>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
A 2

adrianos81

Użytkownik
Tak jasne Ty jak zwykle po meczu piszesz po raz kolejny swoje zdanie. A gdzie typ na Turow przed? Jakos nie widze. Po jest kazdy madry. Prokom nie wykorzystuje szans pudluje z czystych pozycji i to ma byc zasluga Turowa? Nie zartuj. Bez odbioru.
To sorry to jak pudluja z czystych sytlacji to nie maja widocznie klasy i moze powinni wogule dac sobie spokoj nie jechac do Zgorzelca zostac w Gdyni i pocwiczyc z packiem rzuty z czystych pozycji.
 
kepil 14

kepil

Użytkownik
Mam nadzieję, że te play-offy wyrobią w Tobie Roxanne trochę pokory. Od początku obserwuje co piszesz i w jaki sposób. Z totalną pewnością siebie, wyśmiewaniem innych od trenerów, zawodników po innych typerów. A jak sama widzisz od dłuższego czasu jest całkowicie odwrotnie niż typujesz. Nie mówie juz o tym jak przed 1wszymi meczami ferowałaś wyniki czy to Trefla czy teraz finału, gdzie Turów postawił naprawdę trudne warunki Prokomowi. I nie piszę tego jako jakis spec tylko strasznie rzuca się w oczy Twój specyficzny typ pisania, który no niestety nie pokrywa się z rzeczywistością.
Zgadzam się z tym co napisane powyżej i podpisuję się pod tym obiema rękami. Trochę pokory i skruchy. Przecież to miał być spacerek w finale dla Prokomu, czyż nie? przecież Turów miał wygrać max jeden mecz a tymczasem... dzisiaj wygrał już trzeci mecz w tej finałowej rywalizacji. Wciskanie na siłę innym forumowiczom, że Prokom jest tak niesamowicie silny, że widać różnicę dwóch klas między ekipami itd itp... przecież ludzie nie są głupi ani ślepi, żeby takie głupoty pisać, przecież każdy kto interesuje się basketem ogląda finały i ma wszystko jak na dłoni, widzi co i jaki jak to wszystko wygląda. Przyznanie się do błędu i okazanie ciut skruchy to nie grzech.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak jasne Ty jak zwykle po meczu piszesz po raz kolejny swoje zdanie. A gdzie typ na Turow przed? Jakos nie widze. Po jest kazdy madry.
Po 1wsze tu jest typ przed spotkaniem w moim temacie z dzisiaj. http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-dawczan-48220-20.html Coś jeszcze ?? Po 2gie ja nie neguje Twoich typów. Sam mam nędzny okres. Neguję styl i sposób Twojego pisania. Podczas tych PO już chyba z 5 razy zwracałem Ci uwagę, że trochę to nie profesjonalne przed !! 1 meczem !! ferować wyniki że spacerek, że Trefl już w finale, że Asseco już mistrzem po 4-0.
Prokom nie wykorzystuje szans pudluje z czystych pozycji i to ma byc zasluga Turowa? Nie zartuj.
Wybacz, ale dla mnie Turów gra naprawdę dobrze. Duża w tym zasługa Toreya Thomasa, ale w koszykówce licza sie równiez indywidualności.
No tak powbijasz powbijasz i bez odbioru ;) Przemyśl sobie to co napisałem wcześniej ;) bo nie mam zamiaru Ci wbijać, tylko grzecznie zwracam uwagę ;)
 
A 2

adrianos81

Użytkownik
To sorry to jak pudluja z czystych sytlacji to nie maja widocznie klasy i moze powinni wogule dac sobie spokoj nie jechac do Zgorzelca zostac w Gdyni i pocwiczyc z packiem rzuty z czystych pozycji.

Aha i jak chcesz to moge ci pokazac typ oddany przed meczem na Turow. ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak jasne Ty jak zwykle po meczu piszesz po raz kolejny swoje zdanie. A gdzie typ na Turow przed? Jakos nie widze. Po jest kazdy madry. Prokom nie wykorzystuje szans pudluje z czystych pozycji i to ma byc zasluga Turowa? Nie zartuj. Bez odbioru.
Ale czy tylko Prokom pudłuje z czystych pozycji ? NIE, taka jest koszykówka, każda drużyna ma swoje szanse. Ogólnie śmiesznie piszesz, &quot;fartowny rzut, dobitka&quot; A co Prokom ma same rzuty celne po kapitalnych akcjach i tylko należy klaskać im ? I nie pisz już, że drużyna Turowa jest o 2 klasy gorsza, bo gdyby tak było to już finał byłby skończony. Chcesz pokazać, że tylko twoje zdanie jest najważniejsze, ale prawda taka, że póki co przegrywasz sam w swojej gierce wyśmiewania Turowa czy też innych typerów...
Pozdrawiam
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Ja w sumie zgodzę się z Roxanne. Generalnie obserwując mecze finałowe i mając w pamięci poprzednie spotkania to jednak bardziej Prokom przegrywa tę serię niż Turów ją wygrywa. Zgorzelczanie od samego początku sezonu grają na ogromnym farcie, męczyli się okrutnie ze słabymi PBG i Treflem, a prowadzenie 3:2 w serii finałowej to większa zasługa Prokomu, a nie Turowa. Dla mnie mistrzostwo Turowa jest na rękę bo umożliwi to Czarnym eliminacje EuroCup, z drugiej jednak strony nikt nie zasłużył na tytuł.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niektórzy piszą tak jakby zawsze mieli 100% racji. Pomylka jesli chodzi o ten finał jest po mojej stronie, wynikowo napewno a że to Prokom przegrywa a nie Turow wygrywa to już inna sprawa. Teraz liczy się bilans a ten jest 2:3 chociaż i tak uważam, że bedzie 4:3 dla Asseco. O bledach Packa nie ma juz co pisac setny raz. Zmarnowali mase akcji z czystych pozycji, prowadzili +10 i nie mieli prawa tego przegrać. Stało sie inaczej z kilku powodow. Piszecie tak jakby to wtopa kompromitowala mnie a nie graczy i sztab Asseco. To sa tylko moje opinie, ja im nie kibicuje ani nie prowadze druzyny. Nie mam wplywu na ich gre i zachowanie. Oceniam szanse PRZED meczami. Jesli ktos byl wysmiewany to Winnicki i czesc graczy, nie inni typerzy. Jesli ktos pisze ze DJ duzo rzuca a neguje to piszac, ze zdobyl 9,2,3 pkt na marnej skutecnzosci to chyba racja jest po mojej stronie. Radze innym pisac przed meczami a nie po. Nagle sie okazuje ze atak jest duzy a przed meczem tylko dwie osoby typowaly PGE Turow. Gdzie byliscie przed godzina 18:00? To nie jest koniec finalu PLK. Jeszcze Prokom spokojnie moze to wygrac 4:3 i wtedy powiecie, ze wszystko ok bo Turow 3 winnery to i tak sporo ale teraz przy 3:2 to kazdy mądry i kto z Was napisze, ze odworcenie tego finalu będzie powodowalo bardzo negatynwa ocene PGE? Moze moja ocena Jacka W. jest surowa ale czy nie zapominacie o tym ile meczow Turow spartolil w tym sezonie? Jak ciezka byla rywalizacja z Poznaniem, jak sedziowie pomagali ich przepchanac do finalu w rywalizacji z Treflem? Jak czesto brakowalo dobrych zmian i zagrywek w tej druzynie? To tez sie liczy. Bilans i suche fakty sa za Turowem i Winnickim ale nie zapominajmy o tym co bylo, jak Turow gral a byl to kosz momentami na tragicznym poziomie i o tym, ze to nie koniec rywalizacji. Teraz Turow ma wszystko do wygrania i zobaczymy czy beda w stanie to wykorzystac czy znow sie okaze, ze zawala jak wiele innych meczow. Niektore slowa sa naprawde jakos mega mocne, ja mam wyrazic SKRUCHE ktos tu napisal, skruche to wyrazaja przestepcy w sądzie. Nie przesadzajmy. Dlaczego ten ktos przed meczem nie zabral glosu?

PS. Jeszcze jedna rzecz. Gdyby ktos z tych osob co stawiaja na Turow przynajmniej napisaly jakis sensowny argument to jeszcze rozumiem. Np. bledy Pacesasa, brak Witki, slaba skutecznosc Asseco za to dobra z dystansu Turowa. A tu tego nie ma. Albo nie piszecie nic albo teksty w stylu Jackson duzo rzuca. To tez ma znaczenie bo nie jestem jedyna osoba ktora prosila o podanie argumentu na Turow i nic. A nawet ja potrafie 2-3 znalesc.
 
B 5

borak86

Użytkownik
Roxanne tu chodzi o twoją pewność że turów nie ma szans ???? Od początku najeżdżałaś na prawdopodobnych mistrzów Polski ???? To co napiszesz o graczach Assecco. Jeźeli turów jest słaby to Asseco jest.....
Piłka jest okrągła a kosze są dwa ???? CZARNO ZIELONE TO BARWY NIEZWYCIĘŻONE.Tyle w temacie ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
OK ale ja nie pisze tego na podstawie horoskopu z Brava tylko oceniam to co sie dzieje przez caly sezon. To, ze teraz Prokom tak gra to chyba nie moja wina. Maja plus 10 i staja w miejscu, Szubi zle rozgrywa i trener nic, dwie zupelnie niepotrzebne akcje 2+1 Tomaszek i Jackson, pudła i to kilka na czysty kosz (Burrell, Hrycaniuk, Varda), osobiste Ewinga na koniec to jakas masakra jakby walczyl ze swoimi demonami. Na to nie ma wplywu nikt kto pisze analize.
3/4 z Was nie wypowiadala sie ANI RAZU w trakcie sezonu. Nikt z Was nie podjal proby wytypowania wynikow. Teraz najlatwiej krytykowac. Przed meczem cisza, przed rywalizacja cicha, przed play off cisza. A teraz ostre gadanie.
Uważalam, ze nie maja szans. Jest 3:2 nie sprawdzilo sie i swiat sie nie konczy na tym. Czemu Wy nie napisaliscie, ze te szanse sa i wynikaja z tego tego i tego. Przy 3:2 latwo pisac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Są już kursy na kolejny mecz:

PGE Turów - Asseco Prokom 3,0 - 1,40

Handi 4,5 / 5,5 pkt.

Zainteresowanych prosze o komentarze PRZED meczem. Sprawa jest prosta, wygrywa Turow jest Mistrzem Polski, wygrywa Prokom mamy 7 mecz w Gdyni.
 
A 2

adrianos81

Użytkownik
Są już kursy na kolejny mecz:
PGE Turów - Asseco Prokom 3,0 - 1,40
Handi 4,5 / 5,5 pkt.
Zainteresowanych prosze o komentarze PRZED meczem. Sprawa jest prosta, wygrywa Turow jest Mistrzem Polski, wygrywa Prokom mamy 7 mecz w Gdyni.
A co tu duzo analizowac albo komentowac? Ze Turow ma jednego rozgrywajacego a Gdynia 3 albo ze nie ma Witki a tu Brkica. Albo ze Tomaszek ma po dwuch kwartach juz 4 przewinienia. Bez sensu dlaczego bo jak do tej pory widac nie mialo to wiekszego znaczenia. Po prostu zadecyduje forma dnia i koncentracja i nic wiecej. Turow moze wygrac 2 Pkt a moze rownie dobrze przegrac 20 Pkt. A to ze sedzia zle zadecydowal lub ktos nie trafia z czystych pozycji czy Ewing rzutow osobistych ludzie to jest sport i zawsze beda kontrowersyjne decyzje czy jeden bedzie trafial a drugi nie. Kazdy ma prawo do swojego zdania ale prawda jest taka ze nie ma zadnego pewnego typu na ten mecz na ten mecz bo wszystko sie moze wydarzyc. Podsumujac mozliwosci oboch klubow i caly sezon bardziej zasluzyl Turow i co tu znaczy fart z PGB czy Treflem zaden fart po prostu walcza do konca i graja swoje czy prowadza 10pkt czy sa 10pkt w plecy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co do tego meczu jestem przekonany, że będzie podobnie jak w siatkówce kobiet było teraz między Muszynianką a Aluprofem. Mistrzynie prowadziły 2:1 i w tie-breaku przegrały 4 spotkanie u siebie, by wczoraj przegrać zdecydowanie 0:3 ostatnie spotkanie na wyjeździe.
Tak samo szykuje się tutaj, jeżeli Turów nie wygra u siebie teraz to na wyjeździe w ostatnim meczu dostanie lanie i znów niestety Prokom będzie górą. Dlatego jeżeli coś stawiać z tego meczu to można ryzykować na Turów, bo śmieszne są kursy na Asseco.
Dla mnie najważniejsze aby był ciekawy mecz, jeżeli będzie 7 spotkanie to tym lepiej, zawsze kolejny meczyk do obejrzenia, jeżeli Turów by wygrał to jeszcze lepiej bo w końcu nowy mistrz i może Prokom zmieni swoją lipną politykę w klubie...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia --&gt; HT/FT Prokom/Prokom --&gt; 1,80 ✅ (bet365) 31:37/64:72
Mam wrażenie, że Turów może nie wykorzystać szansy jaką dostali od Prokomu w poprzednim meczu i delikatnie może ich dziś wizja zdobycia mistrza spalić. Nie biorę się za HC, bo różnica w którąś ze stron może być zarówno +1 jak i +11. Ale wydaje mi się, że Prokom drugi raz z rzędu tak słabego spotkania nie zagra. A że wygrać musi to od początku będzie 100% walka bez żadnego odpuszczania 1wszych minut spotkania, itd. Dlatego też myślę, że Prokom będzie prowadził do połowy i wygra to spotkanie. Czy Torey Thomas znów będzie tak rządził ?? Nie sądzę. Obstawiam dziś win Prokomu do przerwy i w całym spotkaniu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
O kurde ile typów na Turow. Nie za dużo coś? Krzykacze jednak stawiając na Asseco. Ciekawe. Ja też. Wypadł Zigeranovic, Bochno cienki, Tomaszek zagra z urazem łokcia i sklad jest mega wąski. Do gry Jacek ma Kueblera, Thomasa, Kickerta, Jacksona, Gabinskiego i Wysockiego + Bochno. No to jakas komedia mistrzo polski z 6 graczy w tym Gaba przecietnie Jackson, Tomaszek i kolejny przecietny Kuebler. Nie ma mowy. Gdynia 1,49 10/10.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
OK ale ja nie pisze tego na podstawie horoskopu z Brava tylko oceniam to co sie dzieje przez caly sezon. To, ze teraz Prokom tak gra to chyba nie moja wina.Maja plus 10 i staja w miejscu, Szubi zle rozgrywa i trener nic, dwie zupelnie niepotrzebne akcje 2+1 Tomaszek i Jackson, pudła i to kilka na czysty kosz (Burrell, Hrycaniuk, Varda), osobiste Ewinga na koniec to jakas masakra jakby walczyl ze swoimi demonami. Na to nie ma wplywu nikt kto pisze analize.

Ale znając ich formę piszesz o nich jakby mieli zlać Turów najmniej 20 punktami. Przez cały sezon to Asseco Prokom ma dobre wyniki, ale ich gra jest mizerna w kontekście możliwości. Wystarczy spojrzeć co potrafią grać w ataku....I chyba nie powiesz, że to w przypadku APG był jednorazowy wybryk.


o to jakas komedia mistrzo polski z 6 graczy w tym Gaba przecietnie Jackson, Tomaszek i kolejny przecietny Kuebler. Nie ma mowy.
Kuebler przeciętny? To, że chłopak ma słabszy sezon, nie oznacza że to przeciętny gracz. Jak na naszą ligę to niezły zawodnik, który już trzy nieco lepsze mecze zaliczył w tej serii. Daleko mu do wysokiej formy, ale trójką może zagrozić.

Że się tak wtrące do starej dyskusji - dla jasności nie spodziewałem się, że Turów wygra trzy mecze i będzie o krok od mistrzostwa, bo sądziłem, że dwa to max co wyciągną. Zgorzelczanie mimo straty Koljevicia, Brkicia są w stanie wygrać z Prokomem w Gdyni, więc to mówi wszystko o APG. Lekceważysz po prostu Turów, stąd całe zamieszanie, dyskusja, która się pojawiła. Skoro wyrażasz swoje osądy, że APG pójdzie łatwo, to potem weź odpowiedzialność za nie, a nie zrzucasz na koszykarzy. Trener też może powiedzieć, że to nie jego wina, bo on nie jest na parkiecie.

Odnośnie piątkowego spotkania. Dla mnie mecz z gatunku walki o każdą piłkę. APG pewnie znowu spróbuje uruchomić Woodsa i przebić się pod kosz, bo Pacek wierzy, że jak wygra deskę, to wygra mecz. W obronie ciężko powiedzieć, bo sami się gubią. Raz Eldridge ma zatrzymać Thomasa, raz z tego Pacek rezygnuje. Torey jest w takiej formie, że tylko on sam może się powstrzymać. Wiele czynników będzie miało tutaj wpływ na sukces i ciężko jednoznacznie przechylić szalę. APG rzadko zdarzały się dwa słabsze mecze pod rząd, a tutaj musiałby być trzeci. Niemniej jednak cały ten twór nie jest jakoś dobrze zgrany, do tego strata Witki, co zmienia ustawienie pod koszem. Jeśli już miałbym kogoś wskazać to jednak APG, bo powinni wreszcie zagrać lepiej niż w poprzednich starciach.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Turów-Prokom under 146

Ja tam na koszu się nie znam ale ta propozycja chyba nie jest najgorsza. Obie drużyny pod dużą presją:Turów bo może niespodziewanie zdobyć mistrza ale nie wiadomo jak to wytrzymają w głowach, a Prokom jest pod ścianą i musi wygrać, więc nerwy będą. Myśle że ten mecz może być podobny do tego w którym było 52:48, walki dużo, ale ładnego kosza niekoniecznie
 
blum 70

blum

Użytkownik
Korci mnie singiel na Turów dzisiaj (2.55 na bwinie). Morale to bardzo ważna rzecz - Zgorzelczanie będą bardziej zmotywowani.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Korci mnie singiel na Turów dzisiaj (2.55 na bwinie). Morale to bardzo ważna rzecz - Zgorzelczanie będą bardziej zmotywowani.
Przynajmniej jest jakas dyskusja ale na podstawie czego uwazasz, ze jedna druzyna jest bardziej ZMOTYWOWANA w fianle (!) od drugiej? Nie rozumiem...

Turow juz podobno swoje zrobil wiec jesli juz gdzies szukac motywacji najwiekszej jaka moze byc to raczej po stronie gości.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Korci mnie singiel na Turów dzisiaj (2.55 na bwinie). Morale to bardzo ważna rzecz - Zgorzelczanie będą bardziej zmotywowani.
Podobnie jak Roxanne nie wiem czym sie tu kierujesz, że Turów będzie bardziej zmotywowany ? Każda drużyna będzie mega zmotywowana w tym meczu, według mnie najważniejszym dla losów rywalizacji ( Bo jak pisałem albo teraz Turów ma mistrza, albo w ostatnim meczu dostanie lanie ). Masz rację morale większe będą po stronie gospodarzy w końcu 2x pod rząd wygrali, ale motywacja będzie taka sama po obu stronach, a śmiem twierdzić, że nawet 51-49% na korzyść APG bo jednak to oni byli faworytami i walczą teraz o życie.
 
blum 70

blum

Użytkownik
1. W każdej dyscyplinie wydaje mi się, że łatwiej jest gonić, niż uciekać (widać to zwłaszcza w Formule 1 ;) )
2. Prokom ma na koncie wiele tytułów, Zgorzelec ani jednego. Głód tytułu siłą rzeczy musi być u Turowian większy.
3. Turów ma szansę zakończyć epokę - mnie by osobiście to bardzo ekscytowało, gdybym mógł zdetronizować kogoś po 7 latach dominacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom