>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
R 0

robsonsc

Użytkownik
chyba raczej P jak Pedros&quot; albo &quot; odda czy nie odda, oto jest pytanie &quot;
raczej czy :
-jego bank nie bedzie o tej porze wysylal przelewow
-przelozy na max srode
-lub general ps.zlodziej PEDROS uciszy wszystkich tekstem ze jak sie cos nie podoba to nie odda wogole
hahahah
 
C 0

curt

Użytkownik
raczej czy :
-jego bank nie bedzie o tej porze wysylal przelewow
-przelozy na max srode
-lub general ps.zlodziej PEDROS uciszy wszystkich tekstem ze jak sie cos nie podoba to nie odda wogole
hahahah
Na pewno coś z tego... albo dojdzie całkiem nowa możliwość - w ogóle się nie odezwie... A potem będzie się żalił i obrażał wszystkich dookoła bo go ktoś złodziejem i oszutem nazwał... ????
 
P 0

pedros

Użytkownik
Jak dostane bana to wtedy może być ciężko. Chce kase oddać, gdybym był złodziejem to już by mnie tutaj nie było. Po co te teksty &quot;czekam na kolejny odcinek telenoweli&quot;? Po co robson wysyła do mnie PW o treści &quot;twoja stara to kurwa&quot;? Opanuj się jeden z drugim, a jeśli nie chcesz kasy to nawyzywaj mnie - niech ci ulży a nie się kryjesz i tutaj piszesz &quot;no ciekawe co dziś pedros powiesz&quot; a na GG błagasz żebym przesłał kase. W czwartek zleciłem wypłate od buka, czas oczekiwania to 3-5 dni, dziś mija 4 dzień a kasy nie ma. Co mam do cholery zrobić? Jedyne co teraz moge to czekać na kase (a będę miał dla każdego). Jak tylko wpłynie na konto to rozsyłam. I darujcie sobie te swoje teksty &quot;śmieszny jesteś dzieciaku&quot; bo nic nie wnoszą do tematu i robią burdel. Oddam kase jak tylko wpłynie, myślałem, że będzie w weekend wygląda na to, że będzie jutro lub maksymalnie (wg. tego co jest napisane u buka) we wtorek. Nie będę odpowiadał na żadne zaczepki, chyba, że ktoś zada poważne pytanie.
 
C 0

curt

Użytkownik
8-9?
Szkoda już mi czasu na pisanie tych bzdur i kłócenie się przez szklany monitor i tak to nic nie da będę tu zaglądał i śledził wątek a jak coś mnie wyjątkowo zaintryguje (np zmiana terminu na weekend jak to zawsze bywa) to znowu się wypowiem...
Aha i ja Cię Pedros nie błagam na gg jeśli to do mnie było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom