>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (351).png Zrzut ekranu (352).png Zrzut ekranu (353).png Zrzut ekranu (354).png Zrzut ekranu (355).png Zrzut ekranu (356).png
Z deydykacją dla Baqu to w sumie 3 kupony ale nie mieszczą się na jednym shotscreanie
Post automatycznie złączony:

Zrzut ekranu (357).png
i jeden przegrany ale chyba Ciekawy , trzeba uważać na zbiórki Turnera;-)tak na przyszłośc:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1790
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (358).png
Jeden przegrany kupon z ubiegłej nocy ale chyba ciekawy i z jednym błędem.Tatum tylko 18pc za to 11 zbiórek i tak z pomeczowej perspektywy nie żeby można się było tego domyslić , ale linia 23.5 wysoka i raczej nie warta ryzyka przy takim kursie i tak dobrze dysponowanych Browna i Whita
 
H 78,3K

hagi84

Użytkownik
chlop takich kuponow setki puszcza dziennie, grajac na pałe kto wie czy by i lepszej skutecznosci nie bylo

Powinny tu wlatywac fajne strzaly, a nie takie gowniane tasmy
 
Otrzymane punkty reputacji: +414
Tokarro 26,3K

Tokarro

Użytkownik
Kolejny raz jako kibic Barcelony muszę przyznać, że są niesamowici 🤯
IMG_8178.png IMG_8176.png IMG_8175.jpeg IMG_8177.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2532
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
chlop takich kuponow setki puszcza dziennie, grajac na pałe kto wie czy by i lepszej skutecznosci nie bylo

Powinny tu wlatywac fajne strzaly, a nie takie gowniane tasmy
Zrzut ekranu (370).png Zrzut ekranu (371).png
To jest jeden kupon ale się nie mieści na jednym shot sccreeanie.
Z deykacją dla Baku , Harolda i śmiesznego koleżki hagi 84-Wyjaśnię Ci coś jedyny sposób by się przekonać czy nie miał byś lepszej skuteczności to użyć co najmniej dwóch z pięciu szarych komórek jakie posiadasz i wypełnić kupon ;-) bo trzech pozostałych szarych komórek używasz zapewne tylko do hejtowania innych:)) hm ale ostrzegam ustawić mecz w NBA bedzie sporo trudniej niż niskie ligi
greckie z całym szacunkiem dla Greków.
 
Ostatnia edycja:
H 78,3K

hagi84

Użytkownik
chlopie, AMATORZE [CUT], powtorze Ci po raz kolejny, przy takiej ilosci kuponow jakie robisz to i slepy trafi
nie spamuj tego kanalu bo te kupony w niczym i na nikim nie robia wrazenia
Jarasz sie, ze trafisz cokolwiek, a nie masz nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy
Wyjasnilem Ci na momencie triplem na zysk ponad 8000 e co pewnie tyle w rok nie zrobisz
Moglbym wyslac kolejne, ale nie bede kolejnemu [CUT] udowadnial jak sie zarabia na zakladach.
Dla mnie potworze po raz kolejny jestes zwyklym amatorem, ktory szuka poklasku i jara sie tasmami jak cos trafi


Ps nie zagladam nikomu do portfela, kazdy orze jak moze, kazde wygrane ciesza i brawo dla kazdego z tego dzialu, ale Ty jestes tak [CUT], ze musialem napisac.

Chciales zablysnac, szukales zaczepki, chciales bym Ci wkleil kupon, wkleilem na szybko ako 180 to zes musial sie [CUT] ze kazdy glupek umie grac ustawione mecze - w takim razie graj, zlap kontakty itp, nikt Ci nie broni, wtedy zmienie zdanie o Tobie, poki co Twoj tok rozumowania i ton pisania uswiadcza mnie w przekonaniu, ze zwykla faja jestes.

Ty nie rozumiesz jednej podstawowej zasady, zarabianie u bukmachera to nie to kto trafi najwieksze ako i najwiecej zdarzen tylko kto potrafi regularnie zarabiac, gro jest graczy amatorskich, ktorzy bawia sie poprostu , zabijaja swoj wolny czas by sledzic mecze cale dnie i nic z tego nie maja - Ty zapewne nalezysz do tej grupy dlatego uszanuj robote innych i od lepszych poprostu odbij bo nie masz zadnych argumentow i tym Twoim zjeban... tokiem rozumowania jeszcze bardziej sie pograzasz.

Uprzedze Cie jeszcze: TAK, nie znam sie na sporcie, nie ogladam tenisow, koszykowek, pilek i innych dyscyplin sportowych, nie jest mi to kompletnie potrzebne do zarabiania pieniedzy, bukmacherka to matematyka, w tych popularnych rynkach nic mi nie da znajomosc sportu bo bukmacher czy rynek za mnie lepiej oszacuje rynek od razu jak sie kursy pojawia, w tej robocie licza sie znajomosci, dobor odpowiedni spotkan i odpowiednie ulokowanie funduszy - tajemnicy nie odkrylem wiec daruj sobie kolejne komentarze.


Dam Ci jedna rade, puszczaj to w punktach naziemnych to chociaz bedziesz mial czym dupe podcierac
 
Otrzymane punkty reputacji: +478
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
chlopie, AMATORZE pierdolony, powtorze Ci po raz kolejny, przy takiej ilosci kuponow jakie robisz to i slepy trafi
nie spamuj tego kanalu bo te kupony w niczym i na nikim nie robia wrazenia
Jarasz sie, ze trafisz cokolwiek, a nie masz nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy
Wyjasnilem Ci na momencie triplem na zysk ponad 8000 e co pewnie tyle w rok nie zrobisz
Moglbym wyslac kolejne, ale nie bede kolejnemu imbecylowi udowadnial jak sie zarabia na zakladach.
Dla mnie potworze po raz kolejny jestes zwyklym amatorem, ktory szuka poklasku i jara sie tasmami jak cos trafi


Ps nie zagladam nikomu do portfela, kazdy orze jak moze, kazde wygrane ciesza i brawo dla kazdego z tego dzialu, ale Ty jestes tak spierdolony, ze musialem napisac.

Chciales zablysnac, szukales zaczepki, chciales bym Ci wkleil kupon, wkleilem na szybko ako 180 to zes musial sie dojebac ze kazdy glupek umie grac ustawione mecze - w takim razie graj, zlap kontakty itp, nikt Ci nie broni, wtedy zmienie zdanie o Tobie, poki co Twoj tok rozumowania i ton pisania uswiadcza mnie w przekonaniu, ze zwykla faja jestes.

Ty nie rozumiesz jednej podstawowej zasady, zarabianie u bukmachera to nie to kto trafi najwieksze ako i najwiecej zdarzen tylko kto potrafi regularnie zarabiac, gro jest graczy amatorskich, ktorzy bawia sie poprostu , zabijaja swoj wolny czas by sledzic mecze cale dnie i nic z tego nie maja - Ty zapewne nalezysz do tej grupy dlatego uszanuj robote innych i od lepszych poprostu odbij bo nie masz zadnych argumentow i tym Twoim zjeban... tokiem rozumowania jeszcze bardziej sie pograzasz.

Uprzedze Cie jeszcze: TAK, nie znam sie na sporcie, nie ogladam tenisow, koszykowek, pilek i innych dyscyplin sportowych, nie jest mi to kompletnie potrzebne do zarabiania pieniedzy, bukmacherka to matematyka, w tych popularnych rynkach nic mi nie da znajomosc sportu bo bukmacher czy rynek za mnie lepiej oszacuje rynek od razu jak sie kursy pojawia, w tej robocie licza sie znajomosci, dobor odpowiedni spotkan i odpowiednie ulokowanie funduszy - tajemnicy nie odkrylem wiec daruj sobie kolejne komentarze.


Dam Ci jedna rade, puszczaj to w punktach naziemnych to chociaz bedziesz mial czym dupe podcierac
babo Zawodowcu pierdolony ;-)niezwykła fajo ;-)
Dziekuję bardzo , poprawiłeś mi humor z rana :)
W jednym się zgodzę Bukmacherka to matematyka.Powiem więcej "Matematyka jest królową wszystkich nauk.
Ale jest jeszcze kilka innych np. psychologia.
Wystarczy przeczytać taki tekst jak ten powyżej by wyrobić sobie zdanie na Twój temat.
Kto TY jesteś ?Polak mały :)
Jamki znak Twój krwawe gały:)
Zakompleksiony , mały , zawistny i podły -) Krytykować atakować i hejtować wszystko i wszystkich to Twoje ulubione zajęcie i nie jest to tylko Moja opinia o Tobie na tym forum:)
Na koniec Twoja rada również wiele o Tobie mówi , raczej ciężko coś takiego wymyślić , zapewne szukanie tanszej alternatywy dla papieru toaletowego znasz świetnie z autopsii ;-)

Ja lubię ludzi , Tobie bardzo współczuję i mimo wszystko dobrze Ci życzę , wysokich wygranych a przede wszystki zdrowia ;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +982
Do góry Bottom