>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Olo

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeszcze jednen typ, bo fajny znalazłem:

MUKS - INEA
MUKS under 73 1.85✅
Expekt
6/10


MUKS dla mnie wgl nie jest faworytem tego spotkania, także mam inne zdanie niż buki. MUKS w tym sezonie przekroczył 73 punkty tylko raz, rzucając 74 punkty w meczu z Super Polem. INEA może nie broni jakoś super, ale bez przesady, MUKS nie jest w stanie rzucić 74 punktów, takie moje zdanie. Ostatnio rzucały 58 i 46 punktów, z Artego overowym 65. Dla mnie super typ.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Győri Audi ETO KC -2 - C.S. Oltchim Rm. Valcea 1.80 ⛔
unibet
5/10

Liga Mistrzyń w ręczną. W grupie 2 razy wygrały Węgierki. Najlepsza zawodniczka Rumunek nie gra bo skręciła kostkę. A do drużyny Węgierek wraca Anita Gorbacz ich najlepsza zawodniczka. To od kumpla, analizy niewiele, ale mnie przekonała.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do moich typów na PLKK ostatnich, to nie wiem czy są aktualne, bo nie wiem czy i jakie linie wystawią buki na mecze jutrzejsze. Mam nadzieję, że Exp już jutro rano coś będzie miał. Póki co jest kilka zakładów w Tobecie i wobec tego co pisałem tutaj mogę polecić na jutro takie coś:

ŁKS -4.5 - Artego 1.85 ✅
Tobet
4/10

Australijka może nie była najważniejszą zawodniczką Artego, ale na pewno jedną z ważniejszych. Czwarta pod względem granych minut i rzucanych punktów (27:32 i 10.5 na mecz) i druga zbierająca drużyny (7.3 na mecz), a to odbiera drużynie z Bydgoszczy niemało z ich przewagi na tablicach nad drużyną ŁKS-u. No i poza tym wolne tempo ŁKS-u będzie przeszkadzało Artego grać swoją bardziej ofensywną koszykówkę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Energa - Lotos
Lotos wygra 1 kwartę 1.85 ✅
Expekt
6/10

Dziś jest jedna perełka na PLKK moim zdaniem, a tą perełką jest Lotos wygra 1 kwartę po 1.85. Lotos zawsze mocno zaczyna spotkania, w 3 meczach z Energą 1 kwarty wyglądały następująco:
17:13 dla Lotosu,
21:9 dla Lotosu,
15:9 dla Lotosu.
Widać więc, że w rywalizacji z Toruniankami jest to silna broń. Oczywiście we wszystkich meczach, nie tylko w tym wiąże się to z mocną pierwszą piątką zespołu z Gdyni. Myślę, że ta piątka dziś znowu pozamiata w pierwszej kwarcie i spokojnie ją wygra, także polecam typ.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra, kolejna dawka PLKK na dziś. Późno, ale buki późno wystawiają kursy i linie, więc nie moja wina.


Inea AZS Poznań -7.5 - Blachy Pruszyński Lider Pruszków 1.85 ✅
Tobet
4/10


Zacznę od czegoś takiego:

Od dłuższego czasu pruszkowianki są już pewne utrzymania w najwyższej
klasie rozgrywek w Polsce, dlatego na mecz z INEĄ udadzą się w krajowym składzie.
Przed świętami Wielkiej Nocy do Stanów Zjednoczonych powróciły
Dellena Criner i Ashley Shields, a po ostatnim meczu ligowym z MUKS Poznań
zespół opuściła Malijka Djenebou Sissoko.

Te 3 zawodniczki zdobywały w tym sezonie średnio ponad 42 punkty, miały ok 20 zbiórek, prawie 6 asyst i ponad 5 przechwytów. No trzeba przyznać, że to sporo jest, zwłaszcza jeżeli chodzi o punkty.
Ostatnie 3 mecze Lider wygrał, ale 2 pierwsze grali z całą wyżej wymienioną trójką, a ostatni mecz z MUKS-em z Sissoko, która zdobyła 15 punktów, a Lider wygrał tylko 4 punktami ze słabiutkim MUKS-em.
Także podsumowując uważam, że Lider pewny już utrzymania przegra dziś ten mecz i to niemałą ilością punktów.



Artego Bydgoszcz - MUKS Poznań +17.5 1.85 ✅
Tobet
4/10

MUKS aby myśleć o utrzymaniu musi dziś wygrać 19 punktami z Artego, a to jest niemożliwe. MUKS już spadł, o czym pisałem wcześniej i nic ich nie uratuje. Nawet w Poznaniu są już dziewczyny pogodzone ze spadkiem. Ale to wcale nie znaczy, że dostaną w dupę 20 punktami. W tym sezonie 18 lub więcej przegrywały tylko z Lotosem, Wisłą, Gorzowem i raz z Energą, czyli ekipami sporo lepszymi niż Artego. Artego też bardzo rzadko wygrywa tak wysoko. Żeby nie być gołosłownym to w tym sezonie nie zdarzyło im się to ani razu. Nie mówię oczywiście, że Artego tego meczu nie wygra, bo wygra, ale myślę, że trener nie będzie chciał już tak mocno eksploatować zawodniczek zagranicznych i zagrają one trochę mniej niż zwykle. Wg mnie ten próg 17.5 punktu jest za wysoki, zwłaszcza patrząc na ostatnie wyniki Artego, czyli 3 porażki z rzędu, w tym ostatnią 18-punktową z ŁKS-em.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Statystyki z kwietnia:

Typy podane: 12
Typy trafione: 8
Skuteczność: 66.67%
Wkład: 60j
Wygrane: 74.3j
Zysk: ✅ 14.3j ✅
Yield: ✅ 23.83% ✅





Statystyki od początku w SZ:

Typy podane: 49
Typy trafione: 30
Skuteczność: 61.22%
Wkład: 215j
Wygrane: 271.739j
Zysk: ✅ 56.739j ✅
Yield: ✅ 26.39% ✅




PLKK ślicznie wchodzi, ale reszta ostatnio zawodzi i to bardzo, niestety :;/:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A na dobry początek maja typ na ostatni mecz sezonu PLKK, bo dziś fetujemy majstra :razz:

Lotos Gdynia - AZS Gorzów Wielkopolski
Lotos -2.5 ⛔
1.85
Tobet
5/10

Ostatni, mam nadzieję mecz finału FGE. Wczoraj Lotos pokazał jak jest mocny. Mimo słabszego dnia niektórych zawodniczek zastąpić w punktowaniu potrafiła je rezerwowa Marta Urbaniak, która z 70-procentową skutecznością za 3 zdobyła 21 punktów. Fantastyczny mecz w wykonaniu Marty, przyćmiła wszystkie gwiazdy Lotosu. Jestem świadomy tego, że jest mało prawdopodobne, że dziś zagra drugi taki mecz, ale myślę, że Ivana się ogranie dziś, bo wczoraj zagrała słabo jak na siebie. Brakowało też punktów Halvarsson, która ostatnio grała więcej i grała naprawdę nieźle. No i nie mogła się wstrzelić Oliwia. Bywa. Inne zawodniczki nie zawiodły. Dziś liczę na to, że tak jak wczoraj zagrają Erin, Lecia i Tanasha, które rzucały, zbierały, asystowały i robiły wszystko co było konieczne do wygrania. AZS wczoraj stracił Sapovą i było widać, że ciężej im się gra bez niej. Poniżej swojego poziomu Anosike i Piekarska. I nie sądzę, że dziś coś się zmieni w ich grze, pod koszem znowu będzie dominować Lecia, która ma super finały. Na obwodzie sama Richards nie da rady Erin i Tanashy. A może się jeszcze włączyć któraś z rezerwowych Lotosu, a one potrafią być groźne. Dla mnie to super typ na ostatni mecz finału FGE.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Atlanta Dream - Los Angeles Sparks
Sparks under 82.5 1.83 ✅
Ladbrokes
5/10


Nie mam czasu na pisanie analizy, ale wg mnie za **** tyle nie rzucą, Atlanta zbyt kozaczy, no i miażdży na tablicach co mecz.



I 2 typ od razu

Connecticut Sun - Washington Mystics
Sun over 74 1.83 ⛔
Ladbrokes
5/10


Mystics traci niemało, a Sun rzuca w **** dużo. No i mają Tinę Charles.


Sory, ale nie mam czasu na pisanie więcej.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ehh ostatnio Sun dało dupy fest, nie trafiały spod kosza pełno, grały jak nie one i nie wiem z czego to wynikało, bo zdecydowanie nie z gry obronnej przeciwnika.

Na dziś:

Phoenix Mercury -9.5 - Minnesota Lynx 2.40 ⛔
Bet365
6/10

To co gra Lynx to jest obraz nędzy i rozpaczy, po prostu masakra, nie da się tego oglądać po prostu. Phoenix przegrało ostatnio z Atlantą 93-96, ale Atlanta jest jednym z faworytów w tym sezonie, w przeciwieństwie do Lynx. Zresztą Mercury szybko podnoszą się po porażkach, co pokazały już po przegranej z Seattle, kiedy to 15 punktami wygrały następny mecz. Dziś powinny pocisnąć i to naprawdę grubo, można zwiększyć sobie handi, tu podaję taką wg mnie naprawdę pewną granicę, ale sam pewnie dodatkowo lekko zagram większe handi, tak 4fun.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeszcze jeden typ na ten mecz


Lynx under 88.5 1.83 ⛔
Ladbrokes
6/10

Jak już pisałem wyżej Lynx gra masakrycznie. Phoenix traci stosunkowo dużo, ale nie z takim rywalem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Los Angeles Sparks - Connecticut Suns -2 1.93 |✅
Pinnacle
7/10

Sun gra naprawdę nieźle w tym sezonie, mają bardzo dobrą podkoszową Tinę Charles. A Sparks mają właśnie dziurę pod koszem, gdyż wypadła im najlepsza zawodniczka - Candace Parker, która chyba już nie zagra w tym sezonie z powodu kontuzji barku. A Candace to ewidentnie kluczowa zawodniczka - PPG 20,6; RPG 10,10; APG 2,2 BPG 2,2; EFF + 23,30. Te statystyki mówią same za siebie. A handi śmieszne jest.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Aurora vs. Jorge Wilstermann 3.25 ⛔
Bwin
6/10

Kursy lecą w ****. Jorge ma ostatnio dobrą formę, 4 wygrane z rzędu, z czego 2 ostatnio z Aurorą, która z kolei 4 lose ostatnio. Nie mam czasu na pisanie za wiele bo idę na 2 połowę Brazylii.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
USA - Ghana

over 24.5 goal kicks 1.90 ✅
6/10
BWin

Amerykanie póki co 49 strzałów, z czego celnych 20. Ghana 14/55. Dziś wysoka stawka także będzie niemało strzałów, a widać jaka jest skuteczność - słabiutka, zwłaszcza po stronie piłkarzy z Afryki. Wg mnie pęknie spokojnie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Holandia - Słowacja
over 4.5 żółtych kartek 1.95 ✅
Bwin
5/10


Słowacy sporo faulują i dostają sporo kartek. Holendrzy swoją drogą też zwykle wyłapią 1-2 kartki. A mecz dziś sędziuje Undiano, który w meczu Niemcy - Serbia pokazał już, że kartki daje za byle co w sumie. Liczę, że dziś nadal będzie sędziował po swojemu. Także dziś spodziewam się walki (bo nie sądzę, że Słowacy odpuszczą) i karteczek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MŚ U17 w Kosza

Polska - Hiszpania
Polska -7.5 2.02 ⛔
Betsafe
7/10


Polacy cisną fest, Hiszpanie gorzej. Polacy niepokonani na tych MŚ, złoili dupe wczoraj Niemcom niesamowicie.


Sory, że tak późno podałem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przeglądałem ofertę Pinnacle i znalazłem zajebisty typ, tyle, że długoterminówka, rozliczenie pod koniec przyszłego sezonu koszykarskiego.


Euroliga Kobiet 2010/2011, Outright Winner
Spartak - The field 1.562/1.60
Pinnacle/Unibet
8/10



To jest jeden z najbardziej zajebistych typów jakie ostatnio widziałem.
Spartak miał zajebisty sezon, naprawdę, wygrały dziewczyny w wielkim stylu Euroligę. Ale w tym już wg mnie tego nie powtórzą. W Spartaku sporo ruchów transferowych.

Zostaje: Osipova, Sue Bird, Anete Jekabsone-Zogota, Sonja Petrovic, Marina Karpunina,
Przychodzi: Shchegoleva, Ilona Korstin?, Noell Quinn, Lauren Jackson, Jelena Milovanović (Sopron), Griszewa,
Odchodzi: Diana Taurasi (Fenerbahce) , Sylvia Fowles (Galatasaray), Janell McCarville

Wszystkie odejścia są już potwierdzone, większość transferów do Spartaka też.

Od razu rzuca się w oczy ogromna strata jaką jest odejście Diany Taurasi - najlepszej koszykarki na świecie, która sama potrafi niemal wygrać mecz. Odchodzą też 2 inne ważne ogniwa zespołu czyli Janel i Sylvia.
Przychodzi przede wszystkim Lauren Jackson, zajebista koszykarka, prawie jak Diana, ale prawie tutaj robi naprawdę różnicę. Przychodzą też inne zawodniczki, ale one raczej jako uzupełnienie składu, w którym 2 gwiazdami będą Bird i Jackson.

Jest to mocny skład, ale są mocniejsze wg mnie.
Przede wszystkim Fenerbahce, które zajebiście się wzmocniło i wg mnie są pewniakiem niemal do Final Four i jednym z najpoważniejszych kandydatów na majstra.

Zostaje:Penny Taylor, Birsel Vardarli, Nevin Nevlin, Nevriye Yilmaz
Przychodzi: Laszlo Ratgeber (trener), Diana Taurasi (Spartak Moskwa), Ivana Matović (Lotos), Anna Vajda (Mizo Pecs), Saziye Ivegin (Mersin Büyükşehir Belediyesi) , Hanna Horakova (Brno), Maltsi ?
Odchodzi: Tammy Sutton-Brown, Nicole Powell (Wisła)

Taurasi + Penny na obwodzie to jest moc. Widać to w Mercury, które w zeszłym roku zdobyło mistrzostwo WNBA. W tym póki co szału nie ma może, ale Diana kontuzjowana była. A może dojdzie jeszcze do nich Maltsi.
A poza wyżej wymienionymi to ogromna siła pod koszem. Yilmaz, Matovic, Vajda, naprawdę mega trójca. Każdy zespół będzie miał bardzo ciężko pod koszem z Fenerbahce.


Czas na Avenidę.

Zostają: Anka deMondt, Sancho Lyttle, Marta Xargay, Alba Torrens, Isabel Sanchez, Sylvia Dominguez,
Przychodzą: Erika de Souza, Anna Montanana, Belinda Snell (Ros Casares), Amaya Gastaminza, Lucas Mondelo (trener), Laura Gil
Odchodzą: Olga Podkovalnikova, Sheila Alana

W zeszłym sezonie odpadły w 1/4 z Ros, ale w tym porządnie się wzmocniły głównie kosztem ekipy z Valencii. Erika, Montanana i Belinda w zeszłym sezonie były ważnymi ogniwami Casares. Myślę, że będą naprawdę dobrymi wzmocnieniami Halconu. A przecież w składzie są jeszcze Sancho, Dominguez, deMondt, no i cały czas rozwijające się młode Alba Torrens i Marta Xargay.
Odeszły póki co zawodniczki, które i tak wiele nie znaczyły dla ekipy.

Wg mnie jest to zespół, który powinien walczyć o FF i chciałbym, żeby tam się znalazł.


Kolejna ekipa to Nadezhda Orenburg.

W zeszłym sezonie wygrały damski EuroCup.

Zostają: Snytsina, Veremeenko, Berseneva, Zakalyuzhnaya, Tatiana Burik
Przychodzą: Tina Charles, Becky Hammon, Ludmila Sapova (AZS Gorzów)
Odchodzi:

To część transferów. Generalnie duża część zeszłorocznej ekipy została utrzymana.
A wzmocnienia zostały poczynione ogromne.
Tina Charles - rookie w NBA, a już jedna z najlepszych jeżeli nie najlepsza zawodniczka na pozycji centra. Ogromnie utalentowana zawodniczka.
Becky Hammon - no tutaj wiele pisać moim zdaniem nie trzeba. Po prostu Becky, zajebista rozgrywająca, jedna z najlepszych na świecie.
Ludmila Sapova - gwiazda zeszłorocznego sezonu PLKK. Gdyby nie jej kontuzja to Lotos miałby spore kłopoty z Gorzowem w finale. Jako wzmocnienie świetnego duetu Hammon - Charles się nada bardzo dobrze.
Generalnie myślę, że ich gra będzie się opierała na właśnie wyżej wymienionym duecie. Coś w stylu Nash - Amare czy Parker - Duncan. Do tego skład uzupełnią Sapova i zeszłoroczne zwyciężczynie EuroCup i moim zdaniem mocno zawalczą o FF.


Poza tym są inne fest mocne ekipy - Galata czy UMMC.
Ekipa ze Stambułu wzmocniła się duetem Wiggins - Augustus, a to spore wzmocnienie. No i przyszła jeszcze Fowles ze Spartaka.
A co do UMMC to zostają Cappie, Bibka, Celinka i Wauters, a to już bardzo dużo. Będą mocne. Czy tak jak w zeszłym roku w FF, nie wiem, ale po drodze mogą namieszać.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Łotwa - Włochy 1.595
Pinnacle
8/10
Włochy -5 1.85
Expekt
6/10

Kurs w chuuj mega wysoki. Włosi dostali ostatnio od Izraela, ale drugiego tak z dupy meczu nie zagrają, a Łotysze dali ciała ostatnio mega z Czarnogórcami, są bez podstawowych graczy. Pisałem o tym tu, tutaj i jeszcze o tutaj.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Polska - Rosja
Rosja -9.5 1.85 ✅
7/10
Unibet

Polki są o jakieś 2-3 klasy gorsze niż Rosjanki. To jest niestety najprawdziwsza prawda. Do tego zagrają bez: Krężel, Jeziornej, Krawiec, Walich i Dżwigalskiej. To skład:

Paulina Pawlak, Weronika Idczak, Alicja Bednarek, Anna Pietrzak, Agnieszka Skobel, Daria Mieloszyńska, Joanna Walich, Justyna Żurowska, Ewelina Kobryn, Magdalena Leciejewska, Agnieszka Kaczmarczyk, Izabela Piekarska

Walich niby w składzie jest, ale już miała nawet opuszczać obóz z powodu urazu więc nie jest z nią dobrze. Generalnie jest dziura na pozycjach 1-2, to nawet przy pełnym składzie widać.
Rosjanki przygotowujące się do MŚ w najsilniejszym składzie, tylko bez występującej w WNBA Abrosimowej. Reszta zagra.

Mecz towarzyski, ale Rosjanki gotują się do MŚ, więc zagrają na pełnej kurwie.
 
Do góry Bottom