>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - PHL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
G 0

gregus88

Użytkownik
A jak dla mnie to jest bardzo dobry znak zeby zagrac na Katowice.
Czekam na sklady przedmeczowe oraz orientacyjna liczbe widzow na trybunach. Przy 3 piatkach Katowic mysle, ze jedyneczka siedzi dosc pewnie.
Chlopaki na papierze sa silniejsi. Jest tam ciagle paru grajkow co potrafi &quot;w krazka grac&quot;. Jezeli dzis beda mogli liczyc na duze wsparcie swoich kibicow to jestem pewny, ze zepna sie na 200% i wygraja dzisiejsze spotkanie.

e: 6:0 ✅
wszystko zgodnie z planem, na live dalo sie zlapac pare ciekawych kursow ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
... gdybym nie był w robocie na 2zmiane, to wybiłbym wam granie na Krynice!! od czasu do czasu odwiedzajcie moj temat, wymiana PW, to całkiem inaczej bedziecie patrzec na takie mecze, z niecierpliwością czekam na wtorkowy mecz w Katowicach ????
PS. Unia ładnie dziś poszalała ????
 
S 14

stanger93

Użytkownik
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim
Typ: Tychy (-1,5)✅
Kurs: 1.6
STS
Na dzisiaj mecz GKS vs Unia.
Gospodarze po sensacyjnej porażce w pierwszym meczu półfinałowym muszą wziąć zimny prysznic i wyrównać stan rywaizacji. Można spodziewać się wysokiej wygranej GKS-u który od pierwszych minut będzie chciał zdominować rywala i szybko strzelić brakmę.
Za drużyną z Tychów na pewno przemawiać będzie przewaga własnego lodu, i fakt że dla gości będzie to 4 mecz w ciągu 5 dni. Drużyna Uni na pewno nie będzie forsować tempa, skupią się raczej na destrukcji i będą oszczędzać siły na mecze w Oświęcimiu. GKS wciąż pozostaje nie tylko faworytem w tej parze, ale także głównym kandydatem do zdobycia Mistrzostwa Polski, i dzisiaj będzie miał szansę do zrehabilitowania się.
PS. Niektórzy chyba zapomnieli że Play Off rządzi się własnymi prawami, i nie da się zdobyć Mistrzostwa w 11 meczach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Aksam Unia - GKS Tychy
Poniżej 1.5 1T @ 2.16
Unibet
Ja na dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie w Play Offach Polskich. Po ostatniej porażce z drużyną Tych (6:1) Oświęcimianie pod wodzą Petera Mikuli na pewno już nie dadzą tak się &quot;lać&quot;, zwłaszcza u siebie. W tym spotkaniu czuję, że może paść under i to dość spory, bo mecz zapewne będzie zacięty. Nie ma co ukrywać, że jestem za drużyną z mojego miasta, ale opinia na temat tego meczu też nie jest napisana &quot;ot tak&quot;. Unia potrafi naprawdę dobrze grać, jeśli nie popełniają błędów oraz sędziowie nie pomagają (tak jak w przypadku z Cracovią kiedy to padł gol, a sędzia go nie uznał - krążek za linią był, zdjęcia są itp. ale to za mało, oburzenie Oświęcimian było wielkie) to na pewno mogą powalczyć w tych Play Offach. &quot;Opowiadania o psychologicznej przewadze w fazie play-off można włożyć między bajki. W tej fazie rozgrywek nikt nie odpuści i w każdej z ekip mobilizacja jest maksymalna&quot; - nie mogę się z tym nie zgodzić, idealne stwierdzenie. Walka będzie, a jak pokazała Unia - lubimy u Nas undery (od 5 spotkań under 5.5) ;)
Dodatkowo na dziś polecam:
- Under 5.5 @ 2.40
- Under 6.5 @ 1.68
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim 3-0✅
typ - poniżej 5.5 bramki
kurs - 2.36
Pinnacle
Dzis proponuje zagrać underowo w ytym meczu . Stan rywalizacji 2-2 i będzie to bardzo ważny mecz żadna drużyna nie będzie chciała przegrać dlatego moim zdaniem obie ekipy będą zabezpieczać tyły. W dotychczasowych meczach padły 3 overy 5.5 i jeden under 5.5 jednak dzis mam przeczucie że padnie mało bramek.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
GKS Jastrzębie - Aksam Unia
Typ:1 @ 1.85✅
W półfinale GKS Jastrzębie musiało uznać wyższość zespołu z Sanoka i przekreślili szanse na pierwsze miejsce. Dzisiaj rozpoczną walkę o brązowy medal mistrzostw Polski a ich rywalem będzie Unia Oświęcim. W sezonie zasadniczym biało-niebiescy wygrali cztery z sześciu spotkań przeciwko JKH GKS. Teraz Jastrzębianie staną przed doskonałą okazją do rewanżu i w ten sposób mają szanse zakończyć sezon w miarę pozytywnie. Będzie to trudny mecz dla obu druzyn ale myśle, że gospodarze wyjdą dzisiaj zwycięsko z tego spotkania.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
03.04.2014
18.30
Ciarko PBS Sanok - GKS Tychy
typ - poniżej 5.5 bramki
kurs - 1.68
Pinnacle
Dziś mecz , który może zdecydować o tytule Mistrza Polski. Stan rywalizacji 3-2 dla Sanoka. Moim zdaniem obie drużyny zagrają bardzo uwaznie w obronie i będzie mało bramek. W ostatnim meczu padł wynik 4-3 dla Sanoka jednak ten mecz ustawiły bardzo szybko strzelone bramki w 11 min było już 2-1 dla GKS dzisiaj obie drużyny maja za dużo do stracenia dlatego będą grać ostrożnie. Oczywiście Sanok będzie chciał dzis zakończyć rywalizację jednak jeśli przegra decydujący będzie siódmy mecz w Tychach. Moim zdaniem dziś duże szanse na mało bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom