>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata piłkarek ręcznych Chiny 2009

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Mistrzostwa Świata Piłkarek Ręcznych Chiny 05-20.12.2009


Plan Turnieju










Oficjalna strona turnieju


Transmisje w telewizji:
Na polskich kanałach najciekawsze mecze będzie można obejrzeć na TVP Sport.

Transmisje w internecie:
Organizatorzy przygotowali specjalną stronę Link, na której będzie można obejrzeć mecze, lecz jest ona zablokowana na adresy IP z Polski, więc trzeba korzystać z serwerów Proxy. Transmisje będą też dostępne u następujacych bukmacherów internetowych lub giełd zakładów: Bet365, Betfair.

Faworyci
Głównym faworytem jest reprezentacja Norwegii. Oprócz niej o medale powinny walczyć drużyny Rosji, Rumunii, Korei, Danii. Osłabienia kadrowe powinny bardzo utrudnić grę Niemkom i Węgierkom.​

Najważniejsze zespoły​

Norwegia
Drużyna przyjechała na turniej w bardzo mocnym składzie. Po kontuzji wróciła Kristine Lunde-Borgersen z Viborga, w bramce świetna Katrine Lunde Haraldsen. Zespół oparty na graczach Larvika i Byasenu oraz siostrach Lunde z Viborga. Główny faworyt imprezy.

Rosja
Rosja, obrońca mistrzowskiego tytułu, zawsze walczy o najwyższe cele, ale trudno będzie im powtórzyć sukces z poprzedniego turnieju. W składzie zabraknie najlepszej zawodniczki tego zespołu ostatnich lat Eleny Polenovej, która w tym roku odpoczywa od kadry. Tuż przed samymi mistrzostwami wypadek samochodowy miała nowa gwiazda Rosji Anna Kochetova. Atutem Rosji są na pewno świetne bramkarki Anna Sedoykina i Victoria Kalinina.

Rumunia
Drużyna, która poważnie może myśleć o zdetronizowaniu Norweżek. Bardzo mocny skład oparty na mistrzu Rumunii C.S. Oltchim Rm. Valcea. W pucharze świata Rumunia pokonała Norwegię, ale problemem Rumunii jest to, że w najważniejszych turniejach często zawodzi. Dużo będzie zależec od Cristiny Neagu, która ma duże szanse na tytuł gwiazdy tego turnieju. Minusem może być brak kontuzjowanej Valentiny Elisei Ardean.

Węgry
Węgry bez najlepszej swojej zawodniczki Anity Görbicz oraz bramkarki Katalin Palinger. Tuż przed turniejem rękę złamała Melinda Vincze. Po grze reprezentacji na Pucharze Świata i mistrza Węgier Györi AUDI ETO KC w Lidze Mistrzyn widać, że pozostałe zawodniczki nie są w najlepszej dyspozycji i ciężko zespołowi będzie nawiązać walkę o medale.

Niemcy
Niemcy bez Grit Jurack (ciąża) i Nadine Krause (kontuzja) oraz Ulriki Stange, Sary Walzik. Zespół trafił do bardzo ciężkiej grupy i nie będzie zaskoczeniem, gdy nie wyjdzie do dalszej rundy.

Dania
Dania przyjechała w mocnym składzie, zawodniczki doświadczone. Dobrze zaprezentowały się na Pucharze Świata w Aarhus. Miejsce w najlepszej czwórce na pewno jest realne dla drużyny.

Korea
Trudno ocenić szanse tego zespołu, ale po igrzyskach olimijskich dużo stracił na jakości.

Szwecja
Solidny zespół, który pownien wyjść z grupy, ale o medal będzie ciężko

Najwięksi nieobecni:​


Anita Görbicz
http://www.youtube.com/watch?v=7TCM4I-UWzQ

Elena Polenova
http://www.youtube.com/watch?v=g8JTnJTxnc4

Katalin Palinger
http://www.youtube.com/watch?v=k2I6RaK5jDY&amp;amp;translated=1

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​

Więcej informacji:
http://en.jiangsu2009.cn/
http://www.ihf.com
http://www.ehf.com
http://www.handball123.com
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Niemcy - Dania✅(26:27)
Typ: 2
Kurs: 1,75
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: Bwin

Data spotkania: 05.12.2009 godz. 14:00

Spotkanie grupy A na Mistrzostwach Świata piłkarek ręcznych w Chinach. Bardzo ważny mecz dla obu zespołów. W grupie są 4 wyrównane zespoły: Dania, Szwecja, Francja, Niemcy, do tego Brazylia, która może sprawić niespodziankę oraz Kongo. Faworytem spotkania powinny być Dunki, które zagrają na turnieju w najmocniejszym składzie. Niemki grają na turnieju bardzo osłabione. Zabraknie dwóch absolutnych liderek Gritt Jurack (ciąża) i Nadine Kraus (kontuzja), nie zagra też Ulrike Stange, Sara Walzik. Niedawno odbył się mecz towarzyski tych drużyn w Schwerinie w Niemczech. Mecz wygrały Niemki 31:27, ale to nie jest na pewno dobry wynik ze względu, że Dunki wystąpiły bez 5 podstawowych zawodniczek, które grały w pucharze Danii: Kviesgaard, Karin Mortensen, Pedersen, Melgaard, Troelsen. Na Pucharze Świata w duńskim Aarhus Niemki pokonały Dunki w walce o trzecie miejsce po rzutach karnych, ale w tym meczu, ale w tym meczu Stange i Krause rzuciły 11 bramek. Atmosfera w kadrze niemieckiej nie jest dobra, w ostatnich dniach kontuzji doznała Sarah Walzik. Według mnie Dunki powinny wykorzystać takie braki u Niemek.

Do meczu zostało jeszcze kilka dni, ale kurs na Danię powinien dużo spaść. W Nordicbecie 1,60
Inny ciekawy mecz to Francja - Brazylia, ale później nad nim pomyślę.

Wcześniej napisałem, że kurs na Danię powinien spaść, lecz na treningu reprezentacji Danii poważnej kontuzji doznała ważna zawodniczka Lærke Møller, więc teraz kurs na Danię będzie rosnął. Według mnie nadal faworytem są jednak Dunki.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Fajna analiza, chyba się skusze na dunki. Ale tak sobie myśle że jak mają wygrać z niemkami to jest też duże prawdopobieństwo że wygrają swoją grupe, a tu kursik jest 2,5.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Czy Dania wygra grupę ciężko mi powiedzieć. Dunki powinny pokonać Niemki, ale zostają też Szwedki. Nie wiem jak będzie się grało Dunkom z Francuzkami i Brazylijkami. Na pewno jeszcze pomyślę, bo kurs dobry.

Zdarzenie: Francja - Brazylia(-2,5/+2,5)⛔(20:22)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Unibet

Data spotkania: 05.12.2009 godz. 10:00

Spotkanie Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet. Faworytem według mnie powinny być zawodniczki Francji. Ogólnie to lepszy zespół, zawodniczki doświadczone. Francja powinna zagrać w optymalnym składzie. Zespół grał na Pucharze Świata. Nie wygrał tam żadnego meczu, ale na pewno nie odstawał znacznie poziomem od czołowych drużyn. Na turnieju Ile de France Francja pokonała Brazylię 26:18, a Brazylijki grały w mocniejszym składzie niż na MŚ. Na MŚ w składzie Brazylii brakuje 4 najbardziej doświadczonych zawodniczek, grających w jednym z czołowych zespołów w Europie Hypo Niederösterreich: Do Nascimento, De Moraes Cararo, De Oliveira Piedade, Borges Mesquita. Zespół brazylijski potrafi sprawić niespodziankę. W tym roku wygrał w meczu towarzyskim z Norwegią, dzisiaj w meczu treningowym przegrał z Norwegią tylko jedną bramką, ale myślę, że Francuzki powinny spokojnie poradzić sobie z rywalkami. Zespoły dobrze się znają, zawodniczki mają podobne predyspozycje, ale większe umiejętności mają Francuzki. Według mnie Brazylijki nie powinny niczym zaskoczyć Francuzek. Większe problemy z Brazylią mogą mieć zawodniczki Danii i Szwecji. Francja poważnie myśli o wyściu z grupy, więc ten mecz musi wygrać. Przegrana z Brazylią któregokolwiek zespołu, spośród Francji, Niemiec, Szwecji, Danii , niesamowicie utrudni wyjście z grupy i dalszą walkę o wysokie miejsca. Według mnie Francuzki powinny dobrze zacząć turniej zdecydowanie pokonując Brazylijki.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Angola - Austria ( 21:28 )
Typ: 1
Kurs: 1,5

Data spotkania: 07.12.2009 godz. 12:00

Angola to według mnie dużo lepsza drużyna, która potrafi sprawić wiele problemów czołowym zespołom na świecie. Dzisiaj zespół pokonał zdecydowanie bardziej wymagającego rywala jakim jest Ukraina. Ukraina na turnieju jest osłabiona brakiem Reginy Shymkute, ale i bez niej to lepszy zespół niż Austria. Po tym zwycięstwie awans z grupy dla zawodniczek Angoli jest na wyciągnięcie ręki. Austria to europejski średniak. Na poprzednich Mistrzostwach Świata Angola pokonała Austrię 33:22. Według mnie zwycięstwo odniesie drużyna Angoli.

Zdarzenie: Rumunia - Węgry(31:25)
Typ: 1
Kurs: 1,25

Data spotkania: 07.12.2009 godz. 14:15

Rumunia to jeden z faworytów całego turnieju. Zwycięzca ostatniej edycji Pucharu Świata. Drużyna przyjechała do Chin w bardzo mocnym składzie, brakuje jedynie Valentiny Elisei Ardean. Zawodniczki są w dobrej formie. Reprezentacja składa sie w większości z zawodniczek C.S. Oltchim Rm. Valcea, które bardzo dobrze radzi sobie w Lidze Mistrzyń, do tego dochodzi Cristina Vărzaru z Viborga i Carmen Amariei z FCK Handbold. Reprezentacja Węgier występuje bardzo osłabiona. Brakuje:Anity Görbicz, Katalin Palinger, Melinda Vincze. Podstawowe zawodniczki prezentują się dużo gorzej niż Rumunki. Według mnie zdecydowane zwycięstwo Rumunek.

Kurs ogólny: 1,87⛔
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: Bet365
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Węgry-hiszpania 1(3,5) fortuna Przyznam się że przez 2lata nie śledziłem żeńskiego szczypiorniaka. Czy węgierki są aż tak słabe czy hiszpanki takie mocne? Czy może bukmacherzy sugerują się zdobytymi punktami? Jeszcze 2 lata temu taki kurs byłby w drugą stronę. Kto bliżej w temacie niech doradzi.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Reprezentacja Węgier występuje bardzo osłabiona. Brakuje:Anity Görbicz, Katalin Palinger, Melinda Vincze.
Pallinger- najlepsza bramkarka świata, Gorbicz- jak dobrze pamiętam rzuciła polkom 13 bramek w eliminacjach do IO w Pekinie. Melindy Vincze nie pamiętam. Węgierki strasznie mi się nie podobały, oglądałem ich mecz z Norweżkami. Wciąż nieźle bronią, ale w ataku to nie jest to.
Hiszpania zdecydowanie poszła do przodu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Turniej wszedł w decydującą fazę, więc trzeba spojrzeć trochę w tabelę.


W grupie M I powinno dzisiaj dojść do najważniejszych rozstrzygnięć. Dania gra z Angolą, a Rosja z Francją. Prowadzące reprezentacje powinny spokojnie wygrać swoje mecze. Rosja musi być bardzo zmoblizowana, żeby wygrać z Francją, aby później nie martwić się o wynik ostatniego meczu z Danią, a z drużynami ze Skandynawii Rosji gra się ciężko.

W grupie M II sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana. Prowadzi Hiszpania, ale przed nią najtrudniejsze mecze z Rumunią i Norwegią. Według mnie nadal faworytem do wyjścia są Rumunia i Norwegia.

Zdarzenie: Rosja - Francja(-3,5/+3,5)⛔(23:24)
Typ: 1
Kurs: 1,72
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 13.12.2009 godz. 12:00

Bardzo ważny mecz dla Rosjanek. Zwycięstwo w tym meczu zapewni im awans do półfinału. Mająca tyle samo punktów Dania gra dzisiaj z Angolą, więc powinna odnieść łatwe zwycięstwo. Rosja musi wygrać, żeby ostatni mecz z Danią był tylko o pierwsze miejsce. Dla Rosjanek Dania na pewno nie będzie łatwym rywalem. Francuzki bardzo szczęśliwie awansowały do grupy 12 najlepszych drużyn na świecie i nie powinny sprawić w tym turnieju dalszych niespodzianek. Rosja to dużo lepszy zespół i powinien wygrać. Według mnie zdecydowane zwycięstwo Rosjanek.

Zdarzenie: Hiszpania - Rumunia(+1,5/-1,5)⛔(26:25)
Typ: 2
Kurs: 1,75
Stawka: 7j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 13.12.2009 godz. 14:15

Hiszpanki prowadzą w grupie, ale według mnie to pozycja zdecydowanie na wyrost. Faworytem do awansu są Rumunki i Norweżki, zagrozić im mogą Koreanki. Dla Rumunii awans do półfinału to minimum, co muszą osiągnąć, a na turnieju prezentują się bardzo dobrze. Hiszpania to według słabszy zespół i awans do półfinału do dla nich za dużo. Według mnie w miarę pewne zwycięstwo Rumunek.

Oprócz tych meczów jest kilka innych ciekawych m.in.: Austria - Niemcy i Węgry - Korea, ale w tych meczach według mnie bardzo prawdopodobna jest dobra postawa teoretycznie słabszych zespołów, czyli Austrii i Węgier

Livescore
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ach te kobitki ???? , ja na szczęście nie grałem na faworytki tylko under&#39;y na co ciekawsze mecze to troche weszło. Ciekawie się zrobiło, ostatnie mecze roztrzygną o składzie w 1/2. Tylko hiszpanki pewne i mogą odpuścić ostatni mecz. Czy austriaczki zrobią psikusa francuzkom? To kobiety w końcu, wszystkiego się można spodziewać...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam takie pytanie. Co decyduje przy równym bilansie punktowym: bezpośredni mecz czy różnica bramek? Podczas oglądanie jednego z meczów na TVP Sport coś tam komentator mówił o bezpośrednim meczu, ale chciałbym się upewnić.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
christopher48: przepraszam, że tak późno, decydują bezpośrednie spotkania między zainteresowanymi drużynami. Taka sytuacja była między Niemcami, Francją, Szwecją. Wszystkie zespoły miały po 6 punktów, ale Francja pokonała Niemcy i Szwecję. Niemcy pokonały Szwecję, czyli zespoły sklasyfikowano kolejno: Francja, Niemcy, Szwecja.

Tabela


Dzisiaj ostatni dzień fazy grupowej, decydujące spotkania o dalszych miejscach, o awansie do strefy medalowej. Drużyna, która może spokojnie potraktować dzisiejszy mecz to pewna awansu do półfinału Hiszpania, ale też może chcieć wyelimować Norwegię, która w najważniejszych meczach potrafi się zmobilizować i w walce o medal jest niesamowicie trudna do pokonania. Z dzisiejszych meczów bardzo ciekawie zapowiada mecz Dania - Rosja.

Zdarzenie: Dania - Rosja (under/over 52,5)⛔(25:30)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: WilliamHill

Data spotkania: 15.12.2009 godz. 14:00

Spotkanie Mistrzostw Świata piłkarek ręcznych. Prawdopodobnie jeden z tych zespołów w razie przegranej będzie musiał pożegnać sie z marzeniami o medalu. Stawka meczu jest bardzo duża, więć najważniejsza będzie obrona i dokładne rozgrywanie piłki w ataku. Oba zespoły grają osłabione brakiem bardzo ważnych zawodniczek, które odpowiadały za grę ofensywną zespołu. U Rosjanek brakuje Eleny Polenovej i Anny Kochetovej. U Dunek nie zagra Lærke Møller. W obu zespołach grają świetne bramkarki. Rosjanki są faworytkami, ale ciężko gra im się z zespołami ze Skandynawii. Bardzo często padają wyniki underowe, według mnie dzisiaj będzie podobnie.

Z meczów o niższe pozycje do tripla można dodać:
Ukraina - Wybrzeże Kości Słoniowej 1, kurs 1,22 Betsson, 15.12.2009 godz. 7:00
Brazylia - Japonia 1, kurs 1,25 tobet, 15.12.2009 godz. 9:30

Ukraina i Brazylia to zespoły zdecydowanie lepsze, które jednak trafiły do trudnych grup i nie udało sie im przejść do dalszej rundy, ale i tak zrobiły dużo zamieszania. Ostatni mecz na turnieju, więc zespoły będą chciały dobrze skończyć rozgrywki.

Trudne według mnie do typowania są mecze:
Niemcy - Angola, Francja - Austria, Rumunia - Korea

Francja ma bardzo dobrą sytuacje wyjściową, ale jak pokazał turniej takie mecze lubią niespodzianki, a zespół Austrii nie jest aż takim słabeuszem.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Niemcy angola,wegry chiny to mecze o pietruszke i moze byc under i over(nie ma już takiej koncentracji w obronie), natomiast pozostałe 4 mecze to gra o 1/2 i duże szanse na under&#39;y, choć jak norweżki wygrają to rumunia korea też będzie o pietruszke.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Rumunia korea
Tu jest ciekawie. Wynik tego meczu uzależniam od norweżek, jak wygrają to w tym meczu moze byc wszystko. Natomiast jak norweżki przegrają, to koreanki dostaną szanse na 1/2. I twierdze że jej nie wykorzystają, presja je zje. I wygrają grające na luzie rumunki.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Angola - Chiny✅(26:25)
Typ: 1
Kurs: 1,9
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 17.12.2009 godz. 12:00

Spotkanie o 11. miejsce na Mistrzostwach Świata piłkarek ręcznych w Chinach. Angola według mnie to dużo lepszy zespół. Zanotował dobre wyniki z czołowymi drużynami na turnieju, natomiast Chiny większość meczów z poważnymi przeciwnikami wyraźnie przegrała. Awans do grupy 12 najlepszych zespołów gospodynie zawdzięczają łatwej grupie. Angola w meczu z Danią pokazała, że nie odpuszcza do końca, więc i w tym meczu powinny grać na 100%. Według mnie spokojne zwycięstwo Angoli.

Inne mecze:

Austria - Hungary 5.18 12.91 1.20
Germany W - Romania W 3.56 11.34 1.36
Denmark W - South Korea W 2.79 9.19 1.56
France - Spain 2.89 8.38 1.54
Russia - Norway 2.43 8.14 1.71

Moi faworyci to Rumunia, Hiszpania i Norwegia

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W całym turnieju było mnóstwo niespodzianek, ale w decydującej fazie najlepsze zespoły powinny pokazać swoje umiejętności. Spośród jutrzejszych meczy do typowania według mnie najlepsze są pojedynki: Angola - Chiny, ale tutaj zdecydowanie spadł kurs, oraz Rumunia - Niemcy.

Zdarzenie: Rumunia - Niemcy (-2,5/+2,5)⛔(25:35)
Typ: 1
Kurs: 1,80
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: Interwetten

Data spotkania: 17.12.2009 godz. 11:30

Spotkanie o 7. miejsce na Mistrzostwach Świata piłkarek ręcznych. Zdecydowanym faworytem według mnie są Rumunki. Jak zwykle nie spełniły pokładanych w nich nadziei, ale myślę, że w ostatnim meczu będą chciały pozytywnym akcentem zakończyć turniej. Kadrowo Rumunki prezentują się zdecydowanie lepiej, zawodniczki są w lepszej formie. Niemki grają swoje, ale nie wzięły udziały w walce o awans do strefy medalowej. Niemki grają bez 4 ważnych zawodniczek: Grit Jurack, Nadine Krause, Ulriki Stange i Sary Walzik. Jest to ostatni mecz tych drużyn na turnieju, więc mniejsza waga będzie przywiązywana do obrony, a w ataku dużo mocniejsze są Rumunki. Mając na względzie osłabienia kadrowe Niemiec 8. miejsce nie będzie tragedią, natomiast dla Rumunek porażka w ostatnim meczu byłaby już dużym niepowodzeniem, co może mieć wpływ na posadę trenera. Rumunia poprzedni mecz grała z Koreą, wiedząc już, że nie zdołają awansować do półfinału, ale i tak walczyły do końca z Koreą o wyższe miejsce w tabeli. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i Rumunki zdecydowanie pokonają Niemki.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
K 76

krajos

Użytkownik
Kurcze dzisiaj półfinały a tutaj taka cisza :?
Coś mnie kusi, żeby zagrać na Norweżki i Francuzki ;) Nie wiem czy dobrze kombinuję bo niestety nie widziałem meczy bo lecą one na tvp sport :-| A moje typy opieram tylko o same wyniki.
Na Bwin kursy wyglądają tak:
Francja - Hiszpania 2,65 - 7,5 - 1,7
Rosja - Norwegia 2,4 - 7 - 1,85
Z dwóch meczy kursik 4,90 nie jest zły ????
Ale może z Francuzek zrezygnuję i zagram samą Norwegię.
Poradzicie coś? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom