>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki 2015 [reprezentacje]

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Temat stworzony do rozgrywek reprezentacyjnych, które nie mają oddzielnego tematu. Są to m.in. sparingi, turnieje towarzyskie, mecze nieoficjalne, rozgrywki juniorskie, kadeckie, studenckie itp.


Zachęcam do pisania analiz i udzielania się w temacie! :wink:
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Włochy U18 - Rosja U18
W Bułgarii trwają eliminacje do ME dziewczyn. Dwa dni rywalizacji za nami.
Nie ma co ukrywać, że 95% nazwisk nic mi nie mówi. Typ opieram na doświadczeniu. Rosjanki zazwyczaj w tych młodszych rocznikach są mocno przeceniane. Zwykle potrzeba im czasu, rosyjska siatkówka jest specyficzna, sporo rzeczy opiera się na wzroście, często brakuje im jednak techniki. Środek siatki w tym momencie chyba jest ich najmocniejszym punktem.
O Włoszkach wiem trochę wiecej. Mają przyjmującą Egonu, świetne warunki fizyczne, ogromne możliwości w ataku - robi niesamowite wyniki w A2, fajnie prezentowała się rok temu w reprezentacji juniorskiej i prawdopodobnie to przyszła gwiazda światowej siatkówki. Ogółem skrzydła Italii prezentują się nieźle dotychczas, na młotku gra Piani, która jest nominalną środkową i póki co radzi sobie bardzo dobrze.
Wysoko stawiam Włoszki, jednak należy pamiętać, że to tylko kadetki i każdy wynik jest praktycznie możliwy. Poza tym polecam szukać dogów, stawianie po kursach może się fatalnie skończyć (sam tutaj robię wyjątek mały) ;)
Moje propozycje:
Włochy -11.5 --- 1.76 @ MarathonBet ⛔
 
K 163

koticzek

Użytkownik
Polska U19 - Włochy U19 1,53 B365✅ wynik(3:2)
Polska U19(-1,5seta) - Włochy U19 2,10 B365⛔
Pierwszy dzień ME w Turcji.
Co jak co ale Polska w siatkówce to potęga i tutaj to wszyscy boją się nas a nie odwrotnie. Szczególnie w kategorii kadeta Polacy już od dobrych paru lat donoszą same sukces meldując się na podium najważniejszych imprez. Wiadomo, że większość naszej reprezentacji to uczniowie SMS Spała gdzie wspólnie się uczą a przede wszystkim ciężko trenują. Dodatkowo od tego sezonu zespół ze Spały rywalizuje na I lidze gdzie młodzi zawodnicy mogą zbierać doświadczenie a także rywalizować na naprawdę wysokim poziomie. Dodatkowo są oni prowadzeni przez bardzo doświadczonych trenerów i myślę, że tak jak dwa lata temu zdobędą medal.
Rosja U19 - Serbia U19 1,50 B365✅ wynik(3:0)
Rosja U19 (-1,5seta) - Serbia U19 2,00 B365✅
Obrońcy tytułu z przed 2 lat. W tym roku także są obok Polski głównym faworytem do końcowego zwycięstwa. Rosjanie na 10 rozgrywanych ME zwyciężyli aż w 5. Dodatkowo w eliminacjach do mistrzostw wygrali wszystkie mecze nie przegrywając nawet seta, Serbowie natomiast awansowali z drugiego miejsca przegrywając z Czechami. Myślę, że ponownie Rosjanie pokażą klasę i zwyciężą mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rosja u19 1,36 bet365⛔ 4 set to parodia...

Kurs nie zachwyca ale buki już sie zorientowały ze Rosja jest tutaj o dwie klasy lepsza od innych rywali. Zniszczyli dwie solidne ekipy czyli Serbie i Francję dzisiaj czas na naszych, może Polacy powalczą, może urwą seta ale o wygranje nie ma mowy. W 1 meczu w sobote meczyli się z Włochami gdzie grali bardzo nie równo cudem wygrali 1 seta pozniej zostali zniszczeni w dwóch setach i pozniej dominacja w dwóch nastepnych setach. Wczoraj 3:0 amatorami z Danii, dzisiaj pewnie kolejne pewne zwyciestwo Zbornej, liczę na walkę z naszej strony. Urwany set i walka w tym mecz będzie sukcesem...
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Polska u19 - Włochy u19 @ 1,44 ✅ 3-1 dość pewne zwycięstwo

Polacy to zdecydowanie najlepsza druzyna w turnieju, wygrali dotychczas wszystkie mecze ,tylko w jednym - właśnie z Włochami w pierwszej kolejce - tracąc więcej niż 1 seta.
Nie widzę powodu, by dzisiaj mieli przegrać, zwłaszcza po tym, co widziałem wczoraj w półfinale Włochy - Niemcy, stojącym na kiepskim poziomie.
Niemcy u19 - Turcja u19 @ 1,6 ⛔ 1-3 kiepska postawa Niemców. Turcy lepsi na kontrach i w bloku, sporo szczęscia też po ich stronie.
Grali ze sobą trzy dni temu, 3-0 wygrali Niemcy, po dwóch bardzo równych setach i pewnie wygranym trzecim. Liczę, że dziś będzie podobnie. Niemcy większa siła w ataku i chyba trochę lepiej poukładani taktycznie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Puchar Świata - Kwalifikacje
Ma ktos moze sklady druzyn na dane wydarzenie ?
dzisiaj dwa mecze :
USA-Meksyk
Kanada-Kuba
USA
1. Matt Anderson (OH/OPP, 6-9, West Seneca, N.Y., Penn State)
3. Taylor Sander (OH, 6-4, Huntington Beach, Calif., BYU)
4. David Lee (MB, 6-8, Alpine, Calif., Long Beach State)
6. Paul Lotman (OH, 6-7, Lakewood, Calif., Long Beach State)
7. Kawika Shoji (S, 6-3, Honolulu, Hawaii, Stanford)
9. Murphy Troy (Opp, 6-8, St. Louis, Mo., Southern California)
10. Thomas Jaeschke (OH, 6-6, Wheaton, Ill., Loyola)
11. Micah Christenson (S, 6-6, Honolulu, Southern California)
12. Russell Holmes (MB, 6-8, Fountain Valley, Calif., BYU)
16. Jayson Jablonsky (OH, 6-5, Yorba Linda, Calif., UC Irvine)
17. Max Holt (MB, 6-9, Cincinnati, Ohio, Penn State)
20. David Smith (MB, 6-7, Saugus, Calif., UC Irvine)
21. Dustin Watten (L, 6-0, Long Beach, Calif., Long Beach State)
22. Erik Shoji (L, 6-0, Honolulu, Hawaii, Stanford)
Head Coach: John Speraw
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2015 (3 runda), mężczyźni
Hiszpania - Holandia
Ostatnia runda kwalifikacji do Mistrzostw Europy, więc jest o co walczyć.
Hiszpanie to przeciętny zespół. Ostatnio mierzyli się w sparingach z Portugalią. Jeden mecz wygrany (3:0) i jeden przegrany (1:3).
Zespół bez wielkich nazwisk, kilku ciekawych młodych chłopaków. Starają się grać szybką, kombinacyjną siatkówkę, bo na wysokiej piłce są przeciętni.
Holendrzy ostatnie lata poniżej swoich możliwości. Potencjał spory, ale jakoś nie potrafią tego wykorzystać. Bardzo niewygodny zespół (zwłaszcza dla takich zespołów jak Portugalia czy też właśnie Hiszpania), posiadają bardzo mocną zagrywkę i z racji bardzo dobrych warunków fizycznych świetnie funkcjonują na siatce.
Problemem trochę jest brak rozgrywającego z tej wyższej półki.
Holandia już po pierwszych meczach w Lidze Światowej, dwa wyjazdowe zwycięstwa z Portugalią (łatwo nie było, ale to głównie Holandia nie potrafiła na dłuższą metę utrzymać wysokiego poziomu gry), więc działa to na ich korzyść.
Dla Hiszpanów to pierwszy mecz o coś w tym sezonie.
Faworytem zdecydowanym są według mnie Holendrzy. Jedyny argument jaki przemawia za Hiszpanią to własny parkiet.
Typ:
Holandia @ 1.66 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Turniej Towarzyski Kobiet na Litwie
Litwa W - Dania W
Litwa była przed turniejem typowana na faworyta ale grają rezerwowym składem i wczoraj przegrana 0:3 ze Szwecją tylko potwierdza, że bez Kliokmanaite, Petrauskaite, Griksaite, Strelkauskaite nie mają większych szans na wygranie meczu. Dania natomiast wczoraj zaprezentowała się z dobrej strony i wygrała 3:0 z Gruzją. Dzisiaj też powinny wygrać.
Typ: Dania W @ 1,51 Betsafe ⛔ :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Montreux Volley Masters 2015, kobiety​


30 edycja międzynarodowego turnieju, który odbywa się w szwajcarskim Montreux.
Oficjalna strona turnieju: http://www.volleymasters.ch/index.php/en/
Data: 26-31.05.2015

Podział na grupy:
Grupa A:
Chiny
Dominikana
Holandia
Rosja
Grupa B:
Japonia
Niemcy
Turcja
Włochy

Harmonogram spotkań:
26.05
16:30, Chiny - Dominikana (grupa A)
18:30, Włochy - Niemcy (grupa B)
21:00, Japonia - Turcja (grupa B)
27.05
16:30, Chiny - Holandia (grupa A)
18:30, Turcja - Niemcy (grupa B)
21:00, Dominikana - Rosja (grupa A)
28.05
16:30, Niemcy - Japonia (grupa B)
18:30, Holandia - Rosja (grupa A)
21:00, Włochy - Turcja (grupa B)
29.05
16:30, Dominikana - Holandia (grupa A)
18:30, Japonia - Włochy (grupa B)
21:00, Rosja - Chiny (grupa A)
30.05
14:00, A3 - B4
16:00, B3 - A4
18:30, A1 - B2
21:00, B1 - A2
31.05
13:30, mecz o 3 miejsce
16:00, finał

Transmisje ze spotkań na sportowych kanałach Polsatu lub na Laola1 TV.

Podrzucam jeszcze składy, bo na oficjalnej stronie turnieju ich jeszcze nie widziałem. Nie mam składu Dominikany, jak ktoś znajdzie niech podrzuci.
Chiny:
Rozgrywające: Chen Xin-tong, Cheng Long
Atakujące: Qin Si-yu (lub przyjmująca), Gong Xiang-yu (lub środkowa)
Przyjmujące: Liu Yan-han (lub atakująca), Song Mei-li, Duan Fang
Środkowe: Zhang Yu, Xu Jiu-jing, Zheng Yi-xin, Wang Jia-min
Libero: Huang Liu-yan, Wang Meng-jie, Wang Wei-yi (lub przyjmująca)
U Chinek kilka zawodniczek może grać na różnych pozycjach. Jest to zespół U-23.
Wang Meng-jie, Song Mei-li, Chen Xin-tong, Qin Si-yu, Xu Jiu-jing i Zheng Yi-xin występowały już w Montreux w 2013 roku (wtedy w kadrze U-20).

Japonia:
Rozgrywajace: Chizuru Kotoh, Natsumi Fujita, Haruka Miyashita
Skrzydłowe: Saori Kimura, Arisa Takada, Sarina Koga, Yuki Ishii, Yukiko Ebata, Yurie Nabeya
Środkowe: Kana Ohno, Mai Yamaguchi, Riho Ohtake
Libero: Sayaka Iwasaki, Kotoki Zayasu

Włochy:
Rozgrywające: Camera, Malinov
Skrzydłowe: Sorokaite, Loda, Syllam, Guerra, Egonu, Perinelli
Środkowe: Calloni, Folie, Melandri, Pisani
Libero: Parrocchialle, Spirito

Niemcy:
Rozgrywające: Denise Hanke, Mareen Apitz
Atakujące: Louisa Lippmann, Saskia Hippe
Przyjmujące: Laura Weihenmaier, Jennifer Geerties, Jana-Franziska Poll
Środkowe: Anja Brandt, Wiebke Silge, Marie Schölzel
Libero: Lenka Dürr, Linda Dörendahl

Holandia:
Rozgrywające: Laura Dijkema, Femke Stoltenborg
Atakujące: Judith Pietersen, Lonneke Sloetjes
Przyjmujące: Anne Buijs, Maret Grothues, Celeste Plak, Nicole Oude Luttikhuis
Środkowe: Robin de Kruijf, Yvon Beliën, Quinta Steenbergen, Nicole Koolhaas
Libero: Myrthe Schoot, Debby Stam-Pilon
Miało nie być w składzie Manon Flier, ale z tego co czytałem z jakimiś urazami zmagają się Grothues i de Kruijf. I Guidetti &quot;dowołał&quot; Manon.

Turcja:
Rozgrywające: Naz Akyol - Çağla Akın
Skrzydłowe: Neriman Özsoy, Seda Aslanyürek - Polen Uslupehlivan - Güldeniz Önal, Gözde Yılmaz, Meliha İsmailoğlu, Ezgi Dağdelenler
Środkowe: Aslı Kalaç, Büşra Cansu, Kübra Akman, Dicle Nur Babat
Libero: Gizem Karadayı, Merve Dalbeler

Rosja:
Rozgrywające: Anna Matienko, Irina Filishtinskaya
Skrzydłowe: Irina Voronkova, Olesya Nikolaeva, Daria Pisarenko, Anastasia Bavykina, Daria Isayeva
Środkowe: Irina Zaryazhko, Irina Malkova, Julia Podskalnaya.
Líbero: Xenia Kravchenko, Ekaterina Romanenko, Daria Talysheva

Dominikana:
Rozgrywające: Niverka Marte, Dominguez Martinez
Atakujące: Gina Mambru, Brayelin Martinez
Przyjmujące: Prisilla Rivera, Isabel Pena, Lisvel Eve-Castillo, Erasma Moreno, Ana Binet
Środkowe: Candida Arias, Marianne Fersola, Jineiry Martinez
Libero: Brenda Castillo, Winifer Fernandez
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Na początek informacja, że wszystkie kadry w Montreux są w wybrakowanych składach, dlatego dość ciężko będzie przewidzieć wyniki. Sporo zespołów jest mieszaniną doświadczonych, klasowych zawodniczek z tymi na dorobku i w zależności od zestawionych szóstek gra może się sporo różnić.

Włochy - Niemcy
Na początek mecz, który wystartuje o 18:30.
Włoszki największe problemy powinny mieć w przyjęciu. Zarówno libero jak i przyjmujące w większości usposobione są ofensywnie. Środek całkiem niezły i w miarę równy. Włoszki dwa razy pewnie pokonały parę dni temu Chinki. Parrocchialle na libero to bardzo obiecująca zawodniczka, świetnie radząca sobie przede wszystkim w obronie.
Niemki według mnie w bardzo przeciętnym zestawieniu. Też powinny być duże problemy z przyjęciem, ale oprócz tego sama kultura gry, atak, obrony - może być z tym problem. Same przyjmujące ograniczone. Atakujące Hippe i Lippman miały bardzo słabe sezony, nie mogły się przebić do pierwszych składów swoich zespołów, a przecież rywalki z którymi walczyły były mocno średnie. Apitz niezły sezon w Cannes, choć też miewała chwile gdzie przegrywała rywalizację ze słabą Ilką, a Hanke cały sezon spędziła na ławce we Wrocławiu. Brandt i Silge to niezłe środkowe, ale do tych topowych ciągle im brakuje.
Ponadto Niemki straciły w tym sezonie coś chyba najcenniejszego, a mianowicie trenera Guidettiego. Na jego miejsce przyszedł Pendulla, który powinien dobrze znać Włoszki.
Kursy fajnie idą w górę, jak ktoś lubi kursy ~1.6, to spokojnie może próbować Włoszek. Ja natomiast atakuje w handicapy - setowe i punktowe. Przede wszystkim spodziewam się, że kultura gry będzie po stronie Italii.
Moje propozycje:
Włochy -6 --- @ 1.92 MarathonBet ⛔
Włochy -1.5 --- @ 2.27 PinnacleSports ⛔
Bonitta mistrzu :spokodfhgfh:
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Japonia - Turcja
Tego meczu trochę się boję ze względu na możliwe szóstki jakie się pojawią. Dla rozważniejszych zalecam zaczekanie aż wybiegną na parkiet obydwie drużyny. Kursy idą w górę na Turczynki, co nie bardzo rozumiem.
Japonki chyba na tym turnieju będą grały klasycznie, a nie jak w poprzednim sezonie - systemem wymyślonym przez Manabe. Saori, Ishii i Ebata - tak teoretycznie powinny wyglądać skrzydła. Ebata miała słabiutki sezon w Cannes i jeśli nic od tego czasu nie poprawiła to może to słabo wyglądać. Ciekawe jestem Kogi, która podobno jest bardzo obiecującą zawodniczką. Środkowe według mnie mocno przeciętne i w ich atakach brakuje zwyczajnie mocy. Libero i rozgrywające na poziomie, nie powinno być źle. Siłą oczywiście będzie gra w obronie, kwestia tego czy będą potrafiły regularnie zdobywać punkty, bo trochę brakuje mi ofensywy w tej drużynie.
Turczynki także mogą wystawić różne składy. Nie mam zielonego pojęcia jak zostaną rozłożone skrzydłowe, bo zarówno Ozsoy, Seda, Polen jak i Yilmaz mogą grać po przekątnej do (mam nadzieję) Naz (Cagli trochę brakuje) i właściwie wszystkie poza Polen mogą grać także jako przyjmujące. Ofensywnie wygląda to całkiem nieźle. Środek to przede wszystkim Kubra Akman, druga powinna być mniej widoczna. Obydwie libero z wysokiej półki. Turczynki powinny mieć przewagę na siatce. W ich przypadku kluczem do zwycięstwa będzie jednak przyjęcie i liczba błędów własnych. Jeśli są w niezłej formie i ta gra jakoś wygląda to daję wyraźnie większe szansę na zwycięstwo Turcji.
Value na Turczynki jest i to spore. Myślę, że można próbować śmiało. Japonki chyba dość niedawno przyleciały do Szwajcarii więc dochodzi aspekt aklimatyzacji.
Moje propozycje:
Turcja wygra --- 2.55 @ MarathonBet ⛔
Skompromitowały się konkretnie...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Montreux Volley Masters 2015, kobiety

Japonia - Turcja
Zacznę od tego, że jest to tak naprawdę przetarcie przed późniejszymi, ważniejszymi imprezami, więc forma poszczególnych zespołów będzie pewnie daleka od ideału.
Kolejną rzeczą jest to, że trenerzy będą pewnie próbować różnych wariantów personalnych czy też ustawień.
Turczynki bez Sonsirmy, Erdem czy Toksoy, ale w całkiem dobrym zestawieniu. Całkiem dobrze powinny wyglądać na siatce (zwłaszcza przeciwko Japonkom). Liderką powinna być Ozsoy (jeżeli będzie grała), jest doświadczona Seda, czy też młoda Gozde Yilmaz, która z bardzo dobrej strony pokazała się w Final Four Ligi Mistrzyń i w Klubowych Mistrzostwach Świata w barwach Eczacibasi.
W przyjęciu pewnie nie będzie zbyt dobrze, ale wartości ofensywne i gra w bloku powinna być zdecydowanym atutem Turczynek.
Japonki chyba w optymalnym zestawieniu. Leworęczna Nagaoka nieobecna, ale tak więcej nazwisk mi się w oczy nie rzuciło.
Wiadomo jaki styl preferują Japonki. Wysoka kultura gry, sporo kombinacji, mało błędów własnych i znakomita gra w obronie i asekuracji.
Styl niewygodny, ale z drugiej strony jak nie są w optymalnej formie to funkcjonuje to wszystko przeciętnie. A zbyt wiele innych atutów nie mają i ciężko potem to wszystko nadrobić.
Turniej towarzyski, wczesna faza sezonu reprezentacyjnego. Lekko w stronę Turczynek, nie ma co wariować ze stawką.

Typy:
Turcja @ 2.55 MarathonBet ⛔
Turcja (+1.5 seta) @ 1.75 MarathonBet ⛔
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Montreux Volley Masters 2015, kobiety
Turcja (-1.5) - Niemcy 1 1.97 Pinnacle godz. 18:30 3-1[
Gram na Turczynki, gdyż uważam, że Japonki wczoraj pokazały najlepszą siatkówkę w swoim wykonaniu, wykorzystując przy tym swoje największe atuty czyli dobrą grę w obronie, grę kombinacyjną oraz szybkość wyprowadzania kontraataków. Bardzo dobre spotkanei przede wszystkim rozgrywającej Haruki Miyashity oraz zdobywczyni 19 pkt Sariny Kogi. Bardzo nierówne spotkanie, Turczynki nie wykorzystały swojego wzrostu, gdyż ich średnia wzrostu wynosiła 187 cm zaś rywalek 174. Troche zawiodły Neriman Oszoy i Gozde Yilmaz, które wielokrotnie nie były skuteczne i zdobyły łącznie 17 pkt.
Mecz Niemek z Włoszkami zakończył się wynikiem 3:1 , mecz był bardzo nierówny, widać było, że obydwie drużyny nie są do końca zgrane ze sobą, łącznie Włoszki popełniły 40 błędów przy 22 Niemiek. Myślę więc, że ten mecz bardziej przegrały Włoszki niż wygrały Niemki. Jedyną zawodniczką, która zagrała bardzo dobre spotkanie jest Laura Weihenmaier, przyjmująca zdobyła 15 pkt.
Podsumuwując sądzę, że dwa mecze z rzędu Turcja nie przegra i wygra drugie spotkanie 3:1 albo 3:0, jest także lepsza kadrowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Montreux Volley Masters 2015, kobiety

Holandia - Rosja
Ciekawie zapowiadający się mecz. Obie drużyny wczoraj rozegrały swoje pierwsze spotkanie w Montreux. Holenderki wygrały 3:0 z Chinkami, a Rosjanki pokonały w trzech setach Dominikanki.
Zacznę od Rosjanek, które grają tutaj składem B. Z tego składu może z 3 zawodniczki widziałbym w pierwszej reprezentacji (Matienko, Bavykina i Zaryazhko).
Może się podobać gra, którą proponuje Matienko. Jedna z nielicznych rosyjskich rozgrywających, która gra bardzo dużo ze środkowymi (i to różne kombinacje). Bavykina chyba najlepsza ze skrzydłowych, które są w Montreux, ograna zawodniczka. Voronkova i Isaeva całkiem dobrze na zagrywce, ale w ataku wczoraj miały różne momenty.
Holenderki strasznie podobały mi się w poprzednim sezonie. Teraz po przyjściu Guidettiego może to być naprawdę groźny zespół.
Sporo ciekawych zawodniczek, wczoraj Pietersen na przyjęciu (bardzo dobry występ, rozwija się), a Sloetjes na ataku. Buijs powinna być liderką, bo pozostałe zawodniczki na wysokiej piłce aż tak dobrze sobie nie radzą.
Kultura gry powinna być po stronie Holenderek. Wysoki zespół, a pomimo tego naprawdę dobrze pracują w obronie. W przyjęciu trochę gorzej, ale w tym elemencie jeszcze słabiej wyglądają Rosjanki.
Dla mnie faworytkami są Oranje. Rosjanki wczoraj pokazały urozmaiconą, dojrzałą siatkówkę (lekkie zaskoczenie dla mnie), ale miały też momenty tragiczne i zupełnie niezrozumiałe (jak seria 10 straconych piłek w pierwszym secie).
Kurs był wyższy, ale to wcześnie rano.

Typ:
Holandia @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Montreux Volley Masters 2015, kobiety

Holandia -Turcja

Spotkanie półfinałowe. Holenderki z kompletem zwycięstw i kompletem punktów. Turczynki przegrały pierwszy mecz 0:3 z Japonkami (które pomimo rotacji i nie zawsze najmocnieszego składu są jednak bardzo dobrze przygotowane), ale potem pokonały Niemki i Włoszki.
Sporo rotacji w zespolach jak na razie, więc ciężko przewidzieć kto rozpocznie. Podejrzewam, ze wyjściowe składy będą zbliżone do tych z pierwszych spotkań tych drużyn w Montreux.
Turczynki mocne fizycznie, jak dobrze przyjmą to dobrze wyglądają w pierwszej akcji. Przy słabszym dobraniu slabiutko tutaj jak na razie funkcjonowały na wysokiej piłce. Gozde i Ozsoy nierówne. Również blok jest bardzo mocna strona Turczynek.
Holenderki trochę szarpia, brakuje jeszcze płynności, ale potencjał naprawdę spory. Przede wszystkim bardzo szeroki, rowny skład. Fajnie prowadza gre obie rozgrywające. Pomimo tego, ze Oranje maja całkiem wysoka drużyn to naprawde dobrze bronią.
Mecz powinien być bardzo wyrownany. Ciężko wskazać faworyta. Turczynki po pierwszym slabiutkim spotkaniu gralkpy potem lepiej, ale widać, ze niektóre zawodniczki jeszcze w wakacyjnej formie, niestety.
Lekkie value po stronie Holenderek. Juz teraz widać rękę Guidettiego w ich grze.
Typ:
Holandia @ 2.30 Marathonbet ⛔
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Montreux Volley Masters 2015, kobiety 21:00
Chiny - Włochy 2.00
W tym spotkaniu zmierzy się reprezentacja Chin do lat 23 oraz ekipa Włoch. Włoszki tego turniej jak do tej pory nie mogą wspominać zbyt dobrze, wszystkie mecze przegrane tylko jeden ugrany set. W meczu z Turczynkami ekipa Marco Bonitty była bardzo niedokładna i popełniała pełno niewymuszonych błędów (29), poza tym bardzo słabo zagrały Paola Egomnu i Indre Sorokaite najlepiej punktujące w zespole. Nawiązały wówczas walkę w drugim secie, wykorzystując słabszą grę rywalek. W meczu z Japonkami Włoszki również nawiązały walkę tylko w drugim secie przegrywając go 28:26, Japonki lepiej sobie radziły w bloku, jak i w obronie. Potwierdziły tym samym wysoką dyspozycję w turnieju. Popełniły w tym spotkaniu aż 31 błędów własnych i zostały zdeklasowane.
Reprezentacja Chin wygrała mecz otwarcia z faworyzowaną Dominikaną 3:1, ulegały Rosjankom, jak Holenderkom. Z Holenderkami zagrały bardzo dobrze dwa sety które przegrały nieznacznie odpowiednio 24:26 oraz 27:29. Szczególnie gra ofensywna Holenderek zrobiła różnicę, gdyż była o 13% bardziej skuteczna. Z Rosjankami mecz bardzo dobrze zaczęły wygrywając pierwszego seta do 18, bardz dobrze grały w bloku pomimo niższego wzrostu. Bardzo dobre spotkanie Meili Song (14pkt) oraz Yanhan Liu (16pkt ). Kluczowym momentem było wejście na parkiet Darii Pisarenko, która była liderką Rosjanek w przyjęciu.
Sądzę, że ekipa z Chin jest lepsza, bardziej dokładna, popełnia mniej własnych błędów a przede wszystkim gra lepiej w obronie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Eliminacje do ME kobiet i mężczyzn





Zdarzenie: Słowacja - Azerbejdżan⛔(3:0)
Typ: Azerbejdżan-1,5seta
Kurs: 2,22
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 30.05.2015 godz. 18:00

Pierwszy mecz Azerbejdżan - Słowacja 3:0 i Azerki potrzebują dwa sety. Słowacja wygląda dosyć słabo. W ostatnich latach słabe wyniki, brak gry w lidze europejskiej. Skład gorszy niż przeciwnika, brak lidera. Azerbejdżan w ostatnich latach mocno osłabł, ale to nadal solidny średniak europejski. Skład niezły na czele z fantastyczną na tym poziomie atakującą Rahimovą. Na rozegraniu doświadczone Kurt(Parkhomenko). Solidne skrzydłowe: Zhidkova i Bayramova. Nie ma w składzie N. Mammadovej, ale według mnie to lepiej. Nie ma nic gorszego niż niepewny lider ze słabym zdrowiem. Azerki są bardziej doświadczone, mają lepszy blok, Rahimova będzie bardzo trudna do zatrzymania. Wystawiłbym kurs 1,75
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Montreux Masters Women Japonia (-13,5pkt) - Rosja 1 2,00 Bet365 ✅
Drugi półfinał nie zapowiada się tak emocjonująco jak ten pierwszy. Moim zdaniem tutaj wyraźnymi faworytkami są Japonki i po tym, co widziałem w tym turnieju nie zawaham się zagrać w ich stronę.
W tym turnieju grają bardzo pewnie, wygrane z Turczynkami i Włoszkami bez strat seta oraz z Niemkami 3:1 to bardzo dobre wyniki i z kompletem zwycięstw awansowały do fazy Play-Off. Jak wiadomo, azjatycka siatkówka cechuje się szybkością, solidnością i przede wszystkim genialną grą w obronie i moim zdaniem to jest główny argument za tym, by grać handi punktowe.
Rosjanki we wczorajszym meczu z Chinkami były murowanymi faworytkami. Oczywiście wygrały ten mecz, ale ich gra nie stała na wysokim poziomie. Szarpane przyjęcie, błędy własne i niepewność rozgrywającej, no ale jak tu być pewnym, skoro koleżanki nie kończyły ataków. Tak wyglądał przegrany pierwszy set, ale w dalszej części nie było znacznie lepiej. Jak nie idzie to nie idzie i tracą punkty seriami.
W tym meczu preferuję handicap punktowy, gdyż Rosjanki to Rosjanki, mogą odpalić i seta jakoś tam ugrać, ale na przestrzeni całego meczu wyjdzie, kto jest lepszym zespołem i moim zdaniem Japonki pokażą klasę i zameldują się w finale.
e: Pokpiły Japonki 2 set...19-11 -&gt; 19-20 a byłoby gładko..
e2: a jednak taki run w 3 secie, gładziutko :cool: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom