a trzeci do 23. Całe szczęście obyło się chociaż bez przewag, ale oprócz Wenezueli, to Japonia jest tutaj drugą najgorsza drużyna, i skoro Chiny również z nimi wygrały 3:0 to jakiś potencjał mają na tego jednego seta, tym bardziej, że gra Polaków bardzo daleka jest od optymalnej, a tym bardziej, że nie liczą się punkty w pierwszej kolejności tylko zwycięstwa, nawet wygrana 3:2 daje tyle samo plusów bo zwycięstwo zapisze się nam, niemniej jednak jestem pewny, że do zero jutro nie wygramy, bet dnia! Pozdrawiam!

Edith: Lekko, już po pierwszym secie siadło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Trochę nie na temat:, ale czy jest ktoś ogarnięty w Twitterze, po prostu chcę prosić o pomoc w znalezieniu jednego wyniku z Maroko ligi siatkówki, bo Bet365 stracił połączenie, pomoże ktoś? Ewentualnie priv
 
R 813

robssson

Użytkownik
Kanada - Francja

Mecz o nie byle co. Jeżeli Kanada chce pozostać w walce o awans, musi wygrać to spotkanie. Zadanie to nie będzie łatwe, bo grają z Francuzami.
Najpierw o Francji. 11-5 w setach, z czego 3 stracone z Polską. Dwa pozostałe stracone z Australią i z Chinami. Potrafią grać, ale potrafią również się zdekoncentrować na seta-dwa i go stracić o czym świadczy np przegrany set z Australią do 16.

Kanada przegrała tu dwa spotkania, oba po 2-3. Walczą i się starają. Mają na tyle umiejętności aby dziś &quot;ugryźć&quot; Francuzów.

Typ: +2,5 seta Kanada, @1.66 sts
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Krzysiu, daj znac jesli znasz wynik meczu z maroko. tez nie moge znalezc wyniku
Dostałem odpowiedź na czacie Bet.365 za drugim podejściem:
W danym spotkaniu mecz jest przerwany. W trakcie 3 setu wystąpiły problemy z tłumem co miało przebieg na mecz. Tym samym nie został rozegrany 3 set w całości.
W trakcie gry kiedy trwał 3 set wystąpiły problemy z tłumem kibiców w miejscu rozgrywania spotkania i gra została przerwana.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie - Kwalifikacje
Spotkanie: Australia - Japonia
Typ: 1
Kurs: 1,88
Godz: 12:20
Bukmacher: Betsson
Analiza:

To co najważniejsze w tym turnieju już za nami czyli awans Polski na Igrzyska Olimpijskie w Rio już mamy zapewnione po zwycięstwie nad Wenezuelą.Dla Australii i dla Japonii jest to ostatnia szansa na marzenia o Rio, jeśli jedni bądź drudzy chcą mieć jeszcze minimalne szanse na awans muszą wygrać dzisiejszy mecz. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Australia zaś faworytem bukmacherów jest Japonia (jeszcze wczoraj kurs na Australię był 2,20, dziś już spore spadki).
Do tej pory Australia rozegrała 4 spotkania - 0:3 z Iranem, 3:1 z Wenezuelą, 2:3 z Kanadą i 1:3 z Francją (rekordowy 4 set przegrany 42:44). Z bilansem 1-3 zajmują 6 miejsce.
Japonia do tej pory również rozegrała 4 spotkania - 3:1 z Wenezuelą, 0:3 z Chinami, 0:3 z Polską i 1:3 z Iranem. Z bilansem 1-3 Japonia zajmuje 7 miejsce.
Przypominam, że awansują pierwsze 3 zespoły + najlepsza z Azji (jeśli drużyna z Azji zajmie miejsce w pierwszej 3 to awansuje 4 zespół).
Polska pewny awans, Francja i Iran z bilansem 4:1 również pewni awansu ponieważ zostało im spotkanie ze słabiutką Wenezuelą. W tym momencie zostaje nam 4 - ostatnie miejsce premiowane awansem, zaś kandydatów jest sporo bo Chiny mają bilans 2:3, Kanada ma bilans 2:3 i zwycięzca meczu dzisiejszego będzie miał bilans 2:3 a więc 3 zespoły walczą o awans.
Moim zdaniem to Australia lepiej spisuje się w tym turnieju, ma więcej meczy bardziej zaciętych. Paul Carroll rozegrał kapitalny mecz z Francją zdobywając 34 punkty. Z Kanadą Thomas Edgar rozegrał świetny mecz zdobywając 33 punkty - mają 2 bardzo dobre punkty właśnie Edgar i Carroll jeśli 1 ma słabsze momenty wchodzi drugi i go zastępuje godnie.
Jedyna przewaga jaką ma Japonia to własny parkiet ale moim zdaniem jest to za mało. Mój typ to zwycięstwo Australii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
profeta 79

profeta

Użytkownik
ja gram lekko na Polske, spadki kursow wynikaja glownie z faktu ze Polska ma juz zapewniony awans. Natomiast nie jest nigdzie napisane ze odpuszczamy mecz z Persami. Poza tym Iran ma jeszcze mecz z Wenezuela wiec ich awans na IO jest przesądzony. Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko dotychczasowe mecze Polacy sa duzymi faworytami. Kontuzja Ghafoura utrudnia rotacje w zespole Lozano. Argentyńczyk caly czas rotuje przyjmującmi szukając optymlnego ustawienia. Z graniem na Polske można wstrzymać się do momentu podania składów. W studiu przedmeczowym wątpliwości powinny być rozwiane, także do tego czasu można rozbić skarbonkę i przyszykować ładny grosz na biało czerwonych.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Polska-Iran

Polska DW 3:1 4.40@ Unibet ⛔

Przedostatnie mecze, 3 miejsca są już praktyczne pewne, awans mają Polska, Francja i Iran, o 4 miejsce, ostatnie dające prawo gry na IO walczy jeszcze trzy zespoły. Polska gra z Iranem, Polska 5 zwycięstw 0 porażek, Iran 4 zwycięstwa i 1 porażka-z Francją 0-3. My z Francją wygraliśmy ale nie przewiduję tu meczu do jednej bramki. Myślałem też o handi na Polaków ale raczej wątpię, że Iran nie wygra seta, więc najbardziej prawdopodobnym wynikiem na prawdę wydaję mi się tutaj 3:1 dla naszych orłów! Ostatnie trzy mecze Polaków z Iranem? 3 na 3 wygrane Polaków, jedna wygrana 3:2, a dwie pozostałe właśnie po 3:1 i to kolejny argument za tym typem, brać i grać. Pozdrawiam!
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Chiny-Kanada

Chiny WYGRA pierwszy set i CAŁY mecz 5.0 Bet365

Ostatnia kolejka walki o Igrzyska, dziś będzie wiadomo który zespół dołączy do Polski , Francji i Iranu które z ostatniego już turnieju kwalifikacyjnego zapewniły sobie awans, liczyłem na wygraną Chin wczoraj z Australia i w ostatniej kolejce byłby bezpośredni mecz o awans, jednak Chiny przegrały, sytuacja się troszkę zagmatwała ale wciąż mają szanse na awans, gdy wygrają za 3 pkt a Australia przegra z Polsk , wtedy awansują, bo w małej tabelce każdy będzie miał po 3 zwycięstwa, a Chiny będą mieć 11 punktów przy 10 Kanady i Australii, więc spokojnie mogą awansować, wydaję się, że wszystko ciągle leży w ich rękach, bo wygrają i potem zasiadają na trybunach i w meczu który zacznie się po nich trzymają kciuki za jakąkolwiek wygraną Polaków. Myślałem, że Kanada będzie nieznacznym faworytem, ale dawać na nią 1.25?! Chiny przegrał i z Polakami i Iranem tylko 2:3, a wystarczyłby jeden z tych tie-breaków wygrany i by mieli 3 zwycięstwa już.. Z Francją 1:3, Kanada też dokładnie uległa i Polsce i Iranowi po 2:3 ale Francji 0:3, tutaj ą szanse typowe 50/50. Nie rozumiem kursu 3.75 na Chińczyków, no bez jaj... Chiny też były stawiane w roli aż tak widocznego faworyta w meczu z Australia a przegrały nie zdobywając nawet punktu, tutaj jest taki sam mecz, szanse 50/50 a jednak kursy diametralnie inne. Typuję zwycięstwo Chin w 1 secie oraz całym meczu bo wydaję mi się, że dużo będzie zależeć od 1 seta i kto go wygra pociągnie w swoją stronę zwycięstwo, a przypominam, że Chiny aby minąć Kanadę muszą wygrać za 3 punkty więc im tym bardziej będzie zależeć na tej pierwszej partii bo jeżeli ją przegrają to staną już pod ścianą i tylko trzy kolejne wygrane sety będą wchodzić w grę, mega vaule!! Korzystać!! Pozdrawiam!
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
PILNIE POSZUKUJĘ oficjalne potwierdzenia dotycząca tego meczu: AS Sale v DH El Jadida. Jest to spotkanie z pierwszej ligi marokańskiej. Pisałem o tym kilka dni temu, bet365 kręci. Proszę Was o pomoc i oficjalne informacje dotyczące tego meczu, ponieważ w trzecim secie przy stanie bodajże 25-25 zakończyli mecz co jest niedopuszczalne, a gra nie toczy się o 2zł, z góry dzięki za pomoc
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
PILNIE POSZUKUJĘ oficjalne potwierdzenia dotycząca tego meczu: AS Sale v DH El Jadida. Jest to spotkanie z pierwszej ligi marokańskiej. Pisałem o tym kilka dni temu, bet365 kręci. Proszę Was o pomoc i oficjalne informacje dotyczące tego meczu, ponieważ w trzecim secie przy stanie bodajże 25-25 zakończyli mecz co jest niedopuszczalne, a gra nie toczy się o 2zł, z góry dzięki za pomoc
mecz nie został dokończony
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
nie mogę zacytować, bo forum się rozjechało

jozzy22: jak to możliwe?, okej dzięki za informacje, ale mecz może zostać niedokończony na podwórku, no ale nawet w tak egzotycznych ligach powinny być jakieś przepisy, itp. Skąd masz to źródło informacji?
 
B 19

bobek_

Użytkownik
Siatkówka Pan American Cup Women : ✅
Data wydarzenia : 5.07.16 godzina 0:00
USA Kobiety vs Kuba Kobiety
Typ : Kuba +2,5 Seta
Kurs : 1,61
Bukmacher: Bet365

Analiza :
Zdolnosci USA na tym turnieju sa przewartoścowane .prawie wszystkie siatkarki reprezentacji Kuby są zawodniczkami lokalnego klubu La Habana natomiast w zespole Amerykańskim jest 12 zawodniczek z zupelnie roznych klubow a jednoczesnie są to studentki lub absolwentki tego roku także występuje tam reprezentacja akademicka USA atutem studentek jest niewątpliwie dobra kontrola nad piłką.Kubańskiej reprezentacji męskiej zawsze ciezko sie gra z druzynami ktore maja swietna kontrole nad pilka miejmy nadzieje ze dziewczęta będą miały z tym mniejszy problem.Uważam że Kuba na pewno ugra tutaj seta.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom