>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
C 535

CoelPablo

Użytkownik
zadko kiedy biore stad typy, ale ten Lublin wzialem bo ladnie wygladal, ktos kto siedzi w tej llidze wytlumaczy mi co tu sie odwalilo?
Nie mam oczywiscie do nikogo pretensji, ale takie baty niby z tak slabym przeciwnikiem? Dzieki
Pół żartem. Oszczędzali się na jutro żeby dwójka w końcu nie dostała kolejnego gwałtu +50 :p
a tak serio to nie byłem na hali a szkoda bo bym wiedział chociaż co tam się odjaniepawliło.
 
H 81,1K

hagi84

Użytkownik
jak dadza sklady to nie bedzie co zbierac dlatego mysle czy nie sprobowac juz hc pograc, w komentarzach kibicow widze, ze maja podomny tok myslenia i za kare jutro na mecz jako trening wyrownawczy
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
zadko kiedy biore stad typy, ale ten Lublin wzialem bo ladnie wygladal, ktos kto siedzi w tej llidze wytlumaczy mi co tu sie odwalilo?
Nie mam oczywiscie do nikogo pretensji, ale takie baty niby z tak slabym przeciwnikiem? Dzieki
Imo po pierwsze to Start był już na starcie (XD) mocno przehajpowany, po dwóch wygranych u siebie z Treflem I Stalą z hali Globus zrobiono nie wiadomo jaką twierdzę, a warto zauważyć, że ich pozostałe mecze w tym sezonie były po prostu słabe (vs Arka i vs Astoria), albo wręcz kompromitujące (vs GTK i vs Zastal). No tak, ale w dalszym ciągu Start powinien zjeść ten Sokół.

Tylko, że w Sokole wreszcie obudzili się Polacy, którzy zdobyli ponad połowę punktów, Thornton pokazał, że potrafi trafić do kosza więcej niż 4 razy w meczu, trener Soja po prawie dwóch miesiącach ogarnął, że ten McConico to do poważnej gry się nie nadaje i odnoszę też wrażenie, że Sokół na odejściu Lee Moore'a tylko zyskał, bo wreszcie nikt nie holuje piłki przez cały mecz. Już mecz z MKSem pokazał, że ten Sokół powalczyć może, tylko brakuje ogarnięcia w ataku, trochę nie ma co się dziwić patrząc na to jak grał Lee Moore - pytanie tylko czy był to jednorazowy wystrzał, ale to pokaże już mecz z GTK.

Paradoksalnie Start i tak mógł ten mecz wygrać bo dojechali bodajże na remis, ale w końcówce postanowili, że każdy gra pod siebie, a Sokół to wykorzystał i se odjechał po zwycięstwo - koniec końców zasłużone.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
jak dadza sklady to nie bedzie co zbierac dlatego mysle czy nie sprobowac juz hc pograc, w komentarzach kibicow widze, ze maja podomny tok myslenia i za kare jutro na mecz jako trening wyrownawczy
To czy zejdą niżej czy nie moim zdaniem nie ma nic wspólnego z wynikiem... to nie Ci co schodzą do 1 ligi przegrali ten mecz tylko podstawowi.
 
movieplk 357K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Łańcut zagrał swój najlepszy mecz w sezonie. Polacy, którzy sezon wcześniej grali w I-lidze dali tutaj o wiele więcej i zdominowali Polaków z Lublina, którzy rzucili tylko razem zaledwie 6 punktów i 3/14 z gry. Polacy z Łańcuta rzucili 49 punktów. Ogólnie z mojej perspektywy ten sezon jest bardzo trudny do typowania i wyłamuje się ze schematów poprzednich sezonów.

05/11/2022 20:00 CET
Arka Gdynia - Trefl Sopot over 165.5
1.95 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

Najszybciej grająca drużyna w PLK (Arka) kontra najlepszy atak przed tą kolejką (Trefl). Dla mnie świetny match-up, aby zrobić wysoki wynik, bo Arka będzie nakręcać szybkim graniem Trefl do punktowania i szybszego grania. Derbowy mecz, zapewne dużo kibiców i wg mnie wysoki wynik z wieloma punktami.
 
Ostatnia edycja:
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Over i mecz położyła Arka, tyle razy co spod kosza nie trafili , to nie mam pytań, niech biorą przykład z Criashem Merlins w Bundeslidze :)
 
movieplk 357K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Dla mnie zdecydowała 1 kwarta, gdzie było mega tempo, ale oba zespoły mocno pudłowały, a potem od 2 kwarty Trefl już nie chciał podjąć szybkiej gry i Wells mocno zwolnił grę Trefla, a zarazem pudłował wiele rzutów. W Arce dramatyczny występ Wołoszyna, który zrobił 1/10 z gry. I kolejny przegrany zakład.

06/11/2022 15:30 CET
Anwil Wloclawek (over 82.5) - Czarni Slupsk
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna)
5/10

Anwil z Lee Moorem powinien grać wg mnie szybciej. Grają też dużo smallballu, bo Szewczyk jest praktycznie odłożony na ławkę i nie gra, a przy zejściach Sobina gra Petrasek na centrze. Bostic powinien teraz grać więcej na SF, a Nowakowski wraca na swoją pozycję na PF. Mają wielu zawodników i mogą grać szybciej. Czarni w tym sezonie to średniak i nie przypominają ekipy sprzed roku. Liczę, że Anwil będzie dziś grał szybko i trafiał lepiej za trzy, niż ze Sportingiem w ostatnim meczu.

06/11/2022 17:30 CET
King Szczecin (over 81.5) - Spojnia Stargard
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna)
5/10

King od wielu sezonów mocno leje praktycznie zawsze Spójnię w meczach między sobą. 7-0 od wejścia Spójni do PLK dla Kinga. King teraz po transferach ma bardzo szeroki skład i mogą pressować i faulować bardzo wiele robiąc tę swoją "brudną koszykówkę". Wcześniej były problemy ze składem i jego szerokością. Spodziewam się, że dziś będą tak grali i wrzucą te 82 i więcej Spójni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +566
O 4,4K

oth

Użytkownik
Po pierwszej kwarcie wydawało się, że Anwil łatwo zrobi ptk, a chyba wyjdzie to słabo...takie pudła, że szok.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Sokół Łańcut - GTK Gliwice

Marcin Nowakowski under 7.5 punktów @ 1.83 betclic


Dzisiaj w barwach Sokoła ma zadebiutować nowy rozgrywający, znany z Astorii Corey Sanders, w związku z tym Nowakowski nie powinien w tym meczu zagrać więcej niż 20 minut co i tak jest dosyć optymistyczne, bo realistycznie wydaje mi się, że max 17 minut Marcin zagra. Ostatnie dwa mecze zdecydowanie powyżej tej linii, no ale wtedy grał po 35 minut a i tak narzucał 11 i 14 punktów, więc nie są to oszałamiające wyniki. Zwiększona liczba minut wiążę się oczywiście z odejściem Lee Moore'a, gdy jeszcze Lee grał w Sokole to Marcin ani razu nie przekroczył tej linii, nie był nawet blisko, bo notował odpowiednio 4, 3, 5 i 5 punktów, przy około 17 minutach na parkiecie. Tak jak pisałem, spodziewam się, że będzie grać podobne minuty co na początku sezonu i linia 7.5 może okazać się nie do przejścia dla Nowakowskiego.

Dodatkowo wydaje mi się, że ten mecz raczej nie będzie wysokopunktowy i sensowną opcją wydaje się tu under 154.5 @ 1.85 betclic , obie ekipy bardzo słabo radzą sobie w ataku, grają wolno, dodatkowo dla obu drużyn jest to istotne spotkanie, ponieważ obie ekipy powinny być zamieszane w walkę o utrzymanie i ciężko tu się spodziewać wybitnie ofensywnej gry, będzie to prędzej mecz dla koneserów.

Sokół oprócz ostatniego spotkania z Lublinem ma ogromne kłopoty, żeby w ogóle dojechać do 70 punktów w meczu i z reguły robi to z mocniejszymi drużynami, gdzie mecz jest w miarę rozstrzygnięty. GTK to właściwie taki sam przypadek, Treflowi potrafili nawrzucać 82 punkty, a oprócz tego bez szału. Dodatkowo obie ekipy gdy grają z dołem tabeli z reguły mają bardzo underowe mecze.

Sokół:
vs MKS 60-68
vs Toruń 60-72
vs Start 74-83

GTK:
vs Spójnia 64-59
vs Start 63-49
vs MKS 70-88

Nawet biorąc pod uwagę nowego rozgrywającego w Sokole myślę, że niewiele tu się zmieni i obie drużyny w tym meczu będą miały spory problem, żeby przekroczyć 70-75 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1003
A 362,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja próbuję tym razem Fergusona over 13.5 kurs 1.8 Fortuna...choć i over Puta wygląda sensownie...ale jednak Ferguson linia nie wysoka,on w sumie do tej pory zawodził ale już w Ostrowie było widać na tle mocnej ekipy że coś drgnelo ,fizycznie wygląda coraz lepiej ...biega i skacze😉więc na tle Łańcuta liczę że trochę narzuca....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +859
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom