>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie chce przesadzać, ale jedno z lepszych spotkań jakie miałem okazję oglądać w PLK...Było dosłownie wszystko...Świetny mecz i polecam obejrzeć powtórkę tym, którzy nie widzieli...Świetna skuteczność, mega dużo zwrotów akcji, świetne przechwyty, dunki. Aż się człowiek dziwił podczas oglądania, że to PLK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Mecz sezonu - bez wątpienia.
Najbardziej podobało mi się to, że praktycznie wszyscy gracze wytrzymali presję - prowadzenie zmieniało się w 4 kwarcie i dogrywce praktycznie co drugą, trzecią akcję, a kolejni zawodnicy trafiali. Wiśnia, Kulig, Dylewicz, M. Taylor (wolne po niesportowym) czy odkurzony z ławki Nikolić dla Turowa, a także CEL !!!, Koszarek, Zamoj, Eyenga (2 mega ważne wolne, przy wcześniejszym 6/12) każdy z nich wytrzymał presję w q4 i OT ..
Kapitalne spotkanie.
Mi najbardziej szkoda niezakończonej celnym wsadem akcji Eyengi, jeżeli dobrze pamiętam była to druga kwarta. Gdyby &quot;wziął na plakat&quot; Prince`a mielibyśmy dunk sezonu.
Zgorzelecki &quot;Książe&quot; nie pozostał dłużny - i sprzedał Christianowi postera w dogrywce.
Pozostaje czekać na czwartkowe spotkanie i liczyć na to, że będzie stało na co najmniej tak dobrym poziomie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To co trafiali za 3 Dylewicz, Wiśniewski i Cel no to naprawdę ja w PLK czegoś takiego nie widziałem...Aż mi sie zachciało te finały oglądać, bo te 1wsze 2 mecze z Zgorzelcu to tak pół na pól oglądałem, ale po tym spotkaniu aż żal będzie nie zobaczyc co się będzie dalej działo. I aż jestem ciekaw jakie wystawią kursy na 4 mecz...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No tylko po meczu nieco się nie popisała ławka Turowa... Rozumiem, emocje itd, ale faul ewidentny na Koszarku, więc co tam protestować. Tak czy siak mecz zaje..sty, no i chyba rekord sezonu, a może i więcej ? czyli 7 &quot;trójek&quot; w 3kwarcie Turowa... Od tego wszystko się zaczęło ;)
I aż jestem ciekaw jakie wystawią kursy na 4 mecz...
już mamy 1.60 - 2.30
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zielona Góra - Turów Zgorzelec ponad 162,5pkt w meczu 1.72 Expekt
✅
szczęśliwie.
mecz dobry, emocjonujący, ale znów raziła masa niezdobytych łatwych punktów, dobrze, że wygrała Zielona Góra, będzie jeszcze sporo emocji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ale znów raziła masa niezdobytych łatwych punktów
eeee no bez przesady malin...masa ? Może parę pod koszem rzutów nie trafili, ale sędziowie pozwolili na dość ostra grę i nie było łatwych pozycji pod koszem. A za 3 w zasadzie wpadało wszystko w pewnym momencie.
No tylko po meczu nieco się nie popisała ławka Turowa... Rozumiem, emocje itd, ale faul ewidentny na Koszarku
To jest cały trener Turowa - pieniacz i frustrat. Ale na spokjojnie jak dychnie i zobaczy powtórkę to jestem przekonany, ze nie będzie robił z siebie głupa i przyzna, że faul był, bo był ewidentny. Wpadł w powietrzu w Koszarka i ściął go. Nie ma nawet dyskusji. Można powiedzieć głupi faul, no ale to już wina zawodnika Turowa.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
eeee no bez przesady malin...masa ? Może parę pod koszem rzutów nie trafili, ale sędziowie pozwolili na dość ostra grę i nie było łatwych pozycji pod koszem. A za 3 w zasadzie wpadało wszystko w pewnym momencie.
no tak a we wcześniejszych dwóch kwartach nie trafił Turów żadnej trójki, ale nie w tym rzecz. Dogrywka i czwarta kwarta przesłoniły według mnie obraz całego spotkania, w którym we wcześniejszej fazie było sporo szarpaniny i niewykorzystanych prostych szans z pod kosza przede wszystkim, choć zgadzam się, że w decydującej fazie było elegancko :grin:
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
✅
szczęśliwie.
.
Czyli jak to ? W expekt&#39;cie liczy się też wynik ( suma punktów w tym przypadku ) z ewentualnej dogrywki ? Zagrałeś , że będzie powyżej 162,5 punktów a było ich dokładnie 162 ( 81-81 ) w regulaminowym czasie. :razz:
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czyli jak to ? W expekt&#39;cie liczy się też wynik ( suma punktów w tym przypadku ) z ewentualnej dogrywki ? Zagrałeś , że będzie powyżej 162,5 punktów a było ich dokładnie 162 ( 81-81 ) w regulaminowym czasie. :razz:
no oczywiście, w większości buków tak jest.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Trefl Sopot - Rosa Radom
Ostatni, decydujący mecz o trzecie miejsce.
W pierwszym meczu koszykarze Rosy zaskoczyli zespół z Sopotu i wywieźli jednopunktowe zwycięstwo. W drugim spotkaniu, po świetnej pierwszej kwarcie Trefl kontrolował do samego końca spotkanie.
Jak będzie wyglądać trzeci mecz?
Moim zdaniem gospodarze wygrają różnicą około 6-10 punktów. Obie drużyny są już &quot;zajechane&quot; sezonem o czym świadczą chociażby kontuzje w obozie Rosy.
Nie zagra ich podstawowy wysoki i jeden z najpewniejszych punktów zespołu w przekroju całego sezonu - Archibeque, w składzie nie ma również dającego dobre zmiany przez większość sezonu Damiana Jeszke.
Rosa straciła swoją wielką szansę na medal przegrywając mecz u siebie - wydaje mi się, że Trefl w domu już tego nie wypuści.
Większe możliwości rotacji zarówno na obwodzie jak i pod koszem no i przede wszystkim lepsi gracze.
Czasami piszę się o odpuszczaniu spotkań o 3 miejsce etc ...
G***o prawda, gdyby Treflowi nie zależało na medalu, przegraliby już w Radomiu i wybrali się na wcześniejsze wakacje. A pewnie większość w kontraktach ma wpisany jakiś bonus za zdobycie krążka.
Na dzisiaj pobieram :
Trefl -3,5 @1,4 8/10 W illiam H ill ✅
Jeśli dla kogoś kurs jest zbyt niski, to proponuje dorzucić zakład do kuponu ako ;)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 1,85 bet365 ⛔ 75-81
Krótko i na temat:
Poprzedni mecz = mecz sezonu i mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Uvalin powinien wyciągnąć wnioski z poprzedniego meczu i bardziej wyłączyć Dylewicza i Wiśniewskiego. Nie chce mi się wierzyć, żeby Wiśnia powtórzył znów taką skuteczność i zapodał 6 trójek. A to w głównej mierze dzięki niemu Turów odrabiał straty kiedy Stelmet prowadził już 6-7 pkt i wydawało się, że spokojnie kontroluje mecz w samej końcówce. Do tego hala za Zieloną Górą. Ważne podkreślenia jest też, że obudził się w poprzednim spotkaniu Cel i kto wie czy i dziś nie zagra już na swoim poziomie. A i lepiej niż w poprzednim spotkaniu powinien zagrać Eyenga, bo w ataku zagrał jak na niego słabiutko. Wg mnie powinien to Stelmet wygrać i to &quot;luźniej&quot; niż 1wszy mecz. Poza tym takie zwycięstwo wyszarpane w końcówce też podnosi morale. Przegrana Stelmetu dziś w swojej hali stawiałaby ten team w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie twierdzę, że to niemożliwe, ale biorąc pod uwagę ciężki do powtórzenia mecz przez Wiśnię, swoją halę, pobudkę Cela, ważne wyciągnięte zwycięstwo w samej końcówce więcej przemawia dla mnie za Stelmetem.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Tak tylko to działa w obydwie strony.Twierdzenie, że Wiśnia nie zagra już takiego drugiego meczu jest bardzo mądre, ale ja mogę też powiedzieć, że Prince czy Taylor drugi raz nie zagrają już takiej kaszany.Co jest również bardzo prawdopodobne. Eyenga czy Cel 3/4 za trzy też nie powinni tak dobrze zagrać.Według mnie to trochę bez sensu zwłaszcza,że Turów ma szeroki skład i za każdym razem kto inny może okazać się bohaterem.Raz Wiśniewski,drugi raz Kulig czy Prince.Jak dla mnie zdecydowanie lepszy jest Turów i tym razem powinien już przechylić szale na swoją korzyść i zakończyć tą serie w domu. Stelmet jest w tym roku tragicznie zbilansowany i więcej niż jednego winu nie wywiozą z tej serii.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Jestem podobnego zdania co prorok. Stelmet już w pierwszych minutach zrobił sobię przewage prowadząc 10:0 , nastepnie po 1 połowie prowadzili 8 pktami a i tak turów spokojnie ich doganiał i wychodził na prowadzenie. Licze na zacięty mecz pełen emocji jak poprzedni i po cichu kibicuje ekipie Turowa. Z racji że znów prowadzenie może zmieniać sie w końcówce 1-2 pktami biorę lekkie handi w strone turowa.
Turów + 3,5 pkt 1.85 toto-mix
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
???? Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 1,85 bet365

Krótko i na temat:

Poprzedni mecz = mecz sezonu i mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Uvalin powinien wyciągnąć wnioski z poprzedniego meczu i bardziej wyłączyć Dylewicza i Wiśniewskiego. Nie chce mi się wierzyć, żeby Wiśnia powtórzył znów taką skuteczność i zapodał 6 trójek. A to w głównej mierze dzięki niemu Turów odrabiał straty kiedy Stelmet prowadził już 6-7 pkt i wydawało się, że spokojnie kontroluje mecz w samej końcówce. Do tego hala za Zieloną Górą. Ważne podkreślenia jest też, że obudził się w poprzednim spotkaniu Cel i kto wie czy i dziś nie zagra już na swoim poziomie. A i lepiej niż w poprzednim spotkaniu powinien zagrać Eyenga, bo w ataku zagrał jak na niego słabiutko. Wg mnie powinien to Stelmet wygrać i to &quot;luźniej&quot; niż 1wszy mecz. Poza tym takie zwycięstwo wyszarpane w końcówce też podnosi morale. Przegrana Stelmetu dziś w swojej hali stawiałaby ten team w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie twierdzę, że to niemożliwe, ale biorąc pod uwagę ciężki do powtórzenia mecz przez Wiśnię, swoją halę, pobudkę Cela, ważne wyciągnięte zwycięstwo w samej końcówce więcej przemawia dla mnie za Stelmetem.
według mnie ten opis jest pisany pod podany typ a nie pokazuje stanu faktycznego. To Turów pokazuje w play-offach, że gra lepiej poukładaną koszykówkę, potrafią wypracować dużo lepsze pozycje, a gra Zielonej Góry to często żywioł, nieprzemyślane akcje, co widzieliśmy już we wcześniejszych fazach play-off. Może i akurat ci koszykarze Turowa nie zagrają aż tak dobrze, ale pamiętajmy o kompletnej klapie Taylora i przede wszystkim Prince&#39;a. W poprzednim meczu było też kilka sytuacji kontrowersyjnych w większości gwizdanych dla gospodarzy. Osobiście nic nie gram w tym meczu.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ja rowniez nie zgadzam sie dzisiaj z analiza dawczana.
Turow ma lepszych zawodnikow, szersza lawke i przede wszystkim praktycznie kazdy moze dorzucic kilka/kilkanascie punktow do koncowego wyniku.
Moim zdanien jest jeszcze jeden klucz - Koszarek i jego zmeczenie. Nie wierze ze gosc wytrzyma ta serie ddo konca na pelnych obrotach - dobry pressing ze strony niskich Turowa w koncu musi zaprocentowac.
Statystykami nie bede rzucal, wiekszosc je zna. Ja zakladalem przed meczami w ZG ze bedzie po nich 3:1 i swojego zdania nie zmienilem.
Moj typ na dzisiaj
Pinnacle
Turow win @2,15 4/10
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 4

szykus

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 1.70 Unibet
Przecież ten kurs to prezent jakiego dawno nie było, Stelmet nauczony błędami z wtorku, wystarczy aby wyłączył obwód Turowa i mecz do przodu
( pierwsza połowa ostatniej rozgrywki)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Gratuluje Wam oceny spotkania w Zielonej Gorze i pisania ze Turow na luzie odrabial straty. Odrabial je na mega farcie 3kami w ostatnich sekundach akcji. Nie widze nikogi kto by dzis mial trafic 6 trojek jak Wisnia i nadabiac tym strate. Akurat to ze Cel zagral dobry mecz i ze moze zagrac znowu to jest zadna dziwna rzecz. Nie porownujmy Cela do Wisni.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Pisanie jakiejkolwiek analizy do dzisiejszego meczu należy zacząć od Koszarka, w G3 pod koniec meczu ledwo się trzymał na nogach ze zmęcznia, ile on może pociągnąć takich meczów z takim szybkim rytmem gry i praktycznie bez odpoczynku 2 góra 3.Turów w tej parze jest zespołem zdecydowanie lepszym i moim zdaniem tak jak mówił Wiśniewski po meczu ten mecz powinni wygrać oni, nie pozwolili im tylko sędziowie, którzy za uszy ciągneli Stelmet przez cały mecz a w końcówe podejrzewam że jak Koszarek przebiegł by z piłka całe boisko bez kozłowania to też by nie reagowali, w koszykówce bardzo popularnie jest zagranie dwutaktu, ŁK w akcji rozpaczy urządził sobie &quot;trójtakt&quot; kroki ewidentne a faulu Prince tam żadnego nie było, nie przeszkodził Koszarkowi w oddaniu rzutu a kontakt nastąpił między nimi już wtedy jak Koszarek dwoma nogami dotykał parkietu.Dobra zostawiam G3, było to niesprawiedliwe ale dzisiaj czas udowodnić na parkiecie kto jest lepszy i kto zasługuje na MP.Turów ma jedno czego brak Stelmetowi ma zespół a nie zlepek indywidualności.Dylewicz i Wiśniewski drugiego meczu na takiej skuteczności na pewno nie zagrają, ale dzisiaj muszą włączyć się ci którzy w G3 byli nie widoczni Prince, Taylorowie, Kulig czy Chyliński, jeśli oni zagrają na swoim poziomie to ich zwycięstwo jest bardzo realne.Typ starałem się opisać obiektywnie, ale pisałem go też ze względu nienawiści do klubu z ZG, a konkretnie do ich prezesa, w normalnej lidze gdzie liczy się jak najwyższy poziom i dobro koszykówki a nie jak to jest w Polsce że rządzą układy, pan Janusz Jasiński byłby usunięty od kierowania zespołem za to co on wyprawia, ciężko mi pojąć żeby tak ważna osoba w klubie była prowokatorem i kręciła zadymy na trybunach, ostatnio szybko i bezproblemowo usunięto z NBA Sterlinga za rasizm, a tutaj pewnie nie będzie nawet reakcji i choćby najmniejszej kary.Dobra teraz czas zostawić sprawy poza sporotwe i czekać do meczu z nadzieją że poziom będzie tak samo wysoki jak ostatnio

Turów + 2.5 - 1.90 @WilliamHill 3/10 ✅ 75 - 81 Dziękuję
Turów win - 2.20 @WilliamHill 2/10 ✅75 - 81 Jeszcze raz Dziękuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jezeli twierdzisz ze tam faulu nie bylo w ostatniej akcji to nawet nie ma sensu jakakolwiek dyskusja. Faul ewidentny. To ze odbyl sie ten faul juz po rzucie nie ma zadnego znaczenia bo Turow i tak mial wyczerpany limit fauli i kazdy faul to byly osobiste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom