>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 19-31 stycznia 2010

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


IX Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn odbędą się w dniach 19 - 31 stycznia 2010 roku w Austrii w pięciu miastach: Grazu, Linzu, Innsbrucku, Wiener Neustadt i w Wiedniu. W finałach zagra 16 zespołów. 22 czerwca 2007 roku dokonano losowania grup.

W finałach zagra 16 narodowych reprezentacji, które zostaną podzielone na cztery pule. 14 zespołów uzyskało awans po rozegraniu kwalifikacji w grupach. Stawkę finalistów uzupełniają: obrońca tytułu – Dania i gospodarz turnieju Austria, która po raz pierwszy zagra w imprezie tej rangi.

Runda wstępna Euro 2010 odbędzie się Grazu, Linzu, Innsbrucku i Wiener Neustadt. Rundę zasadniczą zaplanowano w Wiedniu i Innsbrucku, a finały w stolicy Austrii.

Uczestników finałów rozstawiono zgodnie z ich wynikami w kwalifikacjach. Zwycięzcy eliminacyjnych grup oraz Danię przyporządkowano do koszyków nr 1 i 2. Zespoły z drugich miejsc oraz Austrię skierowano do koszyków nr 3 i 4.


Grupa A (Graz)

Chorwacja
Norwegia
Rosja
Ukraina

19 stycznia 2010
Rosja - Ukraina
Chorwacja - Norwegia


21 stycznia 2010
Ukraina - Chorwacja
Norwegia - Rosja


23 stycznia 2010
Chorwacja - Rosja
Norwegia - Ukraina

___

Grupa B (Linz)

Austria
Dania
Islandia
Serbia

19 stycznia 2010
Dania - Austria
Islandia - Serbia


21 stycznia 2010
Serbia - Dania
Austria - Islandia


23 stycznia 2010
Dania - Islandia
Austria - Serbia

___

Grupa C (Innsbruck)

Niemcy
Polska
Słowenia
Szwecja

19 stycznia 2010
Niemcy - Polska
Szwecja - Słowenia


20 stycznia 2010
Słowenia - Niemcy
Polska - Szwecja


22 stycznia 2010
Niemcy - Szwecja
Polska - Słowenia

___

Grupa D (Wiener Neustadt)

Czechy
Francja
Hiszpania
Węgry
19 stycznia 2010
Francja - Węgry
Hiszpania - Czechy


20 stycznia 2010
Czechy - Francja
Węgry - Hiszpania


22 stycznia 2010
Francja - Hiszpania
Węgry - Czechy


Faworytem turnieju jest ekipa Claude&#39;a Onesty - Francja, która wygrała dwa ostatnie wielkie turnieje- Igrzyska Olimpijskie oraz Mistrzostwa Świata na wrogim terenie w Chorwacji. Polacy również mają medalowe aspiracje, o których głośno jednak nie mówią. Dużym osłabieniem może być brak Damiana Wleklaka. Z powodzeniem- miejmy nadzieję - na środku rozegrania mogą go zastąpić Bartłomiej Jaszka i Tomasz Rosiński. W ostateczności przywódcą gry może być Krzysztof Lijewski. Oprócz Francji i Polski faworytami Mistrzostw są Chorwaci, Niemcy i Duńczycy. W walce o medale mogą liczyć się też Szwedzi, Hiszpanie i Norwegowie.

Polacy do mistrzostw Europy przygotowują się w składzie:
Kadra:

1. Patryk Kuchczyński - KS Vive Targi Kielce
2. Daniel Żółtak - KS Vive Targi Kielce
3. Paweł Piwko - KS Vive Targi Kielce
4. Mateusz Jachlewski - KS Vive Targi Kielce
5. Rafał Gliński - KS Vive Targi Kielce
6. Tomasz Rosiński - KS Vive Targi Kielce
7. Arkadiusz Miszka - Wisła Płock SA
8. Adam Malcher - MKS Zagłębie Lubin
9. Piotr Wyszomirski - KS Azoty Puławy
10. Sławomir Szmal - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
11. Karol Bielecki - Rhein-Neckar Löwen - Niemcy
12. Krzysztof Lijewski - HSV Hamburg - Niemcy
13. Marcin Lijewski - HSV Hamburg - Niemcy
14. Artur Siódmiak - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
15. Michał Jurecki - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
16. Tomasz Tłuczyński - TuS N-Lübbecke GmbH - Niemcy
17. Bartosz Jurecki - S.C. Magdeburg - Niemcy
18. Mariusz Jurkiewicz - Reyno de Navarra San Antonio - Hiszpania
19. Bartłomiej Jaszka - Füsche Berlin - Niemcy

Paweł Piwko został zwolniony ze zgrupowaniu ze względu na kontuzję barku, a Marcin Lijewski dołączy do kadry w poniedziałek. Za Piwkę powołany został Mariusz Jurasik.

Pozostałe zespoły, plan transmisji zostaną opisane w weekend.

Autorzy wprowadzenia: MadAngel, Adqs.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Co do transmisji, mecze Polaków, półfinały i finał będą w Polsacie Otwartym.
Plan transmisji w
i w

19 Stycznia 18:30 Polska- Niemcy, 20:30 Francja- Węgry (PSE)
20 Stycznia 20:30 Polska- Szwecja (PS) 22:20 Czechy-Francja (PSE)
21 Stycznia 18:00 Ukraina-Chorwacja 20:10 Norwegia- Rosja (PSE) 18:00 Austria- Islandia 20:10 Serbia-Dania (PS)
22 Stycznia 20:10 Polska- Słowenia 22:20 Niemcy-Szwecja (PS) 18:10 Niemcy-Szwecja 20:10 Węgry- Czechy 22:20 Francja-Hiszpania
Od dziś do soboty turniej Interwetten Cup. Transmisje w Polsacie Sport- dziś o 20:25 gramy z Austrią.

Na koniec kursy od Expekt
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dzisiaj portal http://www.interia.pl podał oficjalny skład reprezentacji Polski

Kadra Polski na ME w Austrii

Bramkarze: Sławomir Szmal, Piotr Wyszomirski

Kołowi: Bartosz Jurecki, Artur Siódmiak, Daniel Żółtak

Skrzydłowi: Mariusz Jurasik, Patryk Kuchczyński, Mateusz Jachlewski, Tomasz Tłuczyński

Rozgrywający: Marcin Lijewski, Krzysztof Lijewski, Bartłomiej Jaszka, Tomasz Rosiński, Michał Jurecki, Karol Bielecki i Mariusz Jurkiewicz.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Witam, ja mysle zeby zagrac sobie przed startem jakis zaklad z dłuższym terminem ????
Myślę o czymś takim :
Polska m.1-2 w grupie @ 1,55 - grupe mamy mocna, mysle ze na pewno z niej wyjdziemy, tylko czy na 1wszym badz 2gim miejscu. Z Niemcami zawsze ciężko się gra, ale w wierzę w naszych chłopaków, że pokonają ich na inaugurację. Skład mamy dosyć mocny, Wleklak jest do zastąpienia, wrócił Mariusz Jurasik więc można powiedzieć, że jedziemy tam w prawie najsilniejszym składzie. Wiadomo są też Szwedzi, również mocna drużyna, ale to taki bardziej średniak, daje im 3cie miejsce w tej grupie za Polakami i Niemcami.
Francja wygra grupe @ 1,45 - najlepsza drużyna świata, w grupie może im zaszkodzić tylko Hiszpania, lecz mysle ze tez max. na co ich stać to 2gie miejsce w tej grupie, Francja jest poza zasiagiem teraz chyba kazdej druzyny. Francja z Hiszpania zmierza sie ze soba dopiero w 3cim meczu, ktory bedzie zapewne meczem o zwyciestwo w grupie.
Chorwacja wygra grupe @ 1,45 - drużyna na pewno z wielkimi szansami na medal w tych mistrzostwach, grupe trafili dosyć słabą, chyba najsłabszą ze wszystkich. Rosja z Norwegią nie będą się liczyć w tym turnieju, wyjdą z grupy na pewno bo Ukraina jest outsiderem tej grupy, i ogolnie mistrzostw, ale z Chorwacją nie powalcza.
Taki tripel daje ako 3,26 w milenium, mysle ze mozna lepsze kursy znalezc a moim zdaniem ciekawe typy, niby długoterminówka ale z czasem czekania tylko kilka dni ????
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Popieram typy legionisty.
Poza tym jak dla mnie naturalny typ długoterminowy:
Francja wygra mistrzostwa @2,45
Francuska piłka ręczna rozrasta się w ogromnym tempie. Z roku na rok poprawiali swoje osiągnięcia, na ostatnich mistrzostwach świata zwyciężyli w bardzo dobrym stylu. W obecnej formie są raczej poza zasięgiem (choć poziom się strasznie wyrównał). Mimo, iż trzon stanowią doświadczeni gracze, przybywa mnóstwo nowych, młodych twarzy. Nie ma co rozwodzić się nad tabelką turniejową, Francja moim zdaniem zmiecie wszystkich :-|
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Szwecja-słowenia 61,5 bwin
Co myślicie o tym? W meczach sloweńców często pada dużo goli ale z kolei szwedzi to solidna gra w obronie. Moim zdaniem przy takiej linii warto zagrać under.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
ja bym uważał na tą wygraną Francuzów w ME. Mało jest ekip, które są w stanie wygrać 3 imprezy z rzędu. Myślę, że możecie się przejechać, bo wydaje mi się, że Czesi, Węgrzy, Hiszpanie, Polacy, Szwedzi i Słowency, to mocne ekipy i jeżeli przytrafią im się 2 słabsze mecze, mogą nie wejść nawet do półfinału. Ja bym tego nie grał.
W niedziele zagrałem double Polska+Islandia po kursie 4.58 z czego jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony, bo teraz kursy są ~1,7.
Szwecja średniak? Marcus Alm, Kim Andersson, Oscar Carlen, Dalibor Doder, Per Sandstrom to nie są średniaki na pewno. Niemcy bez Preissa, Glandorfa, Hensa, Kehrmanna, Kleina na pewno nie są od nich mocniejsi. Ich gra w sparingach mnie osobiście przerażała. Uważam, że Niemcy to drużyna, którą musimy pogonić co najmniej kilkoma bramkami. Ponadto Szwedzi organizują przyszłoroczny mundial, więc te ME będą dla nich niejako przetarciem, ale na pewno się nie położą.
Moim faworytem do wygrania imprezy jest Francja, choć nie byłbym skłonny postawić ani złotówki na ich wygraną. ME są bardzo wyrównaną imprezą, każdemu może się przytrafić słaby mecz. Z tej połówki o awans powinni powalczyć jeszcze Polacy, Szwedzi i Hiszpanie.
Z drugiej części drabinki raczej na pewno powinna awansować Chorwacja. Kto poza nimi? Wydawałoby się, że Duńczycy, choć oni mają swoje problemy- między innymi ze środkiem rozegrania, gdzie powinien zagrać Henrik Knudsen z Vive Targów. Duńczykom może zagrozić Islandia i Norwegia.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Osobiście bardzo lubie i cenie naszych reprezentantów szczypiorniaka.
Sport to gra błędów ale ci faceci daja z siebie wszystko to twardy sport mamy zdolna i dobra ekipe z dobrze rozumiejacym sie z zespolem Wenta co jest bardzo ważne. Tutaj tez nie bedziemy sie za nich wstydzic- ale to tak slowem wstepu.

Grupe mamy wyrównana i wszystko sie może zdarzyc. Sadze , że pierwszy mecz może byc kluczowy wiadomo pelne trybuny ( wiekszoscia zapelnione niestety przez Niemcow) i dodatkowe emocje jak to przy naszych potyczkach z naszymi sasiadami. LEgionista napisal , że Szwecja to sredniak i zajmie 3 miejsce. Osobiscie cenie ich wyżej i sadze i mam nadzieje , że to oni wraz z nami wyjda z grupy ???? Niemcy oslabieni , my praktycznie w najmocniejszym skladzie chociaz niektorzy wracaja po kontuzjach i ich postawa jest niewiadomą. Wspomniec też można , że ostatnia potyczka Szwecji z Niemcami w supercup zakonczyła sie remisem.
Francja jest rzeczywiscie bardzo silna ale niemal na równi można postawic Chorwatow i to mysle ze oni maja najwieksze szanse na tytuł. Ale licze i kibicuje od poczatku także naszym ???? Pierwszy mecz juz we wtorek.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Bardzo ciekawy kurs na Francuzów ;)Taka długoterminówka myślę że spłaci dług kilkunastu dni oczekiwania i pozwoli zarobić tym którzy się zdecydują zamrozić pieniążki na ten czas;)Ja osobiście się nie zdecyduje,ale ten turniej ma tylko jednego faworyta,i są nimi Żabojadki .Balić i spólka juz bez swojego Supportu w moim odczuciu nic wielkiego tu nie zdziałają......Niemcy???hmmmm....Jakoś mnie nie przekonują swą grą,mimo że na własnych terenach jak pamiętamy cieszyli się ze zwycięstwa,jednak nigdy nie grali finezyjnego szczypiorniaka a bardziej nadrabiali determinacją i niemieckim charakterem którym zaraża Heiner Brand.Dania,Szwecja,Norwegia......na co stać Skandynawów??Jak dla mnie wyjście z grup jak najbardziej,a w przypadku Danii mogą jak to w ostatnich latach dojść nawet dalej jeśli nie trafią na Orłow Wenty po drodze,o co sie chybą modlą bo jesteśmy ich koszmarem;)Jest jeszcze sensacja z IO czyli srebrny Medalista Islandia,na których też trzeba uważać i brać ich pod uwagę w walce o Medale ME.Hiszpania nie jest już taka mocna jak sezony temu,więc ja bym się nimi nie podpalał ale zobaczymy co pokaże turniej.No i zawsze jak to w wielkich imprezach pojawia się tak zwany &quot;Czarny Koń&quot; Kto nim będzie w tym roku?? Może Rosja?Serbowie?Grozni Węgrzy??Ja już obgryzam paznokcie i czekam z niecierpliwością na Turniej;)Pzdr!
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Bukmacher - mysle ze Szwecja na pewno wyjdzie z grupy, ale Niemcy tez bo wychodza z grup az 3 druzyny tak ku przypomnieniu ;)
ja dzisiaj zagrałem polaczenie długoterminowek z typami na mecze, a mianowicie : Francja zw grupe . Chorwacja zw. grupe, Polska - Niemcy 1, Islandia - Serbia 1, Szwecja - Słowenia 1.
ako dało prawie 10, mini tasma ale z szansami na powodzenie ;) wiekszosc wytlumaczylem w poprzednim poscie ;]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ciekawy wydaje się również kurs na zwycięstwo Polaków w swojej grupie. Na Expekt to 2.65

Niemcy to zawsze groźna drużyna, aczkolwiek na tym turnieju wystąpi bez wielu gwiazd. Sparingi również nie za ciekawe. O Szwecji trudno mi cokolwiek napisać, ale mam nadzieje, że Nasi po 3 meczach będą mieli komplet zwycięstw.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Skład Niemców:
Johannes Bitter, Carsten Lichtlein, Silvio Heinevetter
Stefan Schröder, Christian Sprenger, Holger Glandorf, Michael Müller, Michael Kraus, Michael Haaß, Lars Kaufmann, Sven-Sören Christophersen, Torsten Jansen, Uwe Gensheimer, Oliver Roggisch, Christoph Theuerkauf, Manuel Späth
Z ważnych zawodników brakuje na pewno kołowego Sebastiana Preissa i rozgrywającego Pascala Hensa. Niemcy meczyli sie strasznie z Austrią ostatnio ogólnie forma nie wygląda najlepiej. Polakom za to takie mecze zawsze idą mozolnie, a to spotkanie może mieć kluczowe znaczenie. Nie gra Tkaczyk zobaczymy jak beda go zastępować inni, mimo iż gra w Vive mocno liczę i kibicuje Tomkowi Rosińskiem, widziałem jego gre kilkukrotnie, naprawdę duży potencjał.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Mistrzostwa za pasem, czas więc napisać kilka słów na temat imprezy. Przejrzałem dotychczasowe komentarze i muszę przyznać, że niektórzy użytkownicy zwyczajnie nie doceniają Szwedów. W mojej ocenie to ekipa „Trzech Koron” jest w stanie spłatać psikusa i nawet zwyciężyć w naszej grupie. Nie chcę się zanadto rozwodzić nad tym faktem ale spójrzcie tylko na ich skład. Källman (Ciudad Real), Ahlm czy Andersson (obaj THW Kiel) nie dość, że reprezentują 2 najlepsze europejskie kluby to mogą przesądzić o losach spotkania.

Ja osobiście zagram Szwecję na miejscach 1-2 w naszej grupie (@1.85 w milenium) i za drobne postawię Skandynawów w najlepszej 4 imprezy (@4.25).

A na pierwszą rundę mistrzostw fajnie wygląda taki oto zestaw:

Szwecja – Słowenia (kto lepszy w grupie C) Typ: 1 @1.50
DaniaSerbia (kto lepszy w grupie B) Typ: 1 @1.30
ChorwacjaNorwegia (kto lepszy w grupie A) Typ: 1 @1.30

To daje nam AKO 2.54 (milenium), wiadomo 2.54*0.90 = 2.29 jak najbardziej do grania ;)
Co o czymś takim sądzicie? Bo trzeba by zagrać w miarę szybko, najlepiej jutro wszak we wtorek początek turnieju…
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę dyskusja wrze. POczatek już jutro. Niby Waszym faworytem Francja a i tak w ankiecie wszyscy glosują za Polakami ;) Nie ma to jak patriotyzm hehe.
Ja zagłosowałem na Croatie. Dla mnie to oni są faworytem. Świetny bramkarz, jeden z trzech ktorych najbardziej cenie w tej dyscyplinie tj Alilovic, Omeyer i Szmal oczywiście. No ale idąc dalej to Igor Vori, Balic czy Cupic to czołowka światowa. Ostatnio wielki turniej był w Chorwacji i nie udało się gospodarzom wygrac,ale i tak grali dobrze. Wyjście z grupy raczej bez problemów powinni uzyskac. Obawiac się mozna troche ROsjan, którzy są nieobliczalni, ale Ukraina czy Norwegia raczej nie powinni im zagrozic. Po pierwszej fazie grupowej lącza się z zespołami z gr B. Tam również brak mi wielkich faworytów tego turnieju. Owszem jest gospodarz, Islandia zawsze nieobliczalna, Dania i Serbia ale takiego ścisku raczej nie będzie jak po przeciwnej stronie. Problemem może byc mecz w 1/2, ale wtedy mogą już rozegrac się i na fali pokonac kazdego. No i jak zwykle podczas takich imprez może wydawac się że losowanie bylo pod gospodarza.. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Identyczna sytuacja była w ME siatkówki w Turcji.

Na Czarnego Konia typuje Polaków. Może dziwnie to brzmi, ale przecież ME są dla nas pechowe, żadnego medali w historii Nasi nie wywalczyli jeszcze. Jak nie teraz to kiedy ? Pokolenie Jurasików powoli odchodzi i tak dobrze że udało się go przywrócic kadrze. Ekipa jest zgrana, Wenta świetnie ich uklada i lapie kontakt. Wierze że uda się ugrac wreszcie coś ,z drugiej strony do losowania nie mamy szczęścia niestety... No i czy pokonamy Niemcow wkońcu ?!

O typach pomyślę wieczorem to moooże cos napisze, ale bez możliwości podglądania zespołow raczej będe kierował sie ogólnikami tak więc nie będzie o czym pisac z grubsza :p
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
robson

To nie piłka nożna wiec &quot; czy pokonamy Niemcow wkońcu?&quot; nie na miejscu. NA ostatnie 3 potyczki z nimi wygralismy dwie ???? Mam nadzieje , że jutro bedzie zwyciestwo. Niby Niemcy oslabieni a to kołowego nie ma podstawowego a to innego ale Niemcy to Niemcy , mało finezji ale konsekwentna gra tym bardziej , że na trybunach spodziewaja sie bardzo dużo swoich kibiców. Polacy teoretycznie najmocniejszy sklad jedynie martwi mnie brak Wleklaka i Tkaczyka. Ten drugi wiadomo od dawna kontuzjowany a bardzo by sie przydał reprezentacji. Coż może Jaszka da rade... Niewiadomą tez jest Marcin Lijewski, Jurasik mial 3 tygodniowaprzerwe wogole bez pilki jak to okreslil najdluzsza w ostatnim czasie w jego karierze. Ale coz nie takie przeciwnosci pokonywali mam nadzieje ze zapisza nowa karte w historii .
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Panowie kto z nas nie pamięta słów Wenty gdy do końca meczu z Norwegami zostało 15 sekund: &quot;Tylko spokojnie, mamy dużo czasu!&quot; aż łza kręci się w oku na takie wspomnienia. Reprezentacja Polski to kolektyw, oni grają ze sobą już kilka lat, większa część drużyny gra w czołowych klubach Niemieckiej ligi lub w KS Vive Targi Kielce. Ten kto śledzi mecze piłki ręcznej wie doskonale że nasi zawodnicy są na prawdę jednymi z najlepszych zawodników na świecie, o czym może świadczyć wybranie Jurasika do czołowej 7 świata 2009r. Ja z mojej strony polecałbym zagranie na długoterminówce:
Francja 1-2 (klas. końcowa) kurs 1.6 lub 1-3 z kursem 1.3
Polska 1-3 (klas. końcowa) kurs 3.7
Szwecja 1-4 (klas. końcowa) kurs 5.0
Typy na grupy:
Grupa A
Chorwacja - wygra grupę, kurs 1.45
Norwegia 1-2 w grupie, kurs 1.5
Chorwacja - Rosja 1 (kto lepszy) kurs 1.25
Grupa B
Dania - wygra grupę, kurs 1.6
Serbia 1-2 w grupie, kurs 1.6
Grupa C
Polska - wygra grupę. kurs 2.9
Niemcy - Polska 2 (kto lepszy) kurs 1.9
Polska - Słowenia 1 (kto lepszy) kurs 1.45
Grupa D
Francja - wygra grupę, kurs 1.6
Pozdrawiam.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Francja - Węgry (0-5,5) 1 1,8
Niemcy - Polska 2 1,85
Szwecja - Słowenia 1 1,45

Co myślicie o tych typach? Nie jestem specjalistą od szczypiorniaka, ale z tego co sie dowiedziałem, co poczytałem właśnie te mecze przychodzą mi do głowy. Proszę o opinie kogoś bardziej rozeznanego ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W sumie typy dobre tylko ME rządza sie swoimi prawami.
Francja wygra minimum 6 golami tak , dobrze rozumiem ten typ?
W sumie to pierwsza kolejka, Francuzi to chyba najmocniejsza ekipa na świecie taka BRazylia pilki recznej ale Węgrzy beda gryzc parkiet niespodzianki moze nie sprawia ale to zawsze spotkanie otwierajace rodzi niepewnosci. Wegrzy pamietam jak napsuli krwi Chorwatom przegrywajac bodaj 1 golem podobnie grajac w poprzednim roku z Niemcami.
Szwecja niedoceniana przez wielu takze na forum wedlug mnie spokojnie wyjdzie z grupy wygrywajac nawet wedlug mnie z Niemcami, chociaz Słowenia ma kilku ciekawycg graczy kilku wrocilo , zawsze pierwsze mecze to niewiadoma ale życze powodzenia ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Z tymi handicapami to raczej ostrożnie, jak już to można próbować w kierunku słabszej drużyny. W meczu otwarcia np na MŚ chorwaci ledwo ledwo wygrali z koreą. Ja puściłem takiego dubla
Austria(+5,5)-dania 1
Ukraina(+5,5)-rosja 1
I ciekawy kurs kto wyzej w grupie
Niemcy-szwecja 2 2,11
 
H 0

hajcu

Użytkownik
Jutro zaczynają się Mistrzostwa Europy w piłkę ręczną ???? więc podam swoje typy na jutro ????

Austria - Dania (under/over 57.5) 1,80

Dania wielkim faworytem nie tylko tego meczu lecz całych ME no ale nie sądzę że Austria jako gospodarz nie powalczą jutro z Danią wiec stawiam na mocną obronę Austrii i under w tym meczu .

Chorwacja - Norwegia 1,35

Jutro to jeden z pewniejszych typów z ME .

Szwecja - Słowenia (-1.5/+1.5) 1,70

Szwecja to solidna drużyna i sądzę że jutro wygra zdecydowanie mecz z Ukrainą.
Myślę że Szwedzi są czarnym koniem tych ME.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom