>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
R 0

robert-20790

Użytkownik
a mi się wydaję że nie odzyskamy naszej kasy... jeśli tak to otrzymalibyśmy ją już dawno a tak to gość nam się śmieje prosto w twarz... mieszka ktoś w pobliżu tego kogoś?
Ja moge mieszkac w poblizu ciebie i ci dac w przslowiowa papę.
Przeciez nikt sie ni esmieje gosc na razie nie ma pieniedzy i nei moze oddac nie rozumiesz tego ? po co mu pozyczałes ??? idz na policje tam cie wysmieja, bo glowa boli jak to czytam.
 
C 0

curt

Użytkownik
jak się mamy odpieprzyć jak koło 2 miechów z dnia na dzień przekładasz terminy? Ty chcesz spokój mamy cię nie jechać na forum tylko czekać i mówić sobie ochhh dzisiaj nie oddał ale jutro już na pewno... z pewnością wierzyliśmy w pierwsze wymówki ale stary dwa miechy to przesada nie sądzisz?
///
Robert to sobie mieszkaj proszę bardzo jest demokracja...
 
P 0

pedros

Użytkownik
Curt jesteś za małym smorodem żeby mi grozić. Nie mam teraz kasy, będę miał w weekend, nie zależy to odemnie kiedy ona będzie więc przekładam terminy. A każdy kto mi grozi jest zwykłą szma** (nie chce bana dostać za wulgaryzmy). I albo poczekacie aż będę ją miał w weekend albo zróbcie tak jak napisaliście - przyjeźdzcie i się spotkamy.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Ja moge mieszkac w poblizu ciebie i ci dac w przslowiowa papę.
Przeciez nikt sie ni esmieje gosc na razie nie ma pieniedzy i nei moze oddac nie rozumiesz tego ? po co mu pozyczałes ??? idz na policje tam cie wysmieja, bo glowa boli jak to czytam.
hahaha o nie moge, jak sie nie ma z czego oddac to sie nie pozycza, czytam ten watek o dpoczatku z wielka pasja jak jeden zlodziej moze owinac sobie wokol palca tyle osob, nie chcesz wizyty w domu zeby mama sie nie zdziwila ze jej synek to zlodziej?, nazywajmy rzeczy po imieniu. skad sie biora tacy ludzie. swiat bez was bylby taki prosty. czlowieku myslisz ze ktos &quot;Ci&quot; uwierzy. z dnia na dzien mowisz to samo, kazdy wie ze klamiesz, chodzisz do pracy a nie ood Ciebie zalezy kiedy bedziesz mial pieniadze, a od kogo ? pomocy dla powodzian ?
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Curt jesteś za małym smorodem żeby mi grozić. Nie mam teraz kasy, będę miał w weekend, nie zależy to odemnie kiedy ona będzie więc przekładam terminy. A każdy kto mi grozi jest zwykłą szma** (nie chce bana dostać za wulgaryzmy). I albo poczekacie aż będę ją miał w weekend albo zróbcie tak jak napisaliście - przyjeźdzcie i się spotkamy.
Bana to ty powinienes dostac juz 8 razu za to ze jestes zlodziejem! Widze ze przed szklana szybka monitora to jestes strasznie cwany.Tylko ciekawe co by było jakby ktorys z dluznikow cie odwiedzil.Musialbys dzwonic po ziomkow z gimnazjum zeby ci dupe ratowali! Szmata to jestes ty bo nie oddajesz pieniedzy
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
hahaha o nie moge, jak sie nie ma z czego oddac to sie nie pozycza, czytam ten watek o dpoczatku z wielka pasja jak jeden zlodziej moze owinac sobie wokol palca tyle osob, nie chcesz wizyty w domu zeby mama sie nie zdziwila ze jej synek to zlodziej?, nazywajmy rzeczy po imieniu. skad sie biora tacy ludzie. swiat bez was bylby taki prosty. czlowieku myslisz ze ktos &quot;Ci&quot; uwierzy. z dnia na dzien mowisz to samo, kazdy wie ze klamiesz, chodzisz do pracy a nie ood Ciebie zalezy kiedy bedziesz mial pieniadze, a od kogo ? pomocy dla powodzian ?

Stary na pewno dobrze cytujesz bo w ogle ciebie nie zrozumialem ????
 
J 0

jelonek

Użytkownik
Ja was nie rozumiem?!
Idzcie na Policje i bedzie po sprawie.
Jak go odwiedzą w domu to mu zaraz dupa zmięknie.
Gadka że nie zapłaci jak pójdziecie na Policje, mnie rozbawiła.
Widać że jesteś gówniarz, w zębach im te pieniądze oddasz i będziesz prosił żeby wycofali sprawę.
A jak nie to, się nie wypłacisz.
Koszty sądowe do tego kara grzywny i zwrot ukradzionej kasy.
Radze wam idźcie na Policję, to kasę odzyskacie.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
To lepsze niz telenowela, dawac wiecej!

Od 10 stron Pedros wymysla coraz to nowy termin splaty, wszyscy go strasza, nikt nic tak naprawde nie robi a on na wszystko leje hahahaha

Swoja droga naiwnosc ludzka nie zna granic, naprawde nie wiem jak ponad 5 osob z jednej spolecznosci (jaka jest fb) dalo sie naciagnac jednemu debilowi, szok!
 
C 0

curt

Użytkownik
Nie nikogo wcale... obrażanie od szmat i smrodków to jest pochlebstwo ???? ale spoko nie zraniłeś nikogo tym (przynajmniej mnie)
 
P 0

pedros

Użytkownik
Robson wysłałeś do mnie PW o treści &quot;twoja stara to kurwa&quot; więc przestań teraz kłamać. W każdej chwili moge wrzucić screena a admin chyba może sprawdzić kto wysłał taką wiadomość.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Robson wysłałeś do mnie PW o treści &quot;twoja stara to kurwa&quot; więc przestań teraz kłamać. W każdej chwili moge wrzucić screena a admin chyba może sprawdzić kto wysłał taką wiadomość.
Ludzie mają w dupie co o tobie mówią... ważne jest kiedy mi oddasz kasę, a z tym to ty się raczej nie kwapisz.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ale napisz jeszcze kiedy wszystkim zwrocisz kase i czy w &quot;Twoim&quot; banku dzialaja teraz przelewy24 czy nie bo mi sie nudzi i chce sie posmiac ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom