>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLKK 2010/2011

Status
Zamknięty.
jawek 313

jawek

Użytkownik
Lotos dzisiaj bez Darii Mieloszyńskiej - spore osłabienie, bo w meczu z Wisłą grała praktycznie całe spotkanie i była wyróżniającą się postacią. Warto więc spróbować Energa @ 3.30 w Tobet (dziwne, że kurs tutaj urósł, a w Expekt zmalał). Maksimovic powinna być woman of the match ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wyniki:



Bez niespodzianek w 23. serii spotkań w PLKK. Faworytki wygrywają zdecydowanie a odnotować można jedynie bardzo dużo wysokich evali. Cieszy to, że nie tylko zawodniczki z zagranicy wyróżniają się w lidze chociaż MVP kolejki zostaje zdecydowanie Ugo Oha. Z naszych reprezentantek bardzo dobrze zagrała: Kenig, Tondel (eval 29, 9/9 za 2), Leciejewska, Mrozińska (eval 22, 8/10 za 2), Majewska, Kaczmarska, Krawiec, Mowlik i Kotnis. Po raz kolejny zawiodła drużyna z Gorzowa. Zaledwie 32% za 2 punkty i fatalna dyspozycja zawodnicze zagranicznych. Richards (0/5 z gry) oraz Nnamaka (2/8 z gry). Nie popisała się również Piekarska i Żurowska. Krajowe liderki również na fatalnej skuteczności za dwa punkty (łącznie 4/16). Już tylko trzy kolejki do końca a czekają nas jeszcze takie mecze jak Wisła - CCC, Gorzów - Lotos, Toruń - CCC więc będzie ciekawie.

Tabela:



Zawodniczka kolejki:



Ugo Oha

21 pkt., 9/16 z gry, 20 zbiórek z czego 7 w ataku, 3 asysty i tylko 3 straty w 40 minut gry. Kolejny bardzo dobry występ Amerykanki ale to nie pomogło jej drużynie. ŁKS przgrał z Inea Poznań a Łodzianki rzuciły tylko 57 punktów. Tylko Oha nie zawodzi, zaledwie 3-4 mecze w sezonie słabsze a tak to zawsze można na nią liczyć. ŁKS tonie, tylko 23 punkty i z taką formą pozostałych zawodniczek nie można wróżyć niczego dobrego.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Już w ten weekend u mnie w Polkowicach FF PP. Zainteresowanie jest ogromne, ja sam na pewno będę na wszystkich spotkaniach, prawdopodobnie bede miał też dostęp do kazdego z zespołów, więc jeśli będzie taka możliwość to odnotuje tu jakieś warte uwagi informacje plus na pewno kilka zdjęć z imprezy.

Typersko turniej raczej ciężki do obstawiania i odpuszczam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Gorzów - Lotos



Można powiedzieć szlagier PLKK. Mecz już właściwie o nic jeżeli mówimy o roszady w tabeli, niemniej jednak taki mecz nigdy nie jest o nic. To tak jakby powiedzieć, że mecz z Wisłą może być o nic, noł łej. Dziewczyny przede wszystkim chcą się zrewanżować za porażkę w Gdyni z grudnia (to jeszcze za trenera Raczyńskiego). Od przybycia nowego trenera wygrały wszystko, w tym mecz z Wisłą, 2 mecze z Energą (wyraźnie, z czego 1 pogrom) oraz mecz z CCC w PP. Zwłaszcza ostatnio prezentują naprawdę bardzo dobry basket, po prostu gromią sporo rywalek. Gorzów niby też wygrywa, ale jakoś jest to mniej imponujące. No poza ostatnią wygraną z Energą, ale to Torunianki przegrały bo chciały. No i Gorzów dostał z Wisłą, a Wisła była zaledwie 3 dni po meczu z Lotosem, który też był dla nich bardzo wymagający, więc miała mniej czasu na przygotowanie się do meczu z AZS-em. Wg mnie moc jest po stronie Lotosu i do tego spora chęć rewanżu, w czym na pewno pomoże ekipa kibiców, która wybrała się na ten mecz z Gdyni. Niestety z powodu braku czasu nie mogłem się o taką przyjemność pokusić, ale trzymam kciuki.


Lotos 1.75 ✅
Betsafe

Lotos wygra 1 kwartę DNB 1.80 ⛔
Betsafe



Więcej typów na blogu ;)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Utex ROW Rybnik - INEA Poznań 1 @ 3.20 Tobet / (+11,5) @ 1.51 Betsafe
Kursy to pomyłka bukmacherów. Granie na INEĘ jako faworyta jest wg mnie błędem. Kurs na gości powinien być około 1.8-2.0 i wtedy byłby opłacalny. Mamy bodajże max 1.35, więc nawet nie radzę tykać. Teoretycznie lepszy skład mają poznanianki, ale mecz na wyjeździe i do tego w meczu o dużą stawkę dla obu ekip nie może być takich kursów. Rybnik legitymuje się bilansem 4-19, ale w ostatnim spotkaniu w Lesznie zagrał naprawdę niezłe spotkanie. W lepszej formie są Amerykanki, które do tej pory zawodziły (za to trochę słabiej Koehn). Dzisiaj wiedzą o co grają, z INEĄ (bilans 6-17), z drużyną, która dużo większym potencjałem po prostu nie dysponuje.
SF:
&quot;Nawet bez zwycięstwa w Rybniku Akademiczki utrzymanie mają niemal pewne, bowiem zespoły z Łodzi i Brzegu wyraźnie odstają od reszty stawki. Szewczyk nie obawia się jednak, że taka sytuacja spowoduje demobilizację jego koszykarek. - Każda z nich gra na swoje nazwisko, na swoje kontrakty w przyszłym sezonie - wyjaśnia. - Na pewno więcej minut dostaną młodsze zawodniczki. A czy do końca sezonu zostaną z nami Amerykanki? Zobaczymy, jak potoczą się kolejne mecze, sytuacja jest dynamiczna - zakończył.&quot;
Wg mnie granie na Rybnik powyżej kursu 2.00 jest bardzo opłacalną inwestycją.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lotos - Lider

Tutaj oczywiście faworytem jest Lotos, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pierwszy mecz w Gdyni bezproblemowo powinien zakończyć się wyrganą Lotosu. Takie są oczekiwania i wierzę, że dziewczyny sprostają temu wyzwaniu. W tym sezonie 2 mecze między tymi ekipami, ale ciężko się odnosić do tych spotkań. Jedno z nich to pierwszy mecz sezonu Lotosu i mega wysoka wygrana Gdynianek 102:66. Drugi to też dość odległa przeszłość, w tym sensie, że sporo się zmieniło. To jeszcze czasy innego trenera gdy Ziętara grywała więcej od Babkiny, Swanier czy Tomiałowicz, gdy Bjelica i Juja grały w sumie tylko 30 minut. Ale te czasy na szczęście już minęły. Jest inny trener, ma inną taktykę i podejmuje inne (lepsze) decyzje personalne. Tak więc sugerowałbym się tylko formą z ostatnich spotkań, a ta przemawia za Lotosem. Gdynianki wygrywają z najmocniejszymi i dosłownie niszczą słabsze ekipy. A Lider gra tak średnio, nie szaleją zbytnio. Nawet nie chce mi się za dużo pisać o tym spotkaniu, bo w sumie chodzi mi tylko o to, że warto pocisnąć na wygraną Lotosu w Tobecie, który trochę przesadził i ma na Lotos kurs 1.22, co w obecnej sytuacji jest lekką przesadą.

Lotos 1.22 ✅
Tobet



To i inne typy na moim blogu ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Do wczorajszego typu dorzucam jeszcze jeden na mecz Lotosu.

Lotos wygra 1 kwartę 1.40 ✅
Betsafe

Gra się do dwóch wygranych, więc mecz dziewczyny potraktują jak najbardziej poważnie. A mają mocne pierwsze kwarty, więc warto wg mnie skorzystać. Co prawda ostatnio z Gorzowem nie udało się wygrać pierwszej kwarty, ale Lider to nie Gorzów i moim zdaniem warto pocisnąć takie coś.


A poza tym mam nadzieję, że Gorzów ukaże Energę za ich kombinacje z sezonu zasadniczego i pokaże im, że takie kombinowanie wcale nie było dla nich lepszym wyjściem. Nie mówię, że już na bank Gorzów wygra, ale liczę na nie. Faworyta mimo to ciężko wskazać, niemniej jednak moja sympatia w tej parze jest za AZS-em. Nie lubię takiego kombinowania, no i jakoś gra Energi totalnie mnie nie przekonuje.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Artego - CCC

Pierwszy mecz wygrało oczywiście CCC i to dość wysoko bo 18 punktami. CCC jest o jedną wygraną od półfinału, więc jak nie dziś to szanse ma w następnym spotkaniu. Zespół z Polkowic przede wszystkim gra bardzo dobrze u siebie. Znakomita obrona (średnio 50 punktów traconych u siebie) przy dobrej grze w ataku (średnio 66.75 ppg) dawały bardzo dobre efekty i bilans 11-1 u siebie po RS. Wyjazdy miały ciut gorsze, ale też na dobrym poziomie. W ostatnim meczu z Artego wygrały głównie przez 2 kwartę, poza tym Artego aż tak nie odstawało. Myślę, że mimo, że nikt w Polkowicach tego głośno nie powie, to podejdą do tego spotkania trochę na luzie, nie z taką determinacją jak do pierwszego starcia. Myślę, że wygrają mecz, ale nie będzie tak dużej różnicy jak w pierwszym spotkaniu. Nie będzie bo nie muszą. Także ode mnie taki typ:

Artego +15.5 1.85 ⛔
Expekt


Więcej typów oczywiście na blogu ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Popieram typ Olo w całości. Byłem na pierwszym meczu w Polkowicach i CCC tradycyjnie przy wysokim prowadzeniu całkowicie odpuszcza, wchodzą rezerwowe, baaaardzo długo rozgrywane akcje, cudowanie w ataku i ogólnie fantazyjne rzuty z każdej pozycji. Nie spodziewam sie pogromu w rewanżu, bo po prostu taki pogrom polkowiczankom nie jest potrzebny. Koziorowicz generalnie ma te 7 zawodniczek, ktore rotuja sie w piatce i musi je oszczedzac na nastepna runde.Faworytem na pewno jest CCC, ale blowoutu wg mnie tu nie będzie i typ biorę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ladbrokes późno, ale jednak na tą kolejkę zakłady wystawił i jest jedna świetna okazja, mianowicie ✅1.53 na Widzew ML✅. O typie pisałem na blogu, gorąco polecam ;)

Poza tym to oferta podobna.

Ale w sumie pograłem jeszcze lekko jeden typ.


Leszno +18.5 - Wisła 1.85 ✅
Ladbrokes


W pierwszym meczu był pogrom i to wystarczy. Teraz już go być nie musi. Myślę, że Wiślaczki więcej będą grały na luzie, bo wiedzą, że awans jest pewny. W Lesznie bojowe nastroje i chcą walczyć. Wiślaczki pokazały nie raz już w tym sezonie, że czasem brakuje im trochę motywacji i mają przestoje w grze, choćby tak jak ostatnio z Widzewem. Dziś nie spodziwam się po prostu pogromu, bo nie musi go być.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra na dziś jeden typ, z krótką analizą ;)
Lider +7.5 - Lotos 1.85 ⛔
Ladbrokes
Lotos zagra bez Jujki, o czym już było wiadomo praktycznie od poprzedniego spotkania. W dodatku dziś się okazało, że nie będzie też Darii Mieloszyńskiej, a to wiadomo jest bardzo duże osłabienie. Już pierwszy mecz pokazał, że Lider może sprawiać kłopoty, więc wobec braku dwóch wysokich Polek może nie być łatwo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 2.20 ⛔
Betsafe

Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź
under 129.5 1.85 ✅
Expekt

Utex ROW Rybnik - Widzew Łódź 1.90 ✅
Tobet


Zacznę od spotkania w Rybniku. Tutaj moim faworytem jest oczywiście Widzew. O grze Widzewa pisałem jeszcze przed meczem z INEĄ i mój pogląd się nie zmienił ani trochę. Widzew ostatnio dobra forma, u siebie wygrana 14 punktami z Tęczą, pogrom z Brzegiem i nawet te 13 punktów w plecy z Wisłą nie wygląda tak źle, zwłaszcza, że w 1 połowie były równorzędnymi rywalkami dla Wiślaczek. Później przyszła wygrana z INEĄ w bezpośredniej walce o utrzymanie. Po prostu forma jest. Widzew cisnął z INEĄ pod koszem, a ROW podobnie jak ekipa z Poznania nie broni zbyt super pod koszem. Wykorzystywały to już choćby Oha, Kędzia, Czarnecka, Bjelica, Mrozińska. Zresztą w poprzednim meczu z Widzewem było to dobrze widać, bo Górzyńska, Kenig, Żytomirska i Tondel zdobyły w sumie 47 punktów. Tutaj liczę na podobny rezultat, który wraz z solidną grą pozostałych zawodniczek powinien przynieść oczekiwane zwycięstwo. Nie sądze, że Koehn rzuci 39 punktów jak w tamtym meczu i wygra sama ten mecz, mało prawdopodobny scenariusz wg mnie. Po prostu ostatnio i wgl Widzew jest wg mnie lepszą ekipą.


Teraz parę słów o meczu w Brzegu. Tutaj stawka spotkania jest wysoka, bo Odra i ŁKS to bezpośredni rywale w walce o utrzymanie. ŁKS w tym momencie o jeden punkt wyprzedza Brzeg, ale mają o jeden mecz więcej. Do Rybnika Łodzianki tracą 2 punkty i jeżeli chcą jeszcze wyprzedzić ROW to powinny wygrać to spotkanie. A są ku temu przesłanki. ŁKS ostatnio parę naprawdę niezłych spotkań. Wygrana z ROW-em, close game z mocniejszą INEĄ, podobnie z Pruszkowem. Bardzo dobrze gra Oha, podobnie Losi, poziom trzymają Novikava i Pasheva. Jest potencjał, żeby pokonać Brzeg. Odra nie zawsze radzi sobie z podkoszowymi. Pokazały to Chomać, Majewska, Carter, Mrozińska, Kędzia, Górzyńska czy Kenig. I to tylko w ostatnich spotkaniach. Poza tym Odra ostatnio średnio sobie radzi, wysokie porażki z Widzewem czy Rybnikiem to nie są za dobre wyniki. Z Artego było close, bo ekipa z Bydgoszczy potraktowała ten mecz trochę treningowo i dlatego tak wyszło. Odra nie ma formy za bardzo w przeciwieństwie do ŁKS-u ostatnio i wg mnie ŁKS powinien to wygrać.

A tak poza tym to spodziewam się dużo walki i ciśnięcia w obronie, a do tego niemałej ilości chaosu na parkiecie. Taki trochę standard dla meczów ŁKS-u. Więc dlatego proponuję też under 129.5 w Expekcie. Zwłaszcza walka w obronie powinna być, bo w końcu walczą o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W PLKK zaczynają się nie tylko półfinały, ale też batalia o miejsca 5-8. Na pierwszy ogień idzie piątkowy mecz Leszno - Pruszków i o nim będę teraz pisał. Tutaj faworyt jest tylko jeden wg mnie i jest nim oczywiście ekipa z Pruszkowa. W zasadniczym pokazały Liderki, że z Lesznem grać potrafią i dwukrotnie wygrały. Ostatnio też dużo lepiej prezentuje się Matizol. W ćwierćfinale sprawiły kłopoty i to niemałe Lotosowi. Leszno jak wiadomo 2 razy poległo i to sromotnie z Wisełką. Co prawda Wisła to niestety trochę wyższa półka, ale tylko trochę, bo niedawno z Lotosem przegrały w końcu. Także tutaj nie usprawiedliwiałbym Tęczy. Forma jest zdecydowanie po stronie Lidera. Potencjał kadrowy zresztą też. Ekipa z Pruszkowa ma szerszą rotację i więcej zawodniczek na które rozłożona jest odpowiedzialność. W Lesznie zdobycze punktowe są bardziej skupione w rękach mniejszej ilości zawodniczek i to może pomóc Liderowi. Wg mnie kurs wgl powinien być niższy niż obecnie. Także ode mnie:


Lider 1.50 ✅
Tobet
Lider -4.5 1.85 ✅
Tobet


O sobotnich meczach będzie coś jutro wieczorem, ale póki co powiem, że widzi mi się win Energi i dodatnie handi na Lotos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
betheone 188

betheone

Użytkownik
Już jutro zaczynają się półfinały. Po raz trzeci CCC gra na tym szczeblu z AZS-em i już chyba lepszej okazji do awansu mieć nie będzie. Mobilizacja w drużynie nieprawdopodobna, a takiego zainteresowania odkad siegam pamięcią to chyba nie było. Biletów już nie ma od dawna i bedzie nadkomplet na dwóch meczach. Dostawiane są nawet specjalne przenośne rzedy ławek po skosach parkietu po raz pierwszy w historii.
Mecz na pewno będzie wyrównany, ale spodziewam się zwycięstwa CCC, które w tym roku po prostu musi awansować, tym bardziej, ze kadrowo jednak wygląda trochę lepiej niż AZS.
Na pewno zagram win CCC i jakiś dodatni hc +8 na Gorzow, o ile ktoś tyle oferuje. Nie mogę sprawdzić, bo korzystam z neta z telefonu, więc jak ktoś by przybliżył ten kurs i hc byłbym wdzięczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń

Mamy derby. Już wczoraj pisałem, że stawiam na win Energi i się z tego nie wycofuję. Tutaj są pewne analogie do dzisiejszego spotkania Leszno - Pruszków. Artego podobnie jak Tęcza w kiepskim stylu odpadło w 1/4 finału, z tym, że z CCC. Porażki 18 i 25 punktami chluby zdecydowanie nie przynoszą. A Energa sprawiła poważne kłopoty Gorzowowi, w opinii wielu gdyby nie sędziowanie w 1 spotkaniu to Katarzynki byłyby w 1/2 finału. Ja jednak nie widziałem spotkania żadnego z tej serii, więc się na takie tematy nie wypowiadam. Wiem, że ekipa z Torunia mocno dała się we znaki AZS-owi, a w ostatnim spotkaniu trener trochę momentami przeszkadzał ekipie Energi. Jak już pisałem tu wcześniej Energi grać nie lubię, bo to taka nieprzewidywalna ekipa. Ale tu okazja jest dobra. Artego ostatnio nie szaleje, a Energa gra nawet nieźle. Torunianki mają wg mnie więcej zawodniczek zdolnych do sporych zdobyczy, szerszą rotację. Kadra i forma przemawia za Energą i wg mnie to dobry bet.

Energa 1.45 ✅
Tobet, Betsafe
Energa -5 1.85 ✅
Expekt



O meczu Wisła Kraków - Lotos Gdynia, można przeczytać oczywiście na moim blogu ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Można spróbować Odre z handi zagrać. Myśle, że jest to możliwa opcja. W Łodzi mówią, że nie odpuszczą, ale nie wierzę, że przy wysokim prowadzeniu nie będą grać rezerwy, noł łej. Odra naprawdę ma nóż na gardle i jeżeli chcą wyprzedzić Rybnik to muszą się bardzo sprężyć, więc nie ma mowy o odpuszczaniu.


Odra +18.5 1.85 ✅
Expekt



Przypominam też o typie na szlagier Wisła - Lotos, który można znaleźć oczywiście na moim blogu ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
CCC - AZS PWSZ
Tutaj tak na dobrą sprawę z typowaniem nie ma lekko, jednak warto zaznaczyć, że są to półfinały. Nieco sztuczne faworyzowanie CCC powoduje na tych zawodniczkach niepotrzebną presję i w tej sytuacji to gorzowianki mogą sobie zapisać ten aspekt na plus.
Pora na rozpatrzenie typu od strony czysto sportowej, kilka miesięcy temu zdecydowanym faworytem byłyby gorzowianki, dzisiaj minimalna przewaga po stronie CCC. Stąd nie odważyłbym się na typowanie wygranej Gorzowa.
Liczba punktów: gorzowianki od bardzo dawna narzucają zdecydowanie ofensywny styl gry, CCC też ostatnio rzuca sporo, generalnie można mieć pewne wątpliwości co do linii, ale obstawiam jednak że oba zespoły dzisiaj trochę porzucają.
Reasumując, jeśli miałbym typować, najładniej wyglądają moim zdaniem:
Gorzów +6,5 1,80 Fortuna ✅✅
over 129 1,9 ✅✅ choć farciarsko, tylko dzięki dogrywce. ????
ps: przepraszam za mały chaos, grypa daje mi się we znaki. ????
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Artego - Energa 1 @ 2.70
Jeżeli prawdą jest brak Krawiec i Gladden w składzie na ten mecz to na pewno warto zaryzykować ten typ. W walce o miejsca 5-8 mamy do czynienia z dwumeczem, czyli Enerdze tak naprawdę nie jest potrzebne zwycięstwo a korzystny wynik, bo i tak wszystko rozstrzygnie się w Toruniu. Po drugie często Energa gra w kratkę, do tego wg mnie mniejsza motywacja. Artego będzie chciało zmazać plamę po występach z CCC, a Energa w tym sezonie o nic nie walczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom