>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata piłkarek ręcznych Chiny 2009

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Trudno powiedzieć kto wygra. To są półfinały i wszystko roztrzygnie się raczej w głowach, jak dla mnie nie ma faworytów. Ale mam swoje typy
Hisz-fra 46,5 under
Ros-norw 51,5 under
Większość buków ustaliła podobne linie. To będą twarde mecze w których główną rolę odegra gra obronna tych 4ekip, tak myśle ???? . Ciekawe też są typy na Bwin - under/over(3,5) na ilość kar 2min, to będą twarde mecze i skłaniam się na over&#39;y dla każdej drużyny.
 
K 76

krajos

Użytkownik
No to Francuzki ładnie wygrały z Hiszpankami 27-23.

A Kto mi powie co się kurr... stało z Norweżkami bo prowadziły 11-8 a za chwilę zrobiło się 11-16!! Jak to możliwe żeby stracić 8 bramek z rzędu?? :-| :? i Do przerwy Rosjanki prowadzą do przerwy 17-12 - nie jest dobrze :;/:
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Rosja - Francja (-2,5/+2,5)✅(25:22)
Typ: 1
Kurs: 1,91
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: PaddyPower

Data spotkania: 20.12.2009 godz. 12:00

Finał Mistrzostw Świata piłkarek ręcznych. Według mnie faworytem jest zespół Rosji. Francja jest chyba największym zaskoczeniem turnieju. Po słabym początku turnieju zaczęły bardzo dobrze grać. Zespół szczęśliwie awansował do najlepszej dwunastki turnieju, później dzięki porażce Danii z Angolą awansował do półfinału. W walce o półfinał Francja pokonała Rosję 24:23, ale myślę że dzisiaj Rosjanki wezmą rewanż za tamtą porażkę. W meczu z Danią i Norwegią Rosjanki pokazały bardzo dobrą grę. Według mnie Rosjanki są bardziej doświadczone, zawodniczki mają większe umiejętności, dzięki którym powinny dzisiaj w miarę pewnie zdobyć mistrzostwo.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Gratulacje dla Rosjanek ????
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Rosja
2. Francja
3. Norwegia
4. Hiszpania
5. Dania
6. Korea Płd.
7. Niemcy
8. Rumunia
9. Węgry
10. Austria
11. Angola
12. Chiny
13. Szwecja
14. Tunezja
15. Brazylia
16. Japonia
17. Ukraina
18. Wybrzeże Kości Słoniowej
19. Argentyna
20. Kongo
21. Tajlandia
22. Kazachstan
23. Chile
24. Australia
Najlepsza bramkarka: Inna Suslina.
Najlepsza prawoskrzydłowa turnieju: Linn Kristin Riegelhuth.
Najlepsza lewoskrzydłowa turnieju: Camilla Herrem.
Najlepsza kołowa turnieju: Begona Fernandez.
Najlepsza lewa rozgrywająca: Mariama Signate.
Najlepsza środkowa: Allison Pineau.
Najlepsza prawa rozgrywająca: Marta Mangue.
MVP turnieju uznana została Ludmiła Postnova.
Klasyfikację na najlepszą snajperkę wygrała Katrin Engel.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom