>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemcy - DEL - 2012/2013

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Hamburg Freezers vs Grizzly Adams Wolfsburg ✅✅✅ 3-4
Over 5
1,44
bet365

Kontynuujemy pobieranie over w meczu z udziałem Wolfsburga. Nie będę po raz kolejny pisał o gościach,bo zostało już wszystko powiedziane i wiele się nie zmienia czyli dużo traconych goli i coraz więcej strzelonych.
Gospodarze z Hamburga to obecnie 4 siła niemieckiej ligi. Jest to ekipa,która jest w czubie jeżeli chodzi o strzelone gole. W ostatnich meczach ich meczach padało 8,7,6,4 gole. Co tu dużo mówić. Ta liga jest super ofensywna. W tym sezonie obie ekipy grały już ze sobą w obu przypadkach padało sporo goli:
Wolfsburg Hamburg 3-5
Hamburg vs Wolfsburg 4-2
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Niemcy
Spotkanie: Hamburg - Wolfsburg
Typ: under 5,5⛔
Kurs: 2.18
Bukmacher:pinnacle
06.01.2013 17:45
stawka 5/10
Analiza:
Ostatnie spotkanie rozgrywane dziś w niemieckiej lidze hokejowej.Nie stawiam tutaj kto wygra bo ciężko wytypować te spotkanie.Ale myślę że wynik w którym padnie poniżej sześciu bramek to już jak najbardziej. Liczę na to gdyż ile w końcu meczy drużyna gości może grac na wysokim poziomie i grać spotkania na powyżej 5,5 bramki.Od pięciu spotkań nie zanotowali spotkania w ktorym padło by poniżej tej granicy.Gospodarze od dwóch spotkań notują wyniki powyżej 5,5 bramki.Między nimi w bezpośrednich spotkaniach takze grali na powyżej.Ale zdarzały się także spotkania w którym obie ekipy hokejowe osiągały tylko w sumie pięc bramek.Liczę na to i w tym spotkaniu.Liczę na te przełamanie na under zespołu gości.Ile w końcu można tak grac że ciągle padają wyniki overowe.Kurs jest bardzo obiecujący na wynik poniżej granicy sześciu bramek i myślę że w końcu powinien zostać osiągniety. Myślę że to właśnie ten dzień i ten typ.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, 19:30
Spotkanie: Hamburg - Eisbaren Berlin
Typ: X
Kurs: 4.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie w niemieckiej lidze hokejowej.Na przeciw siebie drużyny z czołówki tabeli.ostatnio obom ekip nie idzie.gospodarze od dwóch spotkań nie mogą wygrać spotkania a goście już od trzech.Gwiazdy NHLa coś im nie pomagają w obronie tytułu.Są przecież mistrzami ligi niemieckiej.Dziś myślę że te spotaknie zostanie rozstrzygnięte dopiero po dogrywce lub rzutach karnych.Obie ekipy za wszelką cenę będą chcieli wygrać więc o gole będzie ciężko.jak już trafią to druga drużyna będzie chciała to odrobić.Między tymi zespołami zdarzały się wyniki remisowe więc dlaczego nie dziś także.Mają zniżkę formy więć dziś każda z nich bedzie bardzo ostrożna z bramkami i nie da drugiej odskoczyć na więcej niż jedną bramkę.Jesli tak będzie to myślę że dogrywka bedzie jak najbardziej prawdopodobna.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Szwecja
Spotkanie: Modo - Brynäs
Typ: X
Kurs: 4.00
Bukmacher:Bet365
10.01.2013 19:00

Analiza:
To już trzydziesta ósma kolejka w najwyższej klasie rozgrywkowej na taflach we Szwecji.dziś na przeciw siebie zagrają drużyny które znajdują się obok siebie w tabeli ligowej.Gospodarze są wyżej z wygranymi szesnastoma meczami.Goście o oczko niżej z czternastoma wygranymi.Obie drużyny mają na kontach także wiele spotkań w których remisowali.MODO aż dziesięć razy a Brynas aż dwanaście razy.Między tymi zespołami wielokrotnie padał wynik w którym należało rozstrzygnąć spotkanie po dogrywce lub rzutach karnych.Ostatnie spotkanie na tafli Brynas zakończyło się wysokim wyniekiem ale remisowym.dziś nie licze może na taki sam wynik koło dziesięciu bramek ale niższy.Taki na 1 do 1 lub 2:2.W każdym razie na remis gdyż oba zespoły mają skłonność jak razem grają że cięzko im jest rozstrzygnąć mecz w trzech tercjach.Ostatnie spotkanie MODO wygrało na wyjeździe z Timrą.Goście przegrali u siebie z HV47 aż 2:6.W tym spotkaniu zespoły są na podobnym poziomie dlatego też typuję remis.
 
rivaldo777 21

rivaldo777

Użytkownik
Eisbaren - Augsburg
Eisbaren
1.75
Efortuna

Nie pamiętam kiedy Eisbaren przegrało 4 mecze z rzędu....a własnie w tym momęcie tak to wygląda. Jest to mój główny argument do tego aby grać na Eisbaren. Po 4 wyjazdowych meczach jak wyżej wspomniałem przegranych czas odbudować morale na własnej tafli. Przewiduję wysoką wygraną gospodarzy. Augsburg na wyjezdzie wygrało ostatni raz 30.11 z bardzo srednim Straubingiem, natomiast Eisbaren przegrał u siebie 16.11 po dogrywce z Krefeldem. Kurs 1.75 uważam za bardzo atrakcyjny.
Pozdrawiam
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Niemcy – DEL 25.01.2013. godz. 19.30
Spotkanie: Hamburg - Nurnberg - wynik 4:2 ✅
Typ: over 5.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ekipa z Hamburga aktualnie na trzecim miejscu w dorobku 65 punktów zdobytych w 39 grach, na dzień dzisiejszy oznacza to grę w play-offach od ćwierćfinałów. Do końca rundy zasadniczej pozostało nam jednak ponad 10 kolejek. Siódme Ingolstadt (pozycja oznaczająca grę w PO rundę wcześniej), ma stratę tylko 7 oczek co przy ponad dziesięciu spotkań do rozegrania jeszcze jest stratą małą. Hamburg oczywiście też walczy o zwycięstwo w sezonie zasadniczym strat 9 punktów do lidera. Hamburg posiada w lidze drugą siłę w ofensywie 128 bramki zdobyte po stronie strat równo 100 – średnia 5.8 (szósty wynik w lidze). Bardzo mocni są na własnej tafli 14 zwycięstw i tylko 5 porażek, świetnie przy tym prezentując się w ofensywie gdyż średnio strzelają 3.73 bramki na mecz (71) a tracą 2.15 (41).
Goście w lidze na odległej 9 pozycji przedostatniej dającej grę w PO, jednak zarówno przewaga nad goniącymi ją ekipami jak i strata do czołowej szóstki nie jest duża, za kolejnością 2 i 5 punktów. Sytuację bramkową ekipy można scharakteryzować tak bardzo dobra ofensywa i bardzo słaba defensywa gdyż stosunek bramek niemal identyczny 115:119, co czyni ich wiceliderem w klasyfikacji średnie bramkowej 6.2. Jeżeli chodzi o wyjazdy wyglądają bardzo słabo zaledwie cztery zwycięstwa przy trzynastu porażkach, bramki 42:58 – średnia 5.9.
Ostatnie pojedynki Hamburga to bardzo wymagający rywale stąd aż trzy porażki: wysoka z liderem u siebie 2:5, z wiceliderem 4:3 a także wpadka z ostatnim Dusseldorf 2:1. Dwa zwycięstwa natomiast zanotowali z dwoma ekipa znajdującymi się tuż za nimi: 6:4 z Eisbaren i 4:3 z Krefeld. Nurnberg ostatnio jeszcze słabiej tylko jedno zwycięstwo po rzutach karnych z Munchen, a przegrywali podobnie jak Hamburg z liderem i wiceliderem.
Dziś znowu nie są faworytem tym bardziej grając na wyjeździe jednak ja idę tutaj w stronę overa a głównym powodem jest to że tak overowa ekipa o czym zresztą pisałem wyżej notuje serię pięciu spotkań underowych co w tym sezonie w ich wykonaniu nie miało miejsca, więc chyba przyszła pora na zobaczenie kilku bramek w ich spotkaniu. Rywal bardzo trudny który u siebie strzela bardzo dużo i dziś ten dorobek mogą poprawić a swoje na pewno goście też dorzucą. Ostatni pojedynek w Hamburgu (w tym sezonie) po regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem overowym 3:3.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Iserlohn Roosters vs Kölner Haie ⛔⛔⛔ 6-1 dramat,takie baty
Kölner Haie &#39;&#39;60min
2,21
Pinnacle

Spotkanie 12 ekipy z liderem. Gospodarze spisują się słabo w obecnym sezonie. 19 zwycięstw-22 porażki,55pkt i dalekie miejsce w lidze.
Słaba ofensywa + dziurawa obrona i sytuacja wygląda tak a nie inaczej. Na potwierdzenie statystyki goli strzelonych i straconych:
http://www.livesports.pl/mecz/8MJjhHKS/#tabela;table;overall.
Zespół miesza dobre mecze z katastrofalnymi.
Goście to lider rozgrywek. Bilans (28-12 i 80pkt) daje jak na razie pozycję lidera rozgrywek. Seria zwycięstw trwa. Cztery ostatnie pojedynki wygrane bez problemów.
Ważny argument to bezpośrednie mecze w tym sezonie. Obie ekipy zagrały ze sobą3 razy i to goście 3 razy schodzili jako zwycięzcy.\
Oto mecze w tym sezonie:
Koln vs Iserlohn 2-1
Koln vs Iserlohn 3-1
Iserlohn vs Koln 1-3
Ostatni mecz odbył się 2 dni temu. Widać,że gością leży taki rywal i liczę zysk.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Niemcy
Spotkanie: Düsseldorf - Iserlohn(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: bwin
03.02.2013 18:30
Analiza:
Spotkanie w niemieckiej lidze hokejowej.Gospodarze którym wróżę spadniecie z tej najwyższej klasie rozrywkowej grają z drużyną ktora obecnie zajmuje ostatnie miejsce premiowane grą w pla-offach.Oba zespoły mają różny bilans wygranych spotkań.gospodarze zaledwie osiem a goście o dwa razy więcej.Jak dla mnie faworyt jest jeden.I stawiam na nich z handicapem.Gospodarze od świeta wygrają spotkanie.Goście ostatnio u siebie rozbili przyjeznych az sześć do jednego.Grają lepiej niż w kratkę.teraz myślę że są na fali więc nie powinni mieć problemu z wygraniem tego spotkania.Bilans ostatnich czterech spotkań jest na korzyść Roosters.W tym spotkaniu wróżę że będzie podobnie.Gracze gospodarze nie będą mieli za dużo do powiedzenia i przegrają te spotkanie z kretesem.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Niemcy DEL – 24.02.2012. godz. 14:30
Spotkanie: Koln -Straubing
Typ: over 5.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Do końca fazy zasadniczej pozostało nam jeszcze pięć kolejek.
Ekipa gospodarzy Koln lideruje jak na razie. Udział w play-offach już od dłuższego czasu ma zapewniony. W 47 kolejkach zgromadzili 92 punkty i mogą jeszcze stracić lidera tylko na rzecz Mannheim który ma stratę pięciu oczek. Jak do tej pory strzelili 148 bramek co jest drugim najlepszym wynikiem ligi a tracili 118 w sumie daje nam to średnią bramkową na poziomie 5.7. Na własnym terenie jak do tej pory wygrali 17 spotkań, przegrywając sześć, strzelili 74 bramki a stracili 45 – średnia 5.2.
Straubing zdecydowanie gorzej sobie radzi w tej chwili są na odległym dwunastym miejscu co nie daje gry w PO na ten moment. Strata jednak jest bardzo mała wynosi tylko jeden punkcik. Do sitaki rywali udało im się trafić w tym sezonie 117 razy a z drugiej strony rywale zaaplikowali im 132 bramki, średnia 5.3. Na wyjazdach radzą sobie przeciętnie 8 zwycięstw 12 porażek, bramki na zdecydowanym minusie 51:73 – średnia 5.4. Lider w ostatnich pięciu pojedynkach zanotował tylko jedną porażkę, gościom wiodło się dużo gorzej tylko dwa zwycięstwa i trzy porażki.
Główną przyczyną dla którego zwróciłem uwagę na ten typ są dwie serie underowe które najwyższa pora przełamać. Gospodarze od pięciu spotkań na własnej tafli nie zanotowali spotkania overowego, goście natomiast ogólnie od sześciu spotkań ligowych bez overa. Są to długie serię jak na te ekipy. W tym sezonie trzy spotkania obu ekip, pierwsze zakończyło się zwycięstwem Koln 2:4, drugie Straubing 1:2 a w ostatnim znowu lepszy okazał się aktualny lider 1:4. Jak na razie przewaga po stronie under, myślę że dziś nastąpi wyrównanie tej statystyki bo bogata historia spotkań tych ekip zdecydowanie przeważa w overy.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy DEL
Spotkanie:
Krefeld Pinguine - Düsseldorfer EG
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Dla mnie Pefffka przez bardzo duże P !
Krótka piła ???? Krefeld Pinguine walczy o jak najlepsze miejsce w pay-off a Susseldofer już zdegradowany wiec brak motywacji, następnym plusem jest na pewno aut własnej hali, no i forma z ostatnich 6 meczy Krefeld wygrało 4 nie ma innej opcji jak wygrana gospodarzy w tym przypadku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tatulo

Użytkownik
Krótka piła ???? Krefeld Pinguine walczy o jak najlepsze miejsce w pay-off a Susseldofer już zdegradowany wiec brak motywacji, następnym plusem jest na pewno aut własnej hali, no i forma z ostatnich 6 meczy Krefeld wygrało 4 nie ma innej opcji jak wygrana gospodarzy w tym przypadku
O ile mi wiadomo DEL od kilku lat jest ligą zamkniętą, także nie mam mowy o spadku. Co do samego typu nie mam obiekcji, nie wykluczony over, bo goście grają silnie &quot;radosny&quot; hokej.
 
O 0

okrotny

Użytkownik
Hamburg-Krefeld
Typ:1 Home/Away
Godz.19:30
Kurs:1.65
Bukmacher:bet365





Analiza:
W dniu dzisiejszym w lidze niemieckiej DEL odbędzie się spotkanie Hamburg-Krefeld.Do końca sezonu pozostały tylko dwa spotkania.Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli ligowej mając 84 pkt.,goście 4 miejsce 81pkt..Do końca sezonu 12/13 zostały tylko dwa spotkania.W sezonie 11/12 miało 5 miejsce Hamburg a Krefeld 12.Gospodarze mają szanse na prześcignięcie Krefeld w tabeli ligowej.Dadzą z siebie wszystko by zakończyć ten sezon na wyższych miejsu.Hamburg może ostatnio wygrał z drużyną Köln która była na miejscu 1 ale przez przegraną spadła na miejsce 2.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
NIEMCY: 2. Bundesliga
08.03.2013 - 20:00
Crimmitschau - Starbulls Rosenheim
Typ:1
kurs:2.35
Buk:Bwin
Na 4 kolejki przed końcem spotykaja się ze sobą 10 drużyna rozgrywek czyli Crimitschau z gośćmi Rosenheim zajmującymi 6 miejsce w tabeli.W ostatnich 5 meczach dysponują one taka sama formą zdobyły po 9 punktów.Główną różnica jest to ,że goście maja juz pewne miejsce w play-off,a gospodarze walczą o utrzymanie maja na ta chwile 3 punkty przewagi nad Dresden ,z którymi grają na wyjeżdzie w niedziele.W trzech spotkaniach do tej pory pomiędzy Crimmitschau a Starbulls Rosenheim padły następujące wyniki :2 wygrane gospodarzy na wyjeżdzie 5-1 i u siebie 5-3,i 1 wygrana gości u siebie 6-2.Biorącpod uwagę wyniki spotkań pomiędzy tymi druyżynami w sezonie i większą motywacje gospodarzy liczę na ich wygraną.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Grizzly Adams Wolfsburg v Dusseldorfer EG(+2) 1 1,9 ⛔ 3-2
Bet365


Brać już dziś, bo jutro nie będzie co zbierać z kursów na to spotkanie. Dusseldorf ostatnie miejsce, pozostaje im walka w PO o utrzymanie. Na wyjazdach w tym sezonie raczej rzadko udaje im się wyjechać z tafli przeciwnika bez bagażu kilku bramek. O Wolsburgu pisałem już kilka razy, z ostatniego miejsca po fantastycznej grze w nowym roku włączyli się do walki i PO. No i tutaj zaczynamy liczenie ;)

9. EHC München 71 pkt
10.Straubing Tigers 71 pkt

11.Hannover Scorpions 71 pkt
12. Grizzly Adams Wolsburg 70 pkt

Teoretycznie Wolsburg jest w najtrudniejszej sytuacji, jak będzie w praktyce to się okaże. Munchen jedzie na Hamburg, który ma pewne miejsce w PO i 2 pkt straty do 5. Ingolstadt - jestem gotów stwierdzić, że mają teoretycznie najłatwiejsze zadanie i całkiem możliwe, że wygrają nawet za 3 pkt. Straubing gra u siebie z Eisbaren, które pomimo swej 4 lokaty w tabeli to jedna z najlepszych drużyn w lidze, mogą spaść oczko niżej, albo awansować lokatę wyżej, liczę na 100% zaangażowania i równy mecz. Hannover ma najtrudniejsze zadanie bo jedzie na Krefeld, który walczy o utrzymanie 3-iej lokaty i na pewno nie odpuści spotkania. Podsumowując Wolsburg ten mecz musi szybko, łatwo i pewnie wygrać za 3 pkt i czekać na informację z innych tafli. Wczoraj też grali podobny mecz o życie i wygrali 5-1, prowadząc już 3-0 w pierwszej tercji na Iserlohn. Nie widzę tu innej możliwości jak wygrana Wolsburga 2-oma bramkami (przy takim wyniku zwrot), gdyż nie mogą sobie pozwolić absolutnie na remis - stratę punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mannheim vs Wolfsburg / To Qualify For Semi Finals - Wolfsburg @ 2.96
Marathonbet


Dla mnie extra kurs. O Wolsburgu pisałem kilka razy, to kadrowo jedna z mocniejszych ekip ligi. Fakt, że Mannheim są jednym z faworytów do tytułu, ale po takim kursie można spokojnie próbować.




Tak samo wszystkie poszczególne mecze, spodziewam się wysokich kursów. Wrzucam tylko raz bo nie będę później powielał. Argument prosty - Wolsburg w rytmie meczowym, Adler 10 dni bez spotkania.

Mannheim vs Wolfsburg. Result - 1st Period: 2 4,3 ⛔
Match Winner: Wolsburg 3,15 ✅

Marathonbet



edit: pierwsza potyczka dla wolsburga :cool:
 
rivaldo777 21

rivaldo777

Użytkownik
Mannheim vs Wolfsburg / To Qualify For Semi Finals - Wolfsburg @ 2.96
Marathonbet


Dla mnie extra kurs. O Wolsburgu pisałem kilka razy, to kadrowo jedna z mocniejszych ekip ligi. Fakt, że Mannheim są jednym z faworytów do tytułu, ale po takim kursie można spokojnie próbować.




Tak samo wszystkie poszczególne mecze, spodziewam się wysokich kursów. Wrzucam tylko raz bo nie będę później powielał. Argument prosty - Wolsburg w rytmie meczowym, Adler 10 dni bez spotkania.

Mannheim vs Wolfsburg. Result - 1st Period: 2 4,3
Match Winner: Wolsburg 3,15

Marathonbet


Maximus ja Ci już pisałem zebyś kupił sobie szalik Wolfsburgu a nie wtapiał siana na nich :d
A tak serio o ile ekipe Wolfsburga można było grać w momecie gdy walczyli o puchary tak teraz trafiając na Mannheim są raczej bez szans. A kurs na nich w okolicy 1.8 jest łakomym kąskeim ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Eisbaren Berlin - Hamburg
Nie będę się tu wgłębiał w to kto będzie górą w tym meczu ponieważ jak widać po pierwszych dwóch grach, rywalizacja Eisbaren z Hamburgiem przynosi wiele nagłych zwrotów, co jest sporym plusem dla widowiska. Ogółem drużyna gości jest dla mnie totalnie niezrozumiałą ekipą, w pierwszym meczu prowadzili po 1 tercji 0:4 a mimo to i tak dali sobie odebrać zwycięstwo, mecz numer 2 to prowadzenie Niedźwiadków z Berlina do 16 minuty, 3 tercji 1:3, po czym Hamburg w przeciągu 4 minut zdobywa 4 bramki. Jedno co mi się nasuwa w tej rywalizacji to brak konsekwencji w defensywie, atak jest tu wręcz promowany i skutecznie egzekwowany. Tylko w dwóch spotkaniach tej serii padło aż 19 bramek ???? Odnośnie dzisiejszego meczu, nie sądzę by coś w kontekście strzelania się zmieniło, stąd też myślę że spokojnie można tu zaproponować opcję overową, bo jak widać w tym przypadku nie jest to opcja problemowa.
over 1.5 (1st period) / 1.94 Marathonbet ✅
over 5.5 / 1.80 Marathonbet ✅
over 6.0 / 2.12 Marathonbet ✅ 4:8
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Grizzly Adams Wolfsburg/Adler Mannheim (U 5.5) 1,8 ✅
Pinnacle


Niedźwiedźie zgodnie z planem toczą wyrównane pojedynki z Mannheim i jeśli uda się dziś wygrać zakład na awans będzie można już spokojnie kontrować. Zwracam jednak uwagę dziś na liczbę bramek, która padła w dotychczasowychspotkaniach - 4;4;1 w reg time. Kluczem Wolsburga do wyjścia zwycięsko z tej serii jest żelazna gra defensywna i w ostatnim spotkaniu przyniosło to znakomity efekt, gdyż udało się zamknąć Adler w under 40 strzałów, a do tego odnieść zwycięstwo bez straty bramki. Wolsburg będzie raczej starał się zwalniać grę by nie iść na wymianę ciosów, bo w tej są raczej bez szans z ekipą Mannheim. Goście też nie powinni rzucać się do szaleńczych ataków, gdyż porażka w dzisiejszym spotkaniu postawi ich w bardzo trudnej sytuacji.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mannheim vs Wolfsburg / To Qualify For Semi Finals - Wolfsburg @ 2.96
Marathonbet


Dla mnie extra kurs. O Wolsburgu pisałem kilka razy, to kadrowo jedna z mocniejszych ekip ligi. Fakt, że Mannheim są jednym z faworytów do tytułu, ale po takim kursie można spokojnie próbować.




Tak samo wszystkie poszczególne mecze, spodziewam się wysokich kursów. Wrzucam tylko raz bo nie będę później powielał. Argument prosty - Wolsburg w rytmie meczowym, Adler 10 dni bez spotkania.

Mannheim vs Wolfsburg. Result - 1st Period: 2 4,3 ⛔
Match Winner: Wolsburg 3,15 ✅

Marathonbet
Zakład ten można kontrować jedynie w fortunie z tego co widziałem po kursie ponad 3.

Na dziś już raczej lżejszką stawką polecam under 5,5 po raz kolejny oraz ewentualnie lekko win Wolsburga w meczu.

W dotychczasowych meczach padało mało bramek i dziś taktyka na pewno będzie identyczna ze strony Wolsburga - żelazna obrona. Adler też nie może pozwolić sobie na huraganowe ataki gdyż porażka w tym spotkaniu oznaczać będzie koniec marzeń o mistrzostwie. Do tego ekipa Mannheim od dwóch spotkań nie strzeliła bramki co z pewnością wprowadza nerwowość w drużynie. Jeśli uda im się w końcu przełamać i strzelą szybko 1-2 bramki over może być poważnie zagrożony, lecz dotychczasowe potyczki wskazują raczej na underowy scenariusz.

Do tego win Wolsburga w meczu po 3,35 lekką stawką z prostej przyczyny - skoro w 4-ech spotkaniach serii nawiązali równą walkę czemu dziś miałoby być inaczej ? Do pobrania też +1,5 gola lecz tutaj kursy już mniej atakcyjne i jak wiadomo przy stracie jednej bramki pod koniec wycofanie bramkarza i często stracona bramka ma miejsce.


Under 5,5 1,85 ✅
Wolsburg win 3,35 ⛔
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Mannheim vs Wolfsburg / To Qualify For Semi Finals - Wolfsburg @ 2.96 ✅✅✅
Marathonbet

Dla mnie extra kurs. O Wolsburgu pisałem kilka razy, to kadrowo jedna z mocniejszych ekip ligi. Fakt, że Mannheim są jednym z faworytów do tytułu, ale po takim kursie można spokojnie próbować.
:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom