>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
B 0

burbon2009

Użytkownik
ja mam takie pytanko jak w biografi w materialach pomocniczych nie napisalem kartka z cytatami to nie mogę mieć ze sobą ? czy wziąć ?
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Mam pytanie co do przebiegu egzaminu maturalnego ustnego z języka angielskiego. Tzn jak to wygląda? Czy witać się itp po polsku czy ang? Ile czasu dostajemy itd. Bo nasz genialny nauczyciel nie raczył nam tego przekazać :/
 
porky 104

porky

Użytkownik
Mam pytanie co do przebiegu egzaminu maturalnego ustnego z języka angielskiego. Tzn jak to wygląda? Czy witać się itp po polsku czy ang? Ile czasu dostajemy itd. Bo nasz genialny nauczyciel nie raczył nam tego przekazać :/
Ja wpadłem i przywitałem się po polsku.
Wylosowałem zestaw i miałem 5 min przy stoliku na przygotowanie się, potem już nie wiem ile to trwało ale coś koło 10 minut zadawali pytania. Ogólnie zleciało wszystko jak biczem strzelił. ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
kiedy są wyniki z matur ustnych?wiem że tego samego dnia,ale jak to się odbywa? po wyjściu komisja zaraz ogłasza twój wynik czy jak wszyscy skończą to na przykład jest jakaś kartka z wynikami?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
kiedy są wyniki z matur ustnych?wiem że tego samego dnia,ale jak to się odbywa? po wyjściu komisja zaraz ogłasza twój wynik czy jak wszyscy skończą to na przykład jest jakaś kartka z wynikami?
skończy dana grupa i po tych paru/parunastu osobach przewodniczący komisji zaprasza zdających do sali, informuje że wszyscy zdali ( ???? ) i zaczyna po kolei wymieniać kto ile punktów ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
aha,to trochę czekania będzie po swojej prezentacji,
mam pytanko-jak nazywa się narracja gdzie bohater głowny jest narratorem ? (moze byc takie pytanko na maturze)?
i jak się przygotować na pytania komisji?przeczytać streszczenia lektur? co mogę powiedzieć o literaturze przedmiotu(tej pomocniczej:?) jak jej nie znam&gt;? jakieś podpowiedzi
 
midel 189

midel

Użytkownik
aha,to trochę czekania będzie po swojej prezentacji,
mam pytanko-jak nazywa się narracja gdzie bohater głowny jest narratorem ? (moze byc takie pytanko na maturze)?
Pierwszoosobowa - 4 klasa podstawówki ...
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Ja wpadłem i przywitałem się po polsku.
Wylosowałem zestaw i miałem 5 min przy stoliku na przygotowanie się, potem już nie wiem ile to trwało ale coś koło 10 minut zadawali pytania. Ogólnie zleciało wszystko jak biczem strzelił. ????
Dzięki ???? 19/20 = 95% ????
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
orientuje sie ktos jakie moge miec pytania do tematu:
getto warszawskie w literaturze i w filmie?
lektury z jakich korzystalem to:zdarzyc przed Panem Bogiem,medaliony i rozmowy z katem
?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Dzięki ???? 19/20 = 95% ????
No to ładnie Ci poszło. ;)

orientuje sie ktos jakie moge miec pytania do tematu:
getto warszawskie w literaturze i w filmie?
lektury z jakich korzystalem to:zdarzyc przed Panem Bogiem,medaliony i rozmowy z katem
?
Miałem wszystkie te lektury..

Pytania mniej więcej takie:
- dokładne daty powstania w getcie warszawskim,
- jak książka &quot;Zdążyć przed Panem Bogiem&quot; wpływa na odbiór czytelnika odnośnie postawy Żydów,
- Marek Edelman - gdzie pracował i czym się zajmował po pracy (jak powidziałem że tam liczył tych ludzi to kazał mi powiedzieć jak się nazywał ten plac przez który przeprowadzali ludzi do wywózki),
- skąd taki tytuł - &quot;Medaliony&quot;,
- przedstawić losy Jorgena Stroopa.


Miałem jeszcze jakieś jedno pytanie ale już nie pamiętam..
Zaznaczam, że temat miałem troszkę inny i bez żadnych filmów.

Powodzenia. ;)


porky orientujesz się może jakie pytania u Ciebie mieli co nie mieli w swojej prezentacji żadnej lektury, do czego nawiązywały?
Jeżeli dobrze rozumiem, to mówisz o prezentacjach w których nie ma żadnej lektury, tak?
Jeżeli tak, to muszę przyznać że chyba nikt nie miał takiej prezentacji u mnie..
Dużo osób kupowało je z jednego źródła i raczej wszyscy mieli na podstawie lektur.
Oszem, kolega miał jedną kreskę film &quot;Pan Tadeusz&quot; ale miał też lektury.


porky wielkie dzieki na pewno opracuje sobie te pytania ????
Ok, spoko. ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
porky orientujesz się może jakie pytania u Ciebie mieli co nie mieli w swojej prezentacji żadnej lektury, do czego nawiązywały?
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jeżeli dobrze rozumiem, to mówisz o prezentacjach w których nie ma żadnej lektury, tak?
Jeżeli tak, to muszę przyznać że chyba nikt nie miał takiej prezentacji u mnie..
Dużo osób kupowało je z jednego źródła i raczej wszyscy mieli na podstawie lektur.
Oszem, kolega miał jedną kreskę film &quot;Pan Tadeusz&quot; ale miał też lektury.
Tak dobrze. Temat mojej prezentacji to: Omów rolę Puław w kulturze twojego regionu dawniej dziś. Wykorzystaj przykłady z różnych dziedzin sztuki.
I nie mam pojęcia co mogą mi dać ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Tak dobrze. Temat mojej prezentacji to: Omów rolę Puław w kulturze twojego regionu dawniej dziś. Wykorzystaj przykłady z różnych dziedzin sztuki.

I nie mam pojęcia co mogą mi dać ????
lol, jaki specyficzny temat. ????
Nieźle sobie wybrałeś. :cool:

W końcu o swoim mieście :p.
No domyśliłem się ale jak ja bym mógł wybrać o swoim mieście to i tak tego bym nie wziął. :razz:
Wg mnie lepiej wziąć coś takiego gdzie idzie lać ściemę a odnośnie miasta to tak mi si wydaje że mogą być jakieś szczegółowe pytania.. Może się mylę. ????

Wiedz jednak, że ustne to jedna wielka ściema i każdy zdaje (no może prócz ziomka od mnie z klasy który miał temat niezgodny z bibliografią wcześniej oddaną. ????).
Ja nie przeczytałem żadnej laktury z tych co miałem w swojej prezentacji, odpowiedziałem na jedno pytanie i 12 pkt mnie zadowoliło. ????
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
załóżmy że nie zdałem dwóch przedmiotów... to poprawiam jeden w sierpniu jeden za rok? czy dwa za rok? czy trzeba całą mature pisać od nowa wszystko?
 
P 0

pipitta

Użytkownik
witam drodzy maturzysci ????
o co chodzi z ta strona gtam.info/ang/??? to sa matury jakie wiara miala w tym roku??? bo nie rozumiem
pisal ktos dzis rozszerzona chemie?? ale beznadziejna;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom