>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
L 0

leonleszek

Użytkownik
zakladam ten temat ,poniewaz w tym roku zdaje mature i mam do was pytanie :
jak sadzicie jaki temat moze sie pojawic na maturze z jezyka polskiego?,

porsze modow o nie usuwanie tematu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
gdybym ja to wiedzial :p podobno nie ma co przewidywac bo matura jest ukladana 2 lata wczesniej i lezy w sejfie wiec to ze rok jest ogloszonny czyims tam to nie ma nic do tego ja juz zaczynam ostro pzrezywac
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
ja mam ponad 350 gotowych wypracowan na polski , ale i tak nie wiadomo czy trafie z tematem:kwasny4565: moze ktos bedzie mial jakies przecieki co do tamatu wypracowania
 
feever 5

feever

Użytkownik
powtorz sobie wszystkie wazniejsze lektury i zawsze cos napiszesz.. wypracowania nie da sie wkuc na pamiec tutaj liczy sie umiejetnosc wykorzystania wlasnej wiedzy i tekstu zrodlowego.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
jak ja zdawałem mature to miały być &quot;Medaliony&quot; (czy jak to tam się zwie:p) itp bo było to na czasie a był Makbet i Chłopi więc żadne przewidywania tu nic nie dadzą a jak nie chcesz potem pisać jeszcze raz matury to módl się aby nie było żadnych przecieków :p
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
panowie a macie moze jakies przecieki zwiazane z tematem na polski podstawowy? bo na niektorych forach internetowyh czytalem ze sa juz pewne przecieki
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
Moja pani od polskiego, mowila
ze moze coś byc z wierszem, oraz o Żydach :zoltakartka:

Modle się zeby nie było Dziadów;| Bo nie rozumiem wogole, ;)
cieszylbym się zeby było coś z tego;)
-Lalka
-Przedwiośnie
-Chłopi
-Ludzie bezdomni
&lt;marzyciel&gt;:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
L 0

leonleszek

Użytkownik
ja licze na to ze bedzie zbrodnai i kara lub przedwiosnie lub jakies wiersze do analizy

jesli by ktos wiedzial jaki bedzie temat to bym go ozlocil :jezora:
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
ej mam pytanie wiecie moze jak to jest z komorka na maturze da rade przymycic i jak cos wejsc w niej do neta? ma ktos jakies doswiadczenia z tym?
Lepiej nie kombinuj, jak Cię złapią to koniec matur dla Ciebie i do tego cała szkoła będzie powtarzała.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
czlowiku nie radze wystarczy ze jaki kumepl bedzie o tym wiedzial i mu mautrka zle pojdzie podkabluje do dyrektora i maturka na calej sali uniewaznionza tak trudno przeczytac parenacie streszczen lektour macie jeszcze miesiac sam juz przeczytalem 90 %
 
R 0

rafi1

Użytkownik
ej mam pytanie wiecie moze jak to jest z komorka na maturze da rade przymycic i jak cos wejsc w niej do neta? ma ktos jakies doswiadczenia z tym?

Lepiej zapomnij o takich numerach. Ja akurat czesto bywam na tego rodzaju imrezach i o ile nikt Cie nie bedzie przeszukiwał i komórkę możesz wnieść ale skorzystać z niej się NIE DA przy 15 osobach w sali i 3 członkach komisji. Od razu papa i zapraszamy w sierpniu bodajże.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
osobiscie licze na cos z ormantyzmy naraie ta epoka sie najczescie powtarzala nasza polonistka mowila ze mozliwe ze pojda epokami i teraz bedzie 20 lecie Granica i inne brednie ;/
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
u mnie w szkole mature z polskiego i historii będę pisał wraz z bodajże setką ludzi na sali gimnastycznej i trik komórkowy już nie byłby takim problemem ;) ale ja osobiście nie mam zamiaru w takie coś się bawić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom