>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Olo

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś 2 typy z Kolumbii:
Once Caldas - Millonarios 2.00 ✅
Expekt
5/10
Milionerzy mają pełno problemów finansowych w klubie, najwięcej w całej Kolumbii, a tam liga generalnie kuleje finansowo. W dodatku jakieś problemy są z papierami jednego z graczy. No i poza tym, to nie zagrają ani kapitan, ani wicekapitan, 2 bardzo ważnych zawodników. Kapitan - Robayo od jakiegoś czasu ma problemy z kolanem, a to bardzo ważny zawodnik, który trzyma tam środek pola. Wicekapitan to Mera, obrońca, który ma coś z okiem i nie będzie grał 4 do 6 tygodni. Są to spore osłabienia. A Once w mocnym składzie, nie muszą się oszczędzać bo Copa pauzuje w tym tygodniu.

Junior - Dep. Cali 1.73 ✅
Sportingbet
5/10
Tutaj poza moją sympatią przemawiają również względy sportowe. Co prawda Junior ostatnio 2 mecze w plecy, ale po pierwsze były to mecze wyjazdowe, które wychodzą im znacznie gorzej, a po drugie w obu tych spotkaniach nie zagrał kapitan i mózg ekipy z Barranquilli, czyli Giovanni Hernandez, który na spotkanie z Cali już będzie gotowy. Jak mówiłem gospodarze u siebie grają lepiej niż na wyjazdach, póki co na 2 mecze oba wygrali, zdobyli 4 bramki nie tracąc żadnej, a przeciwnicy nie byli tacy słabi - Equidad i Millionarios. Deportivo na wyjazdach gra bardzo słabo. W tym sezonie w lidze 3 mecze, 3 porażki, 2 zdobyte bramki, 7 straconych. A ostatnio jeszcze w pucharze wyjazdowy remis 0-0 z Pasto, które gra w Primera B i nawet tam nie radzi sobie najlepiej. Także wszystko przemawia za ekipą gospodarzy, a fakt, że wraca Hernandez jeszcze bardziej mnie przekonuje do stawiania na Barranquillę.
Jeszcze prawdopodobne składy:
Junior: Didier Muños; Cesar Fawcett, Hayder Palacio, Román Torres y Jhon Valencia; Cassanova, Jaramillo, Luis Carlos Ruiz; Víctor Cortés, Giovanni Hernández; Martín Arzuaga o Carlos Bacca. Director técnico. Diego Umaña
Deportivo Cali: Juan Castillo; Elkin Calle, Edgar Zapata, Efraín Cortés, Juan Guillermo Domínguez; Andrés Pérez, Luis Felipe Chará, Juan Carlos Escobar, John Charria; Armando Carrillo y Diego Álvarez. Director técnico. Jorge Luis Bernal
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rubio Ñú vs. Nacional Asunción 2.10 ✅
Bet365
3/10
Analiza do TD
Tą analizę można przejrzeć jak kogoś ciekawi.
Generalnie to Rubio ma formę, Nacional wgl. Nacional w czwartek grał w Copie w Meksyku. Dziś grają bez pomocników Ramosa i Melgarejo, którzy byli podstawowymi graczami póki co i podstawowego obrońcy Miersy.
Rubio full składem poza bramkarzem, ale tak to są wszyscy najlepsi.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Velez Sarsfield v Boca Juniors 1.90 ⛔
Bet365
4/10
Kurs leci w dół, był około 2.00 teraz coś pod 1.8-1.9 jest.
W każdym razie Velez powinno izi pocisnąć. Ostatnio co prawda dostali w dupę od Huracanu, ale to był zupełnie inny skład niż dziś, tam najlepsi odpoczywali po Copie. Dziś już mają zagrać, bo to dla nich szlagier, mecz o prestiż. To powołani z Velez na ten mecz:
Arqueros:
Germán MONTOYA
Marcelo BAROVERO
Defensores:
Fernando TOBIO
Marco TORSIGLIERI
Pablo LIMA
Sebastián DOMÍNGUEZ
Emiliano PAPA
Volantes:
Franco RAZZOTTI
Ariel CABRAL
Nicolás CABRERA
Fabián CUBERO
Leandro SOMOZA
Víctor ZAPATA
Maximiliano MORALEZ
Delanteros:
Rolando ZÁRATE
Juan Manuel MARTÍNEZ
Rodrigo LÓPEZ
Santiago SILVA
Są więc najmocniejsi.
Boca z kolei wg mnie to ciała daje ostatnio. Dla nich remisy z Tucuman czy Godoy Cruz to nie są dobre wyniki. Mają mocną pakę a grają nie najlepiej. Powołani na dzisiejszy mecz:
Arqueros: Javier García y Josué Ayala
Defensores: Julio Barroso, Alan Pérez, Luiz Alberto, Fabián Monzón, Santiago Villafañe
Volantes: Juan Román Riquelme, Cristian Erbes, Federico Insúa, Cristian Chávez, Ariel Rosada, Leonardo Prediger, Jesús Méndez, Jonathan Mazzola
Delanteros: Martín Palermo, Nicolás Gaitán, Pablo Mouche, Lucas Viatri
No też skład nie najgorszy, ale są pewne braki.
Brakuje Morela, podstawowego obrońcy we wszystkich ostatnich spotkaniach, Ibarry i Paletty, którzy też kilkukrotnie wybiegali w podstawowej 11-stce, nie ma też Garego Medela, Chilijczyka, jednego z najbardziej bramkostrzelnych graczy poza Palermo.
Wg mnie dziś wobec tych braków w składzie i braku formy gości, Velez wygra dość pewnie ten mecz.

Gola na 4:4 dla Boca strzelił gość, który wg oficjalnej strony Boca nie znalazł się w meczowej 18-stce tylko był w Chile. Pozdrowienia dla redagujących tą stronę. Po jeby
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dawno żem tu nic nie pisał, ale nadszedł już czas.

CA Banfield vs. Nacional Montevideo 1.70 ⛔
bet365
5/10
Banfield jest mocniejsze.
Banfield oszczędzało się w łikend i grali drugim garniturem.
Banfield gra u siebie.
Banfield nie odpuści, bo musi wygrać, żeby zapewnić sobie awans.
Banfield gra dziś najmocniejszym składem (Nacional zresztą też bez osłabień:razz ????
Nacional 3 dni temu grał wyjazd w lidze i wcale się tak nie oszczędzali, kilku z podstawowej 11-stki grało.

BANFIELD: Cristian Luchetti; Julio Barraza, Jonathan Maidana, Víctor López, José Schaffer; Marcelo Quinteros, Roberto Battión, Walter Erviti; James Rodríguez; Sebastián Fernández y Rubén Ramírez. Entrenador: Julio César Dalcioni.
NACIONAL: Rodrigo Muñoz; Christian Núñez, Alejandro Lembo, Sebastián Coates, Ernesto Goñi; Álvaro González o Mauricio Pereyra, Oscar Javier Morales, Raúl Ferro, Ángel Morales; Gustavo Varela y Mario Regueiro. Entrenador: Eduardo Avecedo.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na jutro hiszpański futsal znalazłem, dawno nie było.
Betis (weterani) v Ath.Bilbao (weterani) 2.60 ✅
Sportingbet
4/10
W Bilbao nie zagra Imanol Etxeberría, ich najlepszy piłkarz, który póki co grał we wszystkich spotkaniach. W Betisie zagrają w końcu i Aurelio i Oli, czyli dwaj bardzo ważni zawodnicy dla ekipy gospodarzy. Betis póki co po jednej wygranej, porażce i remisie. Porażka z La Coruną, z którą przegrywają wszyscy. Bilbao 2 mecze do przodu, 3 w dupeczkę i to wcale nie z jakimiś mega kozakami. Generalnie no jak na te warunki to jest mega kurs na Betis.
11-10 dla Betisu
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lotos Gdynia - Super Pol Tęcza Leszno
Lotos over 77 1.85 ✅
5/10
Lotos -17.5 1.85 ✅
4/10
Expekt
Lotos jest po 2 porażkach z rzędu, porażkach w kiepskim stylu. Pierwszą porażkę można tłumaczyć jeszcze tym, że grały dzień po ASG Euroligi i 2 czołowe zawodniczki czyli Erin i Ivana grały bardzo mało, bo były po prostu zmęczone. Ale 2 porażka wynikała po prostu ze słabej gry, nie ma co tu ściemniać. Zawodniczki otrzymały kary finansowe, za które zostaną pokryte koszty organizacji spotkania, dlatego wstęp dla kibiców jest za darmo. Więcej info o karze TUTAJ. Co do meczu, to Leszno to nie jest mocny rywal, w tym sezonie oba mecze wysoko wygrane przez Lotos 18-stoma i 26-oma punktami, w obu meczach Lotos rzucał po 81 punktów. W niedzielę, w meczu ze słabą drużyną powinny zawodniczki spokojnie ten próg 77 punktów przekroczyć i w dodatku wygrać około 20 punktami, mając na uwadze też dodatkową motywację zawodniczek, finansową, ale też chęć pokazania kibicom, że nadal są mocne.

No i będę na meczu i przypilnuję wyniku, tak jakby co :razz:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czas na małe statystyki z tego tematu:

Typy podane: 31
Typy trafione: 17
Skuteczność: 54.84%
Wkład: 125j
Wygrane: 151.309j
Zysk: ✅ 26.309j ✅
Yield: ✅ 21.05% ✅


Ważne, że typy zysk przynoszą, ale szkoda, że ledwo ponad połowa tylko wchodzi.
Takie dokładniejsze statystyki (żeby było wiadomo co ode mnie można brać:razz ????
Alpejskie: 4/10, yield ⛔ 26% (na szczęście już koniec sezonu)
Nożna Hiszpania: 2/5, yield ⛔ 41%
Nożna Ameryka Płd.: 6/10, yield ✅ 46%
Kosz kobiet: 2/2, yield ✅ 85%
Futsal: 3/4, yield ✅ 179% (jedyny nietrafiony typ to remis, który grałem, bo nie było opcji na X2)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Odra Brzeg - Energa Toruń -4.5 1.85 ✅
tobet
5/10
Niby wyjazd, ale to nie robi różnicy. Energa bardzo będzie chciała wygrać, bo to oznacza więcej odpoczynku, przed dalszą walką o mistrza, a odpoczynku na pewno Katarzynki potrzebują, bo końcówka sezonu jest dość napięta. W dodatku Odra osłabiona, Żyłczyńska i Daniel na bank nie zagrają, możliwe, że także Buszta. To niby nie są czołowe zawodniczki, ale jednak nie bez powodu grają średnio 23, 26 i 14 minut na mecz. Zwłaszcza brak Żyłczyńskiej będzie odczuwalny, bo ona jednak zawsze te kilka punktów i zbiórek, jakiś tam przechwyt podokładała. Nie mówię, że cała koncepcja się posypie, ale to na bank nie ułatwi pokonania Energi, która zagra w pełnym składzie i na maxa zmotywowana.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
ŁKS - MUKS
under 144.5 1.83 ✅
Ladbrokes
6/10
Linia wgl z kosmosu na maksa. Dwie underowe i to tak fest underowe ekipy. Overy to notowały najwyżej jak im ktoś sporo nawrzucał. Ale tu w ataku jedni drugich nie mają czym straszyć. Obie ekipy średnio rzucają około 58 punktów na mecz. Tracą około 68. H2H 2 razy w tym sezonie 111 i 112 punktów w meczach. Dodatkowo grają o utrzymanie, a wiadomo, że takie &quot;play-offy&quot; wygrywa się obroną, a nie atakiem (no chyba, że ma się naprawdę mega atak, ale to się nie tyczy tych dwóch ekip). Dodam jeszcze, że zakład na 40 minut gry, więc w razie dogrywki nic nam nie grozi. Polecam gorąco, ja spodziewam się wyniku w okolicach 110-120 punktów.

To się dziołchy popisały, 47-46 było. Myśmy tyle to sami w szkolnej rzucali :razz: nawet do setki nie dobiły, jednak co peFFka to peFFka.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
CA Tigre - CA Lanús 2.05 ⛔
unibet
5/10
Tigre dziś podstawowy skład, u siebie grają nieźle. Lanus rezerwą w dużej mierze, część piłkarzy podstawowych na ławie, część, np najlepszy strzelec Salcedo wgl się nie wybiera na mecz. W dodatku Lanus na wyjazdach kiepsko bardzo gra. Są 3 dni po meczu w CL, za 3 dni mają kolejny, ciężko wyjazd do Paragwaju, więc na bank się będą oszczędzać, bo priorytetowo traktują CL. Także dziś widzę elegancką wygraną Tigre, nie mam pojęcia skąd taki kurs. Jeszcze jakby ktoś chciał czytać info z oficjalki Lanus:
http://www.clublanus.com/noticias.php?id=3118
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Artego Bydgoszcz - Inea AZS Poznań
over 137.5 1.85 ✅
tobet
4/10
Patrząc na statsy obu ekip z zasadniczego wychodzi około 145 punktów na mecz. Więc jeden argument za overem jest. Drugi jest taki, że są to 2 najgorsze obrony w lidze. A kolejny taki, że oba zespoły ostatnio sporo rzucają. Żeby nie być gołosłownym to Artego w ostatnich 3 spotkaniach średnio 70 punktów, a INEA 76. Dla mnie, z której strony by nie patrzeć to wychodzi over.
A co do 1x2 to bardziej byłbym po stronie ekipy z Poznania, a 2.30 zachęca więc lekko pokusiłbym się o zagranie na INEĘ.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ta sama analiza co wyżej, mecz ten sam, znalazłem kozacki typ:

INEA over 66.5 1.85 ✅
Expekt
6/10
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Utex - Wisła
Wisła over 80 1.85 ✅
Expekt
4/10
Mecz z ogromnym wskazaniem na Wisłę, nie ma opcji niemal, żeby to przegrały, muszą walczyć o zachowanie twarzy, wg mnie dziś wygrają rzucając sporo punktów, podejrzewam, że jak dobrze im będzie szło, to 80 punktów mogą rzucić do 30-33 minuty, są do tego zdolne, a dziś będą grały na większym luzie niż z CCC, bo wiedzą, że są po prostu lepsze, nie muszą się tak spinać o każdy punkt, bo spokojnie wygrają ten mecz, więc mogą grać na luzie, dla przyjemności co sprzyja zwykle dużej ilości punktów.
W dodatku:
Nikita Bell, która była jedną z liderek rybnickiej drużyny opuściła w środę nasz kraj i wróciła do USA. Powodem takiej decyzji była poważna kontuzja kolana. Pierwsze badania dawały nadzieję, że Bell będzie mogła pojawić się jeszcze na parkiecie w tym sezonie. Jednak po rezonansie magnetycznym stało się jasne, że Amerykanka musi odpocząć od sportu kilka tygodni.
Bell w tegorocznym sezonie rozegrała 26 spotkań, zdobywając średnio 13,2 punktu. Notowała również 8,9 zbiórki, 2,5 przechwytu oraz 2 asysty na mecz.
Zarząd klubu dziękuje zawodniczce za występy w rybnickiej drużynie i życzy powodzenia w dalszej karierze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tym razem coś nie z PLKK :razz:

Olaria - Madureira 1.80 ⛔
Betclick
6/10
Madureira odpuszcza to spotkanie i wychodzi w pełni rezerwami oraz młodymi zawodnikami.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Damska koszykówka ode mnie, liga hiszpańska, linia z kosmosu:
Ibiza - Rivas
under 132.5 1.926 ⛔
Pinnacle
4/10
Ibiza nie gra o nic, są już na pewno najgorszą ekipą w lidze i na bank spadną do LFB2. Rivas już nie spadnie na 4 miejsce, pierwsza trójka za bardzo odstaje od reszty, awansować też nie awansują, bo musiałyby wysoko wygrać i liczyć na przegraną Avenidy z Soller, a do tego wg mnie niemal nie ma szans, żeby doszło. Avenida wie, że nie może sobie pozwolić na porażkę. A co do Rivas, wygrać ten mecz wygrają, myślę, że w przypadku gdy przewaga Rivas będzie wysoka (w pewnie będzie) to trener da pograć rezerwowym zawodniczkom, co odbije się na pewno na grze w ataku, mniejsze zrozumienie itp., poza tym są to zawodniczki gorsze od pierwszej piątki. No, ale dzięki temu może zaprezentują się moje 2 ulubione ślicznotki z Hiszpanii :razz: W każdym razie chodzi mi o to, że Rivas nie będzie tutaj forsowało tempa wg mnie, nie będą się starały dziewczyny na siłę rzucić jak najwięcej, no i Ibiza jak to Ibiza za wiele też raczej nie rzuci, dla mnie próg do gry zdecydowanie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jose Galvez - U. San Martin 2.15 ⛔
Bah
5/10
Gospodarze grają strasznie gowniany futbol, goście chyba w tym momencie najlepszą piłkę w Peru. Kurs jest sporo przesadzony wg mnie i tyle.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jest gówniana seria, czas przełamać, także kosz kobiet, półfinał Euroligi:

Ros Casares -12.5 - Wisła Can-Pack Kraków 1.90 ✅
Unibet
6/10

No niestety, ale zapowiada się na ostre lanie. Wisła ostatnio nie gra nic specjalnego, naprawdę. Odpadły z CCC w play-offach PLKK, bo dość słabych meczach. Potem wygrana z ROW, ale to żaden sukces nie jest. A Casares ostatnio w lidze cisną. Mimo, że pewne 1 miejsce w lidze było, to były wygrane 20-punktowe. Mają dziołchy formę fest i będą miały w piątek. Tak mówi ich trener, swoją drogą spoko człowiek. W dodatku grają u siebie, prawdopodobnie pełna hala będzie ponad 8 koła ludzi z tego co słyszałem, więc naprawdę sporo jak na mecz kosza. To tylko doda motywacji ekipie z Valencii.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wisła Kraków - ROW Rybnik +29.5 1.85 ✅
expekt/tobet
4/10
Wisła w piątek gra półfinał Euroligi, jutro będą się oszczędzać napewno, żeby nie złapać jakiegoś głupiego urazu. To szansa dla Rybnika, żeby wyjść jakoś z twarzą z tego pojedynku i nie przegrać zbyt wysoko.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
ŁKS - Artego
under 142.5 1.85✅
Artego under 69 1.85 Niestety, ale nie wystawili tego po wznowieniu kolejki :;/:
oba Expekt
oba 6/10

Powiem tak, spodziewałem się progu około 132-135 punktów. A tu niespodzianka - 142 punkty. Dla mnie to jest underek murowany, ŁKS ma bardzo dobrą obronę, zwłaszcza jak grają u siebie. Na wyjazdach ciut gorzej, ale i tak nie ma na co narzekać, Lider zatrzymał się na 74 punktach, Artego na 64. A były to wyjazdy. U siebie ostatnio pozwalali rzucać 52 i 46 punktów MUKS-owi i 42 punkty INEI. A INEA na przykład ma średnie zdobycze na poziomie Artego. Tak więc dziś spodziewam się mocno underowego spotkania.
 
Do góry Bottom