>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 19-31 stycznia 2010

Status
Zamknięty.
F 24

fibak90

Użytkownik
Poland - France
X
Poniżej/powyżej Poland: 24.5 over 1.85
jak dla mnie bardzo dobry typ na dzisiejsze spotkanie naszych rodakow,dla naszych to mecz jedynie o prestiz no i o wyjscie z grupy na lepszym miejscu,ale jak wiadomo pewny awans do przyszlorocznych ms zapewni nam o dziwo porazka z francja ,wedlug mnie dzis polacy zagraja na totalnym luzie i spokojnie rzuca 25 bramek .Polecam
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
dobry typ w meczu Polska - Francja :

over 52,5 - 1,85

myśle ze nie bedziemy grali na maksa w obronie , co spowoduje ze wpadnie troche bramek , a w ataku w ostatnich dwóch meczach rzucaliśmy dużo i ogólna liczba bramek przekraczała 52,5 ( z hiszpanami 58 bramek , z czechami 69 , strzeliśmy 32 bramki hiszpanom i 35 czechom )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
nie wiem na co wy jutro liczycie w meczu polska - francja, po pierwsze mamy juz pewny awans i jestem pewien ze zagraja Ci ktorzy do tej pory mniej grali, aby nie ryzykowac kontuzji tych bardziej podstawowych i poza tym niektorzy musza odpoczac a na kogo trafimy z tamtej grupy to chyba wszystko jedno bo grupa strasznie wyrownana i z kazdym jestesmy w stanie wygrac z tamtej grupy nawet z chorwacja ktora nie gra nic specjanego, po drugie francuzi musza ten mecz wygrac aby awansowac do polfinalu
Tak tylko że u nas jest podział w zespole na obrone i atak więc kogo mamy oszczędzac? Jakoś nie widze żeby Wyszomirski dostał dużo minut w tym meczu. To raczej prestiżowy mecz dla Nas i nie ma co mówic że Wenta odpusci go. Owszem może Bielecki mniej spędzi na parkiecie ale jego zastąpi Michal Jurecki. W ataku nie widze innej opcji na kole niż Bartosz Jurecki. Siódmiak i Żółtak są od defensywy. Moooże więej czasu dostanie Marcin Lijewski który narzeka na brak minut na parkiecie. Możemy oszczędzac również Jurasika ,ale reszta będzie grała. Francuzi grają słabo, może i się rozkręcają, ale to my gramy bez presji i na luzie może u nas to lepiej wygladac. To my jesteśmy bez porażki i kursy ponad 4 zdecydowanie zachęcają do grania więc czemu nie spróbowac. Dodatkowa adrenalina podczas meczu nie zaszkodzi ;)

▶POLSKA - Francja Typ : Polska @ 4,80 Betsafe

polska chce wejsc z pierszego miejsca zeby nie trefic na chorwatów wiec mecz bedzie o cos
Tutaj nie ma co gdybac na kogo mamy trafic a na kogo nie, akurat w obecnej sytuacji trafic na Chorwacje nie byłoby chyba tak złym rozwiązaniem biorąc pod uwage ich problemy wewnątrz zespołu.
 
B 0

bartolko

Użytkownik
Dużo osób musi na Polske stawiać bo kurs w Betsafe spadł do 4,35. Ja skorzystałem z bonusu od pierwszego depozytu i z 50 wpłaconych PLN jest szansa że zrobi się 480, także chyba warto było podjąć takie ryzyko. No i jakie emocje ????
 
W 0

wiedzmin

Użytkownik
przy tych okolicznosciach tj. ze mamy zapewiony awans i z racji tego ze francja to jednak wciaz najlepsza druzyna na swiecie z wielkimi gwiazdami to kurs oferowany przez niektore naziemne @1.50 biore w ciemno i gram to 10/10
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
przy tych okolicznosciach tj. ze mamy zapewiony awans i z racji tego ze francja to jednak wciaz najlepsza druzyna na swiecie z wielkimi gwiazdami to kurs oferowany przez niektore naziemne @1.50 biore w ciemno i gram to 10/10
również się zgadzam że Polacy niekoniecznie wygrają to spotkanie, biorąc po uwagę ostatni mecz naszych w którym wszystko rozstrzygnęło się w końcówce, nie do końca im wychodziła ucieczka na większą różnice bramkową, uważam że jeśli na samym początku mecz Francja-Polska okaże się równie trudny to z powodu oszczędzania zawodników(a oszczędzać Wenta może wszystkich, robiąc bardzo częste zmiany i zabraniając mieszać się zawodnikom w ostro grę) Polacy odpuszczą sobie to spotkanie bo i tak awans mają w kieszeni
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
To my jesteśmy bez porażki i kursy ponad 4 zdecydowanie zachęcają do grania więc czemu nie spróbowac. Dodatkowa adrenalina podczas meczu nie zaszkodzi ;)
▶POLSKA - Francja Typ : Polska @ 4,80 Betsafe
Właśnie, dlatego 100zł na Polskę i druga stówka na łączną liczbę goli Ponad(+51.5)
Nie ma co spekulować, bo w ręcznej cuda nieraz się działy
edit(po meczu;P): 15zł straty ;) ale za to emocje, pod koniec już nie liczyłem na wygraną Polski lecz ilość bramek, nasi odpuścili, podczas pierwszej przerwy Wenta dobrze powiedział
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
przynajmniej awans do mistrzostw ;P

Wszystko się sprawdziło ..... gra na luzie i bez presji , a nasi lubią presję ????

Miałem +5 handi na Polskę więc zwrot.

W sobotę zacznie się ..... dopiero nerwówka
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
jak dla mnie dzis:
Żabojady ok. 1.4 - nie widze innej mozliwosci jak zwyciestwo francji. choc chodzi mi po głowie od jakichs paru minut wynik remisowy- jednakze nie chce mi sie wierzyc ze francuzi beda grali na styk bo wiadomo jak takie mecze sie koncza. francuzi i chorwaci to druzyny z ktorymi &quot;nie potrafimy &quot; grać. za wiele od ostatnich spotkan w obu ekipach sie nie zmieniło - dzis powinno byc podobnie. jak ktos juz napisał wczesniej Wenta zapewne da pograc tym którzy grali mniej - choc jak dla mnie to żaden argument na plus francuzów- mamy wyrównaną 16-ke i tyle.typ 3-5 bramek na korzysc zabojadów

Słowenia - Spain overek 61.5 - ok 1.8 - jak dla mnie chyba najlepszy typ dzisiejszego dnia. dlaczego? jesli w meczu z francuzami padło chyba jesli sie nie myle 65 bramek to tu linia 61,5 bez problemu powinna zostac pokryta. francuzi długo rozgrywaja piłke i w ich spotkaniach zwykle nie padało wiecej niz 55 bramek. po drugie trenerem słowenców jest serdarusic - były trener kilonii która strzelała w swoich meczach duzo ale to bardzo duzo bramek. serdarusic preferuje szybką grę - kto ogladał słowenców wie o czym mówie ???? (sam Wenta mowil w jednym z wywiadów zeby nie wdawac sie w grę słowenców bo źle na tym wyjdziemy - ultraofensywni nastawieni polacy nie sa a jednak 60 bramek w meczu polska-słowenia padło). nie wiem czy nie skusze sie na linie nawet moze powyzej 64.5 czy 65.5
Islandia - ok1.4 - tu sie waham- islandczycy graja naprawde swietnie - chyba najtwardsza obrona na tych mistrzostwach no i mocna druga linia - jedyny minus to bramkarz. jednak to mecz ze skandynawami - a tu moze byc roznie. powinni wygrac i nie oggladac sie na innych.prawdę mówiąc to islandczycy zrobili na mnie na tych mistrzostwach najlepsze wrażenie. gdyby nie brak koncentracji w ostatnich minutach spotkan z ich udziałem mieliby same zwyciestwa na tych mistrzostwach. za islandczykami przemawia jeszcze faktze norwegowie strasznie sie sfrajerzyli w meczu z dunczykami a taka porazka moze zostawic ślad w głowach handbalowców z norwegii - i poprostu moga ten mecz przegrać &quot;w głowach&quot;
jesli miałbym wybierac z kim chciałbym aby polacy zagrali w półfinale to najlepiej dunczycy później chorwacji a na końcu islandczycy .
pierwszy i drugi typ - gram napewno co do islandczyków - waham sie jeszcze,.
tak jak myslałem przegramy 3-5 bramkami i przegraliśmy ✅
overek na słowenców pokryty juz w 52 minucie ???? ✅
troche nerwówki było w meczu islndi -ale dobrze sie skonczylo ✅
szkoda ze dunczycy nie pokonali chorwatów- bo byłby to &quot;najłatwiejszy &quot;( o ile mozna tu wogóle mówić o łatwych) przeciwnik w półfinale.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
typy na sobote???
Zastanawiam się co zagrać w sobotę...decydująca faza rozgrywki, wszystkie armaty zostaną wystawione na pierwszą linię ognia. Pierwszy mecz Dania-Hiszpania o 5 miejsce. Na pewno będzie to wyrównane spotkanie, ale sądzę, że nieco podłamani Duńczycy(wszak byli faworytami do gry w finale) mogą przejść obok meczu, gdyż to nie ta sama stawka. Obstawiam więc Hiszpanie po niezłym kursie 2.1. Następnie półfinały. Francja-Islandia, przestrzegam przed dopisywaniem do wszystkich kuponów Francji jako pewniaka...nie wydaje mi się, czy stac ich na taka gre na przestrzeni całego meczu jaka zaprezentowali w 2. polowie potyczki ze Slowenia i to na tle fantastycznie dysponowanej na tym turnieju Islandii( szczegolnie w defensywie) długi i wyrownany mecz) polecam typ na Islandie przy handi. +3.5. No i drugi polfinal. Polska-Chorwacja. Prawdziwy mecz walki...krew i pot naprzemiennie lsnic beda na twarzach zawodnikow obu ekip, a to nie sprzyja widowisku. Zagram ponizej 53.5 pkt. w meczu...Zapraszam do dyskusji. Pozdro:cool:
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Zastanawiam się co zagrać w sobotę...decydująca faza rozgrywki, wszystkie armaty zostaną wystawione na pierwszą linię ognia. Pierwszy mecz Dania-Hiszpania o 5 miejsce. Na pewno będzie to wyrównane spotkanie, ale sądzę, że nieco podłamani Duńczycy(wszak byli faworytami do gry w finale) mogą przejść obok meczu, gdyż to nie ta sama stawka. Obstawiam więc Hiszpanie po niezłym kursie 2.1. Następnie półfinały. Francja-Islandia, przestrzegam przed dopisywaniem do wszystkich kuponów Francji jako pewniaka...nie wydaje mi się, czy stac ich na taka gre na przestrzeni całego meczu jaka zaprezentowali w 2. polowie potyczki ze Slowenia i to na tle fantastycznie dysponowanej na tym turnieju Islandii( szczegolnie w defensywie) długi i wyrownany mecz) polecam typ na Islandie przy handi. +3.5. No i drugi polfinal. Polska-Chorwacja. Prawdziwy mecz walki...krew i pot naprzemiennie lsnic beda na twarzach zawodnikow obu ekip, a to nie sprzyja widowisku. Zagram ponizej 53.5 pkt. w meczu...Zapraszam do dyskusji. Pozdro:cool:
co do pierwszego typu zgodze się w zupełności.

co do drugiego typu:racja islandczycy grają bardzo dobrze na tych mistrzostwach jednakze nie mieli jeszcze słabego meczu - czy utrzymają taka dyspozycje jutro?- a pamietajmy ze beda to juz 7 mecze dla obu ekip.jesli utrzymaja taka dyspozycję to patrzac przez pryzmat tego co pokazały obie ekipy na mistrzostwach rozsadny wydaje sie typ +3,5 na islandie.jednakze do myslenia daje wynik z 17 stycznia tego roku w turnieju towarzyskim z paryza w ktorym padł wynik 35-25 dla zabojadów. z tego spotkania zagram zapewne jedynie overa 53,5- dlaczego? dwa ostatnie spotkania islandczyków pokazały ich prawdziwe oblicze - szybkie akcje , szybko oddawane rzuty.

no i trzecie spotkanie - powiem szczerze zaskoczyły mnie bardzo kursy na to spotkanie 1.9 na chorwcje , 2.3 na polske.spodziewałem się na chorwatów w granicach 1.4-1.5 a tu prosze.pisałem juz wczesniej ze francuzi i chorwaci to druzyny z którymi nie potrafimy grać - potwierdziło sie to w meczu towarzyskim przed samymi mistrzostwami 25-21 dla balicia i spółki. jak dla mnie no bet. wole spokojnie obejrzec mecz (taaaa polacy i spokojny mecz ???? )w tym spotkaniu moze byc wszystko (odkryłem ameryke co ???? ).

W pamieci mam ostatnie mistrzostwa swiata z chorwacji, na ktorych pary półfinałowe były nastpujace: chorwacja - polska , francja-dania. oby nie powtorzył sie scenariusz z tych mistrzostw i obysmy nie grali o braz po raz kolejny ze skandynawami
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Hiszpania-Dania
Typ: Połowa/Koniec: Hiszpania/Hiszpania
Kurs: 2,9
Buk: Betsafe

Moim zdaniem Hiszpanie zdecydowanie bardziej zasłużyli sobie na grę o 5te miejsce niż Duńczycy. Bardzo słabo spisuje się Kasper Hvidt w bramce, a Lars Christiansen i Hans Lindberg niby znaleźli następców, ale to chyba wciąż nie ten poziom. W drugiej linii największym problemem była pozycja środkowego rozegrania, gdzie powołany został zawodnik kieleckiego Vive Henrik Knudsen, który gra jednak niewiele.
Hiszpanie mają bardzo dobrą drużynę z gwiazdami Ciudad Real, Portland San Antonio czy Barcelony na czele. Karne kapitalnie wykonuje Iker Romero, a bardzo dobrze z drugiej linii rzuca Alberto Entrerrios. Oprócz tego, świetny kołowy, Julien Aguinagalde.
Hiszpanie na przestrzeni całego turnieju spisują się bardzo dobrze. Napewno do dziś plują sobie w brodę za roztrwonienie przewagi z meczu z Francją. Rozgromili Słowenię, Czechów , Węgrów różnicą +/- 10 bramek.
Duńczycy spisują się średnio. Bardzo szczęśliwa wygrana nad Norwegią i zasłużona porażka z Islandczykami. 6 bramek różnicy , to największe ich zwycięstwo. Jednak grali oni przeciwko Rosjanom, którzy chyba przeszli obok meczu.
Opróćz tego, niektórzy piszą o odpuszczeniu meczu przez Danię, ja myślę, że tak nie będzie, ale wielce prawdopodobne jest, że Hiszpanie wybiją im z głowy zwycięstwo w tym meczu bardzo szybko.

Co do półfinałów , jakoś mi się wydaje, że w niedzielę będzie rewanż za czwartek i Polacy z Francją zagrają o złoto.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Islandia miała słaby mecz z austrią, tak frajersko stracić punkt ze średniakami nie wypada.
Dobry typ na dzisiaj to:
Chor-pol ilość kar 8,5- over
To będzie twardy bój i moim zdaniem 9 dminutowek bedzie na pewno
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
Ja mam takie pytanie z innej beczki do osób które orientują się w temacie co i jak a mianowicie czy ktoś wie jaką muzykę puszczają organizatorzy chodzi mi o ten moment gdy Hiszpanie mają karny ? (w ogóle jeżeli ktoś zna wszystkie utwory które leciały na ME i mógłby mi napisać tytuły tutaj albo na PW byłbym wdzięczny)
P.S do Moderatora mam nadzieję że moja wiadomość przetrwa przynajmniej do czau jak ktoś odpowie a nie zaraz zostanie skasowana. Dziękuję
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Chorwacja - Polska
Typ: 1
Kurs: 1.9 ✅
Dzisiaj typ na Chorwatow, bo niepodobala mi sie gra w meczu z Francja, Polacy mowili ze nie odpuszcza tymczasem nastawienie mentalne w 1 polowie było jakie było. Kto jest silny ten wygrywa a nie odpuszcza, zwyciestwa buduja, porazki wprowadzaja niepewnosc, tej pewnosci z Chorwatami nam bedzie bardzo brakowac. Chorwaci niby z problemami, ale jak wychodza na boisko to stanowia druzyne i krocza od zwyciestwa do zwyciestwa. Mam nadzieje ze sie pomyle dzisiaj i wygramy czego wszystkim Polakom zycze, ale czy znajdziemy recepte na obrone Chorwatow??
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm... Dzisiaj bardzo cięzkie mecze do obstawiania. Wraczamy w decydującą fazę i tak naprawdę wszystko się może zdarzyć.

Pierwszy Półfinał to spotkanie Francja - Islandia. Nie wydaje mi się, żeby Francuzi nie zagrali jutro w Finale Mistrzostw Europy, aczkolwiek z drugiej strony na tym turnieju Islandia gra bardzo dobrze. Dwie &quot;wpadki&quot; z Serbią i Austrią. Ale obecnie grają bardzo pewnie. Atlason, Stefansson, Gunnarsson, Sigurdsson i bramkarz Gustavsson są w kapitalnej dyspozycji. Trzeba jednak pamiętać, że Francuzi ze znakomitym w bramce Omeyerem są naprawde klasową drużyną, która takich ważnych spotkań rozegrała już wiele. Do tego dochodzi dobra postawa Narcissa i Karabticia, który może ostatnio nie rzucał za wiele, ale znakomicie asystował.

Gdybym miał obstawiać skłoniłbym się ku zwycięstwu Islandczyków. Mam nadzieje, że będzie ogromna niespodzianka.

Drugi półfinał to spotkanie Polska - Chorwacja. Polacy niepotrafią grać z reprezentacjami Chorwacji i Francji, które poprostu im nie leżą. Chorwacja na tych Mistrzostwach nie zachwyca, ale trzeba pamiętać, że w ich szeregach nadal są znakomici zawodnicy, którzy w każdej chwili mogą &quot;eksplodować&quot;. Vori, Balić, Cupić, Duvnjak czy będący w dobrej dyspozycji Alilović to zawodnicy światowej klasy. Nasza drużyna jest bardziej wyrównana. Każdy z 14 zawodników może pojawić się na boisku i dać z siebie wszystko. Mam nadzieje, że dzisiaj Nasi zawodnicy pomogą Sławkowi Szmalowi i będą wykorzystywać swoje okazje, po obronach Naszego bramkarza, który dwoi się i troi, żebyśmy nie stracili bramki. Wiele zawdzięczamy Naszemu wspaniałemu Trenerowi Bogdanowi Wencie, który żyje każdą sytuacją, każdą minutą na boisku. Mam nadzieje, że dzisiaj ułoży dobrą taktykę pod Chorwatów i to my zagramy jutro w Wielkim Finale.

Będzie bardzo, bardzo trudno, ale po kapitalnym meczu pełnym zwrotów akcji i dramaturgii to Chorwaci zedją z boiska jako pokonani ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak nie zagramy o niebo lepiej niz z Francja to nas zjedza juz w 1 połowie w drugiej sie cofna beda i kontrowac
Ja optymista nie jestem, nasi nigdy za daleko nie lubia dochodzic, przeciez juz wywalczyli ten historyczny awans mentalnie sa rozgrzeszeni....moze za rok podniosa poprzeczke o jeden szczebel
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom