>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
Proszę wpisywac tu nicki OSZUTÓW (osoby które Was oszukały)
Prosze pod tym postem zamieszczac nicki osob które Was kiedykolwiek oszukały, a ktore bezkarnie znajduja sie jeszcze na tym Forum.


DAJE TEN TEMAT DO TEGO DZAŁU ,BO TU NAJWIECEJ LUDZI ZAGLĄDA ZEBY SIE WYMIENIC!

Ja na początek podaje 2 nicki oszustów


1.Wania --z którym juz bedziemy mieli spokój (chyba ,że się odrodzi jak Feniks)
2.jarzu -ktory sie dzis zajejestrował a oszukał już przy 1 wizycie-niech inni nie daja mu sie na tym Forum oszukac jest to gośc z Inowroclawia jego IP to 213.199.215.91(czyli stałe).
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
3. dymek256 - oszust, ukrywa sie rowniez pod nickiem mooney18 na tym i innych forach. Oszukuje na sumy 3-5 zl. smiech na sali, zeby dla takich sum sie ponizac. Chetnie osobiscie gówniarzowy bym wpierdolil.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
3. dymek256 - oszust, ukrywa sie rowniez pod nickiem mooney18 na tym i innych forach. Oszukuje na sumy 3-5 zl. smiech na sali, zeby dla takich sum sie ponizac. Chetnie osobiscie gówniarzowy bym wpierdolil.
Potwierdzam. Niewiarygodny koleś. Chciał dokonywać ze mną transakcji, ale sobie odpuściłem.
 
G 0

gramasla

Użytkownik
A może taki koleś nawet nie wie że ma stałe IP.
Nie umie sprawdzić ale w oszukiwaniu jest mistrzem.
Ale czasy nastały.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
mooney18 ---co do tego goscia , to wyłudza po kilka zl
Szukam osób ktorych oszukał na kilka zl rownież , ponieważ o nim tez rozmawialem z Policja stwierdzili ,że jak bede miał dane 2-3 osob ktore zeznaja przeciwko niemu , ze ich oszukał nawet na kilka zl, to oni ta sprawa sie zajmą , a wszystkie oszukancze tranzakcje odnajda w jego kompie na dysku oraz koncie MB. Trzeba dac nauczke takim oszustom.Z Wania juz bedzie spokoj.
:spokodfhgfh: tak trzymac i rozwijac wspołpracce zeby juz nas nigdy nikt nie oszukał.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dajcie znać Marcinowi niech zrobi w tym dziale ogłoszenie pisane wielkimi literami, zatytułowane OSZUŚCI i tam będziecie wklejać tych debili ;)

Ja sam niektórym skopał bym dupę, bo mnie normalnie ponosi i przywalił bym któremuś :p
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dajcie znać Marcinowi niech zrobi w tym dziale ogłoszenie pisane wielkimi literami, zatytułowane OSZUŚCI i tam będziecie wklejać tych debili ;)

Ja sam niektórym skopał bym dupę, bo mnie normalnie ponosi i przywalił bym któremuś :p
Marcin to z pewnościa widzi i jak zdecyduje się to przerzuci ten temat do stałych żeby widniał ciągle u góry w tym dziale.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wydaje mi się że ta prośba powinna być skierowana do administracji na forum na którym zostałeś oszukany.Może jeszcze chcesz nazwiska i adresy do wszystkich...Na ile cie wywałował ????
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Wydaje mi się że ta prośba powinna być skierowana do administracji na forum na którym zostałeś oszukany.Może jeszcze chcesz nazwiska i adresy do wszystkich...Na ile cie wywałował ????
Dokladnie... za naiwnosc i glupote sie placi... jednak widac że frajerow wbrew przysłowiu sieją...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Na tej stronie moga zgłaszac sie osoby ktore zostały oszukane przez mooney18 lub dymek256 to ta sama osoba -zgloszenie może byc anonimowe , po prostu nalezy napisac na jaka kwote oszukał was Grzegorz Piątek zam. Jastrzebie Zdrój ul .Katowicka 3-9.Wierzę że Policja w Jastrzebiu zajmie się tym cwaniaczkiem i nie pozwoli na to żeby innych oszukiwał
http://www.policja.katowice.pl/rejon/jastrzeb/index.php


Jak ktos zna inne forum na ktorym oszukał tez inne osoby prosze napisac do mnie na PW, bo chce te ogloszenia pozamieszac po calej sieci.

Gosc mysli ze jak oszukuje na 5-10 zl to jest bezkarny, ale sie mysli jak bedzie kilka lub kilkanascie osob to i tak kara go nie ominie.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam pytanie, czy jesli posiadam tylko adres email na MB, to tez jakos mozna dotrzec do takiego goscia? :;/:

nie mowie akurat o tym panu wyzej..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom