>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2015 [reprezentacje]

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
XIII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera
Kolejna edycja Memoriału odbędzie się w dniach 22-24.08.2015 w Toruniu.

TERMINARZ:
22.08.2015 sobota
18:00, Iran - Francja
20:30, Polska - Japonia
23.08.2015 niedziela
17:00, Japonia - Francja
19:30, Polska - Iran
24.08.2015 poniedziałek
18:00, Japonia - Iran
20:30, Polska - Francja

SKŁADY:
Francja:
Rozgrywający: Raphael Corre, Yoann Jaumel
Atakujący: Antonin Rouzier, Mory Sidibe
Przyjmujący: Earvin Ngapeth, Nicolas Marechal, Trevor Clevenot, Kevin Tillie, Julien Lyneel
Środkowi: Jonas Aguenier, Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Franck Lafitte
Libero: Jenia Grebennikov
Iran:
Rozgrywający: Mir Saeid Marouflakrani, Mehdi Mahdavi
Atakujący: Amir Ghafour, Shahram Mahmoudi
Środkowi: Seyed Mohammad Mousavi Eraghi, Adel Gholami, Saman Faezi, Mohammad Hassan Senobar
Przyjmujący: Mojtaba Mirzajanpour, Milad Ebadipour, Farhad Ghaemi, Mohammad Javad Manavinejad
Libero: Mahdi Marandi, Abdolreza Alizadeh
Japonia:
Rozgrywający: Akihiro Fukatsu, Yuta Abe, Hideomi Fukatsu.
Atakujący: Kunihiro Shimizu.
Środkowi: Kentaro Takahashi, Yoshifumi Suzuki, Akihiro Yamauchi, Takashi Dekita.
Przyjmujący: Yuta Matsuoka, Masashi Kuriyama, Yuki Ishikawa, Daisuke Yako, Masahiro Yanagida, Yuta Yoneyama, Yasunari Kodama.
Libero: Daisuke Sakai, Takeshi Nagano.
Polska:
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz;
Atakujący: Dawid Konarski, Bartosz Kurek;
Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski;
Przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Artur Szalpuk, Wojciech Włodarczyk;
Libero: Piotr Gacek, Paweł Zatorski.

Skład Francuzów bardzo szeroki i też w 100% nie jestem pewien czy wszyscy Ci zawodnicy (20 nazwisk) pojawi się w Toruniu.

Zapraszam do podawania typów!​
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Polska-Japonia
Polska -2,5 1.6 betsafe
✅
Znając życie Antiga wyjdzie najmocniejszą szóstką i pewnie będzie chciał wygrać cały Memoriał, więc pewnie będzie można się spodziewać Kurka, Drzyzgi czy Kubiaka, choć to oczywiście tylko moje przypuszczenia.
Japończycy od kiedy tylko pamiętam mają problem z Europejczykami i wyglądają słabo na ich tle, zwłaszcza na wyjazdach.
Mecz towarzyski, więc wielkiej spiny pewnie nie będzie ale Polacy grają u siebie, w tym roku w sumie niezła gra, tak myślę, że są w stanie skończyć mecz w trzech setach.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał HJW

Francuzi bez Toniuttiego w czasie Memoriału. Podstawowy rozgrywający Trójkolorowych dostał wolne z powodu narodzin dziecka.
Trener Tillie będzie miał na rozeganiu Jaumela i Corre.
 
M 418

maat

Użytkownik
Iran - Francja
We Francji brak pierwszego rozgrywającego, który w ostatnich meczach w LŚ rozgrywał świetne mecze. Jak dla mnie dyspozycja pary Jaumel/Corre stoi pod znakiem zapytania, nie miałem okazji oglądać ich w akcji, jestem ciekawy jak poprowadzą grę Francuzów.

Nie znalazłem informacji o brakach w ekipie Iranu (jeśli takowe są proszę mnie poprawić). Jest to turniej towarzyski, ostatni sprawdzian przed zbliżającym się Pucharem Świata więc liczę na najmocniejsze (na ten moment) wyjściowe szóstki. Według mnie brak Toniuttiego na rozegraniu wpłynie na jakość gry Francuzów i nie będzie ona tak widowiskowa jak podczas Ligi Światowej kiedy to rozbijali łatwo kolejnych przeciwników.

Liczę na ciekawy, dobry mecz. Kurs na Iran zachęcający więc próbuje. Ze względu na charakter towarzyski spotkania ze stawkami nie ma co szaleć

Typ:
Iran @2.25 WilliamHill ⛔


e: kilka słów po meczu. Mimo, że stawka meczu znikoma - Iran nie podjął absolutnie walki. Zero zaangażowania a co gorsze dla tej drużyny - zero formy. Ewidentnie w drużynie panuje jakiś konflikt, atmosfera jest napięta a to nie sprzyja osiąganiu dobrych rezultatów. Trzeba uważać przy grze na Iran w kolejnych spotkaniach.
 
firer 886

firer

Użytkownik
A czy wogole ktos bedzie nawet na nich stawial ? ???? ???? moze poprostu sa zmeczeni po Mistrzostwach Azji, w kazdym razie w Unibecie na Polske jest 1,20 ale czy warto ... :]
Ale po co sie wypowiadać jak się ma zerowe pojęcie w temacie , w mistrzostwach Azji Iran grał rezerwami , także teoretycznie pierwszy skład jest wypoczęty o ile Kovac nie zajechał ich na siłowni
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 418

maat

Użytkownik
A czy wogole ktos bedzie nawet na nich stawial ? ???? ???? moze poprostu sa zmeczeni po Mistrzostwach Azji, w kazdym razie w Unibecie na Polske jest 1,20 ale czy warto ... :]
Po 1 nie miałem na myśli dzisiejszego meczu o zerowa stawkę tylko mecze Pucharu Świata we wrześniu w Japonii.
Po 2 tak jak wspomniał kolega Firer - a Azji grali drugim garniturem wiec problemów kondycyjnych być nie powinno a problem jest z formą i atmosferą i to widać.
Uzupełnij wiedzę.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Nie bardzo was rozumiem skad ten lament nad Iranem , przeciez oni przegrali sety do 23 22 23 z najlepsza ? obecnie druzyna swiata .... A tutaj lament jakby nie wychodzili z 20 conajmniej , zebyscie po dzis czasem nie musieli zdania zmieniac .... Pozdrawiam
PS No a pisanie o zmeczeniu po Mistrzostwach Azji to juz jest kpina z odwiedzajacych , tymbardziej ze bylo tutaj pisane juz jakim skladem tam gral Iran , nawet ja sam wspominalem cos ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Japonia-Francja

Japonia +2.5 seta 2.15 unibet 3/10✅
Japonia +16.5 pkt 1.92 1xbet 4/10✅
Japonia wygra 12.5 unibet 0.5/10✅✅

Francja gra na pół gwizdka, było to widać podczas spotkania z Iranczykami, nawet bez swojego podstawowego i jednego z najlepszych rozgrywających świata wygrali pewnie, mimo że wynik tego nie pokazuje to spotkanie. Jak na moje to przyjęcie przede wszystkim Ngapetha było na szczególnie niskim poziomie w porównaniu z trudnością zagrywki Iranczykow, wiele błędów ale nadrabial swoimi efekciarskimi zagraniami. Nawet sami Francuzi są zaskoczeni wynikiem, gdyż osiem dni temu rozpoczęli zgrupowanie. Widzieliśmy w tym spotkaniu dużo zawodników rezerwowych. Moim zdaniem Francuzi ten turniej traktują jako turniej towarzyski, jeden z elementów przygotowania do Mistrzostw Europy.
Dla Japończyków to ostatni sprawdzian przed Pucharem Świata, wczoraj walczyli, w pierwszym secie zabrakło trochę szczęścia. Polacy byli lepsi przede wszystkim w zagrywce 6 asów i przy siatce o 8 bloków więcej od Azjatow i w przyjęciu. Japończycy grali w podstawowym składzie, jak zawsze najlepiej punktu jacyś zawodnikiem był Schimizu, który zdobył 15 punktów.
W tegorocznej Lidze Światowej obie drużyny spotkały się czterokrotnie, Japończycy zdobyli tylko dwa sety w spotkaniu gdzie przegrali w tiebreaku, a poza tym zdobywali odpowiednio 52, 56, 60 oraz 103 punkty.
Moim zdaniem Japończycy zagrają na swoje 95%, Francuzi zaś na 60 % co mi się wydaje ze Japończycy dziś nie przegrają zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 14K

tadzin

Użytkownik
Japonia-Francja
Japonia +2.5 seta 2.15 unibet 3/10
Japonia +16.5 pkt 1.92 1xbet 4/10
Japonia wygra 12.5 unibet 0.5/10
Francja gra na pół gwizdka, było to widać podczas spotkania z Iranczykami, nawet bez swojego podstawowego i jednego z najlepszych rozgrywających świata wygrali pewnie, mimo że wynik tego nie pokazuje to spotkanie. Jak na moje to przyjęcie przede wszystkim Ngapetha było na szczególnie niskim poziomie w porównaniu z trudnością zagrywki Iranczykow, wiele błędów ale nadrabial swoimi efekciarskimi zagraniami. Nawet sami Francuzi są zaskoczeni wynikiem, gdyż osiem dni temu rozpoczęli zgrupowanie. Widzieliśmy w tym spotkaniu dużo zawodników rezerwowych. Moim zdaniem Francuzi ten turniej traktują jako turniej towarzyski, jeden z elementów przygotowania do Mistrzostw Europy.
Dla Japończyków to ostatni sprawdzian przed Pucharem Świata, wczoraj walczyli, w pierwszym secie zabrakło trochę szczęścia. Polacy byli lepsi przede wszystkim w zagrywce 6 asów i przy siatce o 8 bloków więcej od Azjatow i w przyjęciu. Japończycy grali w podstawowym składzie, jak zawsze najlepiej punktu jacyś zawodnikiem był Schimizu, który zdobył 15 punktów.
W tegorocznej Lidze Światowej obie drużyny spotkały się czterokrotnie, Japończycy zdobyli tylko dwa sety w spotkaniu gdzie przegrali w tiebreaku, a poza tym zdobywali odpowiednio 52, 56, 60 oraz 103 punkty.
Moim zdaniem Japończycy zagrają na swoje 95%, Francuzi zaś na 60 % co mi się wydaje ze Japończycy dziś nie przegrają zdecydowanie.
chyba przedawkowales mocarza. francja moze to przegrac jedynie oddajac mecz za darmo badz wyjsc na boisko by zabawic sie w cyrkowcow.
w konfrontacji czysto sportowej japonce nie maja zadnych szans grajac czy to przeciwko 1st czy 2nd line upowi francuzow.
piszes o ugraniu 2 setow przez japonocow. z francja w tegorocznej LS. byl to ostatni mecz francuzow w fazie grupowej, pierwsze miejscce mielie zapewnionne wiele meczy wczesniej, grac im sie kompletnie nie chcialo, wyszli drugim skladem. gdy trenerowi zachcialo sie wygrac to wyciagneli z 0-2 na 3-2, pozostale mecze to totalna dominacja francji, ewnetualne sety na sytku wynikaly z ich lenistwa. jakby francuzom sie nei cbhcialo grac na wagnerze to raczej cos by potracili z 10x silniejszym iranem (porownujac iran do japonii rzecz jasna).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Polska-Iran
Powyżej 177,5 1.83 bet365
⛔
Trochę nie rozumiem aż tak wyraźnego faworyzowania Polaków.
Wczoraj pierwszy set fatalnie, bardzo ciężko oglądało się to, masa błędów własnych zwłaszcza na zagrywce, praktycznie zero gry w obronie, widać jednak te treningi, do tego brak Miki.
Iran również przeciętnie, ale nie oddali meczu bez walki.
Podobnie jak Polacy grali mocno nierówno.
Nie ma sensu za bardzo rozpisywać się, jedni i drudzy przygotowują się do tego samego turnieju, nie wiem czy Polacy są w stanie wygrać na sucho z ciągle jednak mocnym Iranem, a na odwrót jakoś nie czuję tutaj zwycięstwa w trzech partiach Irańczyków.
Krótka piłka, 4 sety powinny wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie no pisanie, że drugi skład Francji spokojnie powiezie Japońców i że kitajce nie mają szans, z takimi pajacami jak Sidibe to jest jakaś kpina i nieporozumienie. Drugi skład Francji jest cienki jak sik pająka, ani przyjęcia, ani ataku, kompletnie nic. Japońce jak słapią rytm są całkiem ciekawym zespołem, pewnych elementów nigdy nie przeskoczą, ale akurat w mojej ocenie taki Shimizu to może uczyć czarnucha Sidibe jak się powinno atakować.
Co do drugiego spotkania myślę, że spokojnie Iran jest wstanie powalczyć, kursy na Polaków nieporozumienie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Polska - Francja

Polska wygra 1.42 unibet 6/10 ✅

Polska jest gospodarzem memoriał Huberta Wagnera, Polska pragnie rewanżu za porażkę w tiebreaku w Final Four Ligi Światowej, dla Polski to ostatni i najważniejszy sprawdzian przed Pucharem Świata w Japonii.

Polska dwa mecze, dwie wygrane. Nie grali na poziomie do jakiego przywykliśmy, momentami grali słabo ale trzeba pamiętać że to jeszcze etap przygotowań do Pucharu Świata, ale wczoraj w meczu z Iranem po wejściu Fabiana Drzyzgi w 3 secie graliśmy dobra, solidna siatkówkę. Dobra gra w polu zagrywki, na pochwałę w tym aspekcie gry zasłużył Bartosz Kurek, zaś najlepszym zawodnikiem spotkania był moim zdaniem kapitan reprezentacji Michał Kubiak.

Francja przyjechała do Torunia na turniej towarzyski, co było widać we wczorajszym meczu z Japonia w którym wyszli drugim składem, niestety żaden z zawodników nie grał na dobrym poziomie. Dzisiaj sądzę że ujrzymy pierwsza szóstkę Trojkolorowych m.in. Ngapetha Rouziera czy Le Roux. Jednak pamiętajmy że Francja pozbawiona swojego mózgu Toniuttiego, który dostał od trenera wolne.

Polska zagra moim zdaniem na 95% swoich możliwości, Francja na 75% zważając na okoliczności sądzę, że Polska wygra to spotkanie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Japonia +11 (1.92) Marathonbet ✅
Nie sposób przejść obojętnie obok tego typu. Japończycy jak na swoje możliwości chyba grają tutaj maksa, Iran gra na maks 20% i ogólnie nie da się patrzeć na ich gre. Irańczycy wyglądają wręcz tragicznie, momentami przyjmują jak amatorzy, ich gra nie klei się w ogóle. Bardzo wątpliwe, aby pokryli takie handi, będę mieli problemy z wygraniem tego meczu.
Francja +6.5 (1.97) Marathon ✅
Faworyzowanie Polaków bezzasadne. Francuzi wyjdą na Polaków podstawowym składem po oszczędzaniu się z Japońcami i można być tego pewnym. Gra Polaków wygląda bardzo mizernie, łatwo tracimy punkty seriami, nie ma jeszcze ani rytmu, ani formy. Mecz 50/50 jak dla mnie
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Memoriał HJW 2015

Francuzi bez Toniuttiego i to jest spora strata. Jaumel rozgrywa przyzwoicie, ale tego błysku brakuje. Niezły mecz z Iranem, z Japonią rezerwowy skład i porażka.
Francuzi oczywiście w optymalnej formie nie są i być nie mogą. Dostali wolne po zwycięstwie w Lidze Światowej i przygotowują się dopiero na ME.
Polacy na razie bez Miki. Dzisiaj też raczej nie wystąpi, a jak wystąpi to i tak szału bym się nie spodziewał (coś słyszałem, że dopiero w jakimś sparingu z Francją ma zagrać). Dwa pewne zwycięstwa, ale bez jakiegoś błysku.
Antiga trochę próbował z Łomaczem, ale wyglądało to średnio. Reszta na dobrym poziomie, ale jest trochę za dużo przestojów. O dziwo całkiem fajnie funkcjonuje zagrywka.
Mecz towarzyski. Polacy pewnie bardziej zmobilizowani, ale nikt mi nie powie, że zespoły będą się &quot;zabijać&quot; o zwycięstwo.
Francja pewnie zacznie dzisiaj w najmocniejszym zestawieniu. Ciężko wskazać wyraźnego faworyta. Sporo będzie zależeć od dyspozycji dnia i od zaangażowania. Jak Francuzi dobrze wejdą w mecz i złapią rytm to mogą wygrać.
Jak dla mnie to może być długi mecz.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.43 Uni ✅
 
M 418

maat

Użytkownik
Polska - Francja

Sporo zostało napisane a ja wtrącę króko dwa słowa jeszcze od siebie. Mimo, że to tylko turniej towarzyski liczę dziś na dobrą postawę Francuzów oraz przede wszystkim najsilniejszą wyjściową szóstkę. Jeśli siądzie zagrywka Francuzom nasi będą mieć mega problemy w przyjęciu a to będzie klucz do wygrania spotkania.

Rezerwowi rozgrywający Francuzów jakoś ciągną tą grę mimo że rewelacji nie ma. Co do Polaków - widoczne są przestoje w grze i pokazał to 2. set meczu z Iranem zagrany praktycznie na stojąco. Okej - to mecze towarzyskie, służące treningowi. Mimo tego takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Zestawienie z Łomaczem na rozegraniu wyszło przeciętne.

Cenię ekipę Francuzów wyżej jak również ich formę w porównaniu do Iranu dlatego myślę, że dziś Francja nie jest bez szans w tym pojedynku. Mecz z Iranem pokazał że grając nawet na 50, 60% są bardzo skuteczni. Kurs zachęcający dlatego delikatnie próbuję w stronę Trójkolorowych licząc na ciekawy mecz i fajne zakończenie turnieju.

Typ:
Francja @2.62 Bet365 ⛔ :?
Francja +1.5 seta @1.83 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Mecz towarzyski

Włochy - Argentyna 20:30 1-3 ✅

Argentyna +2.5 seta 1.61 4/10✅
Argentyna wygra 4.5 1/10 kursy z bet 365✅
Argentyna +12 1.9 1xbet 5/10 ✅

Wczoraj obie drużyny zagrały również mecz towarzyski i ekipa Włoch z nowym trenerem na ławce Gianlorenzo Blenginim pokonała Argentynczykow w trzech setach odpowiednio do 16, 17 i 22. W dwóch pierwszych setach grali pierwsza szóstka bez żadnych zmian. Debiut Juantoreny bardzo solidny zdobył 10 punktów, świetne a wręcz fenomenalne spotkanie miał Zaytsew 22 pkt 70% skuteczności ataku i 5 asów. Pamiętajmy ze Włosi bez swojego najlepszego rozgrywającego Travicy oraz środkowego Birareliego, który z powodu kontuzji nie może uczestniczyć w przygotowaniach do Pucharu Świata w Japonii, są to spore osłabienia, które będą widoczne w tym jakże trudnym turnieju.

Argentyna w najlepszym składzie, m. In. Conte to zawodnik na poziomie światowym, dobry rozgrywający Uriarte. Na pewno nie ma między tymi drużynami takiej przepaści jak to pokazuje wynik wczorajszego sparingu. Conte, Sole, Gonzalez zdobyli po 9 pkt. We wczorajszym meczu ich trener robił duzo zmian i to na pewno odbiło się na wyniku.

Pamiętajmy ze to mecz towarzyski i nie ma co szaleć ze stawką, gdyż każdy wynik jest możliwy ale przy takim kursie nie mogę być obojętny. Puchar Świata to trudny turniej, gdzie będzie dużo spotkań odbywających się w większości dzień po dniu wiec na pewno trener Włoch będzie próbował różnych rozwiązań i moim zdaniem będzie robił wiele zmian w dzisiejszym meczu aby sprawdzić w akcji wszystkich zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 14K

tadzin

Użytkownik
Brak Bira to duze oslabienie srodka wloskiego, a co do braku Travicy to w kadrze nigdy nie gral tego co pokazal w zeszlym sezonie w Bielgorodzie, do tego bardzo szybki rozwój Gianelliego, który zapowiada sie na scisly swiatowy top i na podstawie tego sadze iz mimo wszytsko na sypie o jakims oslabieniu mowy nie ma. Patrzac z kolei na przepotezne skrzydla Wlochow, strach sie bac jesli to zafunkcjonuje tak jak powinno, bo tak naprawde nikt (no moze za wyjatkiem Amerykanów) nie ma nawet podejscia do takich zawodnikow. Pytanie brzmi czy to odpali.
Co do Argentyny to przyjscie Velasco kompletnie nic nei dalo, graja slaba i nieciekawa siatkowke. Conte/Uriarte w dalszym ciagu w formie z PO (czyli formie zenujacej), to kto tam ma niby ciagnac ten wozek ? Jako ze to tylko mecz towarzyski + do tego sklady sa niewiadomymi - w takim przypadku faktycznie jesi Wlosi wyjda druga szostka a Argnetynce podstawa to moga spokojnie mecz wziac. W przypadku grania na powaznie bez pajacowania i pierwszymi skladami, Argentyna może przypadkiem ugrac seta, choc wszystko bedzie w rekach Wlochow. Swoja wlasna gra Argentyna nic nie moze zdzialac.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
sklady:
Giannelli - Vettori, Lanza - Antonov, Anzani - Piano, Colaci libero.
De Cecco - Gonzalez la diagonale palleggiatore opposto, Conte - Poglajen schiacciatori, Gauna - Sole al centro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom