>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
C 535

CoelPablo

Użytkownik
zadko kiedy biore stad typy, ale ten Lublin wzialem bo ladnie wygladal, ktos kto siedzi w tej llidze wytlumaczy mi co tu sie odwalilo?
Nie mam oczywiscie do nikogo pretensji, ale takie baty niby z tak slabym przeciwnikiem? Dzieki
Pół żartem. Oszczędzali się na jutro żeby dwójka w końcu nie dostała kolejnego gwałtu +50 :p
a tak serio to nie byłem na hali a szkoda bo bym wiedział chociaż co tam się odjaniepawliło.
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
jak dadza sklady to nie bedzie co zbierac dlatego mysle czy nie sprobowac juz hc pograc, w komentarzach kibicow widze, ze maja podomny tok myslenia i za kare jutro na mecz jako trening wyrownawczy
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
zadko kiedy biore stad typy, ale ten Lublin wzialem bo ladnie wygladal, ktos kto siedzi w tej llidze wytlumaczy mi co tu sie odwalilo?
Nie mam oczywiscie do nikogo pretensji, ale takie baty niby z tak slabym przeciwnikiem? Dzieki
Imo po pierwsze to Start był już na starcie (XD) mocno przehajpowany, po dwóch wygranych u siebie z Treflem I Stalą z hali Globus zrobiono nie wiadomo jaką twierdzę, a warto zauważyć, że ich pozostałe mecze w tym sezonie były po prostu słabe (vs Arka i vs Astoria), albo wręcz kompromitujące (vs GTK i vs Zastal). No tak, ale w dalszym ciągu Start powinien zjeść ten Sokół.

Tylko, że w Sokole wreszcie obudzili się Polacy, którzy zdobyli ponad połowę punktów, Thornton pokazał, że potrafi trafić do kosza więcej niż 4 razy w meczu, trener Soja po prawie dwóch miesiącach ogarnął, że ten McConico to do poważnej gry się nie nadaje i odnoszę też wrażenie, że Sokół na odejściu Lee Moore'a tylko zyskał, bo wreszcie nikt nie holuje piłki przez cały mecz. Już mecz z MKSem pokazał, że ten Sokół powalczyć może, tylko brakuje ogarnięcia w ataku, trochę nie ma co się dziwić patrząc na to jak grał Lee Moore - pytanie tylko czy był to jednorazowy wystrzał, ale to pokaże już mecz z GTK.

Paradoksalnie Start i tak mógł ten mecz wygrać bo dojechali bodajże na remis, ale w końcówce postanowili, że każdy gra pod siebie, a Sokół to wykorzystał i se odjechał po zwycięstwo - koniec końców zasłużone.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
jak dadza sklady to nie bedzie co zbierac dlatego mysle czy nie sprobowac juz hc pograc, w komentarzach kibicow widze, ze maja podomny tok myslenia i za kare jutro na mecz jako trening wyrownawczy
To czy zejdą niżej czy nie moim zdaniem nie ma nic wspólnego z wynikiem... to nie Ci co schodzą do 1 ligi przegrali ten mecz tylko podstawowi.
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Łańcut zagrał swój najlepszy mecz w sezonie. Polacy, którzy sezon wcześniej grali w I-lidze dali tutaj o wiele więcej i zdominowali Polaków z Lublina, którzy rzucili tylko razem zaledwie 6 punktów i 3/14 z gry. Polacy z Łańcuta rzucili 49 punktów. Ogólnie z mojej perspektywy ten sezon jest bardzo trudny do typowania i wyłamuje się ze schematów poprzednich sezonów.

05/11/2022 20:00 CET
Arka Gdynia - Trefl Sopot over 165.5
1.95 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

Najszybciej grająca drużyna w PLK (Arka) kontra najlepszy atak przed tą kolejką (Trefl). Dla mnie świetny match-up, aby zrobić wysoki wynik, bo Arka będzie nakręcać szybkim graniem Trefl do punktowania i szybszego grania. Derbowy mecz, zapewne dużo kibiców i wg mnie wysoki wynik z wieloma punktami.
 
Ostatnia edycja:
K 73K

krzepki89

Użytkownik
Over i mecz położyła Arka, tyle razy co spod kosza nie trafili , to nie mam pytań, niech biorą przykład z Criashem Merlins w Bundeslidze :)
 
movieplk 358K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Dla mnie zdecydowała 1 kwarta, gdzie było mega tempo, ale oba zespoły mocno pudłowały, a potem od 2 kwarty Trefl już nie chciał podjąć szybkiej gry i Wells mocno zwolnił grę Trefla, a zarazem pudłował wiele rzutów. W Arce dramatyczny występ Wołoszyna, który zrobił 1/10 z gry. I kolejny przegrany zakład.

06/11/2022 15:30 CET
Anwil Wloclawek (over 82.5) - Czarni Slupsk
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna)
5/10

Anwil z Lee Moorem powinien grać wg mnie szybciej. Grają też dużo smallballu, bo Szewczyk jest praktycznie odłożony na ławkę i nie gra, a przy zejściach Sobina gra Petrasek na centrze. Bostic powinien teraz grać więcej na SF, a Nowakowski wraca na swoją pozycję na PF. Mają wielu zawodników i mogą grać szybciej. Czarni w tym sezonie to średniak i nie przypominają ekipy sprzed roku. Liczę, że Anwil będzie dziś grał szybko i trafiał lepiej za trzy, niż ze Sportingiem w ostatnim meczu.

06/11/2022 17:30 CET
King Szczecin (over 81.5) - Spojnia Stargard
1.90 (STS)/1.88 (Fortuna)
5/10

King od wielu sezonów mocno leje praktycznie zawsze Spójnię w meczach między sobą. 7-0 od wejścia Spójni do PLK dla Kinga. King teraz po transferach ma bardzo szeroki skład i mogą pressować i faulować bardzo wiele robiąc tę swoją "brudną koszykówkę". Wcześniej były problemy ze składem i jego szerokością. Spodziewam się, że dziś będą tak grali i wrzucą te 82 i więcej Spójni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +566
O 4,4K

oth

Użytkownik
Po pierwszej kwarcie wydawało się, że Anwil łatwo zrobi ptk, a chyba wyjdzie to słabo...takie pudła, że szok.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Sokół Łańcut - GTK Gliwice

Marcin Nowakowski under 7.5 punktów @ 1.83 betclic


Dzisiaj w barwach Sokoła ma zadebiutować nowy rozgrywający, znany z Astorii Corey Sanders, w związku z tym Nowakowski nie powinien w tym meczu zagrać więcej niż 20 minut co i tak jest dosyć optymistyczne, bo realistycznie wydaje mi się, że max 17 minut Marcin zagra. Ostatnie dwa mecze zdecydowanie powyżej tej linii, no ale wtedy grał po 35 minut a i tak narzucał 11 i 14 punktów, więc nie są to oszałamiające wyniki. Zwiększona liczba minut wiążę się oczywiście z odejściem Lee Moore'a, gdy jeszcze Lee grał w Sokole to Marcin ani razu nie przekroczył tej linii, nie był nawet blisko, bo notował odpowiednio 4, 3, 5 i 5 punktów, przy około 17 minutach na parkiecie. Tak jak pisałem, spodziewam się, że będzie grać podobne minuty co na początku sezonu i linia 7.5 może okazać się nie do przejścia dla Nowakowskiego.

Dodatkowo wydaje mi się, że ten mecz raczej nie będzie wysokopunktowy i sensowną opcją wydaje się tu under 154.5 @ 1.85 betclic , obie ekipy bardzo słabo radzą sobie w ataku, grają wolno, dodatkowo dla obu drużyn jest to istotne spotkanie, ponieważ obie ekipy powinny być zamieszane w walkę o utrzymanie i ciężko tu się spodziewać wybitnie ofensywnej gry, będzie to prędzej mecz dla koneserów.

Sokół oprócz ostatniego spotkania z Lublinem ma ogromne kłopoty, żeby w ogóle dojechać do 70 punktów w meczu i z reguły robi to z mocniejszymi drużynami, gdzie mecz jest w miarę rozstrzygnięty. GTK to właściwie taki sam przypadek, Treflowi potrafili nawrzucać 82 punkty, a oprócz tego bez szału. Dodatkowo obie ekipy gdy grają z dołem tabeli z reguły mają bardzo underowe mecze.

Sokół:
vs MKS 60-68
vs Toruń 60-72
vs Start 74-83

GTK:
vs Spójnia 64-59
vs Start 63-49
vs MKS 70-88

Nawet biorąc pod uwagę nowego rozgrywającego w Sokole myślę, że niewiele tu się zmieni i obie drużyny w tym meczu będą miały spory problem, żeby przekroczyć 70-75 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1003
A 368,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja próbuję tym razem Fergusona over 13.5 kurs 1.8 Fortuna...choć i over Puta wygląda sensownie...ale jednak Ferguson linia nie wysoka,on w sumie do tej pory zawodził ale już w Ostrowie było widać na tle mocnej ekipy że coś drgnelo ,fizycznie wygląda coraz lepiej ...biega i skacze😉więc na tle Łańcuta liczę że trochę narzuca....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +859
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom