>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
CSKA - Zalgris✅
typ: Zalgris+20,5
Cska ostatnio dostało małej zadyszki, co prawda wygrywaja mecze, ale juz nie tak wyraznie. Awans maja juz zapewniony a zalgris ostatnio przegrywa ale po walce. Wielkiej spiny w CSKA nie widze na ten mecz
Panta - Cedevita ✅
typ: Cedevita +16,5
Skąd taki handi na gosci? buki sugerowały się pierwszym meczem. Ale Cedevita nie powinna dzis odpuscic zwłaszcza po ostatniej wygranej z Fene. Panta juz praktycznie zapewniony awans
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Real dziś wcale nie muszą wygrać, wygrać musza za tydzień u siebie z Khimki i wślizgną się w czwórce bo mają najlepszy bilans ze wszystkich ekip walczących o 4 miejsce. Zresztą Real jest tak cienki, ze może nawet sobie chcieć ale ma małe szanse wygrać w Vitorii. U siebie grają rewelacyjnie, pokonali nawet CSKA, więc Real też powinni, Real który nic nie gra i jest cieniem ekipy, która rok temu rządziła w Europie. Fernandez lider ekipy cały sezon kontuzje, kompletnie bez formy. Ljul to samo. Nie ma tam lidera, nie ma kolektywu jak rok temu, ich obrona to dramat!Teraz kursy już tak urosły, ze nawet obowiązkiem jest zagrać value na miejscowych, mecz jest pół na pół a dla mnie nawet 55 do 45 dla Vitorii. Więc po kursie 2,5 w bet365 pobieram lekko 3/10. Taki kurs to przesada, nie wiem czemu tak poleciały kurs na królewskich, były dobrze wystawione na 2,0 a teraz takie spadki bo niby co Real musi wygrać? Wcale nie musi a ponadto od musieć do potrafić do daleka droga jest.... +4,5
 
C 16

craig133

Użytkownik
Real dziś wcale nie muszą wygrać, wygrać musza za tydzień u siebie z Khimki i wślizgną się w czwórce bo mają najlepszy bilans ze wszystkich ekip walczących o 4 miejsce. Zresztą Real jest tak cienki, ze może nawet sobie chcieć ale ma małe szanse wygrać w Vitorii. U siebie grają rewelacyjnie, pokonali nawet CSKA, więc Real też powinni, Real który nic nie gra i jest cieniem ekipy, która rok temu rządziła w Europie. Fernandez lider ekipy cały sezon kontuzje, kompletnie bez formy. Ljul to samo. Nie ma tam lidera, nie ma kolektywu jak rok temu, ich obrona to dramat!Teraz kursy już tak urosły, ze nawet obowiązkiem jest zagrać value na miejscowych, mecz jest pół na pół a dla mnie nawet 55 do 45 dla Vitorii. Więc po kursie 2,5 w bet365 pobieram lekko 3/10. Taki kurs to przesada, nie wiem czemu tak poleciały kurs na królewskich, były dobrze wystawione na 2,0 a teraz takie spadki bo niby co Real musi wygrać? Wcale nie musi a ponadto od musieć do potrafić do daleka droga jest....
Zobacz tabele jeszcze raz i dopiero pisz, że Real ma najlepszy bilans...Khimki +29 REAL -4, także nie wprowadzaj w błąd, dzisiaj będzie ciśnienie i wynik pewnie overowy
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
liczą się bezpośrednie mecze, a te mają lepsze i od Chimek i od Brose, jedynie minus mają z Oly ale jak się zrobi wspólną tabelke to Real wchodzi na miękko
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Adam Hanga over 8,5pkt b365
Dzisiaj Laboral z Realem. Obie drużyny walczą o zwycięstwo. Dla mnie mecz 50 na 50, raczej trudno wytypować kto zwycięży, proponuję over 8,5pkt Adam Hangi. Ktoś musi rzucać dla Laboral, a to jest zawodnik praktycznie do każdych akcji - biega do kontry, rzuca z dystansu, i wjeżdza pod kosz. Myślę że powinien dzisiaj pokryć linię.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Real to dęciaki straszne, pare fartownych trójek im wpadło, ale ostatnie akcje to w ogóle zero jakiejś koncepcji, klepali 24 s i rzut z połowy żenada...
Nawet wolnych nie trafiali i się zemściło, piękny rzut Bertransa!!!
Oczywiście duża pomoc obrony Realu, kluczowy rzut bez obrońcy:grin:
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Cska - crvena⛔
typ: CSKa -17 @ 1.9
Za duzy ten handi jednak

Crvena w tym spotkaniu jest całkowicie bez szans, Cska to ekipa zbyt kompletna aby tu mogli wyjsc zwycięsko z tej rywalizacji. Ale jak to w takich meczach jest skupia sie na wygraniu jednego meczu, stawiam ze dzis zagraja na poł gwizdka, a za dwa dni zagrają na 100% i wtedy zagrają o wygrana

Fene - real✅
typ Fene -3,5 @ 1.9

Mecz 50 na 50...ale przy tak wyrownanych zespołach atut wlasnego parkietu to bardzo duzy handicap.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Cska - crvena
typ: CSKa -17 @ 1.9


Crvena w tym spotkaniu jest całkowicie bez szans, Cska to ekipa zbyt kompletna aby tu mogli wyjsc zwycięsko z tej rywalizacji. Ale jak to w takich meczach jest skupia sie na wygraniu jednego meczu, stawiam ze dzis zagraja na poł gwizdka, a za dwa dni zagrają na 100% i wtedy zagrają o wygrana
To w koncu dziś na kogo stawiasz? Jesli dobrze przeczytałem Crvena jest bez szans ale CSKA dziś zagra na pol gwizdka.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Loko - Barcelona✅ Uff bardzo szczesliwa koncówka
Typ loko -3 po 1.95

Laborla - panta✅
typ: Laborla -3.5 po 2

Analiza taka sama jak wczoraj do Fene..atut własnego to spory handicap plus aklimatyzacja
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Caja Laboral 1 po 1,62 betgun 3/10 +
Hiszpanie są rewelacją tej edycji Euroligii, zespół bez wielkich nazwisk ( po za grubym Grekiem) ale za to swietny kolektyw, zgranie, doskonała taktyka i własna hala, gdzie nie przegrywają w pucharach. Panata po słabym początku trochę ogarnęła ale dla mnie to nie jest zespół na F4. Zbieranina emerytów, zawodników z różna motywacją do gry, wyszli ze słabej grupy, u siebie mogą powalczyć ale tu ciężko będzie im coś ugrać, teren za trudny do zdobycia dla lepszych ekip.
Drugi mecz dla mnie no bet, niby Ruskie u siebie mocne, daleka podróż ale ta drużyna mnie nie przekonuje swoją grą, za dużo zależy od Amerykanów i mają częste przestoje w grze. Barsa lepsza ławka, większy kolektyw, ogranie, nazwiska, tylko ta ich gra na wyjazdach w tym roku bardzo kuleje w Europie, ale jestem zdania, że jeden mecz wyrwą w Kubaniu, więc gram mini progresję na away win.
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Kozer nie gra już jakiś czas. Caja ma szeroki skład i dobrze rotuja,nabrali pewności ostatnio bo wygrali istotne mecze, a odpuścili kiedy trzeba.Dla mnie kontrolowana 1.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Cska - Crvena✅ beztresowo ????
typ: Crvena +17 po 2 w pina

W pierwszym meczu prowadzenie od poczatku do konca CSKA i wygrana róznica 10 pkt. Cska nie osiągneło wiekszej przewagi niz 12 pkt. dzis tez te handi jest przesadzone. Serbowie to nie jest jakas druzyna anonimowa, gwiazdy Crveny kinsej czy miler mają o co grac. Moga sie wypromowac i było widac to w pierwszym meczu gdzie crvena grała od poczatku do konca. No i jednak popierwszym meczu widac ze Cska nie jest w najlepszej formie, wygrac wygraja, ale ten handi duzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 87

plmati

Użytkownik
Cska - Crvena
typ: Crvena +17 po 2 w pina

W pierwszym meczu prowadzenie od poczatku do konca CSKA i wygrana róznica 10 pkt. Cska nie osiągneło wiekszej przewagi niz 12 pkt. dzis tez te handi jest przesadzone. Serbowie to nie jest jakas druzyna anonimowa, gwiazdy Crveny kinsej czy miler mają o co grac. Moga sie wypromowac i było widac to w pierwszym meczu gdzie crvena grała od poczatku do konca. No i jednak popierwszym meczu widac ze Cska nie jest w najlepszej formie, wygrac wygraja, ale ten handi duzy

Nie wiem czy oglądałeś pierwszy mecz, ale wnosząc po tym co piszesz to raczej nie. W ich pierwszym meczu ten handi zostałby pokryty bez mniejszych problemów gdyby nie słaba skutecznosc CSKA za 3. Pudłowali z czystych pozycji, gdzie normalnie im się to nie zdarza, a znowu goście zagrali w tym aspekcie bardzo dobrze! Nic się 2 razy nie zdarza i nie ma szans, zeby Vorontsevich lub Fridzon w kolejnym meczu nie trafiali z czystych pozycji... A i goście nie zagrają 2 meczu na tak dobrej skuteczności za 3. Zakręci się w okolicach 20 punktów.

Typ: CSKA -17
Buk: Bet 365
Kurs: 1,9
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz, ale gra się o zwyciestwo, a nie o pogrom. Jestesmy w gronie 8 najlepszych druzyn, wiec te róznice nie sa az tak duze. A handi jest spory
Akurat pierwszy mecz ogladałem i dlatego gram cos w kierunku gosci. Bo Crvena az tak mocno nie odbiegała..Miler, Kinsey czy Zirbes to nie sa nazwiska anonimowe
 
P 87

plmati

Użytkownik
A co ma gra o zwycięstwo do tego handi? Moze wlasnie dzisiaj CSKA im wciśnie więcej niz 20 zeby przed wyprawa do Serbi pokazać, ze sa mocni! Zobaczymy po meczu kto ma racje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom