>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - PHL - 2013/2014

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dobry typ. Kursy już dawno pozjeżdzały ostro w dół. Obecnie po takim kursie cięzko znaleźc -0.5AH. U gości w bramce stanie nieopierzony Janin lub Skórski. W polu mogą nie zagrać Dziubiński i Malasiński, którzy noszą się z zamiarem powrotu do Podhala. Jak dla mnie warto poszukać zwycięstwa Tyszan, dlatego też w pełni popieram typ Fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 0

left-boy

Użytkownik
Zauważyłem, że można w sumie fajnie grać na undery w meczach z Unią Oświęcim. Oglądałem wczorajsze spotkanie z Katowicami i śmiało mogę powiedzieć, że zespół ma dobrą defensywę i pomimo tego iż mają dużo możliwości na strzelenie bramek, to i tak nic z tego nie wychodzi. Wczoraj fantastycznie prowadzili do trzeciej tercji 1:2 grając w Katowicach, a w trzeciej się już wszystko posypało - podobnie jak z Cracovią. 15 listopada Unia będzie grała z Sanokiem u siebie, jeśli będzie linia poniżej 6.5 to wchodzę w to! Dodatkowo poniżej 2,5 goli w tercji też by można było zagrać.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Polonia Bytom - GKS Tychy
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 2 (-3,5)
KURS: 2,07
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 4/10
✅ ✅ ✅ 2-8
ANALIZA:
Dziś na własnym lodzie Bytomska Polonia podejmować będzie w derbach Tyski GKS. W Bytomiu chyba za szybko liczyli że po awansie zrobią coś z niczego. W klubie nie wesoła atmosfera coraz Mniej zawodników a to oznacza ciągła gra na trzy trójki co w końcowej fazie meczu przenosi się na styl gry i bark sił. GKS poważnie myśli o koronie i wzmacnia się i ostatnie wyniki pokazują że nie myśli przegrywać. Polonia to najsłabsza ekipa i tylko jeden jasny punkt w drużynie reprezentacyjny :fala: bramkarz Tomasz Witkowski ale On sam nic nie zdziała. Będzie to trzecie spotkanie w tym sezonie oba PB przegrała w Bytomiu 1-2 i w Tychach 1-9 dziś może takiego pogromu nie będzie ale liczę na 4 bramki przewagi tym bardzie że GKS to solidna ekipa i będzie chciał pokazać kto jest mocniejszy ????
http://gkstychy.info/hokej/164,statystyki_przedmeczowe/14,statystycznie_przed_meczem_tmh_polonia_bytom__gks_tychy/
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
:hokej: Cracovia - GKS Katowice ✅ ✅ ✅ (Cracovia 9-3 GKS Katowice)
15.11.2013 18:30
1 @ 1.55 (Bet365)

Ja dziś pójdę w stronę gospodarzy w Krakowie, którzy w tym momencie zdecydowanie są w lepszej formie niż GKS&#39;a. Cracovia ostatnio pokazała poziom pokonując GKS&#39;e u siebie aż 3 do 8, nie zostawiając przy tym ani trochę wątpliwości kto na ten moment lepiej gra. Cracovia jest obecnie na 3 miejscu (goniąc Tychy i możliwe, ze ich wyprzedzą - nie w tej kolejce, ale może w następnych), a GKS na 5 pozycji. Gospodarze na pewno nie będą chcieli ponownie przegrać na &quot;swoich śmieciach&quot; tak jak ostatnio po zaciętym boju, kiedy to niestety musieli zaznać klęskę - dziś raczej się to nie powtórzy. Jeśli Cracovia myśli o podium to dzisiejsze spotkanie na pewno będzie kluczowe, gdyż Tychy się oddalają od nich - jak już wyżej wspomniał Fortuna95 dziś zdobędą łatwe punkty dla nich. Dla mnie 8/10 pewności, śmiało w to wchodzę przy takim spotkaniu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:18:00 JKH GKS Jastrzebie (-1,5) - Aksam Unia Oswiecim @ 1.990 reg.time Pinnacle ⛔ [2:4]
Mecz za chwilę, więc analiza na szybko. Z drużyną z Jastrzębia trzeba się liczyć zwłaszcza na własnej tafli. Dzisiaj mecz z Unią która jest 3 od końca w tabeli. Do tej pory GKS wygrał 9 meczy na 18 w reg.time. Oby dziś powtórzyli ten wyczyn, remisu z Unią dawno nie było. 2:0 powinno być minimum żeby handi pokryli ????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:18:30 Krynica (-4,5) - Bytom @ 2.0 Pinnacle reg time. ⛔ [7:4]
Obie drużyny dzieli przepaść w tabeli. Krynica na chwilę obecną lideruje w tabeli naszej ekstraklasy. Bytom jest &quot;chłopcem&quot; do bicia. Ten mecz powinien się skończyć pogromem gości. Nie zdziwię się jak na 5 bramkach się nie skończy. Zwycięstwo Krynicy nie poddaje dyskusji, pytanie tylko na ilu golach się skończy, bo linia overowa bardzo wysoka (7,5 po kursie 2.02). Oby handicap został pokryty ????
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Oświęcim - Tychy - Wtorek 19.11.2013 - 18:00
Poniżej 5.5 goli w meczu @ 1.80 STS ✅
Dla lubiących bardziej ryzyko polecam poniżej 4.5 po kursie @ 2.55 STS ✅
Ilość goli w 1. tercji -poniżej 1.5 @ 1.80 STS ⛔

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to myślę, że Tychy będą chcieli przerwać dobrą passę drużyny, której kibicuję. Unia będzie się dziś bronić i myślę, że nawet będą chcieli wygrać to spotkanie - może i w dogrywce, bądź nawet w karnych. Tychy są teraz mega na gazie, wygrywają każde spotkanie jakie tylko się da, ale nie można zapomnieć o Unii, która ostatnio wygrała z Jastrzębiem i Sanokiem (sic!). Jeśli dziś obie drużyny będą chciały bardzo wygrać to na pewno będzie poniżej standardowej linii punktowej dziś zakończone spotkanie. Ostatnio naprawdę w PHL&#39;u dzieją się dziwne rzeczy, więc nie zdziwię się jak padnie nawet 10 goli - naprawdę. Chociaż jak już wspomniałem, spodziewam się 4 bramek, nie więcej. Osobiście nie gram dzisiejszego meczu. Pierwsze dwie tercje będą na pewno zawzięte, a w trzeciej zapewne zobaczymy kto pęknie (oby to nie była Unia jak w spotkaniu z Cracovią i Tychami właśnie).
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: GKS Katowice - GKS Tychy
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 2
KURS: 1,80
BUK: Unibet
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Derby :fala: gram dziś w stronę ekipy z Tychy gdyż widać że złapali formę i są na fali. W dniu wczorajszym do ekipy Tyskiego GKS-u dołączy Marcin Kolusz który przeszedł z Krynicy a w tym roku już zdobył 8 goli oraz 19 asyst. Katowice ostatnie 3 mecze to 3 porażki (1 po dogrywce u siebie z Sanokiem) i dziś sądzę że będzie czwarta porażka. Mimo że h2h nie przemawia za tym żeby to Goście wygrali to jednak ja gram na nich bo Lidera trzeba utrzymać ????
h2h:
25.10.13 POL GKS Tychy GKS Katowice 2 : 1
04.10.13 POL GKS Katowice GKS Tychy 3 : 2
25.01.13 POL GKS Katowice GKS Tychy 5 : 3
04.01.13 POL GKS Tychy GKS Katowice 5 : 2
27.11.12 POL GKS Katowice GKS Tychy 4 : 1
19.10.12 POL GKS Tychy GKS Katowice 5 : 1
30.09.12 POL GKS Katowice GKS Tychy 5 : 2
09.09.12 POL GKS Tychy GKS Katowice 5 : 4
04.01.05 POL GKS Katowice GKS Tychy 1 : 2
28.11.04 POL GKS Tychy GKS Katowice 13 : 0
Powodzenia ????
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
MECZ: GKS Katowice - GKS Tychy
KRAJ/LIGA: Polska / PHL
TYP: 2
KURS: 1,80
BUK: Unibet
STAWKA: 4/10

ANALIZA:
Derby :fala: gram dziś w stronę ekipy z Tychy gdyż widać że złapali formę i są na fali. W dniu wczorajszym do ekipy Tyskiego GKS-u dołączy Marcin Kolusz który przeszedł z Krynicy a w tym roku już zdobył 8 goli oraz 19 asyst. Katowice ostatnie 3 mecze to 3 porażki (1 po dogrywce u siebie z Sanokiem) i dziś sądzę że będzie czwarta porażka. Mimo że h2h nie przemawia za tym żeby to Goście wygrali to jednak ja gram na nich bo Lidera trzeba utrzymać ????
h2h:



Powodzenia ????
takie uzupelnienie bo Kolusz dzis raczej nie zagra
- Debiut nowego napastnika w barwach GKS nastąpi najwcześniej we wtorkowym meczu z Sanokiem - czytamy na łamach oficjalnej strony klubu.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
GKS Tychy - Ciarko PBS Bank Sanok
Tychy wygrają -1 gol (zwycięstwo 1 bramką = zwrot)
2.08
Pinnacle

W Sanoku niby zarząd inny ale błędy te same. Robią zaciąg płacą krocie (nie wierze w zapewnienia że obecny zespół zarabia prawie dwa razy mniej niż ten który zdobywał mistrzostwo) a wyników i co ważniejsze dobrej gry nie ma. Teraz rzucono się, podobnie jak inne ligowe zespoły na resztki z Krynicy - oczywiście ruch ten ostatecznie zweryfikują play-off, ale nie sądzę żeby Milovanovic i Besch byli zbawcami dla ekipy z Podkarpacia.
Tychy rosną w siłę proporcjonalnie do osłabnięcia innych czołowych ekip. KTH martw i się czy dogra sezon, Sanok miesza i miesza, Cracovia gra tym co ma bez większej presji na wynik w tym roku, JKH kryzys i zmiany. Kto więc ma wygrywać jak nie GKS? Zwłaszcza że drużyna jest prowadzona rozsądnie, są wzmocnienia niezły bramkarz (Zigardy) w meczu zadebiutuje Kolusz, który jest grajkiem jak na PHL powyżej normy. Do tego ostatnie mecze były w miarę przyjemne dla GKSu i nie są trapieni przez kontuzje, w Sanoku ostatnio porażka z JKH, w bramce stoi niedoświadczony jeszcze Skrabalak.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
MMKS Podhale vs Unia Oświęcim
MMKS Podhale + 2.5 @ 1.85 Bet365

Jak dla mnie bet dnia, po takim kursie bardzo chętnie łapnę słabe Podhale, które ostatnio naprawdę srogo otrzymuje po tyłku. Jestem pewny, że zarząd Podhala już postawił jakieś warunki zawodnikom (podobnie jak u drużyny z Oświęcimia było, gdy grali poniżej swojego poziomi). 27.10.13 Podhale wygrało z Unią grając na wyjeździe aż 3 do 1 (wspaniała gra Kmiecika). Dziś będzie raczej podobnie, Unia zawsze gdy wygrywa ma po kilku dobrych meczach kilka słabych, które nawet nie ma się ochoty komentować. Podhale będzie chciało wreszcie wygrać, seria porażek jest na pewno dla zawodników przytłaczająca, ale ja mimo wszystko polecam grać handicap. Jak wiadomo w Polskiej Lidze Hokejowej naprawdę czasem się dzieją &quot;cudowianki&quot;. Oświęcim po ostatniej porażce z Bytomiem będą chcieli też się pewno odkuć, ale wątpię aby im się udało to wygrywając aż 3 bramkami. Drużyna z Oświęcimia już nie od dziś ma problemy w grze gdy są w przewadze (nigdy nie mogę tego zrozumieć - oglądałem tyle spotkań i 5 na 3 nie dają czasem nawet rady), a dziś pewnie trochę kar poleci dla obu drużyn. Dodatkowo w internecie można przeczytać taką nowinę: Parfionov powołał Nowotarskiego i Malickiego. Manista i Budzowski w rezerwie - więc znowu pewnie będą jakieś &quot;super-duper&quot; próby stworzenia dream team&#39;u przez Parfionov&#39;a.
Bardzo polecam mój typ, gdyby komuś się podobał proszę o &quot;+ dzięki&quot;.
WYNIK: 3:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Sanok-Krynica over 7.5@1.65 fortuna✅
Ostatnio z Krynicy odeszli wszyscy najlepsi gracze.Łącznie odeszło 9 zawodników,a 3 z nich podpisało nowy kontrakt właśnie z Ciarko Sanok.
Kilka dni temu KaTeHeci przegrali w Krakowie aż 11-3.U siebie ostatni mecz po karnych 6-5 z GKSem Katowice.Jak widać sporo bramek traci ekipa z Krynicy. Gospodarze tego spotkania u siebie mocni,liczę więc na ich wysokie zwycięstwo z osłabionym rywalem.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Unia Oświęcim vs Cracovia (01.12.2013 17:00)
Unia v Cracovia
Cracovia wygra @ 1.90 ⛔ ⛔ ⛔
Powyżej 5.5 @ 1.58 ✅ ✅ ✅
Bet365
Jak dla mnie jeszcze warto pograć w Unibet&#39;cie gdzie jest następująca linia:
Powyżej 6.5 @ 2.16 ✅ ✅ ✅


Dziś typuję kolejne spotkanie drużyny z Oświęcimia z drużyną z Krakowa, która ostatnio radzi sobie bardzo dobrze. Oświęcim pomimo wzmocnień, które dokonuje (chodzi mi o transfer Mateusza Bepierszcza z GKS Katowice) to i tak słabo się spisuje. Chociaż dziś najprawdopodobniej będzie pierwszy mecz nowego nabytku drużyny z Oświęcimia to sądze, że nie będą gospodarze w stanie pokonać Cracovi, która jest na gazie. W moim odczuciu Peter Mikula za dużo stawia na obcokrajowców, trenuje na ten moment dwóch nowych graczy tj. 28 letni Ivan Dornicz oraz jego rodak Roman Tyrdoń (29 lat). Dziś na pewno będą dobrze grać ze strony przyjezdnych Chmielewski oraz Kowalowka, którzy ostatnio zdobywają dość dużo punktów oraz asyst. Pomimo tego Oświęcim czasem bywa nieprzewidywalny u siebie na tafli, lecz teraz ma ten moment spadku formy (tak jak pisałem w ost. spotkaniu, gdy pod lupę brałem spotkanie z Podhalem, które Cracovia rozprawiła 10 do 5 sic!).
Unia zajmuje obecnie 6 lokatę w tabeli, a Cracovia trzecią.

Bardzo polecam moje typy, gdyby komuś się podobał proszę o &quot;+ dzięki&quot;.

WYNIK: 5:4 po rzutach karnych.


P.S. A było 2:4 dla Cracovi, tak dać się zrobić? Niesamowite! ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Krynica-Tychy(-6.5)@1.55 b365✅ 2-14
Nie ma sensu rozpisywać się na temat zespołu gospodarzy,bo najważniejsze zostało napisane w moim poście dotyczącym spotkania z Sanokiem.
Można dodać tylko tyle,że ostatnie spotkanie KaTeHeci przegrali u siebie 0-11 z Jastrzębiem.
Dziś przyjeżdża lider,który średnio w tym sezonie traci 2 bramki na mecz.
Nie widzę więc większych szans na to,by gospodarze coś ustrzelili w tym spotkaniu.
Kurs może na kolana nie powala,ale różnica klas obu zespołów jest tak wielka,że handicap powinien spokojnie zostać pokryty.
Chciałem pograć dodatkowo over,ale b365 wystawił linię 10.5,która według mnie jest ciut za wysoka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom