>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 6 kolejka dzień 2

Status
Zamknięty.
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
taaa po małej przerwie znowu co śnapishę na euroligę, ale tylko 2 dzień;/....nie zdąrzyłem napisać dzisiejshych meczy;/

Olimpia - Climamio 2.55 1.45
Zalgiris - Strasbourg 1.10 5.75
Cibona - Olympiakos 1.75 1.95
Real - Montepashi 1.30 3.20
Maccabi - Lietuvos 1.18 4.25
Prokom - Efez 2.40 1.50
Milan - Barcelona 2.10 1.65
kursy wg BaW
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Olimpia - Climamio wg mnie pewne 2 8/10

Olimpia bardzo słabo gra w lidze (3-7). Ostatnio przegrała dosyć wyraźnei ze słabiutkik Heliosem. W Ljublianie jest nowy trener, ale nie wiem czy to coś da, bo Włosi są w gazie. Wygrali w lidze ostatnie 5 z 6 meczy i nic nie wskazuej na to że mieliby przegrać tutaj. Mają lepshy skład na każdej pozycji i to jest ich plus, tacy gracze jak Belinelli (choć bardzo młody), rzuca w Euro śr ok 17 pkt, Bagaric z Lorebakiem poprzestawiają Shewca.....a shalony strzelec Olimpii - Olivier sam nic nie zrobi....
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Zalgiris- Strasbourg 1 9/10

Mecz chyba najłatwiejshy do przewidzenia....Zalgiris powinien znishczyć Francuzów...Superstrzelec Ayuso będzie dziurawić kosh Strasbourga....Lawrynowicz z Jankunasem zdominują deskę, a jeśli ddamy do tego świetnego rozgrywajka Cotę to......powinno skończyć się pogromem.
Jednak strasbourg powinien shukać swych shans głównei w indywidualnej grze i fajerwerkach np. Alvina Yunga lub Wessona, ale daje Francuzom iluzoryczne shanse....
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Cibona - Olympiakos......1 6/10

To będzie wyrównany mecz ze wskazanie mna Chorwatów, głównym ich atutem jest gra we własnej hali. Pomimo ostatniego pogru (chyab 3o w plecy z Barcą) Cibona ma duże shanse, drużyan ta tworzy kolektyw, każdy wie co ma robić. Gwiazdą z zespołu powinien być amerykanin Penn (bardzo dory mecz w Tel Avivie 25 pkt).....
...Olympiakos, powiem shczerze, że trochę mnei zawodzą. Z obecnym składem powinni być bez porażki... Ich gwiazdy to Edney, s, Hatzis i Quincy Lewis. To na nich oparta jest gra....O ile Edney gra na swoim poziomie, to reshta raczej w kratkę;/...poza tym w Euro Grecy mają same porażki na wyjazdach...a Cibona u siebie jeshcze nei przegrała....ale mimo wshystko powinien to być emocjonujący mecz;]
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Real - Siena..... 1 7/10

Nie wie mdlaczego, ale jeshcze w Euro na Real nei stawiałem, ale tu sięto zmieni;]. Wg mnei Real w euro gra o niebo lepiej nish w lidze. Reyes, Bullock, Gelable i Rakocević powinni dostarczyć odpowiednia ilość pkt;] i wygrać ten mecz.....
...co do Sieny to niby mają dobrych graczy, ale jakośnei jeste do tej drużyny przekonany. Najpierw niespodzianka w Moskie, później jush mecze wygrana małą ilością pkt...(np u siebei z Partizanem 7pkt i z Pau 5 pkt)...poza tym Włosi dość przeciętnei grają na wyjazdach, wręcz słabo w lidze (2-3) i wogóle nei są w formie ostatnie 6 meczy to bilans 2-4...;/ jeden Woodward to za mało na Real ;]
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Maccabi - Lietuvos 2 5/10

Hmmm sam nei wiem czego się po tym meczu spodziewać;/ bo niby Maccabi to mistrze Euro, ale w tym sezonei nic wielkiego nei grają!. Trzon zespołu jest ten sam (Parker, Baston, Vujacic), ale odshedł mózg - Jasikevicius i jush są problemy;/...... ▶ choćby to, że Maccabi się męczyło z MIlanemi, ale dzięki Salomonowi wygrało Maccabi mecz
... z drugie jstrony nieobliczalna drużyna z Wilna :mrgreen: kiedyś napisałem, że nie zasługująna gręw euro i WYPLUWAM te słowa!!!! To co zagrali z Efezem to poezja, tak samo z Barceloną. Ta drużyan ma patent na WIELKICh w baskecie....i to na wygrywanei na wyjazdach;]...Javtokas gra wspaniale, House jak zwykle jest gwiazdą, Jasiaitis tesh wiele potrafi...mecz ciężki do wytypowania
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Prokom - Efez 2 7/10

Nie wie m, ale coś mi mówi, że Efez zje Prokom;]...mimo iż chciałbym aby Prokom wygrał to tak się nei stanie;/....zadecyduej o tym wg mnei gra pod koshem....gdzie Wójcic, Masiulis i zwłashcza Andersen nei poradzą sobie;/.....na obwodzie jest lepiej i to chyab tu jest shansa dla Prokomu....rzuty za 3 Jagodnika i Dalmau są zabójcze;]...
..a Efez jak to Efez...będą grali na wysokich i znowu Peker będzie królował (średnio jest faulowany ok 9 razy w meczu;]) pod koshem, Prkacin solidny gracz tesh wysoki...a na obwodzie mr. Everything czyli Domercant i &quot;trójowicz&quot; - Popović....i to oni decydują o obliczu efezu.....za efezem przemawia fakt, że z prokomem mają bilans 4-0 ????
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Milan - Barcelona hmmm shczerze to nei mam pojęcia, ale chyab 2 4/10

Nie wiem co tu będzei siędziało....Milan gra niby słabo w euro (1-4) ale ma mecze bartdzo dobre (maccabi po 2 dog 1 pkt w plecy) i słabe (jak z prokomem)...Bulleri gra tam wspaniale, a Galanda ja kzwykle solidnie....i to chyab najwiękshe zagrożenei ze strony Milanu....
...w Barcy .... Navarro chyab sięjush wystrzelał bo fajerwerków typu 32 pkt juhs nei ma;]....za to przebudzili się inni - kakiouzis, williams. Do składu wraca Vujanić i to jest duże wzmocnienie....Marconatto tesh ważne ogniwo...ale naprawde nei wiem co tu będzie siedziało ;]
 
dextroll 0

dextroll

Użytkownik
Olimpia - Climamio 87-80 (dog.) ????
Zalgiris - Strasbourg 72-63 :mrgreen:
Cibona - Olympiakos 74-62 :mrgreen:
Real - Montepashi 65-61 :mrgreen:
Maccabi - Lietuvos 86-92 :mrgreen:
Prokom - Efez 75-82 :mrgreen:
Milan - Barcelona 70-58 ????

i znowu tak średnio wyshło 5/7
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom