>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemcy - DEL - 2012/2013

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Spotkanie: Eisbären Berlin - Straubing Tigers
Typ: Eisbären Berlin
Kurs: 1,55
betsson
W piątek swoje zmagania zaczyna Niemiecka DEL Liga. Spotkanie które wybrałem to pojedynek Mistrza Niemiec Eisbaren Berlin z Straubing Tigers. Moim zdaniem wygrana gospodarzy nie podlega dyskusji. Jak już wspomniałem gracze ze stolicy w poprzednim sezonie zdobyli tytuł mistrza. W finale pokonali zespól Adler Manheim rozegrali z nimi pięć spotkań w tym wygrywając dwa na swojej tafli. Przed play-off zajeli oni pierwsze miejsce w regularnym sezonie. Co do gry na swoim obiekcie to w regularnym sezonie ulegli oni rywalom ledwie pięciokrotnie w normalnym czasie gry. Ich dzisiejszy rywal w poprzednim sezonie awansował do fazy play-off tylko dzięki lepszemu bilansowi z zespołem z Dusseldorfu doszedł do półfinału gdzie trafił właśnie na graczy z Berlina. W tej fazie Straubing wygrał tylko raz. Tigers jest jednym z najgorzej grających zespołów w poprzednim sezonie. Więc wszystko wskazuje na zwycięstwo gospodarzy.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
DEL 12/13
Dusseldorfer EG - Iserlohn Roosters
over 5 goli --- 1.54 ✅
1 kolejka niemieckiej ekstraklasy hokejowej. Spotkanie pomiędzy Dusseldorfer EG i Iserlohn Roosters. Ciężko cokolwiek wykminić w pierwszej kolejce, nie wiadomo czego można spodziewać się od którejkolwiek z ekip, dlatego typowanie 1 X 2 sobie daruje. A ten mecz zainteresował mnie z jednego powodu - bramki. Otóż na pierwszy rzut oka nie mam wątpliwości, że ujrzymy w tym spotkaniu kilka bramek, a dokładnie minimum 5. DEG to 7 drużyna poprzedniego sezonu, która co ciekawe zakończyła sezon z... największą ilością straconych bramek! Nawet takie &#39;orły&#39; jak Hannover Scorpions czy Thomas Sabo Ice Tigers nie dały sobie wbić 167 razy krążka do bramki. To daje do myślenia! Do tego faktu warto dodać także tegoroczne mecze towarzyskie gospodarzy. Widać, że na własnej tafli ta ekipa ma potencjał ofensywny, ale defensywa nie stoi na najwyższym poziomie. Są overove mecze i to można zauważyć nawet patrząc na końcówkę ubiegłego sezonu. 1-6, 5-1, 4-1 to wyniki potyczki z Ingolstadt, z zeszłej rundy play-off. Iserlohn na wyjazdach ogólnie nie zachwyca, ale chłopaki nie są chłopcami do bicia. Potrafią odgryzać się golami po ich stracie, stąd także ich mecze często na dobrym &#39;bramkowo&#39; poziomie. Moim zdaniem 1 kolejka - brak zbędnych kalkulacji, chęć pokazania siły ofensywnej powinno zaowocować fajnym meczem i kilkoma bramkami. Przed dwoma tygodniami w towarzyskim meczu DEG pokonało dzisiejszych rywali 5-2. Liczę na powtórkę. Początek spotkania o godzinie 19.30.
3-5. Pewny over ✅
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
ERC Ingolstadt - Hannover Scorpions -&gt; Inglostadt wygra (60&#39;)[1.80][Bet365] ✅
Osobiście zaliczam Inglostadt do &quot;wielkiej trójki&quot; niemieckiej DEL. W pierwszej kolejce hokeiści ERC bili głową w mur i zaskakująco przegrali z Adler Mannheim. Na nic się zdała miażdżąca przewaga (strzały przebite prawie dwukrotnie ! 30-18), w bramce gości swój dzień miał Dennis Endras - udana europejska marka. Punktów faworyci będą musieli więc poszukać dzisiaj i powinno być o to dużo łatwiej.
Wszystko w związku ze stanem medycznym w Hannoverze. Dla &quot;Skorpionów&quot; to będzie wejście w ligę i może być to wejście bolesne, biorąc pod uwagę że aż czterech czołowych hokeistów jest poza kadrą na te zawody. Mowa tutaj o Kanadyjczyku Chrisie Herpergerze (czołowa postać drużyny nawet całej ligi, ponad 150 meczów w NHL, AHL reprezentant Kanady), obrońcy Marisu Jassie (Łotysz obrońca reprezentacyjny przeszłość w KHL), Andy Reissie (reprezentant Niemiec) i Ukraińcu Denisie Shvidki (prawoskrzydłowy z wieloma meczami w NHL i KHL).
Nie są to osłabienia byle jakie, chociaż nie wykluczam że Herpeger może zagrać parę minut to nie będzie to ten sam zawodnik. Sparingu w Hannoverze bardzo cienko i ogólnie z roku na rok sytuacja staję się tutaj bardziej dramatyczna myślę że w tym sezonie ciężko będzie nawet o utrzymanie. Natomiast ERC są z pewnością lepiej przygotowani kondycyjnie, brali udział w ET wcale nie dali tam ciała więc sięgną dziś po komplet punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Eisbaren Berlin - Dusseldorfer EG
Eisbaren --- 1.65 ✅
Eisbaren (-1.5) --- 2.15 ✅
bet365
Pewniak? Na to wygląda. Typowy mecz na przełamanie, owszem. Ale kogo? Samego Eisbaren - zdecydowanie najlepszej ekipy w niemieckiej ekstraklasie od dobrych kilku sezonów. Aktualny mistrz Niemiec zaczął fatalnie. Dwie wysokie porażki odpowiednio z Straubing i Mannheim. Muszą martwić rozmiary porażek oraz to, że hokeiści z Berlina są strasznie nieskuteczni - 2 gole w tych dwóch spotkaniach. Przyczyną mogą być absencje czołowych zawodników Eisbaren. Kontuzje dopadły bramkostrzelnego Olvera, kapitalnego Svelskiego oraz Brauna. Ciężar strzelania bramek muszą wziąć na siebie Tallackson, Talbot, Busch, Braun czy Mulock. Trzeci mecz z rzędu bez wygranej wywoła niepotrzebną nerwową atmosferę w klubie, która nikomu nie jest potrzebna. Dusseldorfer jest do ogrania. Sezon zaczęli bez błysku. Porażka i wygrana po dogrywce nie napawają optymizmem. Historia spotkań w Berlinie pomiędzy tymi dwiema ekipami wskazuje, że dziś nie powinniśmy oglądać niespodzianki. Zwycięstwo Dusseldorf w poprzednim sezonie to wypadek przy pracy. Dziś rewanż i pewna 1. Początek - 19.30.
Eisbaren 2-0. Niski wynik, ale pewne zwycięstwo ;)
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy
Spotkanie: Nurnberg - Eisbaren 5:6 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w niemieckiej lidze hokejowej.Gospodarze z bilansem znakomitym jak na rozpoczęcie sezonu , cztery wygrane i tylko jedna porażka z pretendetem do tytułu drużyną Adler po zaciętym boju na tafli przeciwnika.Goście natomiast już mają za sobą siedem mecz z których tylko trzy rozstrzygnęli na swoją korzyść.Ogólnie to grają w kratkę.Raz wygrana by poźniej polec.Jak będzie dzisiejszego wieczora?Stawiam na gospodarzy gdyż są na fali, rozegrali o dwa spotkania mniej niż goście, mają ustabilizowaną formę i mają atut własnej tafli i kibiców.Goście natomiast grają poniżej swoich oczekiwań.W dzisiejszym spotkaniu przy bardzo dobrej dyspozycji ICE Tigers powinni uznać ich zwycięstwo_Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wysoką wygraną aż sześć do dwóch.W dzisiejszym spotkaniu może takiego szału z bramkami nie będzie ale liczę że to gospodarze po ostatnim gwizdku uniosą w górę ręce okazując swoje zadowolenie z wygranego spotkania jak i wspaniałej gry za pełną pulę punktów.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Typy nie neguje aczkolwiek należy miec na uwadze, że w składzie gości najprawdopodobniej zadebiutują Daniel Breire oraz Claude Giroux. Miłośnikom hokeja tych Panów zapewne nie trzeba przedstawiać :]
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Iserlohn - Wolfsburg - wynik 2:1 ⛔ ????
Typ: over 5.5
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle

Goście z Wolfsburga w poprzednim sezonie byli jedną z najbardziej overowych ekip stosunek over/under 34 do 18. Początek sezonu rozpoczęli od dwóch overów, w tej chwili notują cztery undery. Gospodarze w ubiegłym roku również należeli do overowych. W tym sezonie w sześciu spotkaniach stracili już 21 bramek. Wolfsburg w tym spotkaniu będzie musiał radzi sobie bez 4 obrońców: Fischera, Kottstorfera, Waltera i Wurma. Przed sezonem obie drużyny spotkały się w dwóch meczach towarzyskich wyniki tych konfrontacji 5:4ET i 4:1. W ubiegłym sezonie natomiast następujące wyniki 8:0, 0:3, 3:5, 0:7. W bramce gospodarzy dzisiaj Caron 3.51 GAA, 91.0 % u gości natomiast Vogl który w dwóch meczach których jak do tej pory grał spisał się rewelacyjnie 1.52 GAA, 95.1% - przy dzisiejszych brakach w obronie mam nadzieję że spisze się trochę gorzej.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Grizzly Adams Wolfsburg - Eisbären Berlin-&gt; Berlin wygra (ML OT) [1.70][Bwin] ✅
Mistrz z Berlina przeżywał trudny okres zwłaszcza na starcie ligi, masa kontuzji połączona z nieodpowiednią formą kondycyjną sprawiła że dużo osób typujących na kolejny dominatorski sezon Berlina straciło sporo pieniędzy. Ostatni mecz gracze Eisbaren również przegrali z aktualnym liderem Kolner Haie, ale było to piękne spotkanie w którym zadebiutowała dwójka doskonałych zawodników z NHL - Claude Giroux i Daniel Briere. Obaj zapunktowali i to sowicie (po trzy punkty) i pokazali jak bardzo mocny będzie Berlin z nimi w składzie.
Próbka umiejętności Girouxa z ostatniego spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=Jxo58J771Uo
Teraz moim zdaniem czeka ich pierwsze zwycięstwo w DEL - bo dzisiejszym przeciwnikiem jest mocno osłabiony zespół Wolsfburga. Gdyby nie kontuzje można by mieć małe wątpliwości, ale brak 5 hokeistów w tym 3 naprawdę ważnych (Christopher Fischer - reprezentant Niemiec na MŚ, Tyler Haskins - jeden z lepszych w lidze defensywnych centrów, Martin Walter - obrońca sprowadzony przed sezonem z Norymbergi i Armin Wurm - młody ambitny defensor przebojem wchodzący do składu Grizzly).
Grizzly Adams nie są zespołem złym, ale ten etap sezonu będą mieli pod górkę a w obliczu faktu ostatnich mega wzmocnień w Berlinie i tego, że muszą oni podgonić czołówkę widzę tutaj pewne zwycięstwo gości. Kursy spadkowe, łapać w Bet365 lub Bwin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: DEL, Hokej
Spotkanie: Straubing - Eisbaren(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Sportingbet
26.10.2012 19:30
Analiza:
Odważny typ ale jak najbardziej prawdopodobny.Dziś między sobą zagra drużyna gospodarzy zajmująca jedenaste miejsce z drużyną która plasuje się na czwartym.Gospodarze grają w kratkę.Na dwanaście spotkań ugrali pięć i zanotowali aż siedem porażek.ostatnie spotkania nie zaliczą do udanych bo przegrali z Düsseldorf jak i z Augsburg.Może nieznacznie ale zawsze to przegrana.Goście których wspomagają gwiazdki NHLa już strzelają i asystują.Idą teraz jak burza .ostatnie trzy spotkania poszły na ich korzyść.Ostatnie spotkanie między tymi zespołami padło łupem dzisiejszych gospodarzy 1:3 i to na wyjeździe.Mam nadzieję ze berlińczycy dzisiaj wezmą srogi rewanż za tamtą zniewagę i minimum trzema bramkami rozbiją przeciwnika.Liczę na wynik 1:4 , taki jaki padał w poprzednich latach.Myślę że przy wsparciu obecnych zawodników za oceanu ten wynik jest bardzo realny.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej, NIEMCY: DEL
Spotkanie: Wolfsburg - Eisbaren (-1,5) 3:8 ✅
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher:WH
02.11.2012 19:30
Analiza:
To już szesnasta kolejka w niemieckiej lidze hokejowej.Dziś na własnej tafli Wolfsburg podejmie drużynę wzmocnioną przez graczy z NHL - Eisbaren. Gospodarze aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i dziś im za dużo nie wróżę jeśli chodzi o zwycięstwo.Berlińczycy to główni kandydaci do złota w tej lidze.Mają gwiazdy w swym składzie lepsze od dzisiejszych gospodarzy i w nich upatruję asyst i bramek.Myślę że aktualnie zajmujące pozycję czwartą Eisbaren jest w stanie sobie poradzić z graczami zajmującymi ostatnią pozycję.ostatnie spotaknie między tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem berlińczyków aż 2:6.Było to na tafli wolfsburga. Czy dziś będzie podobnie?Myślę że tak może nie tak okazale jak poprzednio ale na wynik 2:4 chyba będzie stać Berlin.Muszą gonić czołówkę i nie dać sobie zabierać punktów ze słabymi zespołami.A do takich należy właśnie wofsburgh. Liczę na Eisbaren i mam nadzieję że sie nie zawiodę.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Hokej, Niemcy
Den Augsburg(-1.5) - Düsseldorf
typ: 1
kurs: 2.90
bukmacher: Bwin
16.11.2012 19:30
Analiza:
Wspaniale zapowiadające sie spotkanie w niemieckiej lidze hokejowej.Dzis liczę z całego serca na przełamanie gospodarzy.Nie ywgrali od pieciu spotkań i przyszedl najwyższy czas aby hokeiści CI w końcu pokazali że potrafia na nich jeździć i wygrali te spotkanie.Ucieszyli by kibiców ktorzy przecież przychodza na ich spotkania aby widzieć jak wznoszą w górę rece w geście zwycięstwa.Goście obcnie znajdują sie na dwunastej pozycji, czyli o cztery oczka gorzej niż gospodarze.Maja zaledwie trzy spotkania wygrane bezpośrednio co do ośmiu gospodarzy jest marnym dokonaniem.Ostatnie dwa spotkania zaliczają do udanych gdyż wygrali te spotkania.Wygrali ale na wlasnej tafli.dziś grają wyjazd .I w dodatku mocno zdeterminowanymi do zwycięstwa Augsburg.Myślę że dziś goście na obcej tafli nie dadzą rady.Wygra Augsburg i to bardzo okazale i wrocą na właściwe tory.na to liczę i mam nadzieję ze tak się stanie.Bo ile też można przegrywać i dostawać baty. Przyszedł czas na ich zwyciestwo i stanie się to dziś!!!
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy
Spotkanie: Munchen - Köln
Typ:2
Kurs:2.20⛔
Bukmacher:pinnacle
30.11.2012 19:30

Analiza:
Spotkanie wicelidera rozgrywek z zespolem z dolnej części tabeli.gospodarze zajmują miejsce dwunaste i nie zaliczają się do ekip z najwyższej półki.faworyt dzisiejszego spotkania jest tylko jeden i na niego stawiam.Goście w końcu się przełamali i grają swój hokej który we wcześniejszych meczach nas przyzwyczaili.W końcu złapali wiatr w żagle i myślę że dziś także go wykorzystają.Gospodarze grają w kratkę, wiekszośc meczy przegrywają i dlatego też są na miejscu takim jakim są .u siebie grają dobrze ale to z ekipami z ich poziomu.Dziś myślę że nie poradzą sobie z presją że przyjechał do nich wicelider i będą musieli uznać wyższość przyjezdnych.goście wiedzą jak grać na wyjazdach i pokazalinam ją we wcześniejszych spotkaniach.Między tymi zespołami wyniki były różne ale wiekszość spotkań to goście dzisiejszego spotkania rozstrzygali na swoją korzyść i dlatego tez stawiam na nich.Są z wyższej półki i ze słabeuszami powinni sobie poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Hamburg Freezers vs Düsseldorfer EG [hc 0:1,5]

Typ: 1

Mecz niemieckiej ligi hokeja na lodzie, w którym zmierzą się zespół Freezers oraz bardzo utytułowany zespół DEG. W tym spotkaniu faworytem jest zespół Freezers.
Od samego rana kursy zdecydowanie spadają na zespół gospodarzy. Freezers to 3 ekipa ligowej tabeli, ze znakomitym bilansem meczów domowych. 8 wygranych na 10 spotkań, co mówi samo za siebie, a ostatnia porażka w październiku, ponadto ten zespół posiada jedną z lepszych defensyw w całej DEL, tylko 58 straconych bramek, w tym tylko 16 w 10 grach na własnym lodowisku. Jeśli chodzi o gości to jest to w tej chwili to jest to zespół nr 13 w ligowej tabeli z zaledwie 8 wygranymi na 24 gry . Dodatkowo na ten mecz zupełnie posypała się kadra zespołu, a już szczególnie defensywa. Nieosiągalni będą Travis Turnbull, Drew Paris, Bernhard Ebner, Tino Boos, Michael Catenacci, Marco Habermann, Marian Bazany i Alex Henry. U gospodarzy tylko Serge Aubin jest kontuzjowany. Tak patrzę na skład gości i patrzę i nie wiem kto dzisiaj zagra na obronie, bo zostaje 3 obrońców, którzy grali w tym sezonie, czwarty ma 7 gier na koncie, czyli tak na dobrą goście zagrają chyba na 2 formacje, zostaje jeszcze M. Hastenteufel, 19-latek i juniorzy. Goście to bardzo niewygodna ekipa, jeśli przegrywa to nisko, ale Benoit Laporte, trener Hamburga dzisiaj odpowiednio zmotywował zawodników do walki. Co więcej gospodarze przegrali z DEG na wyjeździe 2:6, więc chyba mają rywalowi coś do udowodnienia. Goście ostatnio 5 porażek na 6 gier, a z czołówki grali tylko z Adlerem.
Ja stawiam na Freezers, to na pewno zespół na dzisiaj lepszy, ponadto goście mają naprawdę mocno okrojony skład na ten mecz, a jak widzę panuje u nich wirus grypy. Jeśli ktoś chce to może dawać z handicapem -1,5 gola.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Niemcy
Spotkanie: Mannheim - Ingolstadt
Typ: X
Kurs: 4,77
Buk: Pinnacle
16.12.2012 17:30
analiza:
Spotkanie że tak napiszę na szczycie.Dziś na tafli Adler przyjeżdzają hokeiści z Inglostadt.Gospodarze na miejscu trzecim grają z miejscem piątym.Tak wiec obie ekipy są bardzo wysoko w tabeli.Różnica między nimi jest taka że gospodarze ostatnie
trzy spotkania to same porażki.Goście od czterech meczy są niepokonani.Czy dziś te obie ekipy się poprzełamują na odmnienny sposób?Być może i tak będzie.Myślę jednak że to będzie dopieo po dogrywce.Dawno już takiego wyniku między tymi zespołami nie było.Przemawia za tym to że goście mają zwyżkę formy ale grają na tafli przeciwnika.Dziś adler będie się chciało pokazać z jak najlepszej strony ale czy to wsytarczy aby pokonać gości bezpośrednio.Nie sądzę że uda im się to tak latwo.Będzie zacięta walka zakończona wynikiem nierożstrzygniętym w regulaminowym czasie.tak myślę że sie stanie i tak stawiam.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Grizzly Adams Wolfsburg vs Dusseldorfer EG ✅✅✅ 5-2
Over 4,5
1,47
bet365

Spotkanie na szczycie,ale dołu tabeli. Przedostatni zespół gospodarzy vs ostatni zespół gości.Dwie najsłabsze ekipy rozgrywek. W tym spotkaniu uważam,że padnie sporo goli,ponieważ są to najsłabiej broniące drużyny.Wolfsburg w 27 spotkaniach stracił 89 goli(śr3,30 na mecz),a Dusseldorf 98 goli straconych w 28 meczach(śr,3,5 na mecz). W ostatnim meczu między tymi ekipami padło 7 bramek,a mecz zakończył się wygraną Wolfsburga 5-2.
Będzie to pewnie bardzo otwarty i ofensywny hokej z obu stron z dużą ilością strzałów.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Adler Mannheim - Krefeld Pinguine
21.12.2012 - 19:30
Typ : Krefeld +1,5
Kurs: 1,54
Buk: bet365
Stawka : 2/10 ⛔

Mecz na szczycie w niemieckiej lidze hokeja.Spotkają się ze sobą pierwsza drużyna ( 54pkt ) z trzecią ( 50pkt ) ale Krefeld ma o dwa spotkania mniej..Adler na swoim lodowisku rozegrało 16 spotkań z czego wygrało aż 11 , zremisowało 2 i tylko 3 przegrało przy stosunku bramkowym 62-36.Krefeld w wyjazdowej tabeli zajmuje drugie miejsce i na 13 spotkań wygrało 6 , zremisowało 4 i przegrało tylko 3 przy stosunku bramek 41-28.W tym sezonie drużyny se sobą sie już spotkały dwa razy.Na lodowisku w Krefeld padł wynik 2-2 natomiast na lodowisku Mannheim zdecydowane zwycięstwo odniosły Pingwiny wygrywajac aż 1-5!!!Dzisiaj Krefeld w pełnym składzie natomiast Adler mocno osłabione.Zabraknie : Mike Glumac ( 23 - 10 - 8 ) , Marcel Goc ( 16 - 3 - 13 ) , Ronny Arendt ( 23 - 4 - 8 ) , Christoph Ullmann ( 22 - 6 - 5 ) , Shawn Belle ( 23 - 0 - 4 ) , Ken Magowan ( 8 - 1 - 2 ) , Denis Reul ( 21 - 0 - 3 ).Żeby Mannheim dzisiaj mogło zagrać na cztery piatki to do składu bedą musieli dołączyć juniorzy.

GL
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Niemcy
Spotkanie: Eisbaren - Wolfsburg
Typ: over 6,5✅
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
26.12.2012 16:30
Analiza:
Gospodarze chyba w końcu się obudzili z letargu i zaczęli wygrywac spotkania.Na poczatek ugrali spotkanie z bardzo mocnym Adler , liderem tabeli a następnie rozgromili straubing aż 8 do zera.Tak więc dwa spotkania ostatnie do przodu zanotowali jak przystało na mistrzów Niemiec.Mają dużą stratę do miana liderów więc myślę że teraz chyba się wzieli za siebie i będą o niebo grać lepiej.Na dziś spotkanie w ktorym myślę że nie dość że wygrają to wynik obu zespołów będzie oscylował w granicach siedmiu bramek.Oba mecze ostatnie oba zespoły zanotowały z wynikiem ośmiu bramek.jak będzie tym razem? Myślę że także może być wysoko w bramkach. jesli gra się toczy na terenie Eisbaren to między tymi zespołami sa wysokie wyniki.Liczę na to i teraz w tym spotkaniu.goście są także bramkową drużyną, przegrywają spotkania ale potrafią strzelić te trzy bramki przeciwnikowi.aktualny mistrz Niemiec w poprzednim spotkaniu nie stracił bramki , w tym myślę że już ich defensywa popełni błędy i z pewnością coś puszczą.Sami także natrafiają bramek więc o wynik wysoki obu zespołów nie powinienem się martwić.Kurs jest ciekawy i wysoki.Myślę że warto zaryzykowac na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zigi 57

zigi

Użytkownik
Spotkanie: Scorpions - Kolner, Typ: Scorpions (draw no bet), Kurs: 2.05, Buk: Bet365 1:2 ⛔

Typ trochę na przeczucie niż aspekty sportowe. Kolner dwa dni temu rozegrało bardzo ciężki mecz z sąsiadem w tabeli Krefeld, niestety przegrany w stosunku 5:6. To spotkanie z pewnością kosztowało ich dużo sił, więc może dziś zjadą z formą i nie będą tak cisnąć jak dwa dni temu. Kolner dwa razy ograł w tym sezonie Hannover w lidze i to dość pewnie, więc nie ma co tu udowadniać kto jest lepszy. W tym roku również grali mecze towarzyskie, i Hannover jeszcze przed własną publicznością nie wygrał. Przeczuwam że po tak ciężkim meczu z Krefeld zagrają trochę słabiej i Hannover to wykorzysta. Dzisiejsi gospodarze ostatni mecz wygrali z Iserlohn, co może wpłynąć na dobrą postawę w tym meczu.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Grizzly Adams Wolfsburg vs EHC Munchen ✅✅✅ 4-2
Over 4,5
1,47
bet365
Po raz drugi stawiam na pomniejszony over w meczu Wolfsburga.
W ostatnich meczach z udziałem Grizzly padało bardzo dużo goli,kolejno: 6,9,8,1 i 7. Czyli po za jednym wyjątkiem zawsze było ostre strzelanie. Gospodarze mają prawie najgorszą obronę w lidze(w tym rankingu ustępują tylko ostatniej ekipie Düsseldorfu). Jednym słowem ich defensywa jest dziurawa jak ser i 2-3 gole stracone przez nich to norma.
Goście z Monachium potrafią strzelać. 6 bramek z Augsburgiem,4 z Dusseldorfem,5 z Straubingiem czy też 3 z Hannoverem to tylko kilka ostatnich zdobyczy czyli ofensywa wygląda co najmniej dobrze.
Dziurawa obrona gospodarzy + przyzwoity atak gości może dać tylko wysoki wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom