>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
WAŻNE!

Jeżeli zostałeś oszukany przez któregoś z użytkownika Forum, napisz to TU!
Podziel się z informacjami, z doświadczeniem, by inne osoby nie padały ofiarami tych ludzi!


W miarę możliwości Administracja pomoże w rozwiązaniu problemu i zawsze służy pomocą.

Pamiętaj, w internecie nie jesteś Anonimowy!
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
BartekO

Ziom podszywający zię podemnie czyli pod Baroš&#39;a i próbujący wyłudzić kase od ludzi na MB
ale spoko ziom-dejvo(mdawid) powiedzial mi że opd niegpo np. próbowal wyłudzić kase i przez przypadek dal sie nabrać i przelał mu 1USD na MB ale potem sie zorientowal ze jest coś nie tak !

jak do BartkaO napisalem na gg to wziął napisal jakieś głupoty i wyzwal mnie i zablokował !

uważajcie na tego oszusta !!

jakby co to jego nr gg://6304494



pozdro..
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Do mnie też się zwracał, z prośbą o &quot;pożyczenie&quot; kaski, bo ponoć miał fajny kuponik do zagrania, ale kaski na necie mu brakowało
 
W 2

wislak

Forum VIP
6304494 (27-09-2006 22:19)
Cześć z tej strony Baros z forum bukmacherskie com. Słuchaj masz może konto w MoneyBookers?

No nie ! jak dla mnie to jak to BartekO to od razu Ban! co to za bezczelne zachowanie! wie dobrze ze nikt mu 10 zl nie da ale na 2 zl sie pare osob nabierze! i od ziarnka do ziarnak uzbiera sie miarka!

poza tym przypomnial mi sie temat &quot;BartekO sypie prezentami&quot;. mial sypac przez MS w kosza bony a na jednym bonie 5zł sie zatrzymal :wink:
 
B 0

barteko

Użytkownik
No więc już śpiesze z tłumaczeniami ????

Po pierwsze - Korzystam tylko z jednego GG, a numer podany wyżej (630****) jest mi nieznany. Nigdy nie gadałem z Barosem bo go nie znam...

Po drugie - Jestem podejrzanym bo mam 2 ostrzeżenia? Dostałem je gdyż pożyczyłem troche kasy od Stauciaka, jednak wszystko oddałem. Nie mógł on usunąć ostrzeżeń bo nie ma takiej &quot;władzy&quot; na forum. Dlatego właśnie są one do dzisiaj. Niech Stauciak sam się wypowie.

/edit
Teraz już ich nie mam... Zostały usunięte a ja jestem &quot;uniewinniony&quot;...

Po trzecie - Podejrzewacie mnie dlatego, że dawałem Wam CAŁKOWICIE ZA DARMO tylko 1 bon do BAH? To dla mnie niedorzeczne...

Nie jestem żadnym żebrakiem i nie musze ciułać każdego grosza... Jeśli macie pomysły, jak moge udowodnić swoją niewinność to piszcie.

Pozdrawiam
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
co ? nieznasz mnie tak ?
a jak do ciebie pisalem jak założyłęś ten temat z tymi prezentami ??
to normalnie ze mna pisaleś przez długi czas i podawaleś mi (nietrafne)typy w kosza a potem powiedzialeś że już nie dajesz za darmo typów i jak chcem do zebym ci wpłacił 5 zl na M (czy w granicach tylu zł) i wtedy mi bedziesz podawal typy przez tydzień !
no a teraz mnie w ch*** robisz !
wyzwaleś mnie na gg i zablokowaleś po tym jak ci napisałem co ty robisz i czemu podszywasz sie podemnie i wyłudzasz os ludzi kase !
i już tu nie udawaj ! ????
 
B 0

barteko

Użytkownik
Kurwa mać, człowieku pomyśl co Ty piszesz! Nigdy się z Tobą nie kontaktowałem... Być może ktoś podemnie również się podszywał. Nie myślisz chyba, że blokowałbym Cię i wyzywał bez powodu?
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
hehe...Panowie Proszę o Spokoj !
Jutro sie ta sprawa zajme :wink: i bedzie werdykt ????

---
dowody prosze kierować na moj PW ????

pozdrooo :mrgreen:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
hehe dobra weź skończ tą gadkę nie bedę z tobą gadał
ale móie wam wszyscy userzy uważajcie na tego typka !
 
mdawid78 0

mdawid78

Użytkownik
Witam,
Tego $1 przelałem jakieś 3 tygodnie temu. Potem jeszcze parę razy próbował w ten sam bezczelny sposób wyłudzić ode mnie kasę. Pieniądze przelałem na konto w moneybookers o identyfikatorze [email protected]. Z mojego dochodzenia wynika, że to konto na tenbit.pl używa Bartosz O****cz. Czyli skoro ta osoba z GG nie jest BartkiemO, to po jaką cholerę podawała mi jego id na moneybookers, żeby przelać tam pieniądze? Nie powiesz mi chyba BartkuO, że ktos ci jeszcze konto mailowe przejął?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

BartekO wczoraj przeprowadzał ze mną transakcję. Podał taki e-mail: [email protected]
Taki sam e-mail oszukał użytkownika jacek3004, który o wszystkim napisał.
Wniosek jest prosty...

Rozmawiałem z BartkiemO, do 24 ma czas przedstawić dowody na swoją niewinność. Jeżeli tego nie zrobi, to... ;)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Ojj..Widze ze juz musze tu zareagować ????
Drogi Bartku..Za dużo , mam dowodów na twoja osobe,wiec niestety bede musial Cię uznać jako &quot;oszust&quot; i &quot;naciagacz&quot; i potraktować Cię nagrodą ???? Nie wiem,czemu naciagasz tych ludzi?I robisz sobie z nich smiechy??Kto Ci w tym wieku przeleje/pozyczy kase,przez neta , nieznajomym :?: :roll:

pozdrawiam

p.s czekamna twoja odpowiedz!

Pamiętaj, w internecie nie jesteś Anonimowy! :mrgreen: :wink:
 
B 0

barteko

Użytkownik
Zróbcie co uważacie... Prosiłem Marcina, żebyście mnie nie banowali do 11 rano bo chce pokazać wam, że to nie ja. Nie zgodził się jednak i najprawdopodobniej o 24 dostane bana, bo nie zdąrze załatwić tego tak szybko.

Jeśli ktoś został oszukany na pieniądze, niech napisze PW a oddam mu wszystko co do grosza i wtedy będziecie mogli mnie zbanować.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Bardzo prosze o zbanowanie Wiele-boników ponieważ zapłaciłem mu za bon a on mi go nie wysłał. Gdy zapytałem dlaczego zablokował mnie na gg. Jego numer 8284046. W każdej chwili moge udowodnić że wysłałem mu pieniądze przez MB z mojego adresu a on nie wysłał mi bonu. Ponadto prosze o zamknięcie jego tematu z ofertą sprzedaży żeby nikt więcej nie naciął się na tego oszusta.

Prosze o szybkie załatwienie sprawy
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Bardzo prosze o zbanowanie Wiele-boników ponieważ zapłaciłem mu za bon a on mi go nie wysłał. Gdy zapytałem dlaczego zablokował mnie na gg. Jego numer 8284046. W każdej chwili moge udowodnić że wysłałem mu pieniądze przez MB z mojego adresu a on nie wysłał mi bonu. Ponadto prosze o zamknięcie jego tematu z ofertą sprzedaży żeby nikt więcej nie naciął się na tego oszusta.

Prosze o szybkie załatwienie sprawy
Przeslij mi sccrena z wplata..a ja to zalatwie szybko ????

pozdrawiam

p.s topic jego blokuje,CZekam na sccrena
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom