>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 6 kolejka dzień 2

Status
Zamknięty.
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
taaa po małej przerwie znowu co śnapishę na euroligę, ale tylko 2 dzień;/....nie zdąrzyłem napisać dzisiejshych meczy;/

Olimpia - Climamio 2.55 1.45
Zalgiris - Strasbourg 1.10 5.75
Cibona - Olympiakos 1.75 1.95
Real - Montepashi 1.30 3.20
Maccabi - Lietuvos 1.18 4.25
Prokom - Efez 2.40 1.50
Milan - Barcelona 2.10 1.65
kursy wg BaW
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Olimpia - Climamio wg mnie pewne 2 8/10

Olimpia bardzo słabo gra w lidze (3-7). Ostatnio przegrała dosyć wyraźnei ze słabiutkik Heliosem. W Ljublianie jest nowy trener, ale nie wiem czy to coś da, bo Włosi są w gazie. Wygrali w lidze ostatnie 5 z 6 meczy i nic nie wskazuej na to że mieliby przegrać tutaj. Mają lepshy skład na każdej pozycji i to jest ich plus, tacy gracze jak Belinelli (choć bardzo młody), rzuca w Euro śr ok 17 pkt, Bagaric z Lorebakiem poprzestawiają Shewca.....a shalony strzelec Olimpii - Olivier sam nic nie zrobi....
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Zalgiris- Strasbourg 1 9/10

Mecz chyba najłatwiejshy do przewidzenia....Zalgiris powinien znishczyć Francuzów...Superstrzelec Ayuso będzie dziurawić kosh Strasbourga....Lawrynowicz z Jankunasem zdominują deskę, a jeśli ddamy do tego świetnego rozgrywajka Cotę to......powinno skończyć się pogromem.
Jednak strasbourg powinien shukać swych shans głównei w indywidualnej grze i fajerwerkach np. Alvina Yunga lub Wessona, ale daje Francuzom iluzoryczne shanse....
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Cibona - Olympiakos......1 6/10

To będzie wyrównany mecz ze wskazanie mna Chorwatów, głównym ich atutem jest gra we własnej hali. Pomimo ostatniego pogru (chyab 3o w plecy z Barcą) Cibona ma duże shanse, drużyan ta tworzy kolektyw, każdy wie co ma robić. Gwiazdą z zespołu powinien być amerykanin Penn (bardzo dory mecz w Tel Avivie 25 pkt).....
...Olympiakos, powiem shczerze, że trochę mnei zawodzą. Z obecnym składem powinni być bez porażki... Ich gwiazdy to Edney, s, Hatzis i Quincy Lewis. To na nich oparta jest gra....O ile Edney gra na swoim poziomie, to reshta raczej w kratkę;/...poza tym w Euro Grecy mają same porażki na wyjazdach...a Cibona u siebie jeshcze nei przegrała....ale mimo wshystko powinien to być emocjonujący mecz;]
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Real - Siena..... 1 7/10

Nie wie mdlaczego, ale jeshcze w Euro na Real nei stawiałem, ale tu sięto zmieni;]. Wg mnei Real w euro gra o niebo lepiej nish w lidze. Reyes, Bullock, Gelable i Rakocević powinni dostarczyć odpowiednia ilość pkt;] i wygrać ten mecz.....
...co do Sieny to niby mają dobrych graczy, ale jakośnei jeste do tej drużyny przekonany. Najpierw niespodzianka w Moskie, później jush mecze wygrana małą ilością pkt...(np u siebei z Partizanem 7pkt i z Pau 5 pkt)...poza tym Włosi dość przeciętnei grają na wyjazdach, wręcz słabo w lidze (2-3) i wogóle nei są w formie ostatnie 6 meczy to bilans 2-4...;/ jeden Woodward to za mało na Real ;]
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Maccabi - Lietuvos 2 5/10

Hmmm sam nei wiem czego się po tym meczu spodziewać;/ bo niby Maccabi to mistrze Euro, ale w tym sezonei nic wielkiego nei grają!. Trzon zespołu jest ten sam (Parker, Baston, Vujacic), ale odshedł mózg - Jasikevicius i jush są problemy;/...... ▶ choćby to, że Maccabi się męczyło z MIlanemi, ale dzięki Salomonowi wygrało Maccabi mecz
... z drugie jstrony nieobliczalna drużyna z Wilna :mrgreen: kiedyś napisałem, że nie zasługująna gręw euro i WYPLUWAM te słowa!!!! To co zagrali z Efezem to poezja, tak samo z Barceloną. Ta drużyan ma patent na WIELKICh w baskecie....i to na wygrywanei na wyjazdach;]...Javtokas gra wspaniale, House jak zwykle jest gwiazdą, Jasiaitis tesh wiele potrafi...mecz ciężki do wytypowania
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Prokom - Efez 2 7/10

Nie wie m, ale coś mi mówi, że Efez zje Prokom;]...mimo iż chciałbym aby Prokom wygrał to tak się nei stanie;/....zadecyduej o tym wg mnei gra pod koshem....gdzie Wójcic, Masiulis i zwłashcza Andersen nei poradzą sobie;/.....na obwodzie jest lepiej i to chyab tu jest shansa dla Prokomu....rzuty za 3 Jagodnika i Dalmau są zabójcze;]...
..a Efez jak to Efez...będą grali na wysokich i znowu Peker będzie królował (średnio jest faulowany ok 9 razy w meczu;]) pod koshem, Prkacin solidny gracz tesh wysoki...a na obwodzie mr. Everything czyli Domercant i &quot;trójowicz&quot; - Popović....i to oni decydują o obliczu efezu.....za efezem przemawia fakt, że z prokomem mają bilans 4-0 ????
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Milan - Barcelona hmmm shczerze to nei mam pojęcia, ale chyab 2 4/10

Nie wiem co tu będzei siędziało....Milan gra niby słabo w euro (1-4) ale ma mecze bartdzo dobre (maccabi po 2 dog 1 pkt w plecy) i słabe (jak z prokomem)...Bulleri gra tam wspaniale, a Galanda ja kzwykle solidnie....i to chyab najwiękshe zagrożenei ze strony Milanu....
...w Barcy .... Navarro chyab sięjush wystrzelał bo fajerwerków typu 32 pkt juhs nei ma;]....za to przebudzili się inni - kakiouzis, williams. Do składu wraca Vujanić i to jest duże wzmocnienie....Marconatto tesh ważne ogniwo...ale naprawde nei wiem co tu będzie siedziało ;]
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Olimpia - Climamio 87-80 (dog.) ????
Zalgiris - Strasbourg 72-63 :mrgreen:
Cibona - Olympiakos 74-62 :mrgreen:
Real - Montepashi 65-61 :mrgreen:
Maccabi - Lietuvos 86-92 :mrgreen:
Prokom - Efez 75-82 :mrgreen:
Milan - Barcelona 70-58 ????

i znowu tak średnio wyshło 5/7
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom