>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PHL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
G 0

gregus88

Użytkownik
A jak dla mnie to jest bardzo dobry znak zeby zagrac na Katowice.
Czekam na sklady przedmeczowe oraz orientacyjna liczbe widzow na trybunach. Przy 3 piatkach Katowic mysle, ze jedyneczka siedzi dosc pewnie.
Chlopaki na papierze sa silniejsi. Jest tam ciagle paru grajkow co potrafi &quot;w krazka grac&quot;. Jezeli dzis beda mogli liczyc na duze wsparcie swoich kibicow to jestem pewny, ze zepna sie na 200% i wygraja dzisiejsze spotkanie.

e: 6:0 ✅
wszystko zgodnie z planem, na live dalo sie zlapac pare ciekawych kursow ????
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
... gdybym nie był w robocie na 2zmiane, to wybiłbym wam granie na Krynice!! od czasu do czasu odwiedzajcie moj temat, wymiana PW, to całkiem inaczej bedziecie patrzec na takie mecze, z niecierpliwością czekam na wtorkowy mecz w Katowicach ????
PS. Unia ładnie dziś poszalała ????
 
S 14

stanger93

Użytkownik
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim
Typ: Tychy (-1,5)✅
Kurs: 1.6
STS
Na dzisiaj mecz GKS vs Unia.
Gospodarze po sensacyjnej porażce w pierwszym meczu półfinałowym muszą wziąć zimny prysznic i wyrównać stan rywaizacji. Można spodziewać się wysokiej wygranej GKS-u który od pierwszych minut będzie chciał zdominować rywala i szybko strzelić brakmę.
Za drużyną z Tychów na pewno przemawiać będzie przewaga własnego lodu, i fakt że dla gości będzie to 4 mecz w ciągu 5 dni. Drużyna Uni na pewno nie będzie forsować tempa, skupią się raczej na destrukcji i będą oszczędzać siły na mecze w Oświęcimiu. GKS wciąż pozostaje nie tylko faworytem w tej parze, ale także głównym kandydatem do zdobycia Mistrzostwa Polski, i dzisiaj będzie miał szansę do zrehabilitowania się.
PS. Niektórzy chyba zapomnieli że Play Off rządzi się własnymi prawami, i nie da się zdobyć Mistrzostwa w 11 meczach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Aksam Unia - GKS Tychy
Poniżej 1.5 1T @ 2.16
Unibet
Ja na dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie w Play Offach Polskich. Po ostatniej porażce z drużyną Tych (6:1) Oświęcimianie pod wodzą Petera Mikuli na pewno już nie dadzą tak się &quot;lać&quot;, zwłaszcza u siebie. W tym spotkaniu czuję, że może paść under i to dość spory, bo mecz zapewne będzie zacięty. Nie ma co ukrywać, że jestem za drużyną z mojego miasta, ale opinia na temat tego meczu też nie jest napisana &quot;ot tak&quot;. Unia potrafi naprawdę dobrze grać, jeśli nie popełniają błędów oraz sędziowie nie pomagają (tak jak w przypadku z Cracovią kiedy to padł gol, a sędzia go nie uznał - krążek za linią był, zdjęcia są itp. ale to za mało, oburzenie Oświęcimian było wielkie) to na pewno mogą powalczyć w tych Play Offach. &quot;Opowiadania o psychologicznej przewadze w fazie play-off można włożyć między bajki. W tej fazie rozgrywek nikt nie odpuści i w każdej z ekip mobilizacja jest maksymalna&quot; - nie mogę się z tym nie zgodzić, idealne stwierdzenie. Walka będzie, a jak pokazała Unia - lubimy u Nas undery (od 5 spotkań under 5.5) ;)
Dodatkowo na dziś polecam:
- Under 5.5 @ 2.40
- Under 6.5 @ 1.68
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim 3-0✅
typ - poniżej 5.5 bramki
kurs - 2.36
Pinnacle
Dzis proponuje zagrać underowo w ytym meczu . Stan rywalizacji 2-2 i będzie to bardzo ważny mecz żadna drużyna nie będzie chciała przegrać dlatego moim zdaniem obie ekipy będą zabezpieczać tyły. W dotychczasowych meczach padły 3 overy 5.5 i jeden under 5.5 jednak dzis mam przeczucie że padnie mało bramek.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
GKS Jastrzębie - Aksam Unia
Typ:1 @ 1.85✅
W półfinale GKS Jastrzębie musiało uznać wyższość zespołu z Sanoka i przekreślili szanse na pierwsze miejsce. Dzisiaj rozpoczną walkę o brązowy medal mistrzostw Polski a ich rywalem będzie Unia Oświęcim. W sezonie zasadniczym biało-niebiescy wygrali cztery z sześciu spotkań przeciwko JKH GKS. Teraz Jastrzębianie staną przed doskonałą okazją do rewanżu i w ten sposób mają szanse zakończyć sezon w miarę pozytywnie. Będzie to trudny mecz dla obu druzyn ale myśle, że gospodarze wyjdą dzisiaj zwycięsko z tego spotkania.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
03.04.2014
18.30
Ciarko PBS Sanok - GKS Tychy
typ - poniżej 5.5 bramki
kurs - 1.68
Pinnacle
Dziś mecz , który może zdecydować o tytule Mistrza Polski. Stan rywalizacji 3-2 dla Sanoka. Moim zdaniem obie drużyny zagrają bardzo uwaznie w obronie i będzie mało bramek. W ostatnim meczu padł wynik 4-3 dla Sanoka jednak ten mecz ustawiły bardzo szybko strzelone bramki w 11 min było już 2-1 dla GKS dzisiaj obie drużyny maja za dużo do stracenia dlatego będą grać ostrożnie. Oczywiście Sanok będzie chciał dzis zakończyć rywalizację jednak jeśli przegra decydujący będzie siódmy mecz w Tychach. Moim zdaniem dziś duże szanse na mało bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom