>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pochwal się swoim kuponem!

zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Weźcie już skończcie obaj, chcecie sobie coś wyjaśnić to na Priv a nie zaśmiecacie temat głupimi wpisami.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (372).png
Z dedykacją dla Dxa i Berserka
Jednocześnie informacja dla pewnego użytkownika , tak potwierdzam dzisiaj zagrałem takich kuponów 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3211
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
skoncz juz pierd... , dedykowac itp, wklejaj te gowno warte kupony i tyle .
Niesamowicie meczacy typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +668
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm też Ci coś poradzę , bez żadnej złośliwości prosto z dobroci serca jeżeli coś Cię meczy poprostu tego unikaj
Unikaj też porównywania samego siebie do innych osób , w każdej dziedzinie matematyce , bukmaherce , biznesie , retoryce etc spotkasz zarówno lepszych i gorszych od siebie .Poprostu zaskceptuj taki prosty fakt.Przy czym nie twierdzę że jestem w czym kolwiek lepszy od Ciebie .Szkoda czasu i energii na hejt to bezproduktywna czynność.
Poza tym jezyk i styl jakiego używasz im będzie lepszy tym lepszy do Ciebie wróci od innych ludzi .Są oczywiście wyjątki ale per saldo tak jest.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +986
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (376).png Zrzut ekranu (377).png Zrzut ekranu (378).png
Z dedykacją dla wszystkich użytkowników forum.Ja oczywiście nie przejmuję się żadnymi gó... wpisami.Dalej będę wrzucał ciekawe moim zdaniem kupony jeśli nie w tym temacie to w innym.Nic nikomu do moich dedykacjii.Hm nie ma dziury w całym , las jest otwarty dla wszystkich 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez cały rok.Zawsze znajdą się chętni wyważać otwarte drzwi do lasu.
To forum jest jak tablica ogłoszeń , kiosk z gazetami , pilot telewizora czy karta w restauracji .Każdy sam decyduje którą gazetę kupi , jaki artykuł przeczyta , co poleci w słuchawkach i co wyląduje na tależu.
Nie lubisz ryby czy tatara nie zamawiaj! Ja nie lubię krewetek , Nie zamawiam! Ale nie mam pretęsji do krewetek że są w karcie .
Jaśniej raczej się nie da.

Wszystko to gó... oprócz moczu.W tym temacie też cięzko o nowe odkrycia ale ci od wyważąnia otwartych drzwi do lasu zapewne będą próbować.;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2071
R 49,1K

Rosolski91

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +865
K 73K

krzepki89

Użytkownik
całkiem udany weeekend, dzięki po czesci waszym typom etc, Kanada w przewadze gol emocje do samego końca. https://www.efortuna.pl/ticketdetai...6AHDiXEUkzHWNh6oCuWZ5KHaA2kSAcuc6w8&source=SB ( wrzucam bo niestety ucina kupon ) + na goplus bet fajne kupony ( głównie ekstraklasa ) i tu powiem tak Raków posiadanie w tv 56 % , oficjalne 57 % , flashscore 51 % faule w tv pokazali 10-15 , a było po 14-14 dziwne, ale weszło . Na Betcrisie ucieło tylko empoli kartki , na farcie , ale trzeba mieć trochę , a ofner gra pięciosetówke, więc weszło :))
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1856
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Wróciłem , z dalekiej podróży , Forbet i maxizysk w końcu coś dał, trochę z forum troche własna inwencja i ze 147 zł , 2 k pewnie zaraz się wyczerpie szczęscie i trzeba wyluzować . Zauważyłem ze na 20 meczów facetów było 10 underów 3,5 i 10 overów 3,5 a u kobiet to było jakoś 18/2 , pierwsze rundy dają zawsze troche zarobić
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +866
Do góry Bottom